Prehnane dokonalý muž a mne to vadí.

24. feb 2020

Ahojte, môj chlap je priam dokonalý 🤦🏻‍♀️ až mi tým ide na nervy, ale neskutočne. Príklad: cez víkend vstane potichu a nenápadne odíde, postará sa o syna, pripraví nám raňajky, uprace komplet celý byt (okrem prania), navarí obed.. mňa príde zobudiť okolo 9-10.00, v noci k malému často vstáva on resp.doslova sa dokážeme hádať, kto vstáva k malému (chceme obaja) 🙈 .. a mňa to neskutočne vytáča, že robí niečo, čo mám robiť ja.. má niekto podobný problém a podobné pocity ? Vážne radšej by som bola aby spal ráno a ja som mohla v kľude upratať, navariť, zahrať sa s malým 🤷‍♀️Úplne si to vážim čo pre nás robí ale miestami to preháňa. Už sme sa o tom spolu aj rozprávali údajne ho to proste baví 🤬 mňa nie .. povedal, že trošku poľaví ale žiadna zmena.. áno, predtým ako sme sa dali dokipy žil sám (odráža sa to). Máe nejaký grif na to? Nie vstávať o 4 ráno nebudem aby som umyla podlahu 😂

modrykoniicek
24. feb 2020

Keby nerobil nič tak by si sa sťažovala, že nič nerobí.

Hľadáš problém tam kde nie je.

Už chápem tie mužské vtípky na ženské pohlavie.

,,Či som taký alebo hentaký furt nedobre,,

Keby si si zažila chlapa manipulátora ktorý by ťa ponižoval, urážal...tak by si neriešila takéto malichernosti a vážila by si takého chlapa a ďakovala za neho každý deň.

Asi toľko k tomu.

kittykat22
25. feb 2020

Jedine co robis blbo je, ze si to namiesto uzivania vycitas 🙂

katyav
25. feb 2020

Nauč sa užívať si to. Jemu to nerobí problém, dokonca ho to baví. Môj ex bol maximálne hnilý, naučený od mamičky na obskakovanie, žiadnu "ženskú" robotu nerobil, domácnosť bola na mojich pleciach. Čo by som vtedy dala za to, mať takého chlapa, ako máš ty! Teraz mám takého, ale my to máme tak pol na pol s upratovaním a všetkým. Ver mi, že je to lepšie ako nejaký leňochod.

sovica
25. feb 2020

Viac by napovedalo, keby ste uviedli, aké staré máte dieťa, či ste na materskej a či tie práce, ako upratovanie, varenie atď. robíte cez týždeň Vy. Lebo ak áno, tak máte doma super chlapa, ktorý Vás miluje a ktorého by Vám mohli ženy závidieť.
Ja osobne by som bola vďačná a užívala si to.

petulda333
25. feb 2020

Posli mi ho 😂 ja si rada pospim... Inak neviem poradit, len si to zacni uzivat ked sa da

lavender273
25. feb 2020

Matko rozsvic ... 🤬
Poslem ti mojho muza tak na mesiac, ok?

evamea
25. feb 2020

Ja si to užívam, milujem, keď sa prebudím na vôňu čerstvo uvarenej kávy a donesie mi do postele raňajky, zatiaľ čo ešte vyzerám ako bezdomovec. Medzitým je už všetko pripravené. Keď má voľno a je hore skôr, nevidím dôvod, že by sa o VAŠE SPOLOČNÉ ( či už dieťa, či domácnosť) nemohol postarať tvoj muž. A ešte keď ho to baví. 🤷‍♀️

lenka2710
25. feb 2020

Môj keďže je od pondelka až niekedy do soboty každý deň v práci, tak v nedeľu robí to isté ako tvoj muž! Je to milé, ja si dlhšie pospim, on obriadi malú, uprace kuchyňu, spraví raňajky! Keď bola malá tiež, hoci staval ráno skoro do roboty, tak veľakrát k nej vstaval on a robil mlieko, nakrmil!
Často sa tu riešia otázky typu muž mi nepomáha, je ako veľké dieťa, je lenivý, atd atď
Ty máš doma poklad, tak si ho váž 😉 pripadne sa dohodnite na dňoch, kedy budeš stavať skôr ty a kedy on 😉

moonlight1210
25. feb 2020

1.uzi si to, nezabudaj sa pri vhodnych prilezitostiach za to podakovat a ocenit ho. (Moze ho to raz prestat bavit - bude ti to este chybat 🙂 ).
2. Vymysli cinnosti, na ktore mas vdaka tomuto cas a ktorymi mu to oplatis. Naplanuj a zariad vase vylety trebars. Skrasluj domacnost. ...
3. Vybav mu s kamosmi na vikend pansku jazdu a uzi si upratovanie osamote 🙂

lucyluv
25. feb 2020

Uvolni sa, nechaj to na neho, ak to jeho bavi a teba nie, nemusis mat vycitky, ze je to "zenska praca". Ako bude krajsie na svete 🙂

autor
25. feb 2020

Vážim si to veľmi on to vie aj som mu to povedala. Máme úžasný vzťah taký miestami ako z filmu ( z tej dobrej časti 😂) ale proste zažila som doma to čo píše väčšina žena robila všetko chlap nič asi preto mi to príde tak moc divné respektíve istý čas to tak fungovalo aj u nás a poslednú dobu mu úplne preplo 🙈

lenuliatko84
25. feb 2020

Aj mlj muz je taky.nestazuj sa,mozu nam ho zavidiet.a ked ti vadi ze mas cez vikend ranajky do postele,daj si budik na 5.00 aby ta nahodou nepredbehol😊

strapec
25. feb 2020

Choď rok žiť s lenivý zhnitym chlapom, ktorý sa bude hrať od rana do večera na PC a ešte aj vyniesť smeti ho bude obťažovať, za sebou bude nechávať bordel. Nevážiš si čo máš 😉

autor
25. feb 2020

@lenuliatko84 nenosí mi.ich do postele 🙈😂 lebo som si ich vždy aj tak preniesla do kuchyne naučil syna (2r) povedať "maminka raňajky" 🥰 takže ma chodí budiť väčšinou mon

autor
25. feb 2020

@strapec píšem že si vážim preto chcem aby si oddýchol stačí že zarába a živí nás 🙂

autor
25. feb 2020

@strapec a takého chlapa si nájsť neviem lebo som spoločenská a muža som si vyberala aj cez to či máme spoločné záujmy aby to malo perspektívu do budúcna 🙂

777januska777
25. feb 2020

Podľa mňa najväčší problém bude to, že si opačne garde zažila doma, takže nie že preplo jemu, ale tebe z toho prepína. Chyba je v tebe, nie v ňom. Ty máš vo svojej hlave nejaký čudný scenár ako to má fungovať a keď to tak nefunguje si z toho mimo. Zamysli sa nad sebou a tým, že prečo závidíš vlastnému manželovi, keďže toto bude závisť v tom, že on robí niečo podľa teba tvoje a len tvoje.

elenora71
25. feb 2020

Sa sťažuješ? Alebo chváliš? Čo by za to dali iné ženy.

autor
25. feb 2020

@777januska777 😂 nie nezávidím robil to aj na začiatku vzťahu (cca po mesiaci sme spolu bývali) ale potom prestal, pomáhal ale nie tak ako teraz 🙈

adell77
25. feb 2020

Ty kks nevymyslaj a užívaj si kym ho to baví môj pomaha tiež ale ty máš priam luxus čo by ja zato dala

zara0201
25. feb 2020

Ak vstavas o 9-10 hod. tak sa mu necudujem. Niekto musi celu tu pracu v domacnosti postihat.

sissy27
25. feb 2020

Neexistuje problém, ktorý by žena nedokázala vyrobiť ! 🙄
Ak je toto reálna téma a nie niečo vymyslené, čo má rozdrážiť tie, ktoré to majú doma presne naopak, tak ako sorry, ale problém je v tvojej hlave. Určite tvoj chlap má nejaké chyby, ale to, že sa aj fyzicky postará o svoje dieťa či domácnosť, to chyba nie je. Ale tak možno keby princezničku nebolo treba o 9-10 budiť, tak by ste tie raňajky mohli chystať spolu.

nice202
25. feb 2020

Ja ťa chápem, môj je podobný a mne to potom vadí, resp. sa zle cítim, ako neschopná, že to všetko urobil on. Proste áno, mám také pocity.

autor
25. feb 2020

@nice202 🙈 ďakujem konečne niekto kto ma chápe

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirkava
25. feb 2020

Jeden z miliona..... juuuuuj a ten moj by vyspaval aj cely den..... neda sa nic radit, len aby ste sa dohidli kto co bude mat na starosti..... mas stastie 👍😉

autor
25. feb 2020

@perdulka7 on cez týždeň nie je doma resp.pride z práce o 7-8 večer takže tam neni o čom robím to ja .. on zvyčajne upratuje v piatok/sobotu doobedu (podľa toho či ide alebo nejde v piatok do práce), nehádame sa pre nič vážne všetko preberáme s chladnou hlavou normálne diskutujeme čo sa komu nepáči .. ja keď počujem že si vo vzťahoch ľudia nadávajú atď až nechápem že ak si niekto niekoho vezme a potom si vynadajú do pí/kok.. tak mám dosť .. pohádali sme sa 2x za 5 rokov 😂 z toho raz som bola tehotná a šla na nervy aj sama sebe 👌 ..

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirkava
25. feb 2020

Jeden z miliona..... juuuuuj a ten moj by vyspaval aj cely den..... neda sa nic radit, len aby ste sa dohidli kto co bude mat na starosti..... mas stastie 👍😉

julia2018
25. feb 2020

Môj je taký istý, ako vie to liezť na nervy, lebo sú chvíle keď sa cítim ako debil :D na Valentína som mu navarila
romantickú večeru, kúpila špeciálne koláče a od prišiel domov z prace, ja som akurát kojila, drahý otvoril hrniec a šiel si umyť zuby.. moje jedlo málokedy zje, najradšej má zorganizované všetko podľa seba, raz sme šli variť cestoviny, tak že idem postaviť vodu a on má zastavil, že on si vodu postaví sám, lebo ja neviem ako tom chce. Ale ozaj to neriešime až na výnimočne situácie ako Valentín.. to som dva dni preplakala