Počarovanie či pobosorčenie

terezka295
22. júl 2013

V poslednych dnoch mam pocit (ktory vznikol na zaklade rozhovoru so svagrinou ) akokeby nam-teda mne a manzelovi niekto 'pobosorcil' aby sme nemohli mat deti ☹ Moja svokra sa spolu so svagrinou nebavia (vela dovodov) ale aj vraj kvoli tomu,ze moj manzel je oblubeny syn a moja svokra vraj povedala(teda muzova mama),ze ine vnucata vidiet nechce(ma ich 5),ze ona chce iba vnucata ktore bude mat od nas ... je mi zle,ked si pomyslim,ze to naozaj mohla povedat ...svagrina je taka 'bosorka' a zaujimaju ju take hluposti (snazi sa rozpravat s mrtvymi,chodi k liecitelom a pod.)snazime sa uz takmer 4 roky a nic ... nikdy som na take veci neverila,ale ked si to teraz tak davam dokopy tak mi to akosi vychadza,ze to mozno je aj ten dovod,preco sa nam nedari ☹ mozno je to hlupost ... ale co ak nie je? mal niekto niekedy podobny pocit?

pavol06601
22. júl 2013

určite. ináč by som nemal také problémy aké mám. ja napríklad.

livocka21
22. júl 2013

@terezka295 ja na to verim.... urcite to existuje...len je tazke najst niekoho kto dokaze "odrobit" a nepodvadza :(

terezka295
autor
22. júl 2013

@livocka21 no tak to je zle ☹ myslela som,ze uz si namyslam,ale asi nie som jedina,ktora tomu veri alebo zacina verit ☹ a nevies ako niekoho takeho najst?

terezka295
autor
22. júl 2013

@pavol06601 tak to ma mrzi ☹

pavol06601
22. júl 2013

@terezka295 ak môžem. klikni sem http://sluzby.bazos.sk/inzerat/27138092/Energet... alebo sem http://sluzby.bazos.sk/inzerat/26257729/Harmoni... myslím, že je to niečo v rámci tvojho problému. sú tam samozrejme aj kontakty.

terezka295
autor
22. júl 2013

@pavol06601 dakujem,ale neviem ci do toho chcem rovno 'hupnut' ...chcela som len pocut nazor inych a dozvediet sa ci to vobec moze byt realne...

pavol06601
22. júl 2013

@terezka295 nechcem Ťa samozrejme strašiť ale možno si nevieš ani len predstaviť čo také porobenie, pobosorovanie dokáže narobiť s psychikou človeka. ľudia skončili na psychiatriách pretože nevedeli takýmto neduhom čeliť a pritom nikdy predtým chorí či už psychicky alebo telesne neboli. ak máš čo i len najmenšie podozrenie radím ti, rob s tým niečo. držím palce.

22beba
22. júl 2013

ano ja na take veci verim a je to realne .... moja mama kedysi pracovala v penzione a tam prisla liečitelka cudzia osoba ... nejako sa zarozprávali a potom sa rozlucila ešte v ten den jej volala do penzionu a vyžiadala si ju že jej chce niečo povedať ... povedala že suseda jej da k narodeninam kabelku a nech ju spali .... mama tak neurobila ...a veruže tu kabelku od susedy dostala od vtedy boli s nou len same porblemy intrigy hadky ... potom si spomenula spalila ju a klud ... alebo u nas je liečitelka ludova a naši podnikaju a strááášne zle sa im darilo stale nejaké kontroly hroooza des... mama išla za nou že či jej niekto nepočaroval a ona že ano svokra z manželovými surodencami .. že zavidia .. že ma pri dome hladať ropuchu a vyhodiť ju ... hladali sme ropuchu dva dni a našli sme ju pod kamenom .. uplne hrozna bola .... ako z rozpravky fakt ... vyhodili sme a čuduj sa svete je všetko ok 🙂 alebo mam strasne neprajnu ex kamošku ... ked som porodila malý stale plakal ... vetry nemal ajj u doky som bola .. ked nič nezaberalo bola som s nim za tou liečitelkou a povedala že je urieknutý ... tak ho "očarovala" niečo mu pošepla do uška a malý hned stichol keby som tam nebola tak tomu neveriiiiim .... joj by som ti rozprávla mnoho mnohoooo .... ale aj ludská závisť dokáže strasne ublížiť ja si myslim že je to nejaka negatívna energia alebo čo :.... držim palce nech vše dobre dopadne adios 🙂

terezka295
autor
22. júl 2013

@22beba paaaani,tak to by som necakala,ze sa taketo veci mozu diat ... a odkial je ta vasa 'zachrankyna' ? to si aj peniaze za to pytala?

matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
22beba
22. júl 2013

@terezka295 vieš čo je vela takýchto ludi len sa popýtaj ... ta tetula už ma 86 rokov a už je dosť stara už to robí len znamym vieš nie peniaze za to nepýta ona vždy povie že je to jej dar ktorým pomáha nie zaraba... malemu dala aj takú "čitanu " vodu ... nejako ju nahrievala nad dymom a nejako ju ako začarovávala ... no vravím keby som tam nebola tak neverim ... skus si dať nejako na nete že ake su domace triky na take urieknutie ... napriklad ked mne je zle tak zatvorim oči a hned osoba ktora ma napadne tak si ju poviem.. potom si do hrnčeka naberiem presne 3 lyžice vody a pretriem si čelo s vodou a poviem urečište na smetište...ked budes tu vodu vylievat tak by si tam mala mat logicky menej lyžic vody ak maš viac si urieknuta .... mne to vždy pomohlo ... je to take smiešne viem ale fakt ked mi je zle tak hento urobim a hned mi je lepšie ... alebo aj ked vela ludi nakukalo do kočika malemu a bol zlý urobila som mu to a bol klud 🙂 nechcem vyzerať ako debil alebo daka baba jaga 😀 alebo čo je to trochu nerealne ale verim na to

22beba
22. júl 2013

@matkamirko presne tak ... ja som tiež neznasala jednu osobu ... ale teraz ked ju mam v prdeli až mi kamen zo srdca spadol vobec na nu nemyslim a je mi hej 🙂 aj ked nie som niekedy štastna viem že nie koli nej 🙂

terezka295
autor
22. júl 2013

@matkamirko a ako sa k takym liecitelom dostanem? asi ich nenajdem len tak na nete alebo ano?

matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
terezka295
autor
22. júl 2013

@22beba ja ti verim,a myslim si,ze sa v tom len utvrdzujem,ze sa to mohlo stat aj nam ...uz len najst niekoho zodpovedneho a dufat,ze nam to pomoze ...

kaja153
22. júl 2013

Ja na toto neverím, skôr verím na karmu že nič nie je predurčené a to čo sa nám stane za to si vlastne môžeme sami svojím zmýšľaním a svojimi činmy. Aj ked mám jednu príhodu ktorú mi hovorila moja babka (mamina mama) na ktorú som tiež neverila pretože babka si takéto rôzne veci vymýšľa ale ked mi to jedného dna úplne nezáväzne povedala mama tak som tomu uverila. Bolo to tak že jedného dna prišla k našim návšteva a moja mamina bola maličká, mohla mať nejako pol roka a jej mamina (moja babka) ked vedela že má tá návšteva prísť (neviem už kto to bol ale niekto z daleka niekto dôležitý) tak mamine uplietla vecičky všetko čapičku, svetrík, nohavice a papučky. Prišla tá návšteva a jedna pani išla i mamine a vychvalovala ju aké je nádherná a poslušná že ani neplače a takto. Návšteva odišla a mamča začala plakať tak babka si myslela že je hladná a tak tak ju nakrmila, prebalila, okúpala ale mamina neprestala plakať a plakala 3 dni v kuse nakoniec prišla moja prababka (dedkova mama) a pýtala sa že čo sa stalo lebo stále ked je doma počuje tú malú plakať. Babina jej porozpráva všetko čo sa stalo a prababka priniesla nejaké bylinky, uhlie a rozpráva pri tom niečo a potom to prestalo. A hovoria že bola urieknutá. Neviem ja na toto nejako extra neverím. Možno je to len z vašej strany vsugerované. Ja neverím ani na boha, ani na osud, na náhodu proste na nič. Verím v to že len MY si tvoríme našu budúcnosť našimi činmy a správaním -karma. Tu sa o tom dočítate viac http://www.poznanie.sk/clanky/karma.php

terezka295
autor
22. júl 2013

@matkamirko jasne,dakujem 🙂

sisaha
22. júl 2013

@terezka295 este predtym ako zacnes hladat zodpovednu osobu, boli ste na vysetreni u lekara, alebo CAR? Zistili nieco?

ritusuk
22. júl 2013

verim tomu,ze aj zle myslienky,neprajnost,zavist,vedia narobit poriadne rosambo v zivote. dokonca verim aj tomu,ze aj domy maju svoju energiu-vlastna skusenost. my sme byvali v dome kde sa vystriedalo velmi vela ludi a diali sa tam aj nepekne veci,byval tam aj moj byvaly,aj snubencova ex,dokonca aj dievca,ktore po nom tuzilo,no nikdy nic nepovedalo,iba robila prieky.aj ked sa vsetci odstahovali,pocit,ze su tam stale s nami v nas ostal,kazda jedna izba nam pripominala nejaku hadku,pohlad atd.rozhodli sme sa odstahovat,zanechat za sebou minulost a nasli sme si krasny utulny byt,kam ma pristup len clovek,ktoreho sem pustime a davame si na to velky pozor.Parkrat tu bola aj ta dievcina,moja byvala dobra kamaratka,ale vzdy po jej odchode sme sa pohadali,nakoniec som usudila,ze bude lepsie ked sa isty cas nebudeme s nou vidat a cuduj sa svete-odvtedy som akasi pokojnejsia,vyrovnana.verim aj na energ.upirov,pretoze naozaj existuju ludia,ktori ma svojou pritomnostou vycerpavali.a som velkym zastancom toho,ze vsetko sa razkazdemu vrati,v nasom meste sme mali 2 velke neprajnicky,ktore sirili zlobu a klebety,my sme sa sice hadali,ale stale sme si opakovali,ze musime drzat spolu a ze cas ukaze,ze nie sme spolu pre pekne oci,ale ze sa naozaj milujeme.bud.rok sa ideme brat,mame tri krasne deti a zacalo sa nam darit aj financne,kym tie dve zeny maju rozpradnute rodiny,jedna je pred rozvodom a druha sa nedavno odstahovala od priatela a dieta mu nechala na krku.Cas ukazal...hlavne netreba nikomu priat nic zle a strazit si to svoje,t.j nevpustat si do zivota ludi,z ktorych mame zvlastny pocit.niekedy su to aj nase kamaratky a my si nevieme vysvetlit,preco sa po ich odchode citime divne,nevieme pochopit,preco nam je smutno a velakrat su za tym len skodne poznamky 'kamaratok' alebo ludi,ktori sa na nas usmievaju,no najradsej by nas videli na na dne...

terezka295
autor
22. júl 2013

@sisaha jaaaaj,tolko vysetreni a vsetkeho sme si presli,ze az az ...ani umele oplodnenie nam nevyslo ☹ trosku chyba je v manzelovom spermiograme ianc sme ok ...

trish31
22. júl 2013

@terezka295 verim,ale odtial potial.To,ze sa Vam nedari mat miminko by som riesila s lekarom,nezvalovala by som to len na pocarovanie...

terezka295
autor
22. júl 2013

@ritusuk no to ano,presne ako pises,radsej si takych ludi drzat od svojich rodin ...len niekedy clovek nevie kto su ti ludia co nam nepraju ☹

terezka295
autor
22. júl 2013

@trish31 lekarov sme pochodili az az ...toto ma napadlo az pred par dnami(ako je napisane na zaciatku) ...netvrdim a nezvalujem to na pocarovanie ... len ma to napadlo ...

ritusuk
22. júl 2013

@terezka295 clovek na to pride,zlo sa casom prezradi samo.finta je v tom,ze malokto vie udzat neg.emocie na uzde a teda skodi viac a viac,neuvedomujuc si riziko odhalenia.pozorny clovek,co ma oci a usi,rychlo pride na to,ze nieco nie je v poriadku.

trish31
22. júl 2013

@terezka295 nestretavaj sa s negativnymi ludmi,nereaguj na ich reci

terezka1947
22. júl 2013

@terezka295 napisem ti svoj nazor...vies,ked uz raz zacnes verit na taketo veci,resp. si ich velmi pripustat,uz budes hladat za vsetkym "bosoractva"...aj mne sa toho v zivote uz vela zleho postavalo...ale beriem to tak,ze -zivot to bohuzial prinasa ☹
urcite su ludia,kt."to"nejako vedia...aaale,urcite ich je veeeelmi malo....to mas ako s vestenim z kariet...za poslednych 10rokov uz vesti kazdy druhy clovek 😉 ...a urcite su aj ludia,kt. maju nejaky "dar",ze vidia veci....aaale opat opakujem,uuurcite ich nie je vela 😉
takze ak tvoja svagrina sa aj zaujima o kadeco,este neznamena,ze to aj "vie" 😀 ,nestersuj....kasli na blbe reci...vobec sa tym nezatazuj a jednoducho zij si svoj zivot....pozri,nestastni ludia si casto nejkym sposobom najdu cesticku ako ublizovat druhym 😉 ale je na tebe,kolko si toho ich spravana pripustis 😉

terezka295
autor
22. júl 2013

@ritusuk no ved prave preto ma to napadlo, svagrina mi nikdy take veci nehovorila, stale ked sa ozvala tak sa pytala ci nemame nejake novinky,narazala na baby(nikto nevie,ze mame problemy) a teraz zrazu,ze ... (uz som to pisala na zaciatku) ... naozaj mam z nej pocit akokeby kvoli tomu,ze jej mama,moja svokra sa s nou nebavi a nechce vidiet jej deti ... je to na dlhe vysvetlovanie ... jednoducho svokra ma 3deti 5 vnucat+jedno na ceste a je v kontakte len s mojim muzom cize len jednym synom ...a to asi svagrine vadi a pod. ...

terezka295
autor
22. júl 2013

@terezka1947 dakujem za nazor ...nemyslela som,ze rozputam taku konverzaciu 🙂 urcite to neberiem tak,ze za nasim problemom je svagrina ci nejake pocarovanie ...len ma to napadlo a chcela som vediet co si myslia ini 🙂

sisaha
22. júl 2013

@terezka295 prilis sa na to sustredite...tam je pes zakopany..Ak nema vyslovene katastroficky spermiogram a ty si uplne v poriadku, chce to trochu zvolnit..psychika robi vela