Priateľ nezablahoželal mojej dcére k meninám

4. jún 2023

Sme spolu 3,5 roka. No napriek tomu, ze ráno som mu pripomenua, ze má moja dcéra meniny, jej nezablahozelal. Zato na sviatky svojej ex nezabudne. Mrzelo by vás to? Veľmi sme sa pohádali.

vilma7
4. jún 2023

Tak ja neviem ,ale porovnávať tvoju dcéru a jeho ex mi príde dosť oldveci. Tvoju dospelú dcéru.
S bývalou má predsa dieťa, s tvojou dcérou snáď nie.
Mňa by jedine mrzelo, že s kým som to vlastne spolu. Opýtaj sa ho.na dôvod. Ale kvôli meninám by som nerobila cirkus

vakaveronika
4. jún 2023

tak zabudol, nie každý si potrpí na meniny, niekto ich neoslavuje vôbec. A keď to chce odčiniť, ešte má na to dnes čas.

ljzozv
5. jún 2023

Baby prevažne máte pravdu.
Ale jedna podstatná vec, ona mu to pripomenula, že dcéra má meniny v daný deň.
Keď mu to pripomenula, tak evidentne im na Tom záleží, aby sa zagratulovalo.
A ak by napriek tomu na to zabudol, tak je to zvláštne a pre mňa by to znamenalo, že nie su dôležité pre neho.
Oni spolu nie sú roky rokúce alebo veľmi krátko. Sú spolu 3,5 roka, čiže ešte by mali byť v takom zamilovanom čase, tu to ale asi nie je až tak, keď autorka rieši takéto veci. A evidentne nezvláda rozchod, či jedna alebo druhá strana. Jedna strana vyzerá, že jej viac záleží na pôvodnej rodine a druhá strana na toto žiarli, aj keď možno nemá dôvod. Pozitívne to nevidím.

denisah6
5. jún 2023

Akože mrzelo by ma to, to áno, ale meniny neriešim ani ja, nikdy sme v rodine toto neoslavovali, takže aj keby zabudol ma to nejak netrápi. Na narodeniny zvyknem niečo upiecť a to je všetko. Vtedy si zablahoželáme, max. Ideme na večeru ale inak nič.
Vieš možno u nich sa toto nerieši a bol vychovaný inak.
Jeden môj kamarát zase napíše na každé meniny a narodeniny, mne aj deťom. Dokonca si pozrie ráno v kalendári mená a píše poprípade ak niekoho pozná, je to aj o výchove.

eva8
5. jún 2023

Prečo ste nezablahozelali tvojej dvere spolu? Však tvoríte pár. Ty sa o jeho dcéru zaujímas? Čo riešil s jeho dcérou? Blahoželás jej k sviatkom? Ženy sú iné než chlapi, čo sa sviatkov týka. Pripravila si malú oslavu? Dá sa to napraviť cez víkend ak nebýva dcéra doma.
Riešiš nepodstatné veci, proste mal na to dôvod a keď ti na Tom záleží, vždy to vieš zariadiť, napraviť. Partner nie je cvičeny psík, ty "zavelis" a ak to nesplní, potrestaná ho 🙂

rebrambora
9. jún 2023

Ved su to iba meniny. Ja raz zabudnem aj na Vianoce 😃
Povedz mu to, ze ti to vadi a o rok urcite nezabudne.