Pohádala som sa s partnerom

24. jan 2024

Ahojte.
Pohadali sme sa s partnerom, teda on respektivne na mňa s tym vyletel, ani mi to do očí nepovedal, ale cez telefón z roboty ..
Este musim povedat, ze byvame spolocne v bytovom dome, dole jeho rodicia a mi hore.
Jeho mama sa mu stazovala, že stale periem..
Podotýkam, periem pre 2 deti a dvoch dospelých, a niekedy to vyjde, že denne operiem 2 práčky na jeden sušiak, viac nemam kde vešať . zalezi aj od pradla proste, ale že niesom setrna a míňam elektriku.. niekedy neperiem aj 3-4dni. O par mesiacov pride k nam babatko, takze to este len bude prania.

Otazka, ako casto periete vy a ako triedite pradlo - co s čim periete. Ďakujem.

zuzuliennka1
24. jan 2024

periem denne, a skusil by mi do toho niekto kecat… ved perieme, lebo treba.
problem je, ze sa ta hlavne tvoj partner nezastal

kvetinka719
25. jan 2024

Svokra je mimo a manžel tiež… keby si prala každý deň celý šatník alebo vôbec neprala, svokru do toho nič… manžel nech sa spamätá, s kým žije, či s mamickou alebo s vami. A kľudne mu úkaz túto konverzáciu…
Mimochodom, my sme 3- syn ma 10 mesiacov a periem každý deň 2x - večer púšťam práčku s malého vecami, ktoré si cez deň zaspínil. Aj keď len 2body a 1 nohavice a 3 Podbradníky - šetrí mi to čas, nebudem to prať v ruke. A keďže sa mi nechce vesat a zvesavat prádlo, akurát zajtra nám ma prísť sušička. Neviem, čo mi to nenapadlo skôr. Takže ak by ti to pomohlo, objednaj si aj ty a svokrusa potom len zacne rozmýšľať, ako aj ona ma riadiť v domácnosti a starať sa o hygienu…