Prepletené životy

24. jan 2023

Ahojte. Mám priateľku ktorej brat chodí so sestrou mojej ex. Neviem si prestaviť take fungovanie v budúcnosti . Bežnom živote to asi nebude citeľne no nejake rodinne stretnutia ,narodeniny ,jubilea. Príde mi to toxické, akokeby človek nemohol začať od znova od nuly …ale minulosť tu stále bude. Obetovali by ste svoj nie krátky vzťah kvôli niečomu čo vás ťaží na duši len preto ,že to neviete spracovat a najskôr sa s tým nezmierite ?

aurorastone2
24. jan 2023

Nie neobetovala, to co mate v plane oslavu každý týždeň? Však raz za čas vydržíš a plus ani sa nemusíte stretnúť

lujza123
24. jan 2023

Toxické je byť v novom vzťahu a nemať spracovanú minulosť. Toxické je lipnut na ex, držať v sebe roky nejakú ľútosť, zlosť, ťažké srdce... Toxické je spáliť za sebou vsetky mosty a želať si aby ex aj s celou rodinou a kamarátmi zmizla z povrchu zeme...

Co ma tvoja terajšia priateľka s tym ze jej brat chodí so sestrou tvojej ex? Co ma ta sestra spoločne s tým ze ty si sa rozišiel?

Preco si vlastne s tvojou priateľkou? Z nudy, sex zdarma ci ako to je? Keď ju chceš opustiť koli tomu ze jej brat ma nejakú frajerku tak to asi láska nebude

marianarem
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maialeo
24. jan 2023

Určite by som si urobila astrologické porovnanie kariem Vás dvoch. A až potom by som sa rozhodla.

maialeo
24. jan 2023

@marianarem Keď to dáva niekto iný neznamená, že to dám aj ja. To je čo za poveru?

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marietaaaa11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tykat
24. jan 2023

Som si to musela nakreslit 😁 ...a pozeram ze ved tvoja ex tam ani nie je.

marianarem
24. jan 2023

@maialeo Mas pravdu.

zuzanka.zuzu
24. jan 2023

a je aspoň jeden z tých vzťahov vážny? však vy sa ešte všetci 4 ani na žiadnu rodinnú oslavu nemusíte dostať 😀

eva8
24. jan 2023

svet je malý. Rozober tento problém s tvojou súčasnou priateľkou. Keď bude mať tvoja ex priateľa, všetko bude ok aj v budúcnosti.
P.S. o.k. z tvojej strany bude iba vtedy, ak budeš vyrovnaný s rozchodom s ex. Inak ani jej priateľ nepomôže. Ale rozhodne sa opýtaj na pocity svojej súčasnej priatelky

gabika0825
24. jan 2023

No záleží aj na tom v akom duchu sa niesol tvoj rozchod s tou ex… ak ste sa rozišli v zlom a bol tam nejaký veľký podraz tak to chápem že moc nemáš náladu na to ju niekde stretávať aj keď občas. No ďalšia vec je to, že naco potom ideš do ďalšieho vzťahu keď nemáš vstrebane veci z minulosti. Čo sa týka nejakých osláv a rodinných stretnutí, nemusíš tam ísť, nenúti tá nikto, tvoja aktuálna priateľka zrejme vie že tam môže byt aj dotyčná ex tak pochybujem že by tá tam chcela vláčiť proti tvojej vôli

karolinakr
24. jan 2023

nevieš to spracovať, to znamena, že stale ju ľúbiš

stanislavicenka
24. jan 2023

Moja sestra je vydata za najlepsieho kamarata mojho expriatela. No a co. A stretli sme sa na jej svadbe, kde som uz bola tehotna, a so svojim manzelom. Ved toto nie je rodinna tragedia. Je to iba zhoda okolnosti

andreatytler
25. jan 2023

To co riesis prosim ta. Ved so svojou ex sa nikdy nestretnes na oslave.

rony2255
25. jan 2023

@andreatytler no, ak si jej sestra vezme jeho švagra, tak raz za rok na oslavách sa uvidia... Svet je malý. Ale ako sa písalo vyššie, ide o to či to má on v sebe ukončené...

andreatytler
25. jan 2023

@rony2255 No ano, ak ta exsvagrina bude mat oslavu narodenin na ktoru pozve sucasne svoju aj priatelovu rodinu.Vacsinou sa ale navstevy robia v jednom kruhu. Iba take vacsie okruhle vyrocia alebo svatby, su ked sa zidu obe rodiny. Tiez myslim ze to nema ukoncene, ked koli par spolocnym hodinnam raz za par rokov je ochotny zahodit vztah.

katkazuz
25. jan 2023

Prepáčte mi, ale nemôžem si pomôcť 🤣- v Beverly Hills 90210 to vôbec ako problém nevideli.
Milý autor, držím ti palce, aby si sa dobre rozhodol!

mysicka36
25. jan 2023

"Mám priateľku ktorej brat chodí so sestrou mojej ex."

Veď vy sa nikdy nemusíte stretnúť. To je tak odveci spojenie 😀
A hlavne mi príde naozaj toxické, že takéto vzdialené prepojenie riešiš a vôbec ťa napadlo skončiť kvôli tomu terajší vzťah. Ak necháš veci plynúť, možu sa časom rozísť oni, alebo aj vy kvôli hocičomu inému. Ale toto ako dôvod????

barborkabar
25. jan 2023

toto by mi nenapadlo ani riešiť, svet je malý, veľa ľudí sa takto stretne, rôzne sa osudy posplietajú a teda v živote by mi nenapadlo robiť z toho nejaké haló.

smiling89
25. jan 2023

Pravdepodobne by som to neobetovala, hoci by to bolo narocne....moj manzel je v podobnej situacii a stretava sa dost casto na rodinnych oslavach s mojim ex, je to brat nasho svagra (manzela mojej sestry)...myslim si ale ze dost zavisi od povahy, osobnosti vsetkych zucastnenych, nad co sa clovek povzniest dokaze a nad co uz nie. Toto mame kazdy inak.