Priateľ je na zoznamke

janane03
11. nov 2017

Ahoj, potrebujem zdravý názor na otrepanu tému, priateľ na tajnáša na zoznamke... Vypisovanie ženám, vymieňanie telefónnych čísiel, skrátka brali by ste to ako podvod a mam sa rozísť? Štyri roky sme spolu, on býva u mňa, a zistila som to náhodou...

zooeynka
11. nov 2017

@janane03 bez debaty vykopnut. Nema k tebe uctu. Muz ktory zenu miluje toto nerobi. Aj sama to vies.

ghostsgirl
11. nov 2017

Ja by som ho z mojho bytu vyhodila!

Samozrejme za predpokladu,ze si nepisali o pocasi,ale asi aj to by mi vadilo...na co je cudzim ludom moje cislo,ked s nimi neplanujem nieco riesit?

janula12345
11. nov 2017

@janane03 tym ze on byva u teba a zjavne mu to vyhovuje, isto by sa tvaril ze o nic nejde. Ale ide. Ty si na zoznamke a vypisujes inym a vymienas cisla? Ak nie, preco? Lebo nehladas asi nic ine. On zjavne ano.
Vyhod ho, lebo ocividne si ta nevazi a nema ta rad tak, ako by mal. Necj sa vrati az bude.... alebo radsej nikdy. Nezahadzuj sa.

janane03
autor
11. nov 2017

Ja som z toho hotová, my sme obaja rozvedení, zoznámili sme sa tiež na zoznamke, on sa prihlásil na českú, asi aby som na to neprišla, brala by som to ze 98%zadaných chlapov vypisuje, ale zarazilo ma ze posielal svoje mobilné číslo...

lija22
11. nov 2017

to je nejake telivo nevyzrete nie? vsak ak sa chce debatit nech sa debati s tebou nie? vysmarit von

janane03
autor
11. nov 2017

A celkovo som sklamaná, že túžil po druhých,cítila som ze je odmeraný ku mne, je tam od 18.9., na drzovku som si asi tri debaty prečítala, také trápne, že ako sa máš, stretko navrhol a dotyčná sa pýta, či príde 600km a môj drahý priateľ, že koli tebe aj 2000...skoro ma vystrelo...

mirkamirko0809
11. nov 2017

Vyhod ho!!si robi z teba srandu a nevazi si ta,nemas o com uvazovat,chapem,ze ta to boli...ale nic nezmenis

emilia25
11. nov 2017

Raz som si pisala na azete s byvalim spoluziakom.samozrejme zenu s 2 mesacnym babom mal u svokry a tak si chatoval na sex zoznamke flirt a pod.takze chlap to robi z nudy proste ho treba zamestnat.moj muz toto nepozna nepozna pokec ani facebook.takze asi tak preco to chlapi robia.

janane03
autor
11. nov 2017

Ved preto sa tu pýtam na názor, pretože by bolo veľa rozchodov keby sa to na každého prevali ako u nás doma... Ci to aj druhé ženy berú ako podvod... Ja sa na ňho nemôžem teraz ani pozrieť..

janane03
autor
11. nov 2017

@emilia25 chudáčik unudeny, nech si nájde druhu robotu ako ja aby sa nenudil, je mi z neho zle z hajzla

lilyianka
11. nov 2017

@janane03 keby sa nenudil tak to nerobi...moj mal tiez ked sme spolu zacali profil na pokeci a videla som, ze tam bol parkrat prihlaseny...ale odkedy mame dom a on pride z prace a je zavaleny dalsou pracou v zahrade a okolo domu, ani by ho to nenapadlo...a na pokec ma predsa mna 😛
Je rad ked si vecer da pivo, nieco kukne v tv a ide spat

sissy27
11. nov 2017

@janane03 nemusíš riešiť či to je alebo nie je nevera. Proste ti takéto správanie nevyhovuje a pokiaľ to nemieni zmeniť, tak nie je o čom. Vo vzťahu máš byť šťastná, spokojná, ak nie si, tak je to zbytočná záťaž. A teda sorry, ty dve roboty? On ti finančne nepomáha?

janane03
autor
11. nov 2017

@sissy27 ved práve.. Tieto vypisovacky vznikli u neho v práci, kde ako som zistila sa veľmi nudí, robí skladnika, a takto tam zabíja čas.. Na bývanie a domácnosť mi prispieva, musí.

sissy27
11. nov 2017

@janane03 vieš čo, aj ja sa občas nudím v práci, ale jakživ ma nenapadlo riešiť to zoznamkou, ani keď som bola single a ako zadaná už vôbec nie.

tehulka2011
11. nov 2017

@janane03 prepac ale sebaucta u teba nula bodov. Ty zijes v tom ze vacsina zadanych chlapov toto robi? Sa preber a vykopni ho.

janane03
autor
11. nov 2017

@tehulka2011 no veru už po tomto ani sebavedomie nemám...

xxxkatka
11. nov 2017

@janane03 tak 98% zadanych urcite nechodi na zoznamky, neviem ako si na to prisla. Na zoznamky chodia ad1 nevyrzeti hlupaci ad2 ti co hladaju sex ad3 ti co si hladaju vztah a chcu oficialnu partnerku opustit, ale nechcu zostat sami ad4 taki, ktorym vztah nefunguje (naozaj, nefunguje, nie len tou otrepanou frazou) atd. Kam patri ten tvoj si zarad sama. Kazdopadne, chlap, ktory zenu lubi nema dovod tam chodit. Ako naco aj, ze? A len tak medzi nami, chlap tam nikdy nechodi z nudy. Ked sa nudi (nepoznam takych, muzi v mojom okoli maju konicky, pracu, rodinu) moze pozerat tv, hrat na pc hry, ist na pivo s kamosmi...moznosti ako zahnat strasnu nudu (tu uz by som sa aj zamyslela nad osobnostou dotycneho) je milion inych ako si poza chrbat zjednavat rande s cudzou zenou. A k tvojej otazke. Ano, je to podvod stretavat sa s cudzimi zenami poza chrbat partnerky. Bohuzial, vela z takychto partneriek uveri kecom ako nudil som sa tak som si pisal, ja neviem co mi to napadlo lubim len teba, co ja si akoze nemozem s nikym pisat?, robil som si sociologicku studiu ci su baby tak hlupe, ze pojdu na rande s cudzim chlapom.... a podobne kecy. Nie, nie je za tym nuda. Je za tym bohapusta chut zasexovat si s niekym inym.

derdia
11. nov 2017

@janane03 ja by som chlapa poslala do riti uz len koli jednej jedinej sms...a neznasam uchylov,kt.maju doma zenu a potrebuju si vypisovat s inymi...ja by som neodpustila ani jednu sms....bolo by mi to luto,ale radsej mam seba...a keby mi hentak da najavo,ze co vlastne pre neho znamenam,ze je mu jedno,ze mi tym ublizil...tak nech takhne k certu.nech si najde taku co si tiez bude vypisovat..
Od toho je uz len krocik k stretku a adt...

janane03
autor
11. nov 2017

Keď som pred piatimi rokmi bola na Pokeci ako rozvedená ja, písalo mi veľa zadaných a ženatých mužovi, vadilo mi to, a takéto komunikácie som nikdy nerozvyjala ďalej, a toto teraz som nečakala, nielenže vypisovacky, ale aj čísla sa vymieňali...

ebi88
11. nov 2017

98 perc.? Cosi. Nie nie je to normalne a nerobi to 98 perc. Potrebuje to a neprestane, tu je otazka ci ty to budes akceptovat alebo nie. Ak ti to vadi, tak ho posli do riti. A tebe kedze ti to vadi, ine riesenie nie je. Je to ponizujuce...

mimiqa
11. nov 2017

@janane03 ahoj...takze uchob vreco vsetky jeho veci don a pred dvere...a ty sup s kamoskou dajakou na poharik uzastneho vinka...toto ti davam prikazom zena jedna...😉🤗😘🍷

janane03
autor
11. nov 2017

@mimiqa uchopim desiatu a pôjdem o šiestej do nočnej
🙂, ale ďakujem za povzbudenie

mimiqa
11. nov 2017

@janane03 moja...toto si nezasluzis takto to ber...prijemnu nocnu...tak ked sa vyspis zajtra to zvladnes 😉😉😉

sardinka32
11. nov 2017

@janane03 Napise holke z netu, ze kvoli nej precestuje aj 2000 km, len aby ju videl, vymiena si tel. cisla krizom krazom a to je len zlomok toho, co Ty vies, ze robi a Ty potrebujes od nas potvrdenie, ze je to k nevere nachylny vôl? V tu ranu, ako by som si to precitala, by pakoval kade lahsie...toto bude jeden z tych chronickych zoznamkovych flirtovacov...a ktovie ci len pri tom flirtovani to zostane?! Ja by som ho nechcela raz prichytit v posteli s inou. Naber guraz a pekne ho posli do teplych krajin.

janane03
autor
11. nov 2017

Čistá katastrofa toto, človek si zakladá na vzťahu, a všetko je falošné? Aj keď sú to len trápne vypisovačky, tak ma to ponizilo... Komu sa dá veriť v dnešnej dobe...

mimiqa
11. nov 2017

@janane03 dnes sa spoliehaj len na seba a ano velmi smutne ze nemozes verit svojmu partnerovi..prave ten co ti ma byt oporou...raz taky pride..😉..no tohto sa zbav...je to slabe z jeho strany...zapamataj "silny muz ma rodinu,slaby milenky 😉"

alice.jant
11. nov 2017

Cista komedia... ale veru ani ja by som velmi nerozmyslala nas takým ze ci to bolo alebo nebolo z nudy. Moj muz ked sa nudí si zahrá na telefóne/pocitaci nejaku hru, nevypisuje iným ženám.
A návrhy na stretko? Ci u zrealizovane alebo nie, nevrav ze ti to pride normalne... To by ani z huby nemal vypustit take nieco.
Potom je to na tebe, samozrejme. Mozno ti potaha trosku medové motuzy popod fúzy a ty sa necháš zlomiť, veď obaja rozvedeni uz a podobne... ja by som ale s takýmto veru byt nechcela 👎🏻

bambinomio99
11. nov 2017

Takto
Ja by som si to vytlacila , nahodila sa doma do sexy pradielka , sadla na neho a potom by som mu tie papiere dala pred tvar
Druha stranka veci ? Zaujimal by ma pohlad tvojho chlapa ci ste sa o tom bavili a preco to robi ? Lebo sorry ale na vine su vzdyyyy dvaja
Plati to ako bozske pravidlo zial
A druhe pravidlo kazdy chlap flirtuje ked moze 🙂

sisy222
11. nov 2017

@janane03 ano,vnímala by som to ako neveru a na tvojom mieste by som mu povedala,ze o tom viem a teda nemam zaujem o chlapa,ktorý si neváži co ma.zoznamili ste sa na zoznamke...asi mu vyhovuje taky štýl života..nechaj ho ísť a ty ži šťastne slobodne.
ak mas pocit,ze ho stratiť nechces,porozpravaj sa s ním,co mu chyba vo vzťahu,ale neviem,ci mu budes vediet este dôverovať.

janane03
autor
11. nov 2017

@bambinomio99 povedal ze nevie prečo s tým začal, a osobne tiež neviem ako ja za to môžem, migrenami netrpim, sex mu neodopieram, na pivo chodí...