Partner je na dne

tiwyna
23. jún 2016

Ako by ste sa zachovali v situacii, ze vas partner je na dne. Odide pracovat do vzdialeneho mesta, kde nema pristup na internet, tak mu poslete kartu s 12 GB volnych dat, za ktoru platite 24 eur mesacne, date mu svoj notebook a krasne si pisete. Pred casom ale mal vas partner bocny vztah s istou zenskou,tvrdi, ze s nou uz nic nema, ze nie su v kontakte...no vas v jeden vecer posle spat s tym, ze aj on uz ide, no este hodinu po tom vidite, ze je aktivny na messengeri, cize si s niekym pise. Na otazku s kym sa zmeta, ze ste podozrievava, ze ho spehujete a blokne si vas na fb. Ze mate ist do certa, ze to nema cenu...Ma vasu kartu na net, vas notebook a vy ste odrazu unho nic.Ziadna vdaka, nic.

mircalla
24. jún 2016

@tiwyna nema financie a ma dobry flek?

marianna_peskova
24. jún 2016

Keby mal chlapec mimo mňa ďalšiu ženskú, automaticky by u mňa skončil. Bye-bye notebook, bye-bye internet! Kopnúť do zadku a ži si s tou slepicou, s ktorou si ma podviedol! 😎

maslenka47
24. jún 2016

@tiwyna mne sa uplne bezne stava, ze muzovi (doma, nie cez internet) poviem, ze idem spat a este dalsiu hodinu sedim na internete. A naozaj to neznamena, ze mam milenca 😕 A ani ze s niekym chatujem. "Aktivny" status na messangeri moze mat smelo len z toho, ze este nevypol pocitac a naozaj nema pri tom pocit, ze by robil nieco, s cim sa ti musi spovedat.

Nuz ale u vas to zjavne naozaj nema cenu...nerozumiem, na co davas svoje osobne veci niekomu, s kym nemas dobru skusenost. Asi si si myslela, ze si ho tymto sposobom kupis, alebo si mu to dala prave za ucelom ho sledovat, inak si to vysvetlit neviem.

mysicka36
24. jún 2016

Dobre si spravila, nech mu platí net a dá NB tá, s ktorou si píše 😀 😝 Škoda že si nemohla vidieť ten ksicht keď zapol net a tam NIČ 😀 😀 😀 😀 😀

mysicka36
24. jún 2016

@maslenka47 a preto že nič zlé nerobí si ju blokol 😀

ema234
24. jún 2016

@tiwyna viesco by som urobila vykaslala sa na neho.

ema234
24. jún 2016

@tiwyna A ten dobry flek mu asi dobre neplatia ked ho sponzorujes , ci?

tykat
24. jún 2016

@tiwyna ...kartu zrusit, po notebook si zajst s nejakym kamosom, degesa kopnut do zadku a uzivat si leto 😎

sardinka335
24. jún 2016

Tento nick mi nebol nejaky povedomy...ze tu uz dotyčna pisala. Takze dotyčna ma deti a hento je zrejme manzel predpokladam nakolko piše ze s nim ma zlu skusenot, tento manzel ,,dluží kam se podívá,,.
toto tu riešila pred vyše rokom : Vzali sme si hypoteku. Kedze mal dlhy. vzala som ju ja na svoje meno s tym, ze sme si dali zuzit bezpodielove spoluvlastnictvo prave na tento byt. Dohodli sme sa, ze , kedze mame hypoteku ziaden z nas si nebude brat pausaly na mobily, ani ziadnu pozicku. Dnes som manzelovi nasla dva pausaly na mobilne telefony spred roka. Vzal si mobil, ale neplati pausal a ma dlh vyse 800 eur. Kde su mobily neviem...listy z tych spolocnosti predo mnou skryval, nasla som ich nahodou. Co mam robit?Zrusit mu trvaly pobyt, aby mi exekutor nevyraboval byt to bude prvorade a asi rozvod...som v soku, sklamana

čo dodať? velmi ťažka situácia, boh vie ako to poriešila....

simca06022011
24. jún 2016

@tiwyna ked nepisu nenapise kazdemu ze je neaktivny, ale podla toho ako to maju nastavene.. mne to nenapise aj cely den ak mam pc zapnuty a nemusim tam byt vobec ;) Ale nehnevaj sa, merias vztah notebookom a kartou, a co ze ju ma? Nemala si mu ju dat, vezmi si ju a nech sa zariadi sam a inak. Ak mu nedoverujes je to o inom ako o notebooku. Ak k tebe totiz nic neciti, tak ti nema byt preco "vdacny" tym, ze si s niekym "vraj" nebude pisat ;)

monika2012
24. jún 2016

@tiwyna Vezmi od neho kartu, notebook a zdrhaj! Načo Ti je taký chlap? Radšej nič ako toto.

alaguema
24. jún 2016

@tiwyna poďakuj osudu, že sa ti nezodpovedný a neperspektívny jedinec včas vyhol z cesty. Horšie by to bolo, keby ste už mali deti a dlhy by boli spoločné.

tiwyna
autor
24. jún 2016

@mircalla este len nastupil pisala som to je to dobre miesto.

timea7
24. jún 2016

@sardinka335 fúúú, tu už pomôže len uhľovou lopatou po hlave

lubila
24. jún 2016

@timea7 myslis ze to pomoze? 😀

celasapremenim
24. jún 2016

@lubila po temene s rozmachom by mozno pomohlo :D

lubila
24. jún 2016

@celasapremenim ale mne sa nad tym normalne az niekedy rozum pozastavuje 😀 Ale vies ako to je niektorym ludom nic nepomoze 😀

celasapremenim
24. jún 2016

@lubila ono clovek si niekedy mysli, ze ho uz nic neprekvapi, ale ten zivot je teda zvlasny :D

timea7
24. jún 2016

@lubila keď obidvom, tak možno áno

zacik
24. jún 2016

za par sto evri (predpokladam ze ten notebook uz nikdy neuvidis) prist na to ze partner je idiot je podla mna jeden z tych lacnejsich variantov

vierkainka
24. jún 2016

zrušila by som ten internet a šla si osobne s niekym aby si mala svedka po ten notebook...ale neohlasovať s avopred,jednoducho ho prekvapiť....ak by ho odmietal vratiť tak rovno povedať že okamžite volaš na policiu a nahlasiš to ako kradež....ale presne v tej chvili a pred nim......a určite s nim ukončiť všetok kontakt.......ruky preč............uživaj si leto a hlavu hore🙂

lubkavargova1
24. jún 2016

Tak je to manzel ci partnwr/frajer???

vanilka83
24. jún 2016

prepac ale tvoj partner nie je na dne ale ty....ze mu to vsetko tolerujes a ze si ho uz dvano neposlala do certa

celasapremenim
24. jún 2016

chyba mi tam t baby :D sorry