Partner mi slovne ubližuje

sunrose
6. mar 2012

Ahoj baby mam partnera kvoli ktoremu sa trapim a uz si neviem rady.Dokaze neskutocne slovne ublizit..neustale ma podozrieva ze som neverna a pritom nic zle nerobim ..s nikym sa nestykam staram sa len o domacnost..momentalne ani nepracujem takte som doma stale..zrusila som si uz aj facebook pretoze tie narazky sa nedali vydrzat..ze kto vie co tam asi robievam a pod..som verny clovek nikdy by som nepodviedla ..staram sa len o domacnost..casto mi je smutno..pretoze mi chyba objatie kotre mi velmi nedava..ak tak viacmenej na moj podnet..dokaze slovne velmi ublizit...a ja nechapem preco ho stale vobec lubim...prisla som o babo ..casto mi je smutno aj z toho..mam pocit , akoby som ho nevedela opustit preto ze velmi tuzim po babatku o ktore som prisla...prosim poradte mi..druhemu clovek poradi..sebe tazsie...

travisek
29. jan 2015

@atka3 Dakujem pekne a kdeze najdem Tvoj mail ?

jeennyv
29. jan 2015

moj osobny nazor je taky, ze ak je raz niekto prehnany ziarlivec, budes to mat na tanieri cely zivot a je jedno ci mate alebo nemate deti, ci ste sa vzali alebo nie...clovek sa casom nemeni..iba jeho vlastnosti naberaju na intenzite...ja osobne by som takemu cloveku dala zbohom...

matko10
29. jan 2015

@sunrose ....Baby, radite utekat, ono to neni take jednoduche.....z lasky aj ked nestastnej sa stane zvyk.Ak ju ponizuje a slovne uraza, tak ked dievca je len doma a nic ine nepocuva, tak tym bludom nakoniec sama uveri.Nuz ako ti poradit? Musis sama v sebe najst tu odvahu a povedat DOST!!!! Nechcem takto zit....musis si zvazit co ti ten vztah dava a co berie.Chapem aj to, ze si ekonomicky na nom zavysla, coho si je tvoj muz velmi dobre vedomi a preto si k tebe dovoluje.Pozri sa rano do zrkadla a poloz si otazku,....mam ja toto zapotreby? Som taka koza, ze teraz kvoli nejakym pochabim ekonomickym istotam a zvyku mam znasat ublizovanie a ponizocanie? Ved pracu si najdes,....ked zacnes zarabat,zistis ze si mozes zobrat garzonku napriklad do podnajmu a zit v klude a bez stresov,...uz len ta praca ze budes medzi ludmi ti pomoze po psychickej stranke......zacnes nadobudat to zhodene sebavedomie a zacnes sa citit ako zena.........potom sama najdes riesenie,...pride to tak nejak samo, ale najprv sa musis schopit.Ked to dokazes co verim ze ano, lebo ak dokazes prijimat tie urazky a ponizovania, tak si silna zena a zvladnes vsetko, len sa zacni mat rada trosku.Potom ta bude na kolenach prosit, aby si neodchadzala......pre typ chlapa ako mas doma je najhorsie to, ked zena mu ukaze ze dokaze existovat bez neho,....uz vecsiu ranu mu ani dat nemozes.....)))Tak hlavu hore dievca a nevzdavaj sa....)))

andreacoal
9. aug 2015

Od žiarlivého človeka ruky preč. Títo ľudia sú nevyrovnani, majú málo sebavedomia a nedostatok dôvery. Nikto nemá právo siahať na nasu slobodu. My sme sa narodili ako slobodne entity a nie sme nikoho vlastníctvom. Dobrovoľne sme sa rozhodli zdieľať život s niekým, byt vernymi a milujúcimi, ale stále máme právo na svoju slobodu. Máme právo stykat sa s priateľmi, pretože potrebujeme impulzy od iných ľudí. Máme právo na tajomstvá a tie najhlbšie myšlienky, pretože to je to, čo nás robí jedinečnými. Toto sú práva, s ktorými sme sa narodili a boli nám dane do vienka.

melivivi
10. aug 2015

@grettka toto iste mam aj ja a mam s nim 2 deti

adrialinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inava
15. aug 2015

Ahojte dievcata.mam problem.partner nie je ziarlivy ale mi vie urobit vystup aby som sa hambila.1.to urobil na dovolenke s priatelmi,kde sa pohadali nasi kamarati a ja som bola vinna.2.na bratovej svadbe,kde sa so mnou nerozpraval a ignoroval ma.urazil sa na ked som mu povedala aby prstom neukazoval na ludi.minule som mu vravela aby nezatvaral dvere a nahukal na mna co sa do neho stariem ci ma ma skopat do hlavy.vravim mu slusnejsie sa chovaj.jeho odpoved mam ti nieco zase povedat ze ti spadne gamba.
bol vychovany ako jedinacik vsetko mu rodicia dali nic si nevazi.
Jeho ujo a bratranec mu vzdy vravia vaz si taku zenu.
Mame spolu dieta.zobraty nie sme.citim k nemu odpor.Byva v pohode ale ked mu v hlave prepne koniec.Uz som mu vravela aby siel ku psychologicke.nechce o tom pocut.ale ja uz nevladzem.sme spoluu 6 rokov.dakujem.

melivivi
24. aug 2015

@inava keby nie som vydata, a mam len 1 a podporu niekde nepockala by som kym ma zacne nebodaj aj fyzicky napadat...kam to speje..z toho co hovoris...

timea7
24. aug 2015

@inava od takého somára čo najďalej a čo najskôr. Čo tu prináša spolužitie s ním? Máš kde ísť? Ak áno, zbal sa a odchod, daj si zveriť dieťa do tvojej starostlivosti a vychutnávaj si kľud.

andreacoal
3. sep 2015

@inava suhlasim s Timeou7, ruky prec od neho. Sama povedala slovami 'citim k nemu odpor'... s dietatom to nie je lahke, ale clovek je velmi vynaliezavy tvor a vzdy najde riesenia a naviac objavis v sebe silu, ktoru si mozno ani nevedela, ze mas.

cacianka
7. sep 2015

dokedy chces´š čakať kedy ťa skope do hlavy ?!? osamostatni sa - porieš si dieťa, výživné, prácu, bývanie a preč od neho. dokedy ti má padať gamb - dokedy ti ju nenamláti kvôli nejakej drobnosti, čo mu preletí pred nos ?

mechurik
15. jún 2019

Nemaj dieta s takym.