Priateľ mi nepomáha s dieťaťom.

ladynina
14. feb 2020

Čaute ženy!
Chcem len počuť Váš názor na našu situáciu. Priateľ robí na 2 smeny. Ked ma rannú tak poobedia si vacsinou robí okolo domu čo treba a keď ma poobednú tak doobednú spí aj do 10h (teraz je 10:19h a este stale spí) .. ja zatial s malou porobím čo treba. Mala ma rok. Vsetko upratujem, venujem sa jej, varím. Priatel sa zobudi a ide si este nieco porobit okolo domu. Vecer pride z prace po 22h a hrá hry na mobile alebo si sadne za notebook a hra hry alebo pozera na nete aj do 1-2h a rano zase dlho spi lebo ved chodi neskoro spat. Dnes som kojila malu o pol 3 v noci a on este len isiel spat. Teraz by som aj potrebovala keby mi ju na chvilu zabavi ale on stale spi . Vela mu hovorim ze mi to vadi kedze je to kazdy den takto ked ma poobednu..ale on si ide svoje a potom sa citim ako keby mu rozkazujem kedy ma ist spat. Ale mne to pride velmi divne tieto jeho praktiky. Myslite ze to mam nechat tak a proste tak to chlapi robia a mam sa zariadit tak akoby tu ani nebol a robit si vsetko sama s malou nech on spi alebo mu mam naozaj razne toto zatrhnut a porozpravat sa tak vazne s ním.
Ďakujem za nazor.

sense
26. okt 2020

@dafo22 pýtala som sa preto lebo je rozdiel ci žena tiež pracuje alebo je doma a co robí keď je doma...