Podvádzanie

lubkavargova1
15. jún 2015

Mile zienky, neuverite co sa mi stalo. Tak dnes som kopla svojho pratela do riti. Boli sme spolu sice len rok, ale pocas toho roku stihol oblbovat viac zien. Stale ked tvrdil, ze je somnou tak sa u inych vyhovaral ze je u brata a ked bol s nimi tak detto. Je mi z toho na vracanie, lebo jeho brat je knaz. Slusny clovek a takto ho zneuzivat na takeho spinavosti. Som nastvana. Ale nie na ine zeny, ale na seba ze som bola taka sprosta pixa a naletela opat na sldke reciciky. A ako to cele prasklo? Dnes som si otvorila gmail, ze idem skontrolovat co mi prisla za posta. A tam mam mail aj s prilohou. Otvorila som ju a na 5 stranach je konverzacia s inou zenou. vsetky klasicke recicky co aj mne. A ten cas ked bol somou jej tvrdil ze len so "znamym" bol. No tak som zobrala, preposlala krasavcoci a ze cakam vysvetlenie. Svestky ma zbalene, ale aspon vysvetlenie si zasluzim. Nic...tak som mu zavolala, ze ci uz cital..no ze nie...tak mu vravim, do vecera chcem vyjadrenie. Vecer idem na nocnu a potom nechcem o nom pocut ani chyru. Na FB som poslala tiez ten mail tej kraske ze ako ojebu..je mna. S tym, ze neutocila som na nu. To nie. Len ze jej prenechavam tohto hajzla, nech si ho ma, mne uz opotrebovany tovar netreba, ale nech si dava pozor, lebo ked toto spravil mne, tak spravi aj jej....zeny poviem vam, citim sa blbo, ale na druhej strane akoby kamen zo mna spadol. Bude to boliet..ale preboli a dufam, ze raz najdem nejakeho normalneho typka.

absurdum
15. jún 2015

blahozelam k cinu. konecne zena, ktora vie takeho poslat do certa a nefnuka za nim. a urcite najdes dobreho chlapa, drzim palce 🙂

krissy1
15. jún 2015

@lubkavargova1 a to kto ti poslal ten mail)?

lubkavargova1
autor
15. jún 2015

@absurdum tak je mi smutno, ale zaroven aj nejako lahko na dusi. Paradox jak traky. Ale to uz ma netrapy. Berie si svestky, a nech ide za inymi oblbovat. Svojim sposobom ma co chcel! Nie som mu dost dobra? Fajn, budem pre niekoho ineho a tu sladku pomstu ked mu karma toto vrati si vychutnam maximalne.

tinqua
15. jún 2015

jeden veľký potlesk pre @lubkavargova1 🙂

lubkavargova1
autor
15. jún 2015

@krissy1 netusim kto to je, podpisany je nejaky Jano, v prilohe komplet printscreeny ich konverzacie...cize nie take ze dopisem abo neviem co....poviem vam bolo to zaujimave citanie 😀

lubkavargova1
autor
15. jún 2015

neviem, mozno nejaky priatel alebo manzel tamtej dotycnej...netusim. Mne to stacilo aj tak. Toto sa nerobi. Ked chcem si uzit neviazany sex, tak poviem na rovinu a basta a netaham do toho city. Teraz uz, s kralovskou dostojnostou prenechavam druhej. Ako sa to vravi? Najvacsia pomstva je prenechat chlapa milenke. No ma ho. Viete aj keby neviem co bolo, neberem ho spat. Nastastie nic nas nespaja spolu, pozicka aleboo byt alebo dieta. Takze asi tak.

absurdum
15. jún 2015

@lubkavargova1 a ty si za cely ten cas nesipila nic? nemala si ziadne podozrenie? vsak to sa nejako extra dlho zakryvat neda, hlavne ak spolu zijete. ten Jano bude asi frajer tej kocky, za ktorou chodil on. zistil to a informoval aj teba.

lubkavargova1
autor
15. jún 2015

@absurdum ako ja sa nehrabem v mobiloch alebo FB inym ludom. No popravde, ani by ma nenapadlo. Fakt, ked povedal ze ide za bratom na stavbu (lebo stava dom) tak OK, ide pomahat. Ktovie kde a co pomahal davat do "dokopy" 😀

maria1989
15. jún 2015

@lubkavargova1 a čo ten tvoj na to povedal? 😀 že si ho vykopla? 😀

absurdum
15. jún 2015

@lubkavargova1 nemyslela som hrabanie sa v sukromnych veciach, to sa robit nema. skor som myslela taky ten siesty zmysel, zensku intuiciu, ze asi tam je aj ina. ale tak asi to dobre zakryval, ked ta ani nenapadlo. herec par excellence..

lubkavargova1
autor
15. jún 2015

@maria1989 ze nieee on take nikdy neurobil. Jasne...a spravy posielal duch svaty....potom , ze on uz take neurobi....smola.

lubkavargova1
autor
15. jún 2015

@absurdum vobec ze nie...ved taka slusna to rodina je celkovo...knaza ma za brata, rodicov takych svatuskarov ze az...kazdu nedelu do kostola chodil...

maria1989
15. jún 2015

@lubkavargova1 klobúk dole žena 😉

moonlight1210
15. jún 2015

@lubkavargova1 ale no tak, si mu pokazila taku pekne rozohratu hru. tak starostlivo spriadal plany, kalkuloval, manevroval, hotovy logistik z neho bol. a ty takto. kde teraz chudacisko pes krivy uplatni svoj talent podvazdat?

vysvetlenie clovek potrebuje, ale pri hrani na dve (tri a viacere) strany, to bude zas len znôška klamstiev, polopravd, fnukania a škemrania. tazko mu to bude aj verit.

nic, dievca. co boli, to preboli. drz sa.
takých ako on najdes vsade, keby si moc potrebovala (akoze nepotrebujes). nemas za cim lutovat.

kiki68
15. jún 2015

tu ani nema co boliet, toto by bolo iba na nasranost najvyssieho stupna 😉
Konecne baba,co poslala chlapa behom 24 hodin do certa a nefnuka aka je chudinka,ze jej dosiel na gmail pozdrav a ona nevie co s tym 😉 No ehm, ked sa stretne logistika vs. exekutiva :D tak je jasne ze to ma rychly koniec 🙂

Gratulujem!

natalym
15. jún 2015

@lubkavargova1 Fíha. A veríš tomu, čo Ti poslal niekto úplne cudzí, ani nevieš kto?

oldman50plus
15. jún 2015

V takýchto prípadoch najčastejšie to býva konkurentka ktorá sa ťa potrebuje zbaviť. Veď kto iný má lepší prístup k ich komunikácii?

lubkavargova1
autor
15. jún 2015

Zeny, naj si ho ma. Uz im davam svoje pozehnanie. Chlap rozvedeny, deti ho maju za nic, praca nic moc.....gratulujem k takej vyhre. Ja to v sobotu zapijem, resetnem hlavu a tak.

lubkavargova1
autor
15. jún 2015

Ale este si vypocujem tie vyhovorky s usmevom.

maria1989
15. jún 2015

@lubkavargova1 a si zober, ak má oldman pravdu, je to strašná hus, a tak tomu chlapovi treba, keď toto je jeho nové "terno" 😀 😀 😀

lubkavargova1
autor
15. jún 2015

No jasne....ako vyhra jak des. Jasne ze budem mat aj ja obdobie ze boha kde som mala oci a rozum....ale aspon ze len rok to bol. Robotu mam, byvat mam kde. On nieeeee

lubkavargova1
autor
15. jún 2015

Uz pisal....ze je to osocovanie a sikovna praca jeho ex. Boha on si fakt mysli ze som taka blba????

absurdum
15. jún 2015

sa mi paci, aki dokazu byt muzi vynaliezavi pri hladani vysvetlenia, ze sa vlastne nic nestalo a oni nikdy nic zle nerobili 😀

lubkavargova1
autor
15. jún 2015

Noooo si pockam na kompletne vysvetlenie. Len hold ma smplu. Uz mam odpoved aj od nadejnej buducej obeye....ten sa bude smazit vo vlastnej stave

natalym
15. jún 2015

@lubkavargova1 Tak to sme zvedavé...

lubkavargova1
autor
15. jún 2015

A ja detto. Zienky moje krasne idem ja do robotky. Vecer vam napisem tuto lovestory

natalym
15. jún 2015

Umriem od zvedavosti. Držím palce.

mala_hobitka
15. jún 2015

@lubkavargova1 par dni smutku a hnevu a potom ti bude len kazdy den lepsie....drzim palce 🙂

romanovic
15. jún 2015

@lubkavargova1 Umieram od zvedavosti 😉

lubkavargova1
autor
15. jún 2015

Takze....bola konfrontacia. Neeeee on take nikdy. Ta druha zienka potvrdila ze ano je to ich konverzacia. Vraj tvrdil ze ma len znamych. A ze ako ju miluje. No hold jej vravim ze jej prenechavam. A ona ze neeeee ze islo len o flirt. Ze ona nechce chlapa na krk lebo je slobodna mamicka. A dobrr jej padlo ze niekto prejavil o nu zaujem. Haaaaat moja zlata vravim jej, posielam ho aj s maslickou na karku. Mne uz netreba. By ste neverili ako male decko...