Pohádali sme sa a manžel odišiel

nestastna1980
3. sep 2015

Dlho som rozmyslala ci sem napisem ale ja uz som bezradna.s manzelom som 4 roky a mame dvojmesacneho synceka.pred tromi dnami sme sa pohadali dost vazne a on odisiel ze vraj na neaku ubytovnu.nedviha mi tel na sms nereaguje.nikomu s jeho rodiny neodpoveda a ja som zufala ze co dalej.ako moze chlap odist od maleho babetka

ivkapon
3. sep 2015

@nestastna1980 s príchodom dieťaťa sa udejú veľké zmeny v rodine. Poukazuje to na jeho nezrelosť. Sústreď sa teraz na synčeka. Snáď sa ozve sám a vysvetlíte si to. Alebo za ním zájdi do práce.

libka1
3. sep 2015

@nestastna1980 no to by ma dobre nastvalo. Je mi to luto ze musis taketo riesit. Skus mu nevolat, nepisat ked vobec nereaguje. Mozno mu to zacne vrtat v hlave a ozve sa sam 😅 Viem si predstavit ake tazke to je vydrzat, ale tak to kontaktovanie ho k nicomu neviedlo, tak skus naopak. Neviem o com bola hadka, ale reakcia je fakt nezrela...

bonaqa2013
3. sep 2015

A kde bývate? On býva u teba , alebo ty u neho?Mám na mysli koho je byt.... Ešte ho chvíľu nechaj....

gita17
3. sep 2015

ja by som urobila skandal v rodine a u najlepsich priatelov. Neviem na com ste sa pohadali, ale ak to nebola nevera, pregamblenie velkej sumy penazi, alebo nieco ine superzavazne tak tvoj chlap je nezrely debil a je potrebne aby mu vycistilo zaludok co najviac ludi. Mozno sa spameta... ale podla mna debil debilom ostane

lenadka
3. sep 2015

@nestastna1980 podľa mňa je dôležité aj to prečo ste sa tak vážne pohádali??? niekedy mám pocit, že žena sa stane matkou a potom si myslí, kedže majú malinké dieťa, že si môže dovoliť povedať/uraziť čímkoľvek bez následkov 😔

tilda
3. sep 2015

@nestastna1980 niektori chlapi bez problemov odidu od maleho babatka,aj ked to nevies pochopit. Niektori sa vratia,niektori nie,niektori raz tak a raz tak. Zvaz ako budes riesit tuto situaciu,prajem pevne nervy. Drzim palce Tebe a syncekovi

nestastna1980
autor
3. sep 2015

Takze uz viem kde je od jeho mami.je ozraty a ze aj ona aj ja mame ist do riti.alkohol nebudem trpet a podam o rozvod.byvame v prenajatom byte.a mam dve deti takze super.som s toho zrutena

jana_eyre
3. sep 2015

@nestastna1980 neviem co sa medzi vami udialo, ani ziadne podrobnosti - ale ak je ozraty prvy krat, tak by som to nejako nehnala hned do rozvodu, ale v zaujme deti sa to snazila riesit.. ked by sa to vyriesit nedalo, potom by som konala.. ved ste sa kvoli niecomu brali, nie?

nestastna1980
autor
3. sep 2015

Neni ozraty prvy krat on predtym pil.ale prestal.ked pije je agresivny.dva roky nepil a teraz zase.ked pije je mu vsetko jedno prepije aj vyplatu a pije aj tyzden vkuse.mozno mi budete odcudzovat preco som si urobila s nim dieta.nelutujem a nikdy nebudem.

libka1
3. sep 2015

@nestastna1980 najprv pockaj kym on vytriezvie a teba prejde zurivost. Potom uvidis. Aj ked teda chlap co pije 😒

skoupilka1
3. sep 2015

@nestastna1980 hm, no takže nevydržal a zasa do toho spadol. Nesúdim, nemám na to právo ťa súdiť. Tak ľúbiš ho, verila si mu a to bol dôvod, že si s ním otehotnela. Treba to ale rýchlo riešiť. Nezaslúži si Teba a ani dieťatko. Je to obyčajný looser a zbabelec. Držím ti moc palce 😉

petra7777
3. sep 2015

@nestastna1980 Prečo píšeš dieťa (jedno), ak vyššie si udala, že máte dve deti....A vedela si, že pije ☹ Aj tak si si nechala urobiť dve deti?

petraxy6
3. sep 2015

@nestastna1980 chcela by som počuť aj jeho verziu...neviem prečo.

nestastna1980
autor
3. sep 2015

@petra7777 ano mam 8vrocneho syna s prveho vztahu

regina22
3. sep 2015

@nestastna1980 bud rada

bluff
3. sep 2015

@petraxy6 je uplne jedno aku ma on verziu, ak je ozran tak treba ist od neho prec.

dominika6
3. sep 2015

@nestastna1980
No niektore matky maju poporodnu depresiu a niektory oteckovia du z unavy a velkej zmeny viacej podrazdeny...len oni nemaju problem sa zobrat a ist si prevetrat hlavu,alebo zapijat depku.
Je to od neho nefer a slabosske riesit hadku odchodom,zrejme nemal vhodne argumenty.
Podla toho ,o com bola hadka a kto je na vine

jankazav
3. sep 2015
Používateľ jankazav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jankazav.

A prečo ste sa pohádali? Akosi to tu nikde nevidím. Z toho čo som počula, tak muž, ak pije, tak nikdy z domu neodíde na ubytovňu. Teda som ešte nepočula o prípade, kedy sa muž opije, poháda sa so ženou a potom on odíde preč.

kemonka
3. sep 2015

prečo ste sa pohadali? Čo sa stalo?
@nestastna1980

milota164
3. sep 2015

no je naozaj zvlastne ze odisiel a taky dlhy cas sa neozyva ,drzim palce nech to dobre dopadne

mikema
3. sep 2015

@nestastna1980 Strasne nezodpovedne, tak odist. Ja by som vymenila zamku, ved rodicia ste obaja!!!!!

nestastna1980
autor
4. sep 2015

Ja uz ani neviem koli comu sme sa pohadali.koli somarine.vobec nereaguje na moje spravy.ako chce

lenadka
4. sep 2015

@nestastna1980 mám švagra čo prepadol voľakedy alkoholu, skoro sa rozviedli, ale išiel sa liečiť a odvtedy nepije už 9 rokov a je to super otec a manžel, chcelo by to porozprávať sa a vyhnať ho k lekárovi nech sa lieči.

kemonka
4. sep 2015

@nestastna1980 nepoznam vas ani čo sa stalo, viem že niekedy aj na blbostiach sa všetko zvrtne, lebo človek ma z každej strany niekedy dosť......chlapy maju svoje zmyšlanie a problémy a my svoje.....všetci vieme len to zle vytknuť a na pochvaly sa zabuda.....len podla toho čo si písala, myslim, že ked nepil 2 roky tak sa snažil naozaj, asi chcel....len stačilo že sa na neho niečo navalilo a už to prasklo, možno mal pocit že nestojiš pri nom, len mu vyčítaš, že ti nepomáha, že toto tamto....neobhajujem ho tym.....ani tebe nevyčítam....
....muži majú zaroven aj svoje obdobie, ked oni riešia inak problemy ako my....oni sa uzavru, chcu byť samy a uzavru sa akoby do svojej jaskyne a ak tam žena vstupi vtedy do toho uzemia, tak su schopni ju vtedy aj zhodiť z tej jaskyne.....preto je dobre nechať ho chvilu tak, nekontaktovať ho kym ho to neprejde....a potom v klude sa porozpravať, normalna komunikacia, kto čo cíti a kto čo chce od toho druhého....ak je abstinujuci alkoholik tak maš čo robiť aby si ho podržala ak ti na nom zaleží

nestastna1980
autor
4. sep 2015

On sa uz liecil pred dvomi rokmi.ked nepije je uzastny.nikam nechodi dava mi vsetky peniaze.stara sa o nas.lubi nas.urobil by pre nas vsetko.ale ked pije je uplny opak je agresivny.nie sice zeby ma bil ale iba slovne.tam pouziva vsetky nadavky na mna vsetko je moja chyba koli mne pije atd.ked pije tak pije aj vise tyzdna tri krat do dna a prepije vsetky peniaze do roboty nechodi.tak ho vyhodia.lja uz nemam sil bojovat a starat sa o neho.vsetky vztahy pokazil s jeho rodicmi vsetko.co ja potom napravam stale.ale rodicia uz mu viac sancu nedaju.moj starsi syn ho ma rad ale aky vzor dava tym detom.vsetko pokazil a ja neviem co dalej

kemonka
4. sep 2015

@nestastna1980 No vidiš tak predsa je tu niečo čo na nom maš rada, nechaj ho tak a porozpravajte sa, skus mu to potom vysvetliť, skus mu to tak povedať, že aky je užasny ked nepije....a ak sa nezmeni, tak potom jasné že ina šanca nie je....ale zmeniť postoj k tomu musí všetkému on sam, ty ho nezmeniš :( držím palce, aby sa to vyriešilo

juditka_d
4. sep 2015

@nestastna1980 - no tu sú len dve cesty - buď pôjde opäť na liečenie a budeš dúfať, že sa k alkoholu už nevráti alebo rozchod. Lebo týmto sa nielenže trápiš ty, ale aj vaše deti všetko vnímajú. Ak nehodlá prestať piť, bude to len horšie a horšie...

skolara
4. sep 2015

@nestastna1980 dava ti vsetky peniaze a nikde nechodi a tak 🙂 s tebou je radost zit :Dmozno by som pri tebe zacala pit aj ja.vzdy ma kazda minca 2 strany tak sa pozri mozno robis nieco aj ty s cim sa nevie vyrovnat on napr a tak to zalieva alkoholom.chce to uprimny rozhovor

nestastna1980
autor
4. sep 2015

@skolara ja mu nekazem aby mi daval vsetky peniaze.proste vyplata mu chodi na moj ucet a ked chce vytiahne si

vejda
4. sep 2015

preboha co tu riesite