Partner ma nechce zoznámiť so svojou rodinou

pinky3312
1. máj 2023

Ahojte,
S frajerom sme spolu už skoro tretí rok, žijeme spolu v jednej domácnosti. Je podľa vás normálne ze ma do dnešného dňa nezoznámil so svojimi rodičmi ? Ked sa ho na to spýtam tak stále mi povie ze on je na takého veci iný typ, a ze co to na našom vzťahu zmení ked ma tam zoberie. Poraďte prosím čo by ste robili na mojom mieste

jovka
3. máj 2023

@pinky3312 no napr.ja nemám ok vzťah s mamou,takže sa nepoznajú,ale preto že ona sa neche kontaktovať 😔zas jeho táta poznám,aj keď býva stovky km.prec,boli sme u neho aj má dovolenke spolu,takže ak to nemá ako ja ,že žiadny kontakt s rodinou ,je to zvláštne.

breznica
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cubo2
3. máj 2023

autorka, budem reagovat na tento tvoj splech - "že chcela by som vidieť vaše dokonale vzťahy ked ste take múdre 🙂" - no, to ale vobec nie je dolezite, ake my mame vztahy, tato tema je o teba. Ci ty sa len chces radovat, ze niekto ma aj horsie vztahy ako ty, tak ten tvoj je vlastne v pohode? Nie.. Kazdopadne, nieco tam nehra, nie je to uplne normalne.. Dostala si tu zaujimave komentare, tak ako nalozis s nimi, je uz na tebe..

feb13
3. máj 2023

https://dennikn.sk/2544395/pribeh-rodicov-ktori...

Tu je napriklad podobny pribeh...

Dovodov moze byt vela, je asi tazke zistit kvoli comu to robi, ale v poriadku to urcite nie je.

magdusaaa
3. máj 2023

@pinky3312 normalne to nieje,asi to s Tebou nemysli vazne ,ja mam dospelych synov a starsi syn mi povedal ,ze mi predstavi jeho frajerku vtedy ked to s nou bude mysliet vazne..tak asi tak nejak to muzi myslia ,asi si ten tvoj niejw isty..

evkakorcek
3. máj 2023

@pinky3312 ja by som môjho partnera s mojou matkou nechcela zoznámiť ani po 10 rokoch, ak sa bude dať. Chápem to

wiktoriamka
3. máj 2023

@pinky3312 nie je to normálne 🤦🏻‍♀️ mna tak zo začiatku ,,skrýval ,, ale iba mesiac ... Potom ma zoznámil .... Ale napríklad na facebook som nemohla žiadne naše spoločné foto pridať ...po niekoľkých rokoch som prišla na to ,že preto aby jeho ,,pichajdy,, nevedeli že ma vzťah a aby každú mohol namotavat... Neviem,asi by som si niečo o ňom na tvojom mieste zistila. Viem,súkromie je súkromie a nemalo by sa narúšať ,no ak ide o takú vec ide súkromie aspoň u mna bokom. Ja kebyze nekuknem svojmu ex mobil a pc tak dodnes som klamana a podvadzana. Mozno ma dvojaký život ,aj take prípady u nas a vo svete sú ...možno so svojou rodinou nevychádza ani on a možno sa hanbí práve za nich... Neviem...zistovala by som co sa dá ...3roky je dlhá doba ... Ak je niečo zle vo veci budes potom sama sebe vycitat,ze si stratila roky zo života ...ja som tak prisla o 6tokov...pouc sa na chybách druhých a ty bud ta mudrejsia a chytrejsia... Drzim palce aby to bola ta tretia možnosť a to ze sa za nich hanbí a nie za teba. ❤️

zoeeoz
3. máj 2023

Podla mna to zalezi aj od jehi vztahu s rodicmi..chodieva za nimi casto? Rozprava o nich? Ak aj on sam s nimi kontakt nevyhladava a nejak ich "nechce v zivote" , tak verim, ze to nepovazuje za dolezite..ak s nimi cas travi, chodi tam, mas pocit, ze ma svoju rodinu rad mozno maju nejaky problem (napr. Alkoholici/nejaka diagnoza/postihnutie/hoci co) a hanbi sa alebo boji, ze by si kvoli tomu zacala vahat...alebo si mysli, ze oni budu mat problem s tebou a mohli by vam to narusit

Ja osobne, by som bola niekedy rada, keby som muzovu najblizsiu rodinu nepoznala :D

pinky3312
autor
3. máj 2023

@cubo2 a kde píšem že sa radujem z cudzeho nešťastia ? 🙂 Každopádne ďakujem za tvoj a vaše „povzbudivé” komentáre 😀
Prajem pekný deň

acsa
3. máj 2023

@pinky3312 ja neviem, ale po troch rokoch by mohol byt uprimny a povedat napr ze nema s rodicmi dobrý vzťah, alebo ze sa za nich hanbi lebo..... Keby ti to takto povie, tak by si nemala dobod premýšľať nad ziadnym hororovym scenarom

janamoto78
3. máj 2023

@pinky3312 trávi vianoce či svoje narodeniny s tebou? Ak ide k rodičom, pravdepodobne tam má aj manželku či oficiálnu partnerku. Ak ste spolu nonstop a on svojich rodičov nevyhľadáva, môžu to byť alkoholici, feťáci, bezďáci, skrátka nechce sa s nimi kontaktovať ani on a nechce to s tebou rozoberať. Ani jedna z možností však nie je vo vzťahu normálna.

wiktoriamka
3. máj 2023

@janamoto78 no,ved práve ....úplne súhlasím a navyše ak sú spolu 3roky tak by jej mohol aspon povedať prečo ju nechce predstaviť rodičom ....je to smutne no...

wiktoriamka
3. máj 2023

@pinky3312 a pytala si sa ho na rozum prečo ta k nim nechce vziat? Jeho odpoveď je stále rovnaká?
Čo u neho znamená ,že je na tieto veci iný typ???

petkazamborska
4. máj 2023

tak moze mat s otcom napriklad velmi zly vztah a boji sa ze sa nieco pokazi , alebo sa moze hanbit za ich zivotne podmienky , alebo za ich spravanie, moj brat stale ked doneasie nejake dievca do mesiaca su od seba ...minule az plakal ....chudak...

spadnutaslivka
5. máj 2023

@petkazamborska ale ak trojročný vzťah neustojí toto, tak stojí za prd a len to zbytočne naťahujú. Nemusí autorku predstavovať, ak je tam neviem čo, ok. Ale hlavne v ich vzťahu chýba úprimnosť a dôvera. A to je problém.

luca1355
26. jan 2024

Ja mam podobný problém, po 2,5 roku som už začala naliehať, prečo ma nevezme domov, lebo doteraz býval pri rodičoch, ja mam vlastný byt a tiež dom mu navrhla už pred rokom aj spoločné bývanie. Bývali sme od seba 15 minút autom. Najprv vravel, že sa musí starať, lebo už sú rodičia starší, potom to malo byť na vIanoce, potom sa zase pohádali a keď už som mu dala ultimátum, že takto to nejde, že je to divné nepoznať rodičov, povedal, že im to oznámi, že ma chce predstaviť. Doteraz o mne nevedeli. Jeho brata trochu poznám cez našich kamarátov, boli sme v minulosti v kontakte, kamarátskom, keď som mala dávnejšie ešte iného priateľa, odvtedy už nie. Keď im to oznámil, jeho matka dostala šok, že ako je to možné, že má partnerku dlho a nepovedal to a že ma nechce vidieť, že jeho brat už mu to povedal predtým - jemu to oznámil pár dní pred nimi. Taktiež spomenula, že nemám vysokú školu a pracujem v obchode - zarobím si dobre a mám aj vlastný byt a auto, ale to nechcela počúvať ževraj, takže sa s nimi pohádal a odišiel ku mne, že si postupne bude brať veci a sťahovať sa. Aj tak je to celé zvláštne a nerozumiem tomu, či tomu mám veriť, či nie a toto sa už niekomu stalo? Priateľ vraví, že to prejde, ale myslím, že po tomto nechcem ja vidieť ich...necítim sa z toho dobre, ale čo už. On určite ich bude navštevovať, nakoľko tam má veci a ešte sa má dosťahovať, zrazu to už išlo rýchlo po tomto.

mirro
26. jan 2024

@luca1355 never.

walentina7
26. jan 2024

Ja som svojho muža predstavila našim po 5 rokoch chodenia, ked uz bolo isté, že sa vezmeme. Takisto ja u nich som bola po 5 rokoch prvýkrát. Ale my sme spolu predtým nežili ako vy. Možno nemajú doma ,,luxus,, ale biedne byvanie a nechce aby si to videla.