Partner je na dne

tiwyna
23. jún 2016
Ako by ste sa zachovali v situacii, ze vas partner je na dne. Odide pracovat do vzdialeneho mesta, kde nema pristup na internet, tak mu poslete kartu s 12 GB volnych dat, za ktoru platite 24 eur mesacne, date mu svoj notebook a krasne si pisete. Pred casom ale mal vas partner bocny vztah s istou zenskou,tvrdi, ze s nou uz nic nema, ze nie su v kontakte...no vas v jeden vecer posle spat s tym, ze aj on uz ide, no este hodinu po tom vidite, ze je aktivny na messengeri, cize si s niekym pise. Na otazku s kym sa zmeta, ze ste podozrievava, ze ho spehujete a blokne si vas na fb. Ze mate ist do certa, ze to nema cenu...Ma vasu kartu na net, vas notebook a vy ste odrazu unho nic.Ziadna vdaka, nic.
worker_falcon
23. jún 2016
vzťah bez dôvery nemá peknú budúcnosť. Pravdepodobne ťa má za nič, a ty si to nechceš uvedomiť, alebo to vedome prehliadaš. Ak si myslíš, že to tak má byť, tak NEMÁ.
0silvia0
23. jún 2016
@tiwyna myslím, že každá normálna žena by takého týpka poslala kade ľahšie. Už to, že ty mu kupuješ kartu, dáš mu svoj notebook a platíš mu internet je podozrivé. A čakať od takéhoto týpka vďaku? Ani náhodou, sama seba klameš, že máte akýsi vzťah, ale to, čomu ty hovoríš vzťah je len nejaká tvoja ilúzia a dotyčný ťa využíva a ty to nechceš vidieť....
oslo1
23. jún 2016
Isla by som si pre ten laptop a kartu a zazelala mu len to najlepsie.
tiwyna
autor
23. jún 2016
kartu mu idem hned bloknut a pre laptop si pojdem v ramci dovolenky. nebude si za moje peniaze pisat s inymi. Som hlupa |-|
sissy27
23. jún 2016
@tiwyna aby som cudziemu zdravému pracujúcemu chlapovi platila internet?? to snáď nie... =-)
tiwyna
autor
23. jún 2016
to som mu dala kym dostane prvy vyplatu, lebo odisiel bez penazi, no nepaci sa mi jeho chovanie, normalne ssom sa opytala, ze preco mi klame, ze ide spat a ze s kym si pise, samozrejme nie som semetrika, co kontroluje chlapov, ale mam s nim zlu skusenost, tak mi nedalo....
tiwyna
autor
23. jún 2016
aby som ho krivo neobvinila, tak som si s dvoma ludmina mesengeri vyskusala, ako to vyzera, ked pisu a ked nepisu, ked nepisu, hned napise, ze nie su aktivni a pise tam hned aj ako dlho, cize minutu, dve atd....nie je teda mozne, aby nebol aktivny a ukazovalo mu, ze je.
mojkamojka
23. jún 2016
ach jaj tieto virtualne messengerove vztahy...vsetko sa odohrava na FB a v podstate si kazdy zije svoj zivot...
@tiwyna uprimne? ja by som ho poslala do prdele uz tou neverou. Nie ste manzelia, nemate deti, tak v odpustani nevidim zmysel ked sa nieco taketo udeje pocas randenia. Za druhe, vazne karta a Ntb? A nemal by sa frajer starat o frajerku a nie naopak?Tu kartu si mala mat bloknutu uz davno a po ntb by som isla s nejakym fesnym nabuchanym kamosom 🙂
domibeyoutiful
23. jún 2016
Nechcem nikoho uraziť, ale neviem ako môžeš čakať, že si ťa bude vážiť on či iný potencionálny partner, keď si nevážiš sama seba. Prečo by sa zaťažoval, keď vie, že aj so správaním ako hulvát ho budeš na konci dňa stále čakať s otvorenou náručou? Zbytočná námaha, nie? A on to rýchlo pochopil. Pokiaľ nebudeš mať sama voči sebe toľko úcty, aby si sa niekomu nemusela doprosovať a dotovať ho a platiť mu v itom zmysle zato, aby sa ti vôbec venoval a ozval tak nebudeš nikdy spokojná a nikdy nedosiahneš harmonického a hlavne vyrovnaného vzťahu. A fakt to nemyslím ani ako útok ani inak zle, skús sa nad tým zamyslieť a zmeň svoj život k lepšiemu 🙂
tiwyna
autor
23. jún 2016
Chcela som mu len pomoct s tym,aby nemusel chodit denne po 12 stke chytat net cca 2 km pesi. Nebrala som to ako pchanie sa do riti,proste jasom taky clovek,ze ak sa da pomozem
mojkamojka
23. jún 2016
@tiwyna no ked si taky clovek tak sa necuduj, ze ta kazdy ose..
tiwyna
autor
23. jún 2016
@mojkamojka veru mate pravdu
yvkay
23. jún 2016
ako pisali zienky predomnou,zobrat mu veci ktore su vase a za ktore si platite a nenechat sa uz viac vyuzivat.bez internetu sa predsa da prezit a ked mu bude na vas zalezat tak sa sam ozve a z karty a notebooku ktore bude si aj sam platit a nie vyzivat vas.zazila som nieco podobne tak viem o com pisem.
timea7
23. jún 2016
@tiwyna o akom vzťahu vlastne píšeš? Vy vzťah nemáte, ani ste ho nemali, to si si len ty nahovárala. Prečo píšeš, že je na dne, nechápem. Prečo by mal byť na dne? Pustil ťa k vode napriek tomu, že si dúfala, že ak hop budeš dotovať, tak to neurobí. Začni si viac vážiť sama seba. No teda nehrozí, aby som mladému zdravému mužovi niečo cvakala. Kde dával peniaze doteraz? Ako to, že nemá nič ušetrené?
jana_eyre
23. jún 2016
Nerozumiem tomu nazvu.. Ako je partner na dne? Pekne povedane okaslal ta.. Vylasli Sa na neho tiez, chod si este pre svoje veci a tym to ukonci..
timea7
23. jún 2016
@jana_eyre tiež som z toho názvu témy mino
celasapremenim
23. jún 2016
@tiwyna no normalne si zober svoje veci od neho
a najdi si ineho
misel0806
23. jún 2016
Notebook zobral a dovidenia,,teba ma za total chuderu. Zober mu notebook a povec mu ze ked si chce pisat s druhymi nech si kupi ale za svoje a nech steba nerobi chuderu... Ruky nohy ma zdrave ale ten rozum ma kdesi v trenkach😊
natalym
23. jún 2016
Aspoň vieš na čom si. 😉
mircalla
23. jún 2016
Nemal byt nazov skor Som na dne? Ten clovek, ktoreho nazyvas partnerom ta berie ako vhodneho sponzora. Ja ziadny vztah nevidim, a ani nejake jeho dno
yvkay
23. jún 2016
@mircalla 🙂 🙂 🙂 dobre napisane naozaj 🙂 ale uz to je dobre ked to zienka riesi akoby ju mal uplne vyuzit,lebo aj taky sa najdu a je ich dost.dolezite je aby otvorila oci a na toho sa vykaslala,ved to co je za partnera ktory si ju zablokuje,a pritom si bral tie veci s tym ze si s nou bude pisat,tak to uz je fakt sila 🙂
tiwyna
autor
23. jún 2016
@mircalla je financne na dne, tak som to myslela, ale je tam vdaka svojej hluposti a nezodpovednosti a ja som chcela vlastne pomoct nasmu vztahu tym, ze si budeme moct pisat pocas dna kedykolvek, nebudem cakat kedy skonci vecer v praci a pobezi este dva km chytat do mesta wifi. V tom som mu chcela pomoct ten prvy mesiac kym dostane prvu vyplatu, taka bola dohoda, no velmi ma ranilo, ze pri prvej mensej vymene nazorov si ma blokol na fb, pricom tu kartu a ten notebook som mu dala kvoli tomu, aby sme si my dvaja mohli pisat,
bratislavcankanm
23. jún 2016
@tiwyna fuj, neznasam takychto chlapov,, aj moj ex bol taky, vecne na pokeci, a este nespokojny, ze ho vraj spehujem, sviniar.... spehovala som ho asi tak, ze uz ma takto virtualne (a asi a nevirtualne) podvadzal viac ako 3 roky, ked som na to konecne (!!!!) prisla, uplne nahodou.

podvadza ta a vzdy bude...a bude to casom robit tak, aby si na to neprisla, moj si zakladal furt nove nicky na pokeci, tvoj bud urobi to iste, alebo sa bude nastavovat do neaktivneho status (to sa da, na mnohych messengroch).

A az najde na tom messengri nejaku "spriaznenu dusu", tak ta za nu vymeni a este to hodi na teba, ze to preto, lebo si mu nedoverovala a bola si nanho hnusna.... a nezastavi hi nic, ani to, ze napriklad uz budete mat spoolu 3 deti... takze, zober si spat NTB a posli ho dokelu...
mima4
23. jún 2016
@tiwyna kde si takehoto frajera vyhrabala? 😃

Ja len nechapem co ta na nom pritahuje
mircalla
23. jún 2016
@tiwyna nuz tak bud rada, ze si na to prisla pomerne rychlo, takto ta to stale okrem sklamania len notebook a kartu. mohlo to byt horsie. Ten nazov temy akurat nevystihuje podstatu problemu, ta nie je, ze partner ma financne problemy, ale ze ta vyuzil
misel0806
23. jún 2016
@tiwyna hovoris vackove suchoty... Ja bych mu neverila ani nos medzi ocami.. Neviem ci to vidis alebo si to uvedomujes ,no nepekne ta vyuziva... Najlepsie spravis ked si zoberies co je tvoje ,lebo tu laska kvoli nooteboku veru nebude... Laska vyzera inac😊
tiwyna
autor
23. jún 2016
Blokla som mu internetovu kartu pred chvilkou a pojdem si po notebook. Dakujem vam za rady. Chcem sa zmenit.
misel0806
23. jún 2016
@tiwyna dobre si spravila ak by si mu stala zato vazil by si ta a nie ti kazal polena pod nohy😊
tova
24. jún 2016
@tiwyna s notebookom sa rozluc. Od zajtra ta uz nepozna
tiwyna
autor
24. jún 2016
@tova ma dost dobry flek v sukromnej firmicke a vie,ze som schopna zavolat pred kolegami nanho policiu,aj ked uz pre nic,aspon pre tu hanbu by mi ho radsej vratil 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli