Priateľ je urážlivý. Čo keď už bude dieťa na svete?

andreaba
21. jan 2009

Sme s priateľom spolu 9 mesiacov. Teraz som tehotná. Začal u nás bývať (bývame spolu s mojími rodičmi). Vzťahy v dome sa už pretriasli, všetko je OK... Problém je ale jeho povaha, alebo moja precitlivelosť? Ide o to že sa na hocijakú hlúposť urazí a dokáže sa so mnou nebaviť aj štyri dni. Napríklad včera som stála pri ňom a pozerala som sa na neho ako si zalieva čaj. Povedal mi že čo nejdem spať (chystala som sa) že tam stojím ako múmia. A viac sa so mnou nebavil. Večer sa ku mne ani nepritúlil. ráno pusa ako školáčke a cez deň mi ani nezatelefonuje...Scenár poznám. Za takéto hlúposti sa so mnou nebaví. Až pokiaľ sa ja jemu neprídem pchať do "zadku". Vôbec neberie ohľad nato, že som tehotná a precitlivelá. Večer počuje že v POSTELI PLAČEM A NEPRIHOVORÍ SA MI. Hrá sa na VEĽKEHO URAZENEHO PANA... Ale ja už ďalej nevládzem. Neviem si predstaviť ako by sa správal keby má naozajstný dôvod uraziť sa. Čo bude keď sa narodí dieťa? Uvažujem že sa s ním rozídem, a budem slobodná mamička...Čo by ste robili vy? Nemienim sa mu stále ospravedlňovať za niečo čo som nespravila, iba aby bol klud a moje dieťatko necítilo že som nervózna a plačem...
Ďakujem Vám všetkým vopred za odpovede....

krasuliak
20. feb 2009

no tu je toho dost az moc ale zas saaaaaam to sa mi nechce pockam na svokra zajtra ma dojs dnes je na vinici striha hrozno tak zajtra sa hadam rozbijeme a uz aj na dceru dufam 😉

jenna7082
20. feb 2009

dufame aj my 😉 idem ja už do hajan, očká mi klipkajú...dobrú noc teda ... ucho 😀

jenna7082
20. feb 2009

prvááá 😀 😀

kalllla
20. feb 2009

Baby caute, prvykrat pisem do tohto fora, ja som ostala tiez slobdna mamicka, mam 5 mesacneho Skubiho-Jakuba a od zaciatku 3tieho mesiaca som nanho sama, ma uz 5 mesiacov a neskutocne sa mi upravil zivot, mam konecne ciel, presnejsie stanovene kriterie, mam disciplinu, snazim sa naplno, dycham o to intenzivnesie, vychutnavam si smrad plienok, a vsetko okolo toho.. a neviem si predstavi pri sebe muza.. lebo to co zvlada zena, je nieco neuveritelne, pre prirodu vsak prirodzene.. kazda jedna z Vas je predurcena uniest problemy, a to , ze Vas necha muz je rovnaky problem ako to, ze Vam na krk uvali banka hypoteku.. trapite sa roky, kym ju zaplatite a ked pride posledna splatka, uvedomite si, ze tento problem je za Vami, ale pred Vami dalsie ....POdla mna muz, ktori robi zene uz teraz na zaciatku zene problemy, nemoze byt, spolahlivy, chapavy a zodpovedny, vedomy a to vsetko co treba k tomu, aby hcranil svoju rodinu... Sorry moj nazor..A dost sa hnevam na zeny, ktore so sebou nechju zamatat...

kalllla
20. feb 2009

od tretieho mesiaca tehotenstvo... som tym myslela..

krasuliak
20. feb 2009

ja to takym zenam prajem su hlupe a nezmenia sa lebo su pohodlne a nie je to o tom ze nemozem ale nechcem!!vsetko sa da len treba trochu chciet

jenna7082
20. feb 2009

vyborne kalllla 😀

jenna7082
20. feb 2009

vyborne krasuliak 😀

krasuliak
20. feb 2009

a ze ides spat 😀 😀 😀 som presne vedel ze ti to nedaaaaaa 😝 😝

jenna vies o tom ze si zavisla?? 😀 😀 😀

jenna7082
20. feb 2009

chi chi 😉 ale ja už naozaj idem :-P hej viem o tom, len neviem čo s tym 😀

jenna7082
20. feb 2009

😝

jenna7082
20. feb 2009

ahááá tak s malým p 😝

jenna7082
20. feb 2009

😀 héééj prečo mi nejdú smajlíci kua

krasuliak
20. feb 2009

asi uz isli spat 😀 😀 😀

krasuliak
20. feb 2009

pocuj jenna aky mas prehliadac???

jenna7082
20. feb 2009

operu

krasuliak
20. feb 2009

no tak si nainstaluj mozillu!! a pojdu ti

jenna7082
20. feb 2009

este mam aj explorer ale ten mi uplne odmieta otvorit témy to čo uz je toto zas . inštalovať sa mi nechce. ja som viac menej s operou spokojná...neviem preco to teraz blbne sakriš

jenna7082
20. feb 2009

a už to ide, aj smajlovia, cez internet explorer...to by ma nenapadlo že to moze byt v prehliadaci...ja uz ale vazne idem spat !!!! 😠

jenna7082
20. feb 2009

🙂 😉 ☹ 😒 😠 😎 😖 😲 😢 😀 😝 😔 😅 😕 🙄 😨 🤐 😵

jenna7082
20. feb 2009

uz mi končí licencia na antivirus...opera je bezpecny prehliadac...moze to byt tym?

blondína 😅

karaa
20. feb 2009

ahojte babenky, tiez sledujem ci sa andrea ozve alebo uz nie...ale hlavne verim ze toho zakomplexovaneho jedinca uz netrpi v dome je rodicov...
ale moj nazor je, ze ked to dojde do takychto rozmerov - myslim tym spravanie muza voci zene, tak je navine uz aj zena... lebo muz si nikdy nedovoli viac ako vidi, ze moze... a ked to uz dojde takto daleko, je neskoro to riesit... bud sme rovnocenni partneri od prveho dna alebo potom si uz len uzivame plody svojej "velkej a obetavej lasky" 😉

karaa
20. feb 2009

chcela som napisat v dome JEJ rodicov 🙂

jenna7082
20. feb 2009

presne tak karaa. dovoli si tolko, kolko je mu dovolené, to si vystihla...

nechcem nikoho posudzovat, ale mam taky neblahy pocit ze andrea lezi teraz v posteli s tym jedincom a s jeho 11 rocnym potomkom 😅

jenna7082
20. feb 2009

kde si krasuliak?

jenna7082
20. feb 2009

neusŕŕŕkaj tam z tej vyski 😅 no nic idem uz naozaj off. tak zas zajtra pokracujeme v rodení 😵 papa

karaa
20. feb 2009

tak to snad nie jenni 🙂 ... verme, ze dievca zazilo rozum a pochopilo, co je to za taticka a partnera 🙂

inac pri prvom navrhu ze si ten chudak maly nevychovany lahne do nasej resp. mojej postele, by dostal take mile uvitanie tatik aj synacik, ze by sa tam odnechcelo lezat jednemu aj druhemu ... ale lutujem toho maleho... taketo nieco urobit zo zdraveho dietata, na to tiez treba "talentovanych rodicov"

smisel
21. feb 2009

ahojte, tak precitala som situ dost nazorov ale nejak by som vam mala presnejsie objasnit situaciu. to nie je o tom ze som leniva alebo co lebo uz niekolkokrat ked som odisla ma prisiel prosit aby som sa vratila a ´ked som nechcela zacal s vyhrazkami. moj muz tu v nasom meste nie je hocikto. vsade ma znamosti aj co sa tyka pravnikov, sudcov, prokuratorov, jednoducho vsade a neviem co by ste robili keby vam povedal ze vam zoberie dieta, lebo pre neho nie je problem dat milion korun a dieta bude zarucene jeho. toto by ste dovolili??????? lebo ja o svoje dieta nechcem v zivote prist. a dalsia vec ktoru mi povedal ze po rozvode s nim uz stastna nebudem lebo ked si najdem nahodou ineho muza ze ho radsej zastreli len aby som nebola stastna. tak neviem ci aj teraz budete mat hrdinske reci ako by ste ho poslali.

jenna7082
21. feb 2009

smisel to su vsetko typické vyhrazky takych chudakov. jednak - naco by mu to dieta bolo? chcel aby si isla na potrat a travi s malou ako sama vravis minimum casu...podla mna ju zas az tak nezere. iba vie, ze ta tym drzi v sachu. taketo veci by mal riesit súd.

jenna7082
21. feb 2009

ale zas chapem, ze mas obavy....