Prečo si priateľka blokla bývalého?

harry22
4. mar 2021

Ahojte. Som mladý muž 23 rokov priateľka 21. Chodíme spolu od minuleho roku jul 2020...Priateľka mala par vztahov a viem, že nejak mesiac alebo dva pred mala niečo s chlapom čo ma 33 rokov ževraj “mafián”. Nedávno som bol na jej fb...áno viem nepatrí sa to, ale stalo sa. A všimol som si, že si ho blokla presne 26.1.21 fb ukazuje presne aj dátum kedy si koho bloknete. Čo si o tom myslíte? Kvôli čomu by to robila? Mali spolu ešte niečo? Alebo ju proste len otravoval a riešila to takto? Máme spolu krásny vzťah aj keď na začiatku mi tajila niektoré veci, že bola von s kamošom atď...proste hlúposti. Ide o to, že čakáme spolu bábo a niečo také by ma hrozne ranilo...Čo by ste robili na mojom mieste? Mám sa jej to narovinu opýtať? Alebo ako postupovať? Alebo som len zbytočne paranoidný? Ďakujem krásne za rady 🙂 pekný večer.

h2
4. mar 2021

@harry22 No tak podľa mňa si zbytočne paranoidný. Bloknúť niekoho znamená, že s ním niečo mám? Na to si ako prišiel? Keď niekoho bloknem, tak s ním práveže nechcem už nič mať. Keďže je to jej bývalý a teraz má Teba, je logické, že s bývalým už nechce byť v žiadnom kontakte. Tým, že ju budeš konfrontovať, to len skazíš. Dozvie sa, že si narušil jej súkromie, že jej neveríš, žiarliš a podozrievaš ju. Upokoj sa a nehľadaj problém tam, kde nie je.

harry22
autor
4. mar 2021

@h2 áno je to normálne. Ale prečo ho blokla až teraz a nie v máji min roka? A nebol to ani vztah. Skôr len pobláznenie.

h2
4. mar 2021

@harry22 Neviem, možno naňho odvtedy aj zabudla. Fakt to nerieš.

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maximilie
4. mar 2021

@harry22 myslim, ze jej stále vypisoval a bol nechapavy ked mu písala, aby jej dal pokoj. Možno ho ignorovala a stále bol otravný. A keďže čakáte babatko, tak robi definitívnu čiaru za svojim starým životom.

miadi
5. mar 2021

Si paranoidny a nemal si jej liezt na fb. No ked uz si tam bol tak sa jej opytaj. Lebo Ta to bude este zbytocne žrat. A rataj stym ze ona mà pravo sa hnevat.

ljzozv
5. mar 2021

Kedy ste zistili, že čakáte dieťa? Nebolo to v tom čase, ako si ho blokla... A súhlasím, deti majú deti a potom je to takto.
Lebo fakt nevieš nič, ale už si domyslas hororové scénare.

jaskolka
5. mar 2021

Panebože, čo teraz riešis? Keby si ho odblokovala, tak mooozno by si mal dôvod nejaký malý, ale ze ho zablokovala? 🙊🙊A prečo teraz práve? Nezabudni teraz celé dni a noci o tom dumat a pripadne sa jej vypytuj a začni robiť žiarlivostne scény. Môj manžel mal ešte donedávna dokonca číslo na bývalu v mobile a keď si pozeral kontakty, tak si vymazal. Určite s nou dačo mal 🙉🙈🙊keď práve teraz to urobil.... Nepripadás si sám sebe smiešny s takými hlúposťami?? Upokoj sa, lebo keď prúdu ozajstné problémy, tak sa zblaznis

nominativ
5. mar 2021

Odhliadnuc od celej tej situácie... Ja mám bloknutych možno 5 ľudí. A to jednu pani z rodiny kôli zlým vzťahom. A 4 ľudí, čo mi len liezli na nervy v rámci Facebooku, lebo sú to proste tie typy s vysokou školou života.

Ako, ja vravím, ze keď sa niečo vážne deje, tak chápem, že toto sú prvé a ľahké možnosti si veci overiť. Ale myslim, že si to dosť prehnal, pretože to je úplne lustrovanie človeka. Tak si v pohode nazivajte a tvárte sa, že je všetko ok, ono sa to nakopi časom v takomto vzťahu.

sorak
5. mar 2021

@harry22 môže to byt paranoja,ale aj nemusí...Ide o to,co zvládneš
Ak sa jej narovinu spýtaš a povie,že ta s ním podviedla a uvedomila si,že spravila chybu,preto prerušila úplne kontakt s ním...čo spravíš?
Ak to bude tak,že ju otravoval a blokla ho,no nič ti nepovedala...čo spravíš?
Ak sa nahnevá,že jej narusas súkromie...čo spravíš?
Tajnosti do vzťahu nepatria,ani z tvojej strany,ani z jej!Dolezita je komunikácia,bez nej sa vytvárajú cestičky k neporozumeniu a ku zbytočným konfliktom...

natyreggae
5. mar 2021

Som s priateľom od minulého roka tiež a môjho bývalého som si blokla v januári tiež.. a vieš prečo až teraz? Lebo som si pozerala staré konverzácie na messengeri a proste som ho tam nechcela mať lebo občas mi zvykne napísať a ja si to neželám.. takže blok👋👋👋👋 Asi mala podobnú situáciu.. nieje na tom nič zlé.. skôr by si mal byť rád že ho blokla😀A nabudúce jej tam radšej nelez lebo ešte tam nájdeš niečo ďalšie a zas sa budeš pýtať na koni 😂🙈

anita6666
5. mar 2021

V živote som si neblokla žiadneho bývalého,pretože ich mám v paži. Blokovanie známena prechovávanie emócií voči danej osobe a je jedno akých,aj negatívna emócia ako blokovanie je emócia a pre teba minimálne znak,že sa ním zaoberala vtedy,keď ho blokla. 🙂 pokiaľ niekto nie je prenasledujuci psychopat,nevidím jediný dôvod na blokovanie,ak mi je druhá strana u riti jedine, že by nebola. 🙂

cacianka
5. mar 2021

Nerieš blbosti. Upratovala a blokla.nic viac aj ja to robim 10x ročne.mejly.fcb.mesenger.
Bodka

harry22
autor
5. mar 2021

@ljzozv zistili sme to koncom decembra 🙂 len to bolo tiež dosť ťažké obdobie...ona študuje vš a ma drahú školu, kde proste nesmieš byť tehotná lebo musíš prerušiť študium...najprv uvažovala aj o potrate...ale v zápätí sa v ten deň vrátila s plačom, že by nám to nikdy nespravila, že budeme rodinka 🙂

denda007
5. mar 2021

Ja som si napríklad blokla bývalého aj bez toho aby ma kontaktoval. Len som jednoducho nechcela aby vedel ako sa mám 😀

s_a
5. mar 2021

Chcela som napísať aby si jej urobil láskavosť a opustil ju, ale už je asi neskoro 🙄 tak si daj dve facky a nabudúce nelez jej do počítača, do mobilu a ani na jej sociálne siete a nerob jej ziarlivostne scény..

fino
5. mar 2021

Buď rád že si neblokla Teba

ndrag
5. mar 2021

Ak by som mala 21 rokov a zistila by som, ze moj frajer rozobera nieco taketo na mamickovskom fore, nehovoriac o tom, ze si jej liezol do fb, tak by sa z neho rychlo stal ex 😂. Len tak dalej chlapce a budes tu nabuduce vyplakavat, ze nevies, preco sa s tebou zrazu rozisla 😉.

teleskop
5. mar 2021

@harry22 spytaj sa jej nie nas

cialota
5. mar 2021

ako neviem, ci by som mala za potrebu to vediet, jej to jej vec a ako ani neviem, k comu by ti bolo aby si to vedel. radsej to nechaj tak

jaskolka
5. mar 2021

@harry22 áno, a určite žena, ktorá je čerstvo tehotná, pôjde za bývalým, s akým vlastne ani nechodila, a podvedie ta s nim... Kde na to chodíš? Lebo skutočne úplne hlúposti teraz riešiš, miesto sústredenia sa na budúcu rolu otca a pomoci tehotnej priateľke hľadáš somariny na fb, že prečo zablokovala bývalého teraz a nie predtým. Naozaj máš 23?

harry22
autor
5. mar 2021

@jaskolka ide mi skôr o to že čo ak sa stalo niečo aj pred tehotenstvom 🙂 plánujem si ju vziať a neviem či by som to dokázal po niečom takom...ale cítim to tak, že sa snou porozprávam o tom. Lebo popravde to mám v hlave často. A iné východisko nevidím aj keď budem zrejme za debila...ale ďakujem vám za rady 🙂

nykkushka
5. mar 2021

Neviem teda ako ostatné ženy, ale ja osobne keby študujem na tak divnej VŠ, že nemôžem otehotnieť 🤷‍♀️😵🤦‍♀️, tak robím všetko preto aby som školu dokončila netehotna a nenechala by som sa zbuchnut po pol roku vzťahu v tak mladom veku s nedokončenou školou 😂. Zodpovednosť vám asi nič nehovorí.

h2
5. mar 2021

@harry22 Jasné, choď, porozprávaj sa s ňou. Áno, budeš za debila, ale aspoň Tvoja priateľka zistí, čo si zač, lebo teda ak už teraz máš často v hlave, že čo ak Ťa podviedla pred tehotenstvom a čo ak to dieťa nie je Tvoje, lebo si bývalého blokla na sociálnych sieťach, tak ja osobne by som to na mieste Tvojej priateľky rada vedela čím skôr, nech viem, ako sa mám do budúcna zariadiť. 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

jaskolka
5. mar 2021

@harry22 ale na to by si potreboval iné dôkazy... Neviem, ale ak ti také problémy a podozrenie spôsobilo jedno bloknutie chlapa na fb, tak asi tvoja, dôvera k"milovanej zene"nebude veľmi veľká. A to by mohol byť oveľa väčší problém, ako to, že kedy si ona koho blokla. Bez dôvery dlho spolu nevydržíte.A, ak jej bez akýchkoľvek skutočnych dôkazov začneš robiť scény, "lebo co ak" ver mi, že ľahko sa stane, že blokne aj teba, ale nie len na sociálnej sieti

harry22
autor
5. mar 2021

@jaskolka no ženy asi máte pravdu...zvykne mi často hovoriť že si domýšľam zbytočne a keď vidím náznak niečoho tak mi v hlave chodia blúdy 🙂 len ako zmeniť toto moje domýšlanie?

mechurik
5. mar 2021

Vyzera to,ze bloknuty budes dalsi ty,kedze sa jej hrabes v sukromi,na co je dokonca trestny zakon.

mechurik
5. mar 2021

@harry22 nebud psychopat ja by som s takym co mi leze do soc sieti nikdy nebola.

mariska1989
5. mar 2021

No možno tam bol príležitostne sex a je teraz tehu 😬😂 ale nie ... ťažko povedať .človek si niekoho blokne lebo buď otravuje alebo nechce až onej niečo vie ..ja mám napr lebo otravujú a v živote tu osobu nepotrebujem tak zablokujem a keby to bol ex tak tiež bloknem a je kľud

jaskolka
5. mar 2021

@nykkushka inak rozmýšľam, čo to je za škola, kde nesmie študentka otehotnieť? Veď aj keby nejaká umelecká, že balet, nejaké tanečné, či fyzicky náročné školy, a podobne,, že nebezpečné s bruškom, veď aj to sa dá prerušiť na rok, a potom dokončiť 🤔🤔🤔