Prestávam už vládať

utajenamama
5. aug 2015

Ahojte.Som.vydata par mesiacov no mam pocit že sa.krútim v bludnom kruhu.Som tehotna mame dcerku s manzelom sme celkom stastny pár a tvorime ho už vyše dvoch rokov.Mame problem s manzelom.ohladom.sexualneho zivota.Odmietam sex neviem preco proste nepocitujem taku chut ako on ja neviem preco.Prddosle vztahy som s tym problem nemala no teraz mam.Milujem ho najviac na svete len sex je mojm problem.Snazim sa to zmenit pravidelne sa snazim mat s nim sex vyhoviet jeho potrebam ale kedze som teraz tehotna nemam chut sa milovatkady druhy den.Napr.Vcera v noci sme sex mali no dneska na obed ho ziadal zasa.Nechce pochopiť že nato chut nemam a nerozprava sa somnou aj xely den nevsima si dcerku a dvihanie dcerky napr.ostava namne.Bavili sme sa o tom velmi vela krateste aj pred svadbou len som proste myslela ze ked sa vezmeme tak pochopi ze ked sex nebudeme mat tak ze nepobezim za niekym inym a ze budeme mt sex cely zivot aj ked nie podla jeho predstav tak casto.Vycitam si vela veci lebo tri krat minimalne za tyzden sa o tomto pohadame.Lebo on chce no ja nevladzem a radsej si odychnem kedze som v 8mesiaci tehotnestva.Bojim sa co pride ked sa maly narodi a nebudem vladatsa o neho postarat kedze milovatsa nebudeme koct bojim sa co pride.....:(co mam dalej robiť?Ďakujem za rady

anik56
5. aug 2015

Ja som to riešila tak, ako radí @luciferkax . Chvalabohu, nebolo to tak často, ale pomohlo.

janinah
5. aug 2015

@utajenamama on je zdutý? tak ty sa oduj ešte viac,čo si ty jeho otrokyňa???? nie sme zvieratá s pudom,máme aj rozum /no,kto aký....../

filipal
5. aug 2015

@utajenamama a vadi ti ked je naduty? chapes, to je tvoj problem. musis sa naucit, robit to, co vyhovuje tebe.
kolko mate rokov?

monyz
5. aug 2015

nezmeni sa to ani potom, po porode...u mna je to iste :( Som po porode tri roky a proste mam ovela mensiu chut na sex ako som mavala niekedy. Moj mm to hadze na antikoncepciu...no neviem...ked sa doma pochytime, vzdy je to len kvoli sexu, on chce a ja mam vzdy vyhvorky. Neviem co sa mi stalo, ale proste nepotrebujem sex tak casto ako on :( praca, deti, domacnost....Milujem ho najviac ako sa da, ale proste niekedy mi lezie riadne na city, ked mi stale vyhadzuje na oci, ze ma malo sexu. Ako "vzorna" manzelka, samozrejme niekedy sa povolim, aby nehladal inde co nema doma, no dost ma mrzi, ze sa moja chut vytratila. Presne viem co prezivas, aj ako sa citis, no ja som presvedcena, ze toto chlapi nikdy nepochopia...:(

utajenamama
autor
5. aug 2015

@filipal
@janinah on je oduty vždy ked to nedostane nebavi sa somnou ani s malou vsetko vtedy je namne aj dvihanie malej do vane...nekomunikuje lebo ja ho odmietam a to ho netesit ze nechcem mat s nim sex podla neho....ja mam 25 on 31

eaka
5. aug 2015

Tvoj muz ma 15 rokov?

utajenamama
autor
5. aug 2015

@monyz uff vidim ze to mame podobné a som zvedava ako to dopadne....lebo ja sa trapim uz teraz...

janinah
5. aug 2015

@utajenamama nekomunikuj ani ty, a nech ťa toto netrápi.....urob čo môžeš a čo nie,tak nechaj byť..ak nevládzeš dvíhať malú do vane,tak si ju poumývaj mokrým uterákom.....

monyz
5. aug 2015

@utajenamama ja som uz tiez niekolkokrat vysvetlovala ako to je, aby sa vedel nejako vzit do mna. No on len nechapavo pozera a potom sa ma opyta, ako je mozne ze ja nemam chut nikdy a ze preco to tak je. Jeden cas stale narazal na to, ze mam ineho, preto nemam chut na neho. No a to som mu stale hovorila a aj hovorim, ze je pre mna ten naj chlap na zemi, ze isto by som inemu do postele nevliezla. Pre ich mozog je to tazke pochopit, ze som cely den v praci, potom sa venujem nasim detom a vecer jednoducho chcem mat chvilu pre seba, porozpravat, posediet a nie hned sup do postele a.....ved vies. Chlapi su v tomto ini.

barboritta
5. aug 2015

@anik56 však? Kto by to vydržal?🙂

utajenamama
autor
5. aug 2015

@monyz bohužiaľ iný....a nevedia to pochopiť....ale bojim sa že to dôjde k rozvodu.....jednoducho už nevládzem....

utajenamama
autor
5. aug 2015

@janinah ja viem....len trapi ma to lebo sme malo zobraty čakáme dietatko a toto speavanie ma ubija a mam s toho depresie a zacinam lutovat všetko....

monyz
5. aug 2015

@utajenamama ale nooo, teraz cakas babo, hormony su hore-dole, netreba hned mysliet na tu najhorsiu variantu. Uvidis, ako to bude potom, nezatracuj hned Vase manzelstvo. Viem, ze je to teraz o to zazsie, ze si tehu, ale nikdy nevies, potom sa mozno vratis do normalu a mozno aj jemu dojde, ze nie je to vzdy len o sexe vsetko.

cecilh
5. aug 2015

chapem co prezivas, ja mam doma presne to iste. manzel by mal sex najradsej styri krta denne, bez ohladu na okolnosti. sme manzelia osem rokov a tri roky predtym sme zacali spolu chodit. takze je to uz dost dlha doba. a tiez ma to trapi lebo ja nemam taky apetit. mame dve deti, na ceste tretie a povinnosti dost vela. tiez bolo obdobie ticha, vyhrazok rozvodom, odmietanie nielen mna ale aj deti, vylety vzdy spolu, ziadny oddych, ponizovanie ze nie som dokonala zena (akoby to kazda zena vsetko stihala 100%). depresie boli na dennosm poriadku a do toho syn bol vazne chori. stravili sme rok v nemocnici a citila som sa uplne sama. potom ako sme to prekonali - aj to len kvoli tomu ze som mu oznamila ze cokolvek sa medzi nami stane, nemienim sa rozvadzat a musime to zvladnut. deti trochu podrastli a musi sa im viac venovat, vyzaduju si jeho pozornost, volaju mu do roboty (mo proste citi sa byt dolezity), zmenilo sa to. nelipne tak na sexe aj ked ho vyzaduje pre mna casto. ja preto radim vydrzat.

utajenamama
autor
5. aug 2015

@monyz
@cecilh abi ja sa nechcem rozvadzat ale som nestastna velmi...za cca 3 mesiace porodim a bojim sa co oride bojim sa toho.. :/...zvladla som ine zvladnem aj toti...verim.ze uspesne ze si uvedomi co robi..

srnka1122
5. aug 2015

@utajenamama ako nic v zlom ale na co cakas? Kym tvojho muza prestane bavit prosit sa vlastnej manzelke aby s nou mohol mat sex? Viem si tehotna okrem toho mate dcerku atd atd...lenze muzi nevedia co to je byt tehotna a ani to nikdy nebudu vediet preto sa nevedia vzit do ,,tehotenskeho tela" . Jasne ze pre tvojho muza su to lenvyhovorky on to proste chape inac a ked sa mu nedostava toho co potrebuje tak sa ako ty vravis oduje...no len aby sa jedneho dna neodul tak ze si najde lahsiu korist niekde vonku ktorej sa nebude musiet klanat...podla mna nechut na sex je velmi vazne manzelsky problem a na tvojom mieste by som to zacala riesit od seba kedze si spominala ze v predoslych vztahoch si take problemy nemala. Clovek len tak z nicoho nic nestrati chut na sex ved patri k zakladnym potrebam...a urcite by som to neodkladala na potom,po porode budes mat dost inych starosti,problemy sa len nakopia a nakoniec vam z toho sibne. Vravis ze ste celkom stastny par,bola by skoda nechat to zajst az tak daleko ze by z vas uz stastny par nebol vsetko sa da riesit len treba najst podstatu problemu a hlavne co najskor..budem drzat palce 😉

alaguema
5. aug 2015

@utajenamama nechápem, čoho sa tak strašne bojíš. Manžel má vyšší sexuálny apetít, než ty. Zrejme si to vedela pred svadbou, aj pred tým, než ste spolu splodili prvé dieťa. Si taká strašne nešťastná len preto, že od teba chce sex?? Má 31, nie 60! Prečo vlastne nemáš chuť? Nechceš to nejak riešiť? Veď kým to uňho začne klesať, to ešte potrvá, ste mladí. Deti a tehotenstvo, pokiaľ nie je rizikové, nie sú dôvody na absenciu sexu. Jeho chovanie nebudem komentovať...neviem nakoľko je frustrovaný, je to od neho bezohľadné, že nalieha, ale ak už tie výhovorky počúva dlho a dostáva len presne toľko, koľko je nevyhnutné a aj to bez nadšenia, tak sa mu ani nečudujem.

marina24
5. aug 2015

toto je zase nejaká vymyslená téma o sexe ?poslednú dobu je tu toho veľa.nemôže byť nejaký chlap taký bezohľadný a vynucovať si sex ,ked žena má obrovské brucho a je jej zle v 8 .mesiaci proste,nemôže byť taký,nesmie!

alaguema
5. aug 2015

@marina24 nie je jej zle. Je v 8. mesiaci. Iba píše, že nevládze a nemá chuť. Ja osobne nechápem, ako nevládze. Veď po nej určite nechce žiadnu akrobaciu. Je x spôsobov, ako uspokojiť muža bež toho, aby som sa pri tom vôbec zadýchala.

timea7
5. aug 2015

@utajenamama žiadne plače, aj keď tebou kmášu hormóny, ale je treba aby si manželíka zapriahla najviac ako sa dá . nie, že pôjdete von všetci traja, on pôjde von a ty si ľahneš a cestou z prechádzky nakúpi. Nie že ty budeš malú dvíhať do vane, ale on ju osprchuje a uloží. Prečo sa mu prosíš? Domácnosť aj dieťa sú vaše, nie tvoje. Verím, že keď ho poriadne zapriahneš, tak mu apetít klesne. Teraz by si už mohol poradiť sám, maximálne mu môžeš fastum gel na zápästia kúpiť 😎. Ale po pôrode, keď už budeš zdravotne v poriadku, je treba, aby si aj ty rešpektovala jeho potreby. Niekde sa stretnúť musíte. Vieš ono to všetko so všetkým súvisí, po peknej noci muži akosi ochotnejšie bežia vyvešať prádlo a povysávať a opačne, ak je žena oddýchnutá, je prirodzené, že má na muža väčšiu chuť ako po celodennom maratóne. Začni sa mať trochu viac rada, domáce práce odflákni ako sa len dá, varenie najmä v týchto teplách zredukuj na minimum. A neboj sa toho, čo bude po pôrode, už teraz sa ho snaž čo najviac zamestnávať, aby si to potom mala ľahšie.

beatrixka77
5. aug 2015

ja som to mala podobne, nie až taký extrém ale tiež manžel po sestonedeli začal postupne vyzadovat sex a najlepšie každý den, ja nevyspada, doma bordel, nezvladala som dieta a sex bolo to posledné čo ma zaujímalo a samozrejme sa to zhoršovalo ako malý začal chodít, behat a bola som unavenejšia stale, teraz obdobie vzdoru, psychika v prdeli u mna a sex? nevravim že nemam chut ale raz za týžden mi uplne stačí. muž na to, že či sme dochodcovia...no ja asi hej, niekedy sa cítim utahanejšia ako dochodcovia... a poriešila som to tak, že som ho riadne zapriahla, hlavne teraz ked je to doma s malym na nevydržanie, ma presne dané kolko s nim ma travit času a nie tak, že mamke zanesie ale on a neboj sa už nepýta tak často, vacsinou zaspí s malým a mam klud 🙂

sissy27
6. aug 2015

@alaguema
@srnka1122 uhm to má akože zaťať zuby a "podržať", len aby bol milostivý ukojený a nedajboh nešiel inde? to nemyslíte vážne, veď stredovek skončil... nech pánko dvihne prdel a pomôže jej s deťmi, odbremení ju od povinností, povie pár pekných slov na navnadenie a príde aj chuť... lebo neviem ktorú ženu vzrušuje "daj si pauzu v kuchyni a poď do postele"... keby tak povedal "ja doupratujem kuchyňu a ty ma zatiaľ počkaj v spálni" tak by to bolo o niečo lepšie, nie?...starostlivosť o deti je aj jeho povinnosť a nie obchod za sex... a hlavne teda pri žene v 8. mesiaci s ďalším malým dieťaťom by mohol byť aspoň trochu ohľaduplný... na jej mieste sa nebojím, že on pôjde inde, skôr on by sa mal báť, aby ho ona nevymenila za nejaký vhodnejší model...

maciatkolulu
6. aug 2015

@utajenamamaste manzelmi par mesiaco , spolu ste vyse dvoch rokov, mate dcerku a teraz si si v osmom mesiaci. To si relativne hned na zaciatku vasho vztahu musela otehotniet, tzn, ze ste sa ani velmi nepoznali a ty si hned mala hormonalne zmeny, nezazili ste vela romantiky bez bruska a dietata. Ja viem, pre zenu je niekedy neuveritelne tazke, ked ma brusko, dieta sa pustit do nejakych sexualnych radovanok, ale toto budes mat velmi tazke. Tvoj muz je zjavne z fajty sexualne zdatnejsich a silno pochybujem, ze sa ta bude nejako extra chapat po porode. Ono preto maju podla mna dvaja byt spolu aspo trossssssicku dlhsie bez deti, aby sa navzajom spoznali. Sex je jednym z velmi dolezitych faktorov vo vztahu. A ked dvaja spolu nesadu po tejto stranke, skor, ci neskor pride k nevere, ci uz z jednej, ci z druhej strany. Zbytocne je tu o nom hovorit, ze je hovado a neviem co, zial je to aj jeho potreba... kedze ste sa o tomto rozpravali aj pred svadbou, tak si o tom vedela. A isla si do toho. Teraz ti ostava jedine mu to skusit vysvetlit a skusat vymyslieť nejake sposoby, ktore by ako tak vyhovovali obom. Pevne nervy

waitinka7
6. aug 2015

@utajenamama
to, ze od teba manžel požaduje sex, vtedy keď Ty nechces alebo sa na to necítiš je skôr kontraproduktívne pre Váš budúci sexuálny život. Chlap sa Ti týmto postojom môže zhnusiť. Je to obyčajný chrapúň. Sex v partnerstve rozhodne nemá patriť na prvé miesto, asi zabudol na nejakú toleranciu a tak, zvlášť v tak vysokom štádiu tehotenstva.

maciatkolulu
6. aug 2015

Dievcata, ja ked to tu tak citam, sa ani necudujem, ze je tolko nevery na svete..... zial muzi su ini a im, ze ale vobec nepride padny dovod, ze uz nie je stredovek. To samozrejme neznamena, ze mame robit sluzky, ale kadejake rady, ze zduj sa a nerob a nechaj to nanho a pod.vedu akurat tak, smer vychod od rodiny. Pary by sa mali pred manzelstvom, resp.partnerstvom dobre poznat, mat k sebe uctu, lasku, byt priatelia a ked maju toto vsetko su schopni prekonavat krizy, ktorych bude pozehnane. Zial ja som sa to naucila tiez az sama na svojch chybach. Ono 20.rocne snazilky su teraz v mode a pod. Ja viem, je krasne mat dietatko rodinu atd, ale prinasa to aj rozne problemi. Zrazu to uz nie je ako fotka z katalogu. A potom su vo vztahu dvaja nestastni ludia. Kazdy z nich si mysli, ze ten druhy ho nechape a prichadza k rozvodu. A zaver deti uprostred rozhadanych rodicov, smutne a nestastne. Ja totiz chapem aj toho muza a aj tu zenu. Ale v takomto stadiu sa tazko radi.

betunka39
6. aug 2015

ked čitam poniektore komentare niektorých žien mám pocit, že dnes sa berie tehotenstvo a starostlivosť o deti a domacnosť ako choroba a vtedy je sex tabu. Dievčata sa zamyslite nad tým, že ten sex je tu na to, aby spojil dvoch ludi, ktoí sa lubia a nie ich rozdeľoval. je jedno porekadlo, ktore je podla mna pravdive Laska ide cez posteľ a žaludok, no a dnes ešte aj cez peniaze, ktore mužiček domov donesie. Jednoducho si uvedomte, že sex patri k manželskemu životu, nei je ot žiadna manželska povinnosť,ako to niekto zvykne nazvať. Aj muži ,aj ženy funguju skoro rovnako, len nám ,ked nemame sex nerobi to žiadne problemy, snad len to ,že nás boli hlava asme nervozne. Avšak chlapi pokial je ženaty a jezvyknuty na nejaky pravidelny interval a potom ho zrazu nema si to jednoducho potrebuje vyprazdniť, inak mava bolesti a potom su z toho zdravotne problemy. Take veci sa daju aj vyčitať na nete a myslim, že to je všeobecne zname. A veľakrat sa kvoli takemuto manželstva rozvadzaju. Moj mm je k tomu tolerantny, ked som bola tehotna vydržal, ked musle, ale povedal, že to bola nočna mora. Avšak su muži, ale aj ženy ktore maju vyšši sex. apetit a jednoducho to potrebuju k životu, tzv. nymfomani. Ale myslim, že toto nie je pripad našej zakladateľky, pretože si myslim, že vo veku 31 rokov, si vela mužov vyžaduje sex aj každy den, alebo aj viackrat za den. Ale moja svagrina mal manžela, ktorí vobec nemusel sex, amli ho len vtedy ked chceli deti, Potom už nič. Ale ona to prežila ,nehladala si ineho,. Myslim, že keby to bolo opačne, tak švagor by mal milenky. Zakladateľka vedela dopredu ,že neam na sex chut a manžel ma ten apetit vyšši, mala to riešiť predtým, nei si namyšlať, že to pochopi po svadbe. To je totalny blud. Možno by pomohlo potvrdenie od lekara, že ma rizikove a zalaz sexu ,ale to je len na čas. Tot musi riešiť, lebo do buducna to bude ešte horšie, ako to je. Ale to my tu neporiešime ,kedže ona sama vie, ako sa citi. A viniť z toho len jej muža a nadavať mu ,aky je chrapun? Ved lekari radia, ak chcete aby sa vám lahšie rodilo, majte sex až do porodu.či ani o tom neviete. A su rozne polohy a sposoby, ako sa da "prežiť" ten sex ,aby bol manžel spokojny a ja aby som nebola unavena. Bože, žienky ja mám 42 a je mi z toho celeho smiešno. Ked si spomeniem na naše mlade časy, tak určite som neriešila to , že mm by to robil jeden čas aj každu hodinu. Jednoducho som ho zapratala inými povinnostami a bolo a nie aby som sa tým trapila. Nežili sme spolu pred sobašom, poznali sme sa rok, ale určite som take veci neriešila, mala som ine starosti a prace okolo deti a domu .

timea7
6. aug 2015

@betunka39 to je síce pekné, čo píšeš, ja tiež intímny život považujem za veľmi dôležitú súčasť vzťahu, len tu sa to už posunulo niekde inde. Manžel nie je ochotný manželke pomáhať, takže jej potreby ignoruje, ale svoje uprednostňuje. Ak je muž k žene pozorný, chápe to, že v ôsmom mesiaci to má ťažké už sama so sebou, pomáha jej, aj ona má väčšiu chuť na sex. S pocitom, že je doma len na to, aby zabezpečovala full servis a "podržala" je chuť na muža na bode mrazu. A čo sa týka toho tehotenstva, každá sme iná, každá sme ho prežívali inak, dokonca ja osobne aj jedno inak ako druhé. Pri prvom som objímala WC misu do piateho mesiaca aj desaťkrát denne, sex bol to posledné na čo som myslela, nechcelo sa mi ani žiť. Už mi hrozili nemocnicou a infúzkami, lebo som ani vodu v sebe neudržala. Pri druhom mi síce tiež bývalo zle, ale na spoločný večer som sa veľmi tešila. Že má celkove ona iné potreby ako on bez ohľadu na tehotenstvo, to je druhá vec, to si hádam obaja všimli, kým nemali deti a mali to riešiť skôr. Určite ale ženu viac nabudí to, keď jej manžel povie - idem s dieťaťom na dve hodky von, oddýchni si, máš toho dosť, ako keď vyžaduje, aby bola vonku s nimi, s dieťaťom jej nepomôže a potom očakáva že poletí k nemu do postele. Je to na oboch, no v tomto prípade v tejto chvíli viac na mužovi.

147789laska
6. aug 2015

@utajenamama ahoj necital som odpovede ale predpokladam ze vacsina by mali smerovat k tomu ze tvoj manzel je prepac mi somar
si v 8 mesiaci mal by byt k tebe vnimavy a citlivy, takto vyzerame my muzi ako debili a pritom to nieje tak, ja som pocas tehotenstva manzelky s nou sex nemal respektoval som jej prianie, krvacala a mala strach, snazil sa byt oporou....
maximalne ked uz si myslis ze mu musis prejavit "dobre" co vsak nie je nevyhnutne aby si robila, urob mu to rukou, je X sposobov ako, si inteligentna, nenechaj sa manipulovat ved je to trestne ak je to vynutene....

timea7
6. aug 2015

@147789laska som rada, že je tu aj pohľad muža, bolo by ešte lepšie, keby ich tu bolo viac.

147789laska
6. aug 2015

@timea7 vies ako ma to hneva?..... nechapem to, ale verim ze takych muzov ako je tento je malo.. takze apel na muzov podte pisat aki ste mili a dobri 🙂