Podvádza ma a popiera to
Ahojte, idem sa vyzalovat a pravdepodobne z tohoto celeho vyjdem ja ako najvacsia husa, ale prezijem to. S partnerom sme spolu 8. rok. Mame takmer 3rocnu dcerku, spolocneho psa a hypoteku. Pocas tehu a po porode nebol ukazkovym otcom, vobec nepomahal, nebol tam pre mna. Bolo to narocne obdobie. Kym som mala matersky prispevok financie isli na polovicu ako predtym, ako vsak prisiel rodicovsky zahrnul ho cely do poplatkov. Neostalo mi nic pre seba. Bolo to stresujuce, lebo aj ked som nieco chcela musela som vysvetlovat naco a preco. Pribrala som. Vycital mi, ze sa o seba nestaram, ale to ze som nemala za co nevidel. Mala som 82kg pri 178cm vyske. Aktualne mam o 5kg menej, odkedy zdvihli rodicak sa o seba staram ovela viac, viac si doprajem, kupim co potrebujem bez vysvetlovania. Sex sme vsak nemali uz 2 roky. Vraj kvoli tomu, ze sa o seba nestaram. Nestravujem sa zdravo. Ja uz to dobreho pol roka takto robim, no on ide stale svoje zaseknute v minulosti. Problem nastal vcera. Nasla som mu vo vrecku obal z kondomu. S chladnou hlavou som cakala na vysvetlenie, nech sa prizna. No on tvdi, ze tych kondomov ma vela.. Ako reklamne vzorky to vsade rozdavaju (davnejsie doniesol aj zuvacky a caje zo zruseneho skladu). Vraj v robote blbli a nafukovali kondomy ako balony. On ma nepodvadza a bodka. Mne to pride ako totalna blbost. Neviem co robit. Myslim, ze aj keby niekoho mal tak bude zatlkat a zatlkat a ja mu to mam ako ovca zrat.
Toto niehe problem, len spicka ladovca. Tebe vycita vahu, ze sa o seba nestaras....ale vytvoril ti na to podmienky? Tvoj rodicovsky prispevok na vydavky potrebuje, teba na starostlivost o domacnost ano, na ine nie....ty mas len povinnosti, on ma prava rozhodovat co je spravne a akceptovatelne a co sa uhradi z rodicovskeho a co si on dopraje z vyplaty do toho ta nic nieje? To, ze si pribrala riesi, ale to, ze si pre neho len zienka domaca nevidis?on rozhoduje kedy si zasluzis, aby s tebou mal sex? On rozhodne, kedy uz budes hodna jeho pozornosti, lebo zatial si neurobila nic preto, aby si ta vsimol? Mnohe zeny pribrali, mnohym sa zmenila konfekcna velkost ale musi existovat elementarna slusnost a nie krmit zenu dristami o tom, ze zaplat seky, navar, oper ozehli, uprac postaraj sa o deti a ked uvidim, ze sa popri tom staras aj o seba bez toho, aby som prstom pohol tak si ta vsimnem....ak za nic ine tak by ta mal respektovat ako matku svojho dietata, ktora sa stara o domacnost a chce uverit dristom...
Z toho, co si napisala, tak mu vadí, že máš vela kil(si asi tučná pre neho). Má inú, zisti,ci nie je chuda 🙂

nerozumiem celkom o com je tento vztah, naco ti je takyto chlap a co mas z takehoto zivota?