Partner ma zatajuje pred svojimi známymi a rodinou

20. sep 2020

Mám pol ročný vzťah. Partner je čerstvo rozvedený ( nie kvôli mne), no zatajuje ma pred svojimi známymi a rodinou. Viem, že pol roka nie je dlhá doba,ale veľmi ma uráža,že mu môžem zavolať len keď je sám, keď mu volá niekto z rodiny a pýta sa ho kde je, zahovori to, keď je práve so mnou, alebo radšej vôbec nedvihne telefón. Vraj je to ešte čerstvé preto to robí. Veľmi ma to mrzí, cítim sa ponížená. Ako by ste reagovali?

eskop
20. sep 2020

A si si istá, že je rozvedený?

pribinak
20. sep 2020

Veď sa rovno opytaj, že prečo to robí? Aký má na to dôvod?

danica2711
20. sep 2020

odišla by som rýchlym krokom, aby som mu, chudáčikovi čerstvo po rozvode nespôsobovala problémy. Buď sa ešte nezmieril s rozvodom, čo je veľmi problematický začiatok alebo ťa má viac-menej na háku. Kašli na to, po pol roku rozchod ešte nemôže až tak bolieť, je kopa chlapov, s ktorými začneš "na zelenej lúke"

petulda333
20. sep 2020

Ak by som bola cerstvo rozvedena a mala kratky vztah, tiez by som sa nim este nechvalila.

jeliz59
20. sep 2020

Hmm to je diskutabilné....ale na druhej strane nemá dôvod...je to dospelý chlap nemá sa komu zodpovedať jeho rozhodnutia ......je svojprávny dospelý chlap....a pokiaľ to nebolo kvôli tebe tak neviem no...prečo to robí...to si musíte riadne vydebatit vy dvaja tu nevyriešiš nič....ako by sme reagovali?každá ináč jedna tak druhá onak dôležité je ako ty ideš konať teba sa to týka ty si v tej situácii nie my

slimak99
20. sep 2020

A si si istá, že aj on s tebou má vzťah? Lebo podľa toho opisu ťa má len ako zábavku.

sense
20. sep 2020

Nuz ty mas mozno vztah ale on to tak neberie....kebx to myslel s tebou vazne tak ta nezatajuje .... a ako by som reagovala ukoncila tento akoze vztah...

danica2711
20. sep 2020

@petulda333 možno by som nebehala po uliciach a nevykrikovala, že už mám novú babu, ale to, čo robí on, je na dospelého chlapa minimálne neštandardné, nenaznačuje to nič dobrého

leskovael
20. sep 2020

Nepisala si to tu už náhodou??

petulda333
20. sep 2020

@danica2711 pre mna nie, keby som sa chcela vyhnut blbym reciam od znamych ci rodiny, tiez by som to tak urobila. No zas ja by som si vztah tak skoro nehladala... Kazdopadne musi to vydiskutovat s nim. My tu mozme pisat akurat dohady

tosomja
20. sep 2020

To si sa už pýtala raz. A bolo ti podpísané. Či myslíš, že "repríza" bude krajšie a miernejšie znieť?

panelacikova
20. sep 2020

Toto si tu riešila už minule a mala si k tomu milión názorov a odpovedí. načo potrebuješ ďalšie? a predpokladám, že budú totožné??

jankapepe
20. sep 2020

Ty nie si jeho partnerka.

mpg
20. sep 2020

Ešte je aj možnosť, že súčasne testuje viac partneriek nie len jednu.

sandrika1986
20. sep 2020

Tato tema uz tu bola minule..

nairia
21. sep 2020

@tosomja
@sandrika1986
@leskovael
stopro to tu uz bolo asi minuly tyzden, vieme aspon, ze ho do riti nekopla, neporozpravala sa s nim a stale caka na telefone, kedy bude sam, aby jej zavolal alebo dal znamenie, ze sa mu moze ozvat. a stale sa trapi...