Priateľ mi vôbec nechýba, keď nie sme spolu

22. jún 2021

Ženy mám otázku... Potrebujem vedieť váš názor a nepotrebujem tu zbytočne kritiku ...
Mám priateľa s ktorým mám dieťa...A ako náhle idem na pár dní pozrieť k mojim rodičom a do svojho bytu ktorý mám 200km od nášho spoločného bývania tak ak mám pravdupovediac vôbec mi za ten čas môj priateľ ale vôbec nechýba , vôbec to necítim atď...Je možné že ho asi dostatočne nemilujem keď mi nechýba?

vikybotka
22. jún 2021

Mám to rovnako. Milujem ho no keď si s niekym každý deň a k tomu berieš dieťa zo sebou tak ti ani nemá kedy stihnúť chýbať 🙂 chodíme celkom často k rodine či k mojej alebo jeho a som rada že mám večer kľud 🤷🏼‍♀️ Vždy mám toho totiž na návšteve viac než doma 😁 neberiem to inak tragicky

julia2018
22. jún 2021

Mne to príde úplne normálne

pribinak
22. jún 2021

Však si treba od seba aj trosku oddýchnuť. Tiež nie je dobre byt na tom druhom závislý.
Trosku dať priestor tomu druhému a aj sebe a potom sa zas tešiť na seba

leuchtturm
22. jún 2021

si predstav, ze by si sa uz k nemu nevratila z navstevy u rodicov. Chybal by ti aj potom?

fadama
22. jún 2021

Ja na svojho myslím ešte aj v práci. 😂😂

charaka
22. jún 2021

Uz ho nemilujes, taka je pravda. Ak si to vies bez neho predstavit uplne, nielen par dni, tak je laska fuc...

sense
22. jún 2021

Ja by som si položila ešte otázku, tešíš sa na neho keď ideš domov?
Ja keď niekde som tiež mi nechyba lebo mam som zamestnaná inými vecami, ľuďmi atď... Ale vždy sa teším keď prídem domov a on je tu a čaká na mňa 😉

zanetakovacsova
22. jún 2021

Ja som tehotná v nemocnici 80km od neho a brutálne mi chýba.

autor
22. jún 2021

Možno je to aj tým že prvý vzťah som mala 8 ročný a potom som bola(žila) 5rokov sama a teraz mi to pripadá aj tak ako keby som naučená ani tu samotu aj keď už mám rodinu 😄

leuska15leuska15
22. jún 2021

Určite vieš, že každý vzťah má niekoľko fáz. Prvá je zamilovanosť, keď chceš byť stále s nim a stále na neho myslíš. To trvá max 2 roky. Potom je to už skutočná láska, keď necítiš len pochabe city ale už toho človeka skutočne miluješ a to už s tebou neplaskaju hormóny ako v puberte, nepotrebuješ byť s ním nonstop. Podľa mňa je to úplne normálne, aj ja som rada, keď som aj bez neho. Každý človek je iný, niekto potrebuje byť 90% času v spoločnosti druhých, niekto by bol najradšej 9p% času sám, ale to podľa mňa neznamená ze ho neľúbis, keď nemáš potrebu s nim byť 100% času. Ak by si si nasla nového chlapa, zasa by si bola vo fáze pubertiackej zamilovanosti a chcela by si byt s nim nonstop, ale zasa by ta to po 2 rokoch prešlo a ustálila by si sa cca na takej nejakej vlne ako si teraz. Všetko je podľa mňa s tebou ôk :D