Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Prestávam už vládať

utajenamama
5. aug 2015

Ahojte.Som.vydata par mesiacov no mam pocit že sa.krútim v bludnom kruhu.Som tehotna mame dcerku s manzelom sme celkom stastny pár a tvorime ho už vyše dvoch rokov.Mame problem s manzelom.ohladom.sexualneho zivota.Odmietam sex neviem preco proste nepocitujem taku chut ako on ja neviem preco.Prddosle vztahy som s tym problem nemala no teraz mam.Milujem ho najviac na svete len sex je mojm problem.Snazim sa to zmenit pravidelne sa snazim mat s nim sex vyhoviet jeho potrebam ale kedze som teraz tehotna nemam chut sa milovatkady druhy den.Napr.Vcera v noci sme sex mali no dneska na obed ho ziadal zasa.Nechce pochopiť že nato chut nemam a nerozprava sa somnou aj xely den nevsima si dcerku a dvihanie dcerky napr.ostava namne.Bavili sme sa o tom velmi vela krateste aj pred svadbou len som proste myslela ze ked sa vezmeme tak pochopi ze ked sex nebudeme mat tak ze nepobezim za niekym inym a ze budeme mt sex cely zivot aj ked nie podla jeho predstav tak casto.Vycitam si vela veci lebo tri krat minimalne za tyzden sa o tomto pohadame.Lebo on chce no ja nevladzem a radsej si odychnem kedze som v 8mesiaci tehotnestva.Bojim sa co pride ked sa maly narodi a nebudem vladatsa o neho postarat kedze milovatsa nebudeme koct bojim sa co pride.....:(co mam dalej robiť?Ďakujem za rady

gagik
5. aug 2015

Tak ale by si mohol tvoj manzel uvedomit ze v 8. Mesiaci asi nejaky extra sexualny zivot od teba vyzadovat nemoze....mu to vysvetli, sak normalny chlap toto pochopi si myslim.

barboritta
5. aug 2015

@utajenamama tak toto by pochopiť mal, že nemáš chuť. Veď si tehotná a vtedy to býva všelijaké. A kebyze máš rizikové tak čo urobí? Nájde si milenku? A 600 nedelie? Čo potom? Teraz sú to hlavne hormóny si myslím. Ja by som neustupila, proste nie a hotovo. Alebo nech si pomôže sám 😉

velkacica
5. aug 2015

jednoducho stal sa omyl, ako pár nie ste kompatibilní z hľadiska sexuálneho apetítu a jeho uspokojovania. Hádam si nemyslíš, že stačí sex "po celý život" - raz za 3 - 4 dni. To možno tak vo veku 60+...

luciferkax
5. aug 2015

??? v ôsmom mesiaci sa ti niet čo čudovaať že nemáš chuť... fakt.. čo by urobil, ekby ti doktorka sex zakázala? vyhovor sa na zdravotné problémy, že ti lekárka už zakázala a ak nepochopí, tak je magor.. môj hrdinsky vydržal bez sexu pol roka, skrátka, musel :P

gagik
5. aug 2015

@velkacica no v 8. mesiaci by sex aj byt nemusel, ked sa na to zena neciti.

velkacica
5. aug 2015

@luciferkax naozaj si si istá? 😀

jeennyv
5. aug 2015

@utajenamama podla mna je bezohladne mat taketo naroky v tvojom stadiu tehotenstva, jednak pre teba aj pre dieta,ak mu to nedochadza kvoli tebe tak aspon kvoli dietatu......ja by som apelova na to nech si uvedomi, ze je to pokrocile stadium a sex moze sposobit aj predcasny porod atd...nech si uvedomi, ze proste to nie je len o nom...neviem, ale uz jedno dieta mate, tak by uz mal chapat ake je to byt rodicom, ale z tvojho pisania mam pocit, ze asi takto sebecky pristupoval k tymto zalezitostiam vzdy....

velkacica
5. aug 2015

@gagik z celého však vyplýva, že chuť na sex je u ženy celkovo nižšia ("Odmietam sex neviem preco proste nepocitujem taku chut ako on ... Bavili sme sa o tom velmi vela krat, este aj pred svadbou, len som proste myslela ze ked sa vezmeme tak pochopi, ze ked sex nebudeme mat tak ze nepobezim za niekym inym")

nikuliak
5. aug 2015

@barboritta 600 nedelie snad nie :D

luciferkax
5. aug 2015

@velkacica stopercentne :D :D

marina3
5. aug 2015

Aj kebyze nie si v osmom mesiaci tehotenstva tak nemoze resp.by nemal ziadat od teba sex tak casto ked hlavne ked budes mat dve deti...ved uz nie ste nevybureni pubertiaci bez zavazkov...podla mna ked uz clovek ma deti hlavne male tak ten sex nemusi byt tak casto ako predtym....bohuzial podla mna je sebec ...moj by neurobil to ze by sa nestaral nehral s synom dcerkou ak by nedostal co chcel...myslim ze je to nedospelacke spravanie....drzim palce...skus to riesit cez doktorku ze mu povedat ze skratka nemozes a po porode tiez povedz ze estecnemozes

filipal
5. aug 2015

@utajenamama je to jeden hnup! ale skoda, ze si si to nesimla skor. nech si priviaze na brucho zavazie, cely den beha a potom v posteli podava vykony.
o lasku sa vo vasom pripade nejedna...ide len o plnenie povinnosti.
a velka cica, ty si proste nadrzany chlap! masturbujes tu kazdy vecer. dobru chut!

utajenamama
autor
5. aug 2015

@gagik on to bohužiaľ nechápe a su to pre neho výhovorky....
@barboritta to iste som mu povedala aj ja a on povedal že nemam riešiť čo by bolo ale čo je....a počas 600nedelia že sa o meho môžem postarať aj inak.....
@velkacica ano ale nie v 8mesiaci s bruškom a dosť kil navyše
@luciferkax ak vydržal klobúk dolu...a to aj bez toho aby si sa ty o meho postarala?

utajenamama
autor
5. aug 2015

@jeennyv ...ano je pravda že moj postoj k sexu sa rapidne zmenil počas toho ako skm ho spoznala a všetko že nepocitovala som túžbu tak často ako on...ale snažila som sa a snažím doteraz aj napriek mojmu stavu...aby homal kkaždý treti den...len dnes ma dostal ked začal ma presviedčať na obed keď mala zaspala aby som išla siddať pauzu v kuchyny a sa ísť milovať keď sme ho mali v noci včera....

alby2014
5. aug 2015

omg.... čo si kurva a kucharka v jeho očiach, alebo čo...a ešte v sestonedeli uspokojit inak... to ma chlapec kolko rokov, normalne je vydrzat a chapat, ze v 8. mesiaci fakt nezvladas a nestihas kazdy den, keby si vladala raz za tyzden nech je happy....

dahra
5. aug 2015

@velkacica - to povedz môjmu mužovi, ktorému je 3-4x do mesiaca priveľa ...a blo vždy, aj keď ešte mal menej ako 30 😉 ... a nie, nemá inú, čo by aspoň malo nejakú logiku a vysvetlenie 🙄

anik56
5. aug 2015

Dievčatá, nechcem byť za múdru, ale 600 nedelie? Ja som myslela, že tu ide o dobu 6 týždňov, teda tým "nedelím" sa myslí týždeň a a nie je tam "šesťsto" ale "šesto"? To akoby niekto povedal, že troj-nedelie, teda tri týždne? 😉

barboritta
5. aug 2015

@utajenamama tak sa postaraj aj teraz ak je ti to po chuti. Tak ja neviem,toto nepoznám, že nechuť. Skús mu dať niektoré tvoje povinnosti, možno budeš odpocinuta a aj chuť príde

janinah
5. aug 2015

@utajenamama a vieš si predstaviť situáciu po pôrode? ty v šestonedelí s dvoma deťmi budeš nonstop nevyspatá padať na hubu a on si bude nárokovať? toto zrelý a milujúci muž nerobí, sebec a debil áno 😒 mali sme takých kamarátov manželov,ona obskakovala celú domácnosť,deti,prácu a on ju do polnoci čakal v posteli,kým ona všetko porobila a konečne padla únavou do postele a on dennodenne potreboval sex a nie nejaké párminútovky....jasné,že sa rozviedli,takto sa nedá žiť....

barboritta
5. aug 2015

@anik56 to je skratka na šesť týždňov, jasné že nie 600.

jeennyv
5. aug 2015

@utajenamama neviem, ale po tom co vravis ja mam tvojho muza za dost sebeckeho a s prepacenim chrapuna..naloz na neho kopec povinnosti co mas, zavazie s vahou dietata v 8 mesiaci a uvidime ako mu vsetko pojde od ruky...ja by som ho na tvojom mieste asi zapriahla do povinnosti s tym, ze ok bude sex, ale stihni toto vsetko co ja a uvidime ako budes sviezi.....mna osobne take chrapunske spravanie vie velmi nastvat....

utajenamama
autor
5. aug 2015

@janinah tohoto sa bojim ja.

safranka
5. aug 2015

Čo za hňupa to máš doma, bezohľadné , nadržané pubertálne decko. To nie je u mňa chlap, nevie sa ovládať! Vďaka Bohu, že mám doma vyšší level!

utajenamama
autor
5. aug 2015

@jeennyv aj mna to vytaca....a som nešťastná veľmi veľmi neviem ako ďalej :(

belllinka
5. aug 2015

@utajenamama tak mu povedz nech sa o seba postara sam, ruka mu snad funguje, nie? Dobreho sebeckeho magora si si zobrala, toto neskonci dobre.

janinah
5. aug 2015

@utajenamama rob ako píše
@jeennyv naváľaj na neho povinnosti,nech si zamaká ....nakúpiť,deti mu vychystaj a nech kočíkuje,upratovať,deťom sa venovať,kúpať,dať spať....a potom by bola šanca,že budeš oddýchnutá aj na sex 😉 ale nie mať dve deti na krku ,kojiť,nespať a každú chvíľu s úsmevom mužíka obšťastňovať,nie si robot......asi každá sme si tým prešla,ale našťastie máme normálnych mužov.....ja som jedno teh. mala sex úplne zakázaný a prežili sme 😉

filipal
5. aug 2015

@utajenamama ako dalej? povedz mu ze nechces sex. ak ta bude nutit, je to znasilnene. To je trestny cin. Zapamataj si, ze nikto ta nemoze nutit do sexu, ani tvoj manzel.

jeennyv
5. aug 2015

@utajenamama podla mna si momentalne v komplikovanej situacii dvoch malych deti resp. 1 a 1 na ceste, cize nejake radikalne riesenia viem, ze sa budu robit tazko, no pre mna je sexualne libido nieco, co sa tazko ovplyvnuje a u niekoho je vyssie u niekoho nizsie a ak sa stretnu ludia s takymito opacnymi potrebami casto to vedie ako aj baby vravia k rozpadu vztahu, lebo myslim si, ze len tazko sa to meni....s detmi a domacnostou prichadzaju situacie, kedy jednoducho primitivne potreby musia ist bokom...a niekto sa s tym moze stotoznit iny nie

anik56
5. aug 2015

@barboritta ja viem, len mi príde trochu smiešne, aké skratky sa vymýšľajú. A 600nedelie je vyše 11 rokov. Trošku veľa na spamätanie sa z pôrodu. 🙂 😉

utajenamama
autor
5. aug 2015

@belllinka ja viem že neskončí už teraz lutujem všetko....plačem skoro stale pre toto aky je...
@janinah ja ked ho posielam s malou vonku musim sa mu musum prosit lebo on chce ist aby sme sli vsetci traja....a teraz je naduty ze som ho druhy krat za den odmietla a nemala sex....ja uz nemam ani argument alebo ako mu to vysveltit ze prexo

Tu začni písať odpoveď...

Odošli