Partner ma berie ako samozrejmosť

kkaajjaaa
21. mar 2022

Čaute baby. Mam vzťah ktorý trvá už 10 rok.Mám úžasného priateľa, ktorý sa o všetko postará a snaží sa aby nám nič nechýbalo všetko mi kúpi lebo si myslí, že to je láska po tychto stránkach je úžasný, ale po tej druhej ze uz mi nedáva lásku . Nedáva mi ten pocit ,že mu stále na mne zalezi. Skor ma berie už len ako samozrejmosť a mňa to mrzelo a trápilo . A urobila som niečo co som nemala ,ale stalo sa. Spoznala som jedného chalana a začali sme sa stretávať. On mi presne dával to co mi tak dlho chýbalo ten pocit ,že niekto na mňa mysli,zalezi mu na mne , zaujíma sa o mňa. Na začiatku som mu povedala ,že mám priateľa a ,že máme to doma ako mame. Ale ani ja a ani on nečakal, že sa zalubime jeden do druhého ,ale stalo sa. A chcel aby som sa rozhodla s kým chcem byt. Ja som mu povedala ,že to není také jednoduché. Že vsak sa poznáme len 3 mesiace a to je malo nato aby som všetko opustila a nechala. Že u svojho aj keď je aký je tak mam už istotu co u neho žiadnu nemám. A tak sme to ukončili, teda on to ukončil. A mňa to strasne mrzí a boli lebo som k nemu aj ja niečo cítila. Dobre ,viem prečo to on urobil chcel vzťah nie len flirt. A ja teraz neviem vôbec co mam robiť stále na neho myslím, chyba mi 🥺. Toľko krát si poviem nemôžem mu písať musím prestať na neho myslieť,ale nejde ton . Áno uvedomujem si ,že sa stalo to co sa malo ,ze je to takto lepšie ale boli to. Viem a uvedomujem si ,že není to fér ani voči môjmu partnerovi lebo žiadny chlap si nezaslúži aby bol podvadzani

kristinaa300
21. mar 2022

A to ste nič viac si neplánovali? Napr. Svadba, dieťa a tak?

kkaajjaaa
autor
21. mar 2022

@kristinaa300 no planovali voľakedy. Posledný rok o ničom nerozpravame. Najprv sme všetko chceli mať a potom už sme to nerozoberali

kristinaa300
21. mar 2022

@kkaajjaaa No buď sa niekde posuňte alebo to ukoncte.Uz nesi najmladšia a roky ubehaju.Budes mať 50 a žiadne dieťa.Tak dokiaľ sa dá stým niečo robiť tak treba do toho ísť.Mat dieťa už je v dnešnej dobe dosť ťažké.Na prvú šupu sa to nemusí podariť