Podvádzal ma a chodil za štetkami

sklamana25
14. mar 2014

Ahojte som mladá 20 ročná baba ktorá si myslela že ma doteraz celkom krásny život no z dňa na deň sa mi zrútil . Možno nie som na tom až tak zle a viem že veľa z vás ma omnoho horšie problémy ako ja ale potrebujem sa o tom s niekym porozprávať .... Asi pred mesiacom som zistila že moj priateľ ma vytvorený nick na pokeci a tam získava kontakty na ženy ktoré poskytujú sexuálne služby a následne ich navštevuje a platí si za sex .Samozrejme som sa zrútila stratila zmysel života a nadej v čokoľvek... 😢 Dala som mu šancu bol moja prvá ozajstná láska teda som si to myslela momentálne neviem či ešte na niečo ako je láska verím ... Som v 16 tt asi aj preto som s nim ostala lebo som inak dosť hrdý človek ... A všetko sa to začalo na mňa sypať na raz neviem či som spravila dobre stále to mam pred očami stále mu nedôverujem som strašne sklamaná , ponížená ma niekto podobnú skúsenosť ako ja pripadne ako to dopadlo ???

sklamana25
autor
14. mar 2014

@hatapkagb veď toto už si stoho unavena znicena dobre to poznam a viem že by ti bodol aspoň deň dva bez trapenia a trošku optimizmu dotoho hormonálne zmeny viem ako sa citis ...ten strach a beznádej je mi dôverné znami ja sa drzim zatial lebo musim ... Presný návod ti nikto nedá lebo nie je u každého platí niečo iné keby sa dallo zabudnúť ... Ach jaj ...

hatapkagb
14. mar 2014

@sklamana25 😢 😢 Je to velmi tazke,neviem ako mam ist vpred a zit pre dcerku a pre dietatko v brusku,nemam sil vobec,tisicky km od domova... nezvladam to... 😢

felixa
15. mar 2014

@sklamana25
Ako ti tu uz pisali, chlap, ktory chodi za prostitutkami, s tym neprestane. To nie je jednorazova zalezitost, to je zavislost. Je to sposob zivota. Mohol by sa sice zmenit, ale priviedlo by ho k tomu len nieco velmi dramaticke. Umrtie, choroba, nasledne trebars viera... Pri beznom sposobe zivota moze slubit zmenu, aj sa o to moze usilovat, ale po nejakom case sa k tomu opat vrati.

Ak s nim chces este zostat, aj ked toto vies, lebo si myslis, ze tebe sa to uz nestane, tak by si si najma ako tehotna mala zvazit sex s nim.
Je mnozstvo chorob, vaznych aj menej, bakterii, virusov, ktore moze tvoj partner nachytat. A cim budes vo vyssom stupni tehotenstva, tym je vacsia pravdepodobnost, ze za tymi prostitutkami pojde. Minimalna ochrana je kondom, ale ani ten nezaruci neprenesenie nakazy na 100%, a moze sa preniest aj slinami. Su pohlavne prenosne choroby, ktore mozu sposobit potrat, predcasny porod, postihnutie dietata... Nastuduj si o tom nieco. A mnohe choroby sa ti preukazu v krvi az po niekolkych mesiacoch od nakazy. Takze nemusite byt zdravi ani teraz, aj ked to tak vyzera.

mamavera
15. mar 2014

@sklamana25
@hatapkagb je mi veľmi ľúto, že prežívate takýmto smutným spôsobom obdobie, ktoré by malo byť najkrajšie vo vašom živote. Chápem, akú bolesť musíte cítiť, keď vás zradil ten, u ktorého ste hľadali lásku, oporu, pochopenie. Ale nie je to beznádej !!!!! Beznádej nie je ani pri poslednom štádiu rakoviny, aj tam je vždy iskierka nádeje, že sa stane zázrak, určite ste už o takých prípadoch počuli. Nehovorte prosím o beznádeji, keď pod srdiečkami nosíte symbol života, lásky, radosti, budúcnosti - dieťatko. Ono nech do vás vlieva optimizmus, ktorý teraz pochopiteľne márne hľadáte. Dieťatko vás obdarí láskou, ktorú by vám nedal žiadny muž. A vaši partneri predsa nie sú poslednými a zemeguli. Keď tá bolesť, ktorú teraz pociťujete, prebolí, máte šancu na nový, iný, lepší život po boku partnera, ktorý vás bude mať rád, vás aj vaše deti. Úprimne vám to želám.

hatapkagb
15. mar 2014

@mamavera 😢 😢 nejak to nezvladam,nevladzem nic,ani dcerke sa venovat,vkuse placem,nedokazem byt silna,nejde mi to 😢

mamavera
15. mar 2014

@hatapkagb chápem ťa, bolesť je veľká, zmietajú tebou aj tehotenské hormóny, je tam obavy z budúcnosti, ale začni sa na to pozerať z iného uhla. Tvoj partner ti dal svojím konaním šancu spoznať niekoho kvalitnejšieho, dal ti šancu znovu prežívať tú krehkosť a krásu začínajúceho sa vzťahu. Viem, že teraz na to nemáš ani pomyslenie. Ale tvoj život nekončí, iba prechádza do inej fázy. Neprežila som to, čo prežívaš ty, ale tiež som sa po rokoch rozišla s partnerom, približne po toľkých ako ty, bola som vtedy tiež smutná, ale teraz som životu vďačná, že to tak zariadil. Nespoznala by som totiž človeka, s ktorým ma už roky baví svet. Neboj, čo bolí, to prebolí, ak by si sa v plači utápala stále, neváhaj s návštevou odborníka. Tvoje detičky potrebujú vyrovnanú maminku.

bibika55
15. mar 2014

@sklamana25 Píšete,že ste hrdá žena.Tak nech vám vaša hrdosť nedovolí žiť s človekom takého charakteru,.taký človek si zaslúži opluť!!!! Riešte situáciu heď pokiaľ vás to úplne nezloží.Prichádzajúci život toho malého bába,musí byť vítany s láskou a pokojom.Veľa šťastia.

adri266
15. mar 2014

@sklamana25 kolko ma vlastne on rokov?
preco nemozes ist k rodine, aby Ti pomohli?
On ostane otcom aj po rozchode. A svoj predchadzajuci koment som myslela ta, ze ked sa s nim rozides, este rok Ta to moze boliet, kym dokazes verit nejakemu inemu chlapovi. Pises, ze v poradni ste boli. Tak na co este cakas? Si mlada, verim ze aj sikovna baba, nezahadzuj svoj zivot kvoli takemu cloveku, ktory si Ta nezasluzi. A je obrovsky OMYL, ak si myslis, ze po narodeni dietata sa zmeni. Bude to HORSIE, ver mi. Zbav sa ho a zacni novy, krajsi zivot.

@hatapkagb a Tebe co brani sa vratit domov?

kveta
15. mar 2014

@hatapkagb Daj dceru na chvilu exovi, nech mas cas pre seba a pre svoje smutenie. Rodinu si informovala?

jahodka8
15. mar 2014

@sklamana25 A on sa ti priznal sám od seba? Aj si sa ho pýtala, prečo to robí? No čítala som, že niektorí muži sa tam idú iba porozprávať, pomaznať, že im ani o nejde o sex, len o taký relax, ked sa cíti doma v strese zo zodpovednosti. Mohol by to byť aj tvoj prípad? Možno by si ho mala viac zapájať do príprav na bábo, aby sa necítil teraz doma zbytočný. Alebo aj vziať na sono, ukázať fotku, vecičky, robiť maľovanie, upratovanie a podobne.

xevulax
15. mar 2014

@sklamana25 prepac, ze ti to napisem, precitala som si iba par prispevkov, ale cim rozmyslas? Pises, ze ho neobhajijes ale presne to robis. Prestan sa vyhovarat na dieta, ze koli nemu ho nechces nechat a priznaj pred sebou farbu, ze si zbabela ho nechat. Ako mozes byt s niekym, kto totonurobil? Ze si platil za sex? Keby toto urobi moj muz, tak ani usta hu nestihol otvorit palil by kade lahsie s poriadnym kopancom do guli! A to mame 3 deti a ja 30 na krku .Ty sa nebojis pohlavnych chorob? Pises, ze to nerobi z neho zleho otca a akejo prosim ta? Jednak uz teraz si nevazi teba ako matku shojho dietata ma ta za obycajnu chuderu ktoru moze podvadzat s lahsimi zenami a platitnim za ne, dalsia vec ohrozuje teba a aj tvoje dieta pohlavnymi chorobami, v neposlednom rade ti sposobuje bolest a stres. Toto je skvely otec? To ze ti financne pomoze z neho super otca nerobi. Nechapem ak niekto zostava v nefunkcnom vztahu koli detom, je to tak kratkozrake, prave deti v takomto vztahu najviac trpia. Myslis ze tvojedeita bude stastne ak ty nebudes? Dievca mas 20, otvor oci prosim ta a nemechaj si pokazit zivot! Nezahadzuj roky mladosti a sancu na lasku koli debilovi, ktori si to nezasluzi. A ze sa 4 roku nedaju zahodit? Ale daju a hlavne sa z nich poicit. Ja som mala dvoch hlapov oboch 4 roku obaja podviedli a bol rozchod. Jeden z nich bol dokonca cisty psychopat. A vies co? Prezila som rozchod, a nasla som skveleho muza, ktory bu kodal cely svet k noham. Ty sa rozhodni ale garantujem ti ze stastna nebudes urobi to zase a ty nakoniec skoncis aj tak bez neho a nezahodis 4 roky ale mozno 10!

xevulax
15. mar 2014

Sorry Za preklepy ale krmim drobca nestiham opravovat. Drzim palce

hatapkagb
15. mar 2014

@adri266 doma na sk nemam nic moj zivot je tu kde zijem uz vyse 9rokov...

trubelka13
15. mar 2014

NEZMENI SA a ked chces si znicit nervy a zivot tak s nim zostan..naco pytas radu ked si uz rozhodnuta s nim byt..z vlastnej skusenosti viem ze sa takyto clovek nezmeni nevera z jednu zenu neni to iste ako ked si plati kurvy..ja som bola tiez hlupa ked mi radili ze mam odist ale ja som zostala neni mi zle po materialnej stranke ale ta citova je v riti neverim mu ani nos medzi ocami a toto potrebujes aj ty? Jedno dieta sa da vychovavat aj bez neho tak si dobre rozmysli co chces spravit..

adri266
15. mar 2014

@hatapkagb potom nechapem, preco si smutna, ze nemozes ist domov. Ak je Tvoj domov tam, tak zacni novy zivot tam. Ak TA taha na SK, tak prid. Nemas tu rodinu, ale najdes si novych priatelov.

luc1a
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamavera
15. mar 2014

@jahodka8 porozprávať, pomaznať, nejde im o sex, ale o relax......rozprávky starej matere. Moja spolužiačka sa takýmto spôsobom pár rokov živila ani sa tým nejako netajila, peňazí ako dieťa nikdy na nič nemala, chcela mať pekný byt, luxusné auto....bola to jej voľba.....VŽDY ide tým mužom o sex, väčšinou ani nežiadajú to, čo doma nemajú, alebo im to nechce partnerka poskytnúť, takých je tak desať percent. Najviac mužov vyhľadávajúcich takéto služby je z radov podnikateľov, ktorí majú zrazu veľa peňazí a nevedia, čo zo sebou....tým nechcem povedať, že niekedy nefungujú tieto ženy aj ako dutá vŕba, ale tvoj príspevok mi pripadá ako obhajoba mužov (v mojich očiach chudákov), ktorí si za sex platia.

janakrnacova
15. mar 2014

@mamavera ......vraj bútľavú vrbu,dobre vieme o čo im ide.... 😝

mirik33
16. mar 2014

@hviezda89 suhlasim, urobil to raz, urobi to znova a casom sa to zacne stupnovat. Ty stale budes hladiet na dieta, a teda ustupovat a on bude drzejsi a drzejsi. Rozbehni uz od zaciatku svoj zivot s babom podla seba. Lebo neskor bude rozchod zlozitejsi a komplikovanejsi..A casom bud stretnes niekoho normalneho, alebo sa chlapec spamata, a bude sekat dobrotu, aby mohol byt s vami. Co je sice malo pravdepodobne, lebo asi ma uchylku, ktorej sa nikdy nezbavi.... Utekaj!

diskutujuci
19. mar 2014

@sklamana25 ach to je mi luto.....k tomu s aneda viac, ak si aj platil je to zle uz ho nikdy nechci, moze prenasat rozne choroby, este aby si sa nenakazila aj ty :(

vikimaci
29. mar 2014

si ochotna trpiet a prisposobovat sa s tym, ze sama budes trpiet, dokola a cely zivot? Zda sa mi, ze si nevazis sama seba, nemas sa dost rada na to, aby si urobila razny krok. Ved stojis za to, aby si bola pre niekoho jedina, ci nie? Bez toho, aby si sa neustale presviedcala, ze s tymito vecami prestal alebo sa snazila najst mu nieco, co by ho "usvedcilo". Tak ci tak, kedze si tuto temu tuto otvorila, nie je ti to jedno, inak by si o tom nemala potrebu pisat a diskutovat. Styri roky nie je malo, ale co je to oproti celemu zivotu??!! Je pochopitelne, ze mas pocit, z nikoho ineho nenajdes, tak to byva casto, ked sa dvaja rozchadzaju po dlhom case, tym viac, ked je v tom aj babo. Na druhej strane - mas IBA 20 rokov, co je to oproti styridsiatnickam, ktore zrazu zostanu same? A nikto netvrdi, ze sa k sebe potom nemozete predsa len vratit, mozno by ho tvoje rozhodnutie sokovalo tak, ze by uplne prehodnotil svoje postoje a ciny (k tomu sa tazko vyjadrovat, ale sok by to byt mohol). Aspon by si sebe samej a aj jemu ukazala, ze za to stojis a zivot, ktory chces zit, nie je o neustalom strachu. Nebola by si ani prva, ani posledna, ktora sa takto zachovala, to si si urcite vsimla aj pri komentaroch tuna. Vela stastia.

jinop
10. apr 2014

Tieto rady su super ale ved nikto z tychto poradcov tu nic o tvojom vztahu nevie. To preco sa to stalo a ake boli okolknosti vie tvoj muz a ty. Tazko ti moze niekto radit a hovorit ti ze urob to alebo hento. Rozpravaju ti len svoje pribehy alebo veci ktore nezazili. Nie nie nie! Nepocuvaj tiie sprostosti. Su to len pohlady ludi s negativnymi myslienkami. Mysli pozitivne mouzno to ta zachrani.
Urcite si sadni s tvojim muzom preberte to a az potom zhodnot ako sa zachovas. Taketo lacne rady co ti tu davaju ....hmmm...lacne biedne zivoty maju ...preto take reakcie.
Ak sa mate naozaj radi odpustis mu to. A ak ma on rozum a uroven bude si to vazit do smrti a uz nikdy nebude chciet zazit takyto pocit. Mozete byt este naozaj do smrti stastny a bez problemov...ale aj nemusite...

adri266
11. apr 2014

@sklamana25 Ahoj, ako ste to poriesili?

@jinop vies, keby si napisal, ze Ta zena bije, ze Ti berie celu Tvoju vyplatu, ze bije deti, vecne byva ozrata, co myslis, co by sme Ti poradili? Ze sa mas s nou porozpravat a vyriesite to? 😉
Myslim, ze lacne nie su nase rady pre zenu, ktora ma cely zivot pred sebou a ktora moze byt stastna s clovekom, ktory si ju vazi, miluje a neriskuje jej a zivot babatka. Lacny bol on, teda ten, co za stetkami chodil. A mozno lacne boli aj ony...

sklamana25
autor
18. okt 2014

@adri266 ahoj no tak neporiešila som nič nechala som tomu volný priebeh a tak zatial sme stále spolu no babenko sa mi už narodilo tak momentálne sa sústreďujem naň neberiem to už tak tragicky som stastná že sa mi mala narodila zdravučká a krasnučka niekedy ma prepadne taky pocit že ako by to bolo keby som ho vyposielala kade lahšie ale tak zatial sa snaží a povedala som si že prví naznak niečoho čo by sa mi nepačilo tak si pobalim seba malu a koniec....

sklamana25
autor
18. okt 2014

@jinop no mam asi nato podobný nazor ako ty v tej situáci mi neprišlo vhodné zobrať sa a odísť neviem no mala som s toho síce strach tak ale zatial to celkom funguje ta dôvera tam nieje stale ale už som prekonala to najhoršie on sa kumne správa pekne aj sa stará no aj ked to možno nebude dokonca života myslim že som spravila dobre že som dala tomu ešte šancu no je to už nanom či ju využije a už niesom nanho taká naviazaná nejako sa mi ta laska k nemu presunula na moju malu lásku

adri266
18. okt 2014

@sklamana25 tak vam drzim prsty

david1991
18. okt 2014

@jinop Vyborne si jej povedal, palec hore

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz