Partner ide na svadbu bezomňa

marlowe2
3. júl 2020

Ahojte, chcem sa opýtať na názor ostatných. S priateľom sme sa dali dokopy minulý rok na konci leta. Jeho kamarát ho pozval na svadbu ešte v čase keď bol sám, svadba bude teraz v septembri. Bude ta asi cca 90 ľudí. Príde to mi úplne divné a neslušné zo strany jeho kamaráta, že keď už môj priateľ nebol sám tak dodatočne nepozvali aj mňa, síce jeho kamarát povedal že ho to mrzí ale nič s tým neurobil. Môj priateľ to berie v pohode a normálne že tam ide bezomňa. Ja sa s tým však vôbec nedokážem stotožniť, že napriek už celkom dlhej dobe a takému počtu hostí tam nemohli prihodiť ešte jednu osobu. Samozrejme že by som mu nikdy nepovedala aby tam nechodil alebo niečo podobné ale neviem sa s tým stotožniť a trápi ma to a obzvlášť kvôli tomu že plánujeme spoločnú budúcnosť a bývanie za pár mesiacov keď si našetríme peniažky ešte nejaké.

mondolina
6. júl 2020

@basullinka
To sú tie " rozumové pochody" zúčastnených.

jeennyv
6. júl 2020

@marlowe2 pozri riesia to dvaja kamarati.. dvaja chlapi..to aj tak vyzera, oni tieto veci vobec neriesa a neprezivaju ako my..ja som bola na mnozstve svadieb, pomala som aj organizacne, zo strany nevesty a vzdy sa take 2 mesiace cca pred svadbou pytali ludi a uistovali, ci bude partner nebude atd ako ci a s kym pridu...ale to je moje okolie a kazdy je iny...nikdy na svadbu nepridu vsetci, stale sa stane, ze niekto "vypadne" len v tomto pripade to nie je podstatne pre nich poriesit asi... neviem v ako sa poznate so svadobnym parom ci sa stretavate atd... ale chapem ta v tomto, ze ta zaraza jeho postoj, mozno je to teraz "balanita", no mozno pridu dalsie situacie a co rozhodne sa len tak bez teba, ze niekam ide, keb bude treba..kazdy je svojpravny, ale taketo udalosti su "parove"

ukulela
6. júl 2020

ty koki ... konto uz autorka zrusila, ale 27 stran a stale sa keca (do kola tie iste bludy)...
tak len pre @luckajamborova - uz ked si taka rozhladena, sveta skusena, tak pletu sa pojmy s dojmami, a potom osobitne hrusky s jablkami ... a niekomu sa pletu aj makke i s ypsilonmi.

luckajamborova
7. júl 2020

@ukulela wauuuu už aj pani učiteľky sa zapojili supeeer 👌👌👌😂😂😂

ukulela
7. júl 2020

@luckajamborova vedla, ale na hony vedla :P

mondolina
7. júl 2020

@ukulela
Ako počas celej témy, je vedľa.

balkica
8. júl 2020

Ked sa vydavala moja kamoska, tak nam narovinu povedala, ze ona nebude pozyvat nasich frajerov a frajerky, lebo nikde nie je napisane, ze spolu budeme aj v buducnosti 😀 A tak aj bolo, ani jedna sme nevydrzala s tymi nasimi frajemri 😀 Tak aspon nemame fotky zo svadby s exfrajermi 😂 😂 Ja som na moju svadbu pozyvala niektorych hosti bez partnerov a povedali mi, ze bez partnerov/partneriek nepridu, tak neboli vobec na svadbe 🙂 Tak je to uz na kazdom ako sa s tym vyrovna 😀 Ale podla mna, ten kto ma svadbu si urcuje pravidla 🙂

orthia
8. júl 2020

Áno, je to úplne v poriadku, že je pozvaný len on, ide o jeho kamaráta... a prepáč, ty si "len jeho frajerka" aj to len rok, keby ste spolu žili už pár rokov, tak nepoviem, ale za toto sa fakt nemáš prečo ofukovať. Frajer ti ide na svadbu, tak si sprav prima deň bez neho, čo si už zabudla že existuješ aj ty? To ťa prejde, ked s ním budeš žiť zo desať rokov, budeš len smutne spomínať, aké to bolo super, keď si nikomu nemusela vysvetľovať kam ideš, s kým, prečo a na ako dlho (-:

cinda555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
midka
9. júl 2020

uprimne neverim,,ze tolko stran ma tato diskusia,,,,, nechapem, ako sa niekto ,,,, moze pozastavit nad tym,, ze ho niekto cudzi nepozval na svadbu,,,,,, pre mna nepochopitelne,, ale aj mnohe reakcie autork su celom velavravne,,,,,,,

izabellabela
10. feb 2021