Prečo si priateľka blokla bývalého?

harry22
4. mar 2021

Ahojte. Som mladý muž 23 rokov priateľka 21. Chodíme spolu od minuleho roku jul 2020...Priateľka mala par vztahov a viem, že nejak mesiac alebo dva pred mala niečo s chlapom čo ma 33 rokov ževraj “mafián”. Nedávno som bol na jej fb...áno viem nepatrí sa to, ale stalo sa. A všimol som si, že si ho blokla presne 26.1.21 fb ukazuje presne aj dátum kedy si koho bloknete. Čo si o tom myslíte? Kvôli čomu by to robila? Mali spolu ešte niečo? Alebo ju proste len otravoval a riešila to takto? Máme spolu krásny vzťah aj keď na začiatku mi tajila niektoré veci, že bola von s kamošom atď...proste hlúposti. Ide o to, že čakáme spolu bábo a niečo také by ma hrozne ranilo...Čo by ste robili na mojom mieste? Mám sa jej to narovinu opýtať? Alebo ako postupovať? Alebo som len zbytočne paranoidný? Ďakujem krásne za rady 🙂 pekný večer.

h2
5. mar 2021

@mariska1989 To mu ani nepíš, že príležitostný sex! S jeho povahou mu zase pôjdu myšlienky hlavou!
@harry22 To s tým sexom bolo myslené, ako vtip!

jaskolka
5. mar 2021

@harry22 tak teraz si pomenoval pravý problém... Bohužiaľ, zmeniť svoje zmýšľanie môžeš len ty, alebo chod za odbornikom. Lebo vzťah s chorobným ziarlivcom je dlhodobo nemožný, to utyras seba aj partnerku. Takže hlavne toto rieš, nie kedy a prečo ona koho blokla. Lebo aj keby teraz ti jasne dokázala nejako, že s bývalym nič nemala, príde niečo iné a zasa bude zle
Toto je váš (tvoj) hlavný problém

nykkushka
5. mar 2021

@jaskolka možno nejaká cirkevná pobožna 😂

ckatka
5. mar 2021

@harry22 aká škola sa nedá spraviť v tehotenstve? Jedine medicína mi napadá (tehotná na prednášky spokojne môže a po pôrode pokiaľ rodina pomôže da sa tiež ). Poznam x báb co spravili rôzne VS tehotné a s deťmi. A boli to aj technické ťažké odbory aj pedagogika s praxou a pod.

K tvojej otazke - ja napríklad sa s bývalým stretávam. Všetci máme svoje rodiny a sme kamoši. A čo...
Vzťah zabíjajú predsudky a domnienky.
Prosím.sprav mi radosť. Pozri si na YouTube "štyri dohody" od Jaroslava Duseka. A bud šťastný aj so svojou rodinkou a netráp sa vecami do ktorých sa neoplatí investovať energiu.

banderaska29
5. mar 2021

@harry22 ahoj, stalo sa mi to s bývalým. Blokol si svoju bývalú a ja som na to prišla tak, ako ty. Ako neskôr vysvitlo, písali si, keď mi tvrdil, že si nepíšu. on by mi nepovedal nič, samozrejme správy vymazané, ale jeho bývalá bola kedysi moja kamarátka a ja som jej v dobrom duchu napísala, nič agresívne ani sprosté, ale chcela som vedieť pravdu. Nakoniec mi všetko povedala, že ona sama sa mi chystala napísať, lebo jej písal veci typu: chýbaš mi, myslievam na Teba a jej samej to bolo nepríjemné, lebo mala už priatela a chcela vedieť, či teda spolu ešte sme, keď jej také veci píše.

nechcem Ti dať chrobáka do hlavy ale počúvaj svoju intuíciu. Mne takto tiez baby kamošky že som paranoidná, že dobre, že ju má blokovanú... no všetko by bolo pravda, keby si ju neblokol v čase, keď sme spolu boli už dlhšie a mne to proste vŕtalo v hlave..

mariska1989
5. mar 2021

@h2 jj však treba sa pousmiať určite som to myslela ako vtip tak sňať to aj on pochopí preto tie smajlíky ako sranda že ako sa jej dostal na FB 🤭😁 ktomu tu má babské meno sa hanbí že je chlap ? Však nech sa pekne prizná priateľke že čo urobil možno sa dozvie odpoveď 🙈

harry22
autor
5. mar 2021

@mariska1989 aké babské meno? Smutné že tu riešite nepodstatne veci typu, že či mám babský profil alebo nie. Tento profil som si založil len na túto tému a neviem ako to tu presne funguje, keďže som prvý krát prispel na túto stránku. A chcel som vedieť len váš názor a nie tu počúvať výsmech 🙂

jaskolka
5. mar 2021

@nykkushka je to možné 😃

selest
5. mar 2021

Ovela vacsi problem vidim v tom ze si bol na jej fb bez toho zrejme ze by o tom vedela. To vazne? Nedomyslaj si hluposti, ludia niekedy robia veci proste len tak. Tiez som si minule blokla byvaleho aj jeho zenu a polku jeho rodiny. A to uz som par rokov vydata. Proste mi ho vyhodilo ako kontakt priatelov tak ma napadlo ze si ho bloknem. Nech si neobzera moje deti a tak. A nechcem aby mi ho tam nukalo za priatela.. neries blbosti, a nelez priatelke do facebooku

mariska1989
5. mar 2021

@harry22 no funguje to tak ako inde že dáš že si muž 😁🤭 ...riešiš teraz to že som ti napísala že máš babské meno ale to že ideš niekomu do súkromia to neriešiš ..rada pre teba do telefónu babe nechoď za ďalšie buď to necháš tak a buď rád že ho má zablokovaného alebo sa jej to narovinu opýtaj ale čo bude potom to budeš vedieť už sám