Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Priateľ nemá po narodení dcéry o mňa záujem

pupulka18
28. mar 2014

Caute no ako by som zacala od kedy sa nam narodila dcera moj vztah s priatelou uz nieje ono...on vidi len nasu dcerku a ja som uplne inde?stalo sa to aj vam?mam pocit ze uz nema o mna zaujem necitim sa pri nom ako zena..a to je medzi nami aj vek rozdiel on ma 36 a ja 21...co by to malo klapat tak je to take nudne je lenivy nepamatam si kedy naposledy mi nico pekne povedal za vsetko mozem len ja...

nikkyniks
28. mar 2014

@pupulka18 Minule bol podobný prípad v súdnej sieni ... len tam nebol taký veková rozdiel ... proste chlap bol doslova malou posadnutý, nevšímal si nič, iba svoju dcérku ... nestraš, lebo ja mám tiež vekový rozdiel, no ja len 8 rokov, ale tiež sú tam isté obavy ... ale tak snáď nás bude mať oboch rovnako rád 🙂

luba28
28. mar 2014

@pupulka18 povedz mu to,....povedz co ta trapi,co ti vadi atd,....to je zle,ze mu nic nepovies,....

pupulka18
autor
28. mar 2014

Ja som mu to povedala ale nic sa nezmenilo

marse
28. mar 2014

@pupulka18 ja osobne by som na to isla komunikaciou, nenchat sa odbit jednou vetou... ja som problem ktorý sme mali s muzom riesila rok, a nakoniec sa podarilo v moj prospech 😀

stefka33
28. mar 2014

@pupulka18 Trošku málo informácii na to aby sa k tomu človek vyjadril. Skús to trošku viac rozviesť, nejaké detaily a uveď jasne čo chceš od nás. Podporu, riešenie, či len podobné skúsenosti?

mima4
28. mar 2014

@pupulka18

toto zaziva velmi vela muzov od zien, ktore na prve miesto daju dieta a muz je uplne mimo..

jahodka8
28. mar 2014

@pupulka18 Ved mu ju daj na opatrovanie čo najviac, ty sa aspoň môžeš zatiaľ starať o seba. U nás to bolo tiež tak a stále je to dosť takto, no ja som sa prispôsobila, aspoň môžem mať aj iné záujmy ako dieťa a domácnosť. Ja si hovorím, že sú aj horší, ktorí odídu a nemajú záujem vôbec o nič, ani o rodinu, ani deti, ani o ženu.

kocurikpupcek
28. mar 2014

@pupulka18 myslim, ze viem o com pises. U nas to bolo nieco podobne. Vsimal si iba syna. Ked zaplakal, tak len po mne zasycal...kedy si ho prebalila....kedy jedol....preco place???Ked som ja potrebovala par slov potechy od neho (hormony, depka a pod.) tak som sa nedockala. Este mi vynadal. Uz som zvazovala aj rozvod alebo ze odidem od neho.Potom som sa dozvedela ake mega stresy zazival v praci. Vztah sme davali dokopy skoro rok. Vyvrcholilo to, ked sa na mna vyziapal, kvoli sacku s piskotami, ktore som neodpratala z kuchynskej linky. To uz bolo privela aj na mna 😠 a nenechala som to iba tak. Tak sa uvedomil. A od teraz sa snazi 🙂 uvidime dokedy 🙄

kaata_
31. mar 2014

@kocurikpupcek ahoj, ak mozes napis prosim co konkretne si urobila? som na tom rovnako, uz neviem ako dalej, ziaden rozhovor, diskusia k nicomu nevedie, vraj zase robim problemy ked ziadne nie su. dakujem Ti.

kocurikpupcek
31. mar 2014

@kaata_ tazko radit....asi len trpezlivost (som veriaca, tak som sa aj modlievala za svojho muza) a vsetku lasku som nasmerovala iba na dietatko. Ale priznam sa mala som aj negativne myslienky a nechcela som dalej zit. Otras, ze??? Si to len predstav... v kociku sladko spiaci 3mesacny anjelik a ja myslienky o tomze uz nechcem dalej byt.
Teraz aj sam vidi, ze to nie je med lizat, ked musim skakat okolo maleho. A ked je nervny, tak len mu len s kludom vysvetlim, ze je to maly bobacik, ktory ma problem sam so sebou a ja som tu na to aby som mu pomohla.
Prave minule sme sa s muzom rozpravali, ze uplynuly rok (kedze maly uz bude mat rok) nebol vobec jednoduchy. Vraj aj pre neho to bola brutalna zmena.
Ale teraz viem, ze to bola taka skuska, ze az. A som rada, ze sme ju zvladli.

janickacrazy
31. mar 2014

@kocurikpupcek obdobie po narodení bábatka a najma ten prvý rok je taká skúška vzťahu, ked to prežijete, tak už to bude len dobréééééééé 😀 najma, ak máte náročné dieťa
@kaata_ a skúsila si mu malé dat na starost aspon na 2 hodiny aby vedel, že to nie je len taká zábava? chlapi sú vačšinou nervozni, ked dieta plače, moj je tiež taký, ale ja som mu ho dal vždy na ruky, ked mal dáke múdre reči, že nech sa páči, vyskúšaj si to aké je to jednoduché a bolo hned vybavené, nedaj sa, musíš si aj ta svoje presadit, nielen on

kaata_
31. mar 2014

@janickacrazy
@kocurikpupcek dakujem za rady, nasa mala ma uz viac ako rok. musim priznat ze u nas nie je problem, ze by sa nevedel o nu postarat aj cely den (domacnost sice potom vyzera ako po vybuchu), ale skor jeho spravanie sa ako by bol najdokonalejsi na svete, a navyse vytratila sa akakolvek ucta voci mne ako jeho partnerke. dokaze na mna vyletet voci takym sprostostiam a najhorsie ked je to aj pred inymi ludmi - ich lutostive pohlady na mna mi na nalade nepridavaju. pred svadbou tvrdil, ake je super, ze kazdy mame sme iny, mame iny zaber vedomosti, pamatame si ine veci, ale teraz ak si nepamatam nieco co povedal, tak to mam na tanieri. strasne mi to vadi, ale uz nemam fantaziu ako to riesit, ako ho donutit k sebareflexii, uz som skusala sa zacat spravat voci nemu rovnako, ale neviem to..

kaata_
31. mar 2014

@kocurikpupcek drzim palce, aby vam to vydrzalo, nie je spravne ak ta niekto koo milujes privedie k takymto ciernym myslienkam :(

janickacrazy
1. apr 2014

@kaata_ hmm tak to je smutné, že sa takto k tebe správa, každopádne sa musíš bránit, nenechat si skákat po hlave, aj pred inými ludmi si jednoducho povedat svoje, ja si od mojho nič nenechám, ked náhodou niečo povie na mna pred druhými, čo sa ale fakt stalo možno 2krát, tak hned nanho vyletím a poviem svoju verziu asi takto: "No to čo si povedal, to vobec tak nie je....atd. " proste sa musíš naučit si povedat svoje, aj ked je to niekedy asi pre teba tažké, on si nemože takto na teba dovolovat....možno je za tým jeho neistota alebo žiarli na tvoju úlohu matky....moj mi napr. povedal, že on by chcel si vyskúšat aké je to byt tehotná a že nám tak trošku závidí.....skús sa prihlásit na dajaký kurz asertívneho správania alebo nejako si zvýšit sebavedomie, nový účes, íst si zacvičit, niečo čo ti prospeje a nenechaj sa utláčat a nerešpektovat, držím palčeky

kaata_
1. apr 2014

@janickacrazy dakujem Ti, musim to skusit

Tu začni písať odpoveď...

Odošli