Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Priateľ býva 30 km odo mňa

kikulienka12
3. sep 2015

ahojte baby chcem sa spytat mali ste priatela ktory od vas byval cca tych 30km? ako casto ste boli spolu? ked ste neboli spolu ako ste boli v kontakte o com ste sa informovali a podobne? a mimochodom ste s nim do teraz? 🙂

erickatt
3. sep 2015

Moj byval 60km. Po 5 a pol roku sme zacali spolu byvat. Boli sme spolu cez vikendy a volali sme si denne

petulda333
3. sep 2015

30km ani nie je dialka...sestra ma manzela uz a byvali od seba 36km...su spolu vyse 8rokov a stretavali sa takmer denne

minutka
3. sep 2015

😀 😀 😀 30km nie je dialka a Ty nie si prislusnik SIS,takze s informovanostou neprehanajme.

Ale teda odpovede na otazky, moj priatel (toho casu uz manzel), bol odo mna 1,5r. 2250km, boli sme spolu 1x za 2 mesiace na par dni. Telefonovali, ci pisali sme spolu denne o beznych veciach. Nas vztah to posilnilo. Manzelia sme 6 rokov,takze pohoda. Ale tak moj pripad sa neda porovnat s 30km

zeytin
3. sep 2015

70 km od seba, chodili sme spolu 6 rokov, stretávali sa každý druhý víkend, niekedy počas skúškového sme sa aj mesiac nevideli... písali sme si listy, volali z verejných telefónnych automatov z nekonečnej karty... Už sme 10 rokov manželia 🙂

sandey
3. sep 2015

Akože čo je to 30 km? Veď v Bratislave z jedného konca na druhý je 30 km...

timea7
3. sep 2015

50 km, nevideli sme v tom žiaden problém, volali sme si denne, ale nie preto, aby sme sa jeden druhého informovali, vo vzťahu dôvera alebo je alebo nie je.

lenaxi
3. sep 2015

My sme boli 130km,boli sme spolu cez vikend niekedy kazdy druhy a teraz byvame uz 8 rokov spolu 🙂

lucka1987
3. sep 2015

@kikulienka12 neviem co riesis .. 30 km prejdes za 20 minut autom.. takze nechapem 😕 a o com sa chce sinformovat ked s nim nie si ??? 😕

thinka001
3. sep 2015

Kto sa chce stretavat bude, kto nie nepomoze ani keby byval v byte oproti tebe..ved je telefon, net tak nie je problem ci? 🙂

lubina
3. sep 2015

skoro dva roky sme byvali cca 1500 km od seba, ale vztah to len posilnilo. Dnes sme manzelia uz viac ako 11 rokov ... volali sme si skoro denne 😉 (a sms aj viac krat za den). Takze 30 km nie je ziadna vzdialenost. To aby si hladala lupou, ak chces niekoho, co bude od teba byvat 2-3 km 😀

pribinak
3. sep 2015

Láska hory prenáša, zdolať 30 km je pre lásku hračka

Ked je dobre počasie môžete pre šetrenie benzínu používať aj bicykle ;) to je akokeby ísť z jedného konca BA na druhý

monika319
3. sep 2015

my sme boli 160km vidali sme sa cez vikendy a uz 11 rokov sme manzelia 🙂

kikakik18
3. sep 2015

30 km naozaj nie je diaľka 🙂 My sme bývali od seba 1,5 roka 95 km. Boli sme spolu každý víkend plus zo stredy na štvrtok som chodievala na jednu noc. Volávali sme si denne a sme spolu doteraz, už spolu bývame 🙂 BTW, brat mal priateľku 4 roky, keď na rok odišiel 1300km od nej. O rok za ním išla aj ona. Už sú manželia. Ak má vzťah vydržať, vzdialenosť ho nerozdelí. Ako sa hovorí: ''Vzdialenosť môže zabrániť dotykom,ale nie citom''🙂

adela232
3. sep 2015

@kikulienka12 Tak ja som mala priateľa 50 km od nas a po troch rokoch chodenia sme sa vzali. Trápila som sa že nemožeme byť viac spolu ale o to viac sme sa potom tesili na spolocny zivot. Prvé dva roky sme chodili este na výšku ja Prešov on Košice takze sme sa obcas stretávali aj cez týžden. Ked nebola skola tak len cez výkend. Potom som ja už robila a on chodil este posledny rok do skoly. Ten rok sme sa videli velmi malo len jeden den v týždni aj to niekedy nevyslo. Potom som otehotnela a vzali sme sa. Planovane ...teraz mame dve deti a sme stastny 🙂

sense
3. sep 2015

my sme boli 90km a teraz sme manzelia v dnesnej dobe ked su telefony, a skype tak tproblem predsa nie je a okrem toho nemusela som vzdy a ani terza nemusim vediet o nom uplne vsetko a o kazdej jeho minute...

natalym
3. sep 2015

165 km. Sme spolu 25 rokov. Kto ľúbi - diaľka mu problém nerobí.

kikina84
3. sep 2015

@kikulienka12 no ja som chodila za jednym z BA az do Partizanskeho..kazdy vikend..a aj to tak dopadlo asi po roku :D..ciže na prd ..ale to druhé na dialku mi už vyšlo..už sme spolu 11 rokov 🙂

lilimoni
3. sep 2015

Ak mas strach zo vztahu na dialku, tak si treba uvedomit, ze vztahy na blizko nefunguju o nic lepsie 🙂

zuzanka.zuzu
3. sep 2015

😀 že 30 km 😀 ja som každý deň 2 roky cestovala VLAKOM (a asi každý vie o kvalite našich vlakov spred 10 rokov) na strednej 90 km 😎 lebo som chcela na lepšiu školu, než bola v našom okolí.... za láskou by som cestovala hádam ešte aj ďalej 😅 našťastie nemusím, ale keďže bývame v BA, tak denne prevozíme okolo (25 000 km ročne / 12 mesiacov / 30 dní =) 70 km (toto auto máme len v BA resp. max na nákupy v príhraničí) 😎 čiže o čom sa rozprávame? 😝

1408katka
3. sep 2015

Júúúj, v dnešnej dobe 30 km nie je diaľka. Môj bol odo mňa 34 a už je to manžel. A stretávali sme sa ako sa dalo - zo začiatku, kým sme nenocovali u seba, tak menej - ale keď sme sa viac poznali a už aj rodičia o tom vedeli, tak čoraz častejšie. Samozrejme je to individuálne - práca, spoje - busy, vlaky, auto a podobne. Dokonca sa pamätám, že na prvé oficiálne rande priateľ viac cestoval za mnou, ako sme boli spolu - z dediny do mesta a z mesta do druhého mesta, takže prestupoval a aj tak prišiel, lebo cítil, že mu to bude stáť za to 🙂. A kontaktovať sa dá hocijako - internet - skype, fb, volať si, sms, listy - to je myslím že najmenší problém.

jenta
3. sep 2015

my sme boli 80km od seba, vídali sme sa cez víkendy, keďže sme mali každý prácu vo svojom meste. sem-tam sa stalo, že priateľ išiel na víkendy na nadčas do práce, aby sme si našetrili peniažky, tak sme sa nevideli aj tri týždne. vydržali sme, telefonovali a smskovali sme si denne, keďže vtedy ešte internet nebol až tak rozšírený ako dnes. po roku a dvoch mesiacoch sme začali spolu žiť, spolu sme boli v anglicku dva a pol roka, vrátili sme sa na slovensko, kúpili byt, zariadili a po ôsmych rokoch sme sa vzali 🙂 teraz sme manželia päť a pol roka a máme dvoch krásnych synov a jednu chlpatú psinu 😀
30km nie je taká strašná diaľka, keď sa chce, všetko sa dá 🙂

simca06022011
3. sep 2015

kazdy den cestujem 30 km tam a spat... a ani o tom " neviem"... to nie he dialka :D priatel bol 2 roky 200km a vikendy spolu, cez tyzden sme to zvladli telefon/ internet a hlavne praca :D

nibocka
3. sep 2015

Za mnou chodil moj kazdy vikend 130km.a zo zaciatku chodil len v nedelu na 2-3 hodky cize cestoval dlhsie ako sme boli spolu😄potom uz prespaval tak cez vikendy.takto sme fungovali 2,5 roka.obcas sme sa aj mesiac bevideli kvoli praci a obcas ja som sla za nim. Dnes sme styri roky manzelia s 2,5 rocnym certikom.nakoniec som sa po svadbe odstahovala za nim.Volali a smskovali denne.30km nie je dialka

olivia789
3. sep 2015

500 km, chodili sme spolu 3 roky, stretávali sme sa raz za 3 týždne (raz on docestoval, raz ja - na víkend, v lete nejaká dovolenka). Inak len listy "expres" :D a telefón. Zobrali sme sa (dodnes tvrdím, že som vôbec netušila koho) a dnes sme manželia už 24 rokov... Keď sa chce a ľúbi - dá sa aj na diaľku. 30 km nie je žiadna diaľka ;)

ruzovykvietok
3. sep 2015

My sme boli od seba 250 km a stretávali sa raz za 2-3 týždne a stalo sa nám že sme sa aj 3 mesiace nevideli, teraz sme už manželia a skoro 2 mesiace po svadbe sme začali bývať spolu. Nie každý zvládne vzťah na diaľku, ale o to viac sme si vážili jeden druhého a vážime to, že môžeme teraz bývať spolu.

stanka284
3. sep 2015

S manželom 25km, boli sme spolu denne ale je pravda, že po 2mesiacoch som sa u neho udomácnila :D a bola som tam viac ako doma.

nini1010
3. sep 2015

Mala som 5 rokov priatela ktory byva odo mna 180 km,fungovali sme cez vikendy.az potom sme spolu zacali zit a dnes sme tri roky mazelia 🙂

142230919213
3. sep 2015

Nas delila dialka 100 km.Chodil za mnou do prace cez tyzden ked mal volno on, to me boli spolu jednu noc u nas doma, cez vikendy hraval s kapelou ale vzdy si nasiel cas aspon na par hodin aby bol so mnou. Po polroku sa nam podarilo to co mnohim inym :D a bola svadba.Dnes sme spolu tri roky a stavame si domcek 🙂

kemonka
3. sep 2015

Nejdem odpovedať na otázku, ale chcem povedať, že tie čo ste odpísali, tak máte pekné spomienky a ste dôkazom toho, že aj na dialku sa dá fungovať, ak sa chce 🙂 🙂 🙂

mysuliatko7
3. sep 2015

😀 😀 😀 😀 Môj už teraz manžel býval odo mňa 3tisíc kilometrov 😝 Je španiel až z Galície 😀
Niekedy to bolo ťažké,ale zvládli sme a teraz už od seba ani na krok 😝

Tu začni písať odpoveď...

Odošli