Podvádzal ma a chodil za štetkami

sklamana25
14. mar 2014

Ahojte som mladá 20 ročná baba ktorá si myslela že ma doteraz celkom krásny život no z dňa na deň sa mi zrútil . Možno nie som na tom až tak zle a viem že veľa z vás ma omnoho horšie problémy ako ja ale potrebujem sa o tom s niekym porozprávať .... Asi pred mesiacom som zistila že moj priateľ ma vytvorený nick na pokeci a tam získava kontakty na ženy ktoré poskytujú sexuálne služby a následne ich navštevuje a platí si za sex .Samozrejme som sa zrútila stratila zmysel života a nadej v čokoľvek... 😢 Dala som mu šancu bol moja prvá ozajstná láska teda som si to myslela momentálne neviem či ešte na niečo ako je láska verím ... Som v 16 tt asi aj preto som s nim ostala lebo som inak dosť hrdý človek ... A všetko sa to začalo na mňa sypať na raz neviem či som spravila dobre stále to mam pred očami stále mu nedôverujem som strašne sklamaná , ponížená ma niekto podobnú skúsenosť ako ja pripadne ako to dopadlo ???

ajsenz
14. mar 2014

@sklamana25 možno to skončilo , ale aj tak..ja neviem.. môjmu by som nedokázala odpustiť...a mať sním sex? haha... to by si musel dlho počkať..držím palce, nech sa to vyrieši v prospech Teba a dieťaťa--
aj ja mám 20r. a 11 mesačného syna.. manžel má 25 rokov, ale nikdy by ma nepodviedol a stará sa príkladne.. a to sme boli na diaľku, čiže sex sme nemali stále a tehotenstvo som mala rizikové čiže od 32tt sme spolu ani nespávali až do 38tt/ to už mal malý dva týždne/..
..rozhodne je to jeho vina... a príde mi to tak, že ani nie je pripravený ešte na vzťah ak sa takto správa

sklamana25
autor
14. mar 2014

@mariro To čo si napísala ma rozplakalo viem že by som nemala čakať ale ja stále možno v kútiku duše dúfam že sa zmení bol pre mňa celý svet ... 😢 ach jaj

mariro
14. mar 2014

@sklamana25 budem hnusna,ale nezmeni sa to 🙂 neplac dievcatko,ten chlap si Ta nezasluzi!!!!!!
Plakat mozes od radosti ,ze sa ho zbavis.
Ja som s kretenom chodila 5 rokov a dalsich 12 som s nim zila uz zosobasena a nakoniec som zistila ze toho cloveka nepoznam,ako sa predviedol a co vsetko vyslo navrch.Bol to presraty cas ako vravi moj foter 🙂.

tt247
14. mar 2014

Pozri, poviem, čo si myslim...ty s nim chces silou mocou ostat a presviedcas tu ostatne baby a aj samu seba, že preco by si s nim mala ostat..o com to je? ved každy normalny ti jasne napiše, že ho maš nechat, ale ty si teraz zalubena, dietatom si k nemu este viec priputana a nerozmyslas rozumom,ale srdcom..a to je prosim pekne v tomto tvojom pripade, ktorý ti tebou milovaný priatel pripravil obrovitánska chyba. Podla mna, momentalne vobec nie si silna a nechces ho nechat. Vyhovaras sa na dieta, na 4 roky ( podla mna najvyssi cas ! sa takeho kretena zbavit, prepac za vyraz), na jeho pomoc a kadečo možne. Podla mna to urobi zas, ak to nadalej nerobi, je nechutny, može ta niečim nakazit, nevaži si ta a aj tak sa rozidete s este vačšim cirkusom. Ty ho ešte chces aj chranit pred rodinou a priatelmi, aby sa nahodou nedozvedeli, čo je to za chlipne prasa..aaaach jaaaj. Mas 20 rokov, si mlada, neznič si život a nenechaj sa nakazit nejkau pohlavnou chorobou..možno o rok dva stretnes svoju životnu lasku, ale ked budes s tým naničhodnikom, prepasneš šancu.

mariro
14. mar 2014

@tt247 presne ako pises

sklamana25
autor
14. mar 2014

@ajsenz Ďakujem pekne 🙂 hadam to už nejako dopadne tak je samozrejmé že už budem pozerať hlavne na seba a dieťatko . Nech vám to vydrží ak je taký skvelý ako hovoríš tak si ho drž ... Ale povem ti nikdy nehovor nikdy to som hovorila aj ja že mne sa to nemôže stať a už by som za chlapa ruku nedala ...

justice007
14. mar 2014

@sklamana25 no poviem ti, platit za stetky, no comment...ale ak by mi este ako "vysvetlenie" a obhajobu povedal, ze si bol isty ze na to nepridem, tak to je vrchol...uz len to svedci o jeho inteligencii a aj o tom, co si mysli o tej tvojej. Takuto reakciu by som cakala od maleho decka a nie od muza co caka babo. Nezodpovedny infantilny kus vola to je, neber to v zlom. Urcite by som s nim neostavala, chlapi sa nemenia, len po tejto skusenosti bude opatrnejsi a vynaliezavejsi. Ozaj si mladunka, nepokaz si zivot. Sama urcite neostanes, ako si vravela, kto hlada najde 🙂

ajsenz
14. mar 2014

@sklamana25 ja mám v mojom chlapovi istotu..sám mal neveru aj v rodine aj vo vzťahu, čiže viem aký má na to názor.. a popravde, ani nemá kedy a ani kde 😀
ale chápem ťa..dôveruj, ale preveruj sa vraví.. 😉

hviezda89
14. mar 2014

@sklamana25 moja nehnevaj sa, ale myslím si, že práve toto ne ja celom najjednoduchšie - opustiť ho! Po finančnej stránke je povinný ti pomáhať, maličké mu určite nezoberieš, bude mať možnosť ho vidieť aj všetko okolo toho, nikto nepochybuje o tom, že môže byť dobrým otcom. Ale ako chlap, manžel zlyhal na plnej čiare. Ženy ti neradia ti zle, fakt nikto ti nechce zle! Mysli na to, že máš 1 jediný život, ži ho tak, aby bolo tebe dobre! Prvoradé je tvoje šťastie a ver mi, že pri ňom ťa šťastie nečaká. Keď ťa bude podvádzať aj naďalej, bude to celé vnímať aj tvoje bábätko, budeš nešťastná, a bábo tiež. Držím ti palce, naozaj úprimne! Rozhodni sa podľa seba, je to tvoj život, no ja si myslím, že takýto chlap si nezaslúži rodinu :(

sklamana25
autor
14. mar 2014

@jahodka8 sex mame častejšie ako sme mavali predtým to že som tehotná naš sexuálny život vôbec neovplyvnilo ... Sama viem že je toho ako maku skúmala som to nedalo mi to ale na moje počudovanie je aj vela chlapov čo to hladajú a taký čo majú rodiny dlhodobé vstahy a ked som sa opýtala prečo že zo zvedavosti že je to iné ....

stastenka42
14. mar 2014

@sklamana25 ako mozes mat mat rada cloveka ktory ta ponizi tak ze si plati ku..y ?Len najvacsi chrapun co mysli len na seba a na ukojenie svojich chutok urobi take nieco este k tomu ked je zena tehu !!! Co este hnusnejsie a ponizujuce musí urobit aby si pochopila ze ta ma na haku ? Priviest si ju k vam domov ? Ty sa dievca normalne mozes na seba pozriet do zrkadla bez toho aby si sa povracala zo seba ? Aka druha sanca ? Ved on to bude robit dalej..preco by si neuzival ? Ved si mu odpustila,odpustis aj druhy,treti..lebo ty si vzdy najdes ospravedlnujuci argument preco to urobil a nakoniec das vinu sebe...zle zle....a co splietas ze bude dobrym otcom a preto mu davas sancu a bla bla...to moze byt aj ked sa rozidete,raz sa otcom stane a tym bude dokonca zivota,na tom sa nic nezmeni...si mladucka,netrap sa pre chlapa ktory si ja nevazi..nezmeni sa,jemu satto paci,inak by to urobil len raz a skoncilo by to..ale nie on skusal dalej..a ze ti povie ze si myslel ze ty na to neprides,tak to je iny vychcalek ...Alebo aj tomuto sa hovori laska ?!

lencici
14. mar 2014

keď to chlap urobí raz urobí to aj druhýkrat aj tretíkrat a tak talej....:-/ chlapi sú egoistické prasata ktoré myslia len a len na seba.... dievča mysli na seba a na bábo tak sa budeš len trápiť...možno bude rok dobre a potom to zase začne robiť...ono odpúšťat je pekné ale čo z toho keď si chlap na to zvykne....

norwayka
14. mar 2014

Vies, kde je cely problem? Ze on stale ostava otcom, aj ked sa ty rozhodnes odist. To su dve rozlicne veci. A moze stale byt vynikajucim otcom, aj ked spolu nebudete. Na druhej strane mam otazku: tak ty si tehotna, on si to rozdava hocikde a potom pride a je s tebou? Je tam istota, ze nenakazi niecim teba alebo tvoje dietatko? JEdno je hrat 'down low', ked nie si tehotna. Ale tu uz ohrozuje aj tvoje dieta, nielen teba. Treba sa na to pozriet aj z tejto stranky.

Podla mna ty potrebujes cas. Rozdychat to, mysliet na nieco ine. Teraz momentalne rozmyslas sposobom, co bude so mnou? Ako zvaldnem sama s malym dietatom? a podobne. Nezostavaj len kvoli tomu, ze sa bojis. AK mas zostat, tak kvoli tomu, ze mas chut o neho a zivot s nim bojovat a co je najdolezitejsie: ON MA ZAUJEM to riesit a byt s vami.

lucia20
14. mar 2014

@sklamana25 mozno ma tu niektore odsudia, ale ja osobne si myslim, ze ostavat s niekym len preto, lebo si tehotna, nie je spravne. ja som takto ostavala a nebolo to nikomu na prospech. kazdopadne si myslim, ze zmysel zivota mas... nosis ho v sebe. to bude tvojim zmyslom zivota. a nie chlap, co hlada uspokojenie niekde mimo domu. to nie je laska... laska existuje. treba na nej pracovat a rozvijat ju, ale existuje. a ten chlap co ho opisujes, asi moc lasky a ucty k tebe nechova. kazdopadne si myslim, ze mlada maminka s babatkom, nebude mat problem si najst dobreho muza, co si ju bude vazit a milovat.

sklamana25
autor
14. mar 2014

@stastenka42 No ja sa na seba pozrieť do zrkadla môžem úplne s prehľadom lebo ja mam svedomie čisté zaujímalo by ma či si bola v takejto situácií ako ja alebo len moralizuješ lebo to ide každému kým v tých sračkách nieje až po uši... ani netušíš kolko takých chlapov je a žienky a okolie si myslia že aká šťastná rodina ... Mam aj kamaratku čo robila kurvu a nemam ju mať preto rada ??? ja som sa tu chcela o tom porozprávať lebo nemám odvahu s niekym s okolia je mi to blbé ....

blahowoman
14. mar 2014

@sklamana25 si mlada a naivna!!!! Toto je chlap? Toto je clovek ktory si vazi teba ako zenu? Ako matku jeho dietata??????? NEVAZI,lebo milujuci chlap by si radrej vyhonil (sorry) ako podvadzal svoju zenu pokial by nemali sex pocas tehotenstva!!! Ziadny chlap sa koli decku a tehotnej zene nezmeni!a ty potrebujes vedla seba podporu,ci za 2r otca! Kym vynosis a cca do 1r bude dieta potr.vylucne teba otca nepotrebuje,tak sa nevyhovaraj,ze mozno bude dobry otec! Ano,ale len mozno! Si mlada,lasku si este najdes a taku ktora ti toto nikdy neurobi!financne ti na dieta bude musiet platit!a a ja by sa vysrala aby furt rozmyslala o tom kde a aku momentalne TO! Iba co budes mat stale nervy koli nemu!

blahowoman
14. mar 2014

@lucia20 suhlasim s Vami !!!!

sklamana25
autor
14. mar 2014

@norwayka Nie ako som tehotná tak neviem o tom že by sa s nejakou stretol samozrejme som poslala na testy aj jeho aj ja som bola takže žiadnu pohlavnú chorobu nemám ... On ma záujem boli sme aj v poradni ale neviem či mi to niečo dalo možno skusiť nejakú inú poradnu neviem .... som rada že si mi napísala tak normalne bez toho aby som sa necítila ako krava ...

kveta
14. mar 2014

@sklamana25 No biologicky je otcom. Ale nemusis z neho robit skutocneho otca. Ak sa vydas za ineho este pred porodom, bude automaticky otcom ten novy muz. Verim, ze nejaky bratranec by si Ta zobral.

Neobetuvaj seba kvoli otcovstvu. Keby chcel byt skvely tatko, tak by neohrozoval svoju tehotnu samicku rizikovym sexom.

Daj sa vysetrit na pohlavne choroby.

lucinka2811
14. mar 2014

@blahowoman uuplne s vami suhlasim -..... spravny chlap si vie najst sposob ako sa "vysantit" aj bez toho aby bol neverny.... to je vsetko len jeho vyhovorka ked to spravi .. je to hajzel ptm ...

mariro
14. mar 2014

@sklamana25 neboj ,nie si krava 🙂 ,si normalna mlada zena ,ktora je sklamana ,ktora na jednej strane lubi a na druhej strane nevie co dalej ,lebo je totalne sklamana.Nikto nechce na teba kricat alebo ta dostavat do situacie ,ze sa mas citit zle.....nakoniec sa aj tak musis rozhodnut ty sama.Nase rady su len rady a postrehy z vlastneho zivota a mozno niektore pisu trsoku ostrejsie,ale skor asi zo zlosti na to muzske plemeno 😀 .
Laska existuje...ked s nim zostavas ,vyskusaj....je to tvoja volba a uvidis co bude.
V mojom pripade tiez okolie vedelo ze kreten je kreten,len ja som ho lubila este a stale som nechcela vidiet co sa deje,az prisiel ten okamih ked som ho kopla do riti.Amozno to tak bude i teba,Ty musis precitnut svojim srdieckom....tieto nase pismena su len skusenosti,ale tiez som robila inac ako by som robila druhy krat.Uz by som necakala,takze asi aj ty si musis ten svoj prvy krat prezit a vyskusat a potom budem aj ty vediet ako dalej.Drzim palce ,nech sa rozhodnes akokolvek,viem ze to nie je jednoduche. 🙂

lucia20
14. mar 2014

@blahowoman dakkujem.... ja som bola zmierena s tym, ze budem s detmi sama, ak sa rozvediem.... a cuduj sa svete.... naraz sa nasiel chlap, nik ho nehladal, nikto ho necakal a naraz sa objavil. vobec mu nevadia moje tri deti... a az pri nom viem, ze som zabijala zbytocne niekolko rokov vo vztahu, kvoli detom.... prvykrat mam pocit, ze si ma niekto vazi, ze som pre niekoho dolezita. prvykrat sa citim ako milovana zena a tak isto mam prvykrat pocit, ze mame domov.

stastenka42
14. mar 2014

@sklamana25 a tebe nevadi ze si to uzival s devkami ktore pred nim mali xy chlapov a on bol dalsim v poradi a teraz sa hodi na teba a tvari sa ze je vsetko ok lebo si mu na to prisla ? Toto by som ja nikdy netolerovala ziadnemu chlapovi a urcite by som s nim hned nevliezla do postele...vtedy by som sa zo seba dogrcala,lebo by som stale mala pred ocami ako to robil s tymi platenymi...Je rozdiel ako tu niektora spomenula ze sa stane jednorazovy ulet a zena mu odpusti a da druhu sancu..ale tvoj to robil ucelovo !!! A to je rozdiel...Stale to nechapes ?

cecil36
14. mar 2014

@luba28 full servis je dobra vec, tak mozno preto 😀

danulienkam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jalucija
14. mar 2014

@sklamana25 komu niet rady, tomu niet pomoci. Za rok tu budes pisat dalsi prispevok, ze nevies co robit lebo bla bla

dossy
14. mar 2014

@sklamana25 to mi je luto v akej si situacii .. velmi ma to mrzi lebo aj ja som mala takeho ex .. ale on zas v mojom aute vyvazal krasavice a podvadzal ma s byvalou.. akonhle som to zistila .. tak som mu naplula do tvare a uz skoro nikdy nevidela. Treba zacat odznovu , viem je to tazke ale urcite mas ludi v okoli co ti pomozu a dieta je ta najkrajsie vec na svete .. raz to zistis neboj a nebudes lutovat ani sekundu ... jedine co mozes lutovat je kazdy novy den v takomto vztahu ! drzim palec

p.j.jacky
14. mar 2014

@sklamana25 ahoj...mna co napadlo pri tom ze si tehotna,on sa pelesil s kadejakou cundrou a ty sa nebojis pohlavnych chorob? On si platil za sex! Nech je dovod na neveru akykolvek,ale toto je naozaj terno. Obavam sa ze za 2 roky budes tu pisat ako sa ti msti a bude ti chciet vziat dieta.... noo...drz sa,ale si mlada,stratis roky pre suknickara a budes vecne nim podvadzana.Toto mi pride uz ako nejaka uchylka... 😖

janulka311
14. mar 2014

@sklamana25
No dievca, nemas to ruzove ja som tiez mala pri sebe cloveka, ktory ma styri roky podvazdal a ja naivna za kazdym mu to odpustila, ale chvalabohu dieta tam nebolo, takze vsetko bolo lahsie, potom som si konecne dala dole ruzove okuliare a uvedomila som si, ze ten clovek sa nikdy nezmeni, ze ma nemoze naozaj milovat, lebo toto by mi nikdy neurobil, ze si ma absolutne nevazi a poviem ti mala som ho strasne rada, ale asi je pravda, ze clovek vstupi do tej istej rieky tolko krat, az kym sa neutopi, ty sama si musis vsetko postupne uvedomit... Ale ak si mu teda dala druhu sancu, uz len pre ten maly zazrak co mas v brusku, tak ti prajem , nech mu niekto z hora zosle rozum a nech si ta zacne vazit ako matku svojho dietatka, mozno si uvedomi nejake veci, ked sa babo narodi, ale mozno nie, a s tym musis aj ty ratat! A mozno si vsetko uvedomi, ked uz bude fakt vazne a nenavratne neskoro, ale to uz bude jeho smola..., vela stastia, drzim palce a prijemne tehulkovanie 🙂

jahodka8
14. mar 2014

@sklamana25 No to sú muži. To mi ani nemusíš hovoriť, koľkí to vyhľadávajú ženatí dlhé roky, teda hlavne takí to vyhľadávajú, lebo im je doma strašne dobre. Manželky varia, perú, upratujú, starajú sa.