Partner ma nechce zoznámiť so svojou rodinou

pinky3312
1. máj 2023

Ahojte,
S frajerom sme spolu už skoro tretí rok, žijeme spolu v jednej domácnosti. Je podľa vás normálne ze ma do dnešného dňa nezoznámil so svojimi rodičmi ? Ked sa ho na to spýtam tak stále mi povie ze on je na takého veci iný typ, a ze co to na našom vzťahu zmení ked ma tam zoberie. Poraďte prosím čo by ste robili na mojom mieste

marca12
1. máj 2023

@pinky3312 a to sa za tie 3 roky nestretol s rodicmi? Nemali ziadne oslavy v rodine,kam by si isla s nim? Fakt divne,ze ta nechce zoznamit. Neviem,ci by som chcela zit s chlapom,ktory ma nezoznami s rodinou.

domkakvet
1. máj 2023

@nyusika tak neopustil by ju kvoly tomu, to je jasne, ale na co zbytocne veci o ktorych nemusi vediet, cloveku to nie je ani prijemne a uz len zo strachu zacne mat clovek predsudky, ze ho zacne ten druhy skatulkovat, ze co ak zacne pit aj ona casom.

nyusika
1. máj 2023

@domkakvet mám na to iný názor.
Dospelý človek dokáže spracovať fakt, že blízky príbuzný má takýto problém.
A od svojho partnera očakávam, že bude rozumný a nebude sa správať ako debil.
Lebo iba debil by sa zachoval tak, ako ty opisujes.
A pokiaľ si tvoja kamarátka myslí niečo iné, má problém ona a kým ho nevyrieši, bude mať problémy vo vzťahu kvôli nedostatočnej dôvere.

pinky3312
autor
1. máj 2023

@nyusika poznám jeho brata aj pár známych blízkych

pinky3312
autor
1. máj 2023

@elenita to určite nie

rebrambora
1. máj 2023

Nuz ja som sa po menej ako roku poznala aj so starymi rodicmi jeho byvalej zeny.
Zahrnovat ta ma do vsetkych odvetvi svojho zivota pocnuc rodinou, kamaratmi, pracou, ci hobby.
Aj keby to boli alkoholici a byvali pod mostom, ale napriek tomu sa stretavaju, je to jeho povinnost.
Po troch rokoch (ba ovela skôr) by nemala ostat ani jedna nitka sucha, co sa spoznavania tyka.
Cize chrobaka by som hladala inde. Nehanbi sa za nich alebo take nieco?

heleninamama
1. máj 2023

@rebrambora Pozrela som si jej minulú tému spred roka, čo tu niekto spomenul. Problém nie je v tom, že by sa hanbil za svoju rodinu, skôr ona sa mu nezdá dosť dobrá na oficiálnu partnerku a určite s ňou neráta do budúcnosti. Už ju spoznal a nemiluje ju, nevyhovuje mu, ani to pred ňou netají, ale ona drží ako hluchý dvere, lebo jej je s ním dobre a má kde bývať - v jeho byte.
Keď si tento chlap nájde lepšiu a bude ju všade pyšne ukazovať, to bude sĺz a pocitu oklamania.

dilino
1. máj 2023

Podľa mňa ťa klame.Možno ma rodinu alebo dieťa.Neexistuje po 3 rokoch nepoznať rodičov.Blbosť a ON s ním rodičmi je v kontakte.Ved ked sa poznaš s jeho bratom čo ON o rodičoch nehovorí nič.Ja keby má partner po 3 rokoch nepredstavil rodičom tak vzťah by som ukončila môžno do roka by som čakala ale potom by som to ukončila s dôvodu že má nechce predstaviť rodičom a že nie je úpriný vôči mňe že má klame.Podľa mňa s tebou nepočita ako s partnerkou do života.Lebo normálny človek zoznámi rodičov s partnerkou.Ved niektoré páry majú do 3 rokov aj svadbu a nie že nepoznaju partnerových rodičov.ON tvojích rodičov pozna.Ved sa opýtaj jeho brata nejaké info.

nikaeli
1. máj 2023

@pinky3312 byt je spoločný?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
reiskirchen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rebrambora
1. máj 2023

@heleninamama vdaka za info, precitala som si to.
Kazdopadne tak ci tak tento vztah už davnejsie stratil podstatu.

pinky3312
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimspetra
2. máj 2023

@pinky3312 mňa tiež nezoznamil s nikým nikto o mne nevedel ani o tom že budú starý rodičia nevedeli....až keď sa mala narodila ich zavolal na návštevu a zistili že ma priateľku a bábo tak sa tešili ..a majú veľmi dobré vzťahy ...niekto si proste žije svoj život a nerieši nikoho iného...ale zas na druhej strane môže viesť aj dvojitý život že môže niekoho mať ..a nechce aby sa to prevalilo alebo ma zle vzťahy

luckasvec
2. máj 2023

@domkakvet presne s týmto som mala problem aj ja, raz na veľa som ho doviedla k nám a oco ožratý zgrcany pred bytovými dverami vonku lezal chcela som sa zabiť umrieť chodiť kanálmi, doma v byte to tiež vyzeralo hrozne keďže rozbijal veci...vtedajší frajer pochopil prečo som ho domov nikdy netahala

mimibabybell
2. máj 2023

Ahoj. Nie je to v poriadku. Aj môj manžel má nechcel zoznámiť so svokrou a vlastne celou rodinou a vedel prečo...je to celé zle a on to vedel... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ A bál sa, že utečiem... To priznal.

blackcat8885
2. máj 2023

Moj muz vedel od prvého rande že si ma vezme a po 2týždňoch ma zobral na kávu k rodičom takže nic oficiálne len sme dali kávu a posedeli a pot sme uz chodili častejšie. Za 3roky to podľa mňa nie je ok....

17alexis
2. máj 2023

@pinky3312 z mojej skúsenosti ti poviem, že už na strednej som si dala záväzok, že s rodinou zoznámim iba snúbenca, lebo raz chceli silou mocou vidieť môjho prvého frajera a keď sme sa rozišli, frflala mama, že koľko ešte frajerov chcem mať. Celkovo od strednej som mala tri vzťahy, s jedným som bola 4 roky, dokonca sme spolu bývali a žiadneho z nich som domov nedoviedla. Ani toho, s ktorým som žila v jednej domácnosti. Priviedla som až snúbenca, môjho terajšieho manžela.

dolphino0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dolphino0
2. máj 2023

Zazila som to tiez ani po roku na to nezmenil nazor. Ale do mojej rodiny sa natiskal...tak som povedla dakujem a zazelala vela stastia....

katkazocele
2. máj 2023

Tak asi sa bojí čo by na to povedala manželka doma keby si ťa tam privedie 🤣😂😂 ( to som počula taký vtip 🙏, takže bez urážok)

ouwecka
2. máj 2023

@pinky3312 a su oni spolu v kontakte ci nie?

pinky3312
autor
2. máj 2023

@katkazocele manželka doma keď spolu žijeme a sme spolu 24/7 ? boze..niektoré ženy sa zobuďte ďakujem

pinky3312
autor
2. máj 2023

@katkazocele a este k tomuto dodám, že chcela by som vidieť vaše dokonale vzťahy ked ste take múdre 🙂

madeline1
2. máj 2023

@pinky3312 nie je to normalne. uz ako ste zacali spolu byvat ta mal zoznamit.

akbara77
2. máj 2023

@pinky3312 podľa mňa to s tebou nemysli vážne. 3 roky je dosť dlhá doba. Zbytočne stracas cas.

drakvak
2. máj 2023

@pinky3312 Mňa manžel predstavil po 3 rokoch, keď sme išli kupovať spoločný byt. Je to slušný a čestný človek, nemal žiadne postranné úmysly a práve kvôli tomu, že to so mnou myslel vážne, ma nechcel nejako skoro vodiť domov. V minulosti totiž rodičom predstavil priateľku (ešte taká stredoškolská láska) a ofrflali mu ju, tak pri mne čakal, kým “bude ruka v rukáve” 😉 Mne to prišlo trochu zvláštne, ale netlačila som na to. Teraz so svokrovcami vychádzame dobre, máme sa radi. Určite to nijako radikálne nerieš, ako tu niektoré radia, keď s Tebou žije, to o niečom svedčí a nemyslím si, že je za tým niečo iné ako to, že nie je za takéto predčasné rodinkovanie. Keď si založíte rodinu, ešte sa nastretávate, to budeš aj rada niekedy, keď pôjde sám s deťmi k starkým na návštevu 😉 Ja by som rešpektovala prianie partnera, aj chlapi majú predsa svoje pocity a niekedy možno nevedia vyjadriť jasne, prečo niečo odmietajú. Stíhačky hneď za tým hľadajú neveru či skrytú rodinu, ale ver tomu, čo spolu žijete. Ak sa ním cítiš milovaná a si vo vzťahu spokojná, tak je všetko, ako má byť.

katkazocele
3. máj 2023

@pinky3312 bol to vážne len vtip na odľahčenie situácie, ak ti nepríde vtipný tak ho zmažem 🙏

blueprincess
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
micusa2222
3. máj 2023

@pinky3312 nič si z toho nerob, chlapi sú čudní..ja som vo vzťahu 4 roky, a tiež by som ho niekedy zabila...