Platonická láska počas manželstva

comi
5. jún 2019

Ahojte,

píšem vám o radu , skúsenosti ...
prosím neodsudzujte ....
Som vydatá, v partnerstve 11rokov , dve deti. Prešli sme si roznymi krízami , od pubertálnych vylevov mojho muža až po rodinné problémy rôzneho druhu . Vela trápenia s detmi , mm do rána v práci a ja sústavne s malymi detmi doma . Teraz ked sa to trochu ustálilo , asi mi šiblo ... cítim sa teraz s mm vo vztahu ako keby sme boli nejaky dobry znamy alebo ako súrodenci, nebaví ma s ním sex , beriem to len ako povinnost a čo je najhoršie som zamilovaná do nášho spoločného , sníva sa mi o nom , myslím na neho každy den, modlím sa aby som ho rano po ceste do školky stretla , som z toho na prášky a neviem ako z toho von. Bojím sa, že vykríknem v noci jeho meno 🙂 Neviem ako to cíti on, možno prebehla chemia, možno nie... ale je to zufalstvo v takom strednom veku a ked mám záväzky a manžela. Myslím si, že sme sa s manželom pri tolkych starostiach až tak podporovalli aj nepodporovali , že som zatúžila po niecom kde aspon trochu zabudnut čo bolo a miestami ešte aj je .... citim sa ako 15ročná , ako vyhnat z mojho tela , to čo ma momentálne ovláda? Asi potrebujem psychiatra , lebo to je hrozne velka túžba po dotyčnom :( myslíte, že to tak môže cítit aj dotyčny, ako ja?
Dakujem kto si nájde čas , podiskutovat

dskjhfdlkdjhl
9. jún 2019

@comi na unik z reality je dobre citanie knih, zivot treba zit so vsetkym, co pride, nie utekat ako zbabelec.

montemotherone
9. jún 2019

@comi zbytočne sa v tom vŕtaš a prikladáš veľký význam. No tak čo? Posnívaj si, to nie je zakázané a kašli na to. Normálne ti prdli hormóny. Láska predsa nie je keď ráno vstaneš a hneď sa ti zapaľujú lýtka len keď sa na neho pozrieš. Láska sú všetky tie prekážky, ktoré ste preskákali. Spolu, či už vedľa seba. Vo vzťahu ste sa dostali do ďalšej etapy, v ktorej sa musíte znovu nájsť a pochopiť ďalší level SKUTOČNEJ lásky. Nájdite si k sebe cestu, rozprávajte sa, a vybudujete znovu niečo nové. Nepíšeš, že by ťa manžel týral, že by bol ťažký alkoholik ktorý svoj problém nechce riešiť... V podstate sa nudíš 🤷 Pracuj na vašom vzťahu. Dnes sa to nenosí, viem, ale má to význam. Nemôžete ale len tak vedľa seba vegetovať. Musíte fakt zamáknuť

adka176
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katjas8
9. jún 2019

To su len hormóny. Kvoli niečomu takemu nenic svoju rodinu.

katjas8
9. jún 2019

@montemotherone presne tak, suhlasim s tymto nazorom.

didaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sarita510
10. jún 2019

ale je to krasne vsak ?
🙂

monicka144
10. jún 2019

@didaa Aj ja si myslím. Nezahodiť to len tak predsa len istú dobu čosi budovali nejaký ten vzťah a myslím, že najjednoduchšie je chlapa vymeniť. Ale na vzťahu pracovať, to málokto dokáže, zahryznúť sa a urobiť maximum preto aby bolo dobre!

tabakmirka
18. jún 2019

@eva112014 Je to zvláštne fakt. Je to pre mňa až niekedy nepochopiteľné akí sme odlišní, muži a ženy, že úplne niekedy jak z inej planéty 😉

betka1209
3. aug 2020

Som podobny pripad... Doma mam ale muza co pije zobrat ho na pobyt?? Tak aj s chlastom lebo pre neho je relax piva a poldeci... Potom vyblakuje co on vsetko dava cize taky by bol pobyt nanic... A tiez opaluje ine zenske ale ja som stale verna a zrazu to prislo aj na mna ale je mi luto znicit manzelstvo a zaroven tuzim po laske po niekom s kym by som sa isla zabavit bez toho aby som pocuvala blbe reci a pozerala ako bleskovo by sa ozral.... Mne by stw co poradili?

didaa
3. aug 2020

@betka1209 ahoj,no čo ti tu už len poradia - určite to,čo v 90% a to rozviesť sa a "ísť za svojím šťastím" 😀