Priateľ odmieta sex, ževraj ho nepotrebuje

48domka
9. apr 2019

Ahojte dievcata , som s priatelom uz rok mavame sex sem tam aj to ho musim donutit . Trva 5 min on sa urobi tym to konci ja z toho jasne ze nic nemam je mu to je jedno velakrat som mu to hovorila zmenilo sa to na kratky cas a opat zas do rutiny. Ked sa pohadame tak vtedy to napravuje nim vtedy to trva dlhsie a konecne si uzijem aj ja . Hovori ze on sex nepotrebuje na zaciatku vztahu mi to povedal velakrat ze neni na prvom mieste . Lenze ja ho mam rada a citim sa dotknuta zakazdym
odmietnutnim . Uz neviem co mam robit ... velmi ho lubim ale sex je predsa vo vztahu potrebny ... neviem ci mi to bude stacit do buducna ...

48domka
autor
9. apr 2019

@osky taak ja chcem ten sex som v praci zajtra mu navrhnem bud sa zmeni nieco alebo je koniec ... uz teraz ma prosi nech ho nenechavam

48domka
autor
9. apr 2019

@puplatko uz vie o tom ...

48domka
autor
9. apr 2019

@loldi2 viem kedy robi ked tak volame so a inokedy je stale doma spolu sme neni kedy ... takze fakt je nieco v nom.. neni som skareda ani nic podobne normalna zena ... staram sa o seba a aj onho preboha ..je to uz chore fakt aj premna

0martina0
9. apr 2019

bože to kde si našla takeho dobreho chlapa,čo nechce sex,to mne sa nepodarilo😢to je riadna hluposť ked tvrdi že sex neotrebuje,tak načo sa potrebuje rozpravať o nom s inymi ženami a robiť si to sam,podľ mna mu vyhovuje že ma žienku domacu,určite ťa ma rad svojim sôsobom,ale isť s nim do manželstva....nešla by som

marseillefan
9. apr 2019

@48domka a nebude on mať nejaký drsný fetiš alebo úchylku, za ktorú sa hanbí a nechce povedať? S polohami ste niekedy exeperimentovali? Inak, čo čítam rôzne fóra, čo chlapi chodia za štetkami, tak dosť bežne píšu, že sa urobia aj 2x. Prvý krat rýchlo a druhý krát si to pekne užijú... možno by tento receptík pomohol aj tebe.

osky
9. apr 2019

@48domka ale ved to je uplne klasicky scenar.
Kazdy chlap,ked sa zena zacne ohanat rizchodom,sa na chvilu polepsi.
A po case to nebude rovnake ale este horsie.
A ty zase stratis kopu casu....
Ja ta chapem.si na neho citovo naviazana a nevies,nechces si predstavit ze je fakt koniec.
Ale zial preboli a ty mas moznost najst si muza,ktory bude po tebe tuzit aj ako po zene,nielen ako po spolubyvajucej.
Bude ta milovat a bude s tebou/aj ked nebudes doma/
A tvoj terajsi priatel nech sa dalej uspokojuje sam-co s nim...

12fanny12
9. apr 2019

Nemusím byť hneď gay, uchylák a podobne možno je len asexuál....

jonnie
9. apr 2019

mala som takeho "chapaveho" a super chlapa... az kyn som neprisla na jeho kontakty z pokecu...kde sa nestitil z mobilu si posielat kadejake intimne Mms...ja sa trapila ako truba...az kym som nedosla na to, ze ma podvádza.... Som alergicka na stranku pokec.
V pripade, ze neuziva nejake lieky...ako aj antidepresiva a hranicu testosteronu ma Ok...bola by som na pozore. a este...ste spolu rok a uz byvas u jeho rodicov??? ma vsetko na tacke..o co ma bojovat?

romiada
10. apr 2019

@48domka takemu nasadiš parohy buď teraz (aby si sa odputala, naštvala, skončila to, pomstila sa) alebo to urobiš skôr či neskôr. Lenže s deťmi a hypotekou na krku to može dopadnuť katastrofalne. Si mlada kočka. Ja som v 24 r.sexovala o dušu 😉 štrikovanie som si nechavala na dôchodok

janickacrazy
10. apr 2019

@48domka Po roku vzťahu ho musíš nútiť k sexu? Si robíš srandu? Okamžite sa nanho vykašli, toto nikdy dobré nebude. My sme po roku vzťahu mali sex minimálne 2krát za den a stále sa ľúbime ako kone. A ešte to vypisovanie so ženami na pokeci, no dakujem pekne za takého chlapa, je to obyčajný sebec. Si mladá, nájdi si normálneho chlapa.

lindusss2016
10. apr 2019

Uz len to, ze s inymi si o sexe vypisuje a s tebou ho odmieta je dostacujuci dovod na ukoncenie vztahu. Ak mu naletis na to, ze sa nieco zmeni, tak budes raz velmi lutovat. Toto dobre nebude. Zjavne to nie je asexual, ked ho bavi rozoberat to s cudzimi zenami. Podla mna ma skor nejaku uchylku a sex s tebou mu nic nedava, ale urcite si to kompenzuje inak. Este aby si neodhalila veci, pri ktorych sa ti bude zaludok obracat...

simonkaa27
11. apr 2019

Pride mi to dost divne aby chlap nepotreboval sex. Vacsinou normalny chlap, ktory je v poriadku potrebuje sex. Byt tebou si to poriadne zvazim.

miyya
11. apr 2019

Bývate u jeho rodičov, radšej si to urobí sám ako keby mal sex a napraví sa len po hádke. Takto nefunguje vzťah a časom sa to zrúti ako domček z karát.
Treba sa zamyslieť čo chcete od spoločného života. Tu Ti žiaľ nikto nepomôže. Musíš nato prísť sama. Uvedomiť si čo od života očakávaš a ísť si za tým.

48domka
autor
11. apr 2019

@simonkaa27 nk ma stres v praci ... ze to je tym ..ale tak rok vkuse to istte tak to neni len tym ... inak by nehladal nepisal so zenami nanpokeci mal falosny nick ... ako uz som mu povedala ze je koniec neviem akym smerom to pojde ...

tatianka0000
11. apr 2019

No sim zvedava ci to nakoniec skoncis

jenkka
11. apr 2019

Ja som živý príklad toho,že fungovať sa dá aj bez sexu.aj keď zo začiatku to bolo z mojej stran prosenie, kričanie,nariekanie. Teraz už žijeme ako súrodenci 😁 sex je vtedy,keď on má náladu a chuť to je raz za 3-4 mesiace. Ja som si zvykla a keď mám chuť ja,viem si aj sama pomôcť a lepšie 🤣

lindusss2016
11. apr 2019

@jenkka no to ale urcite nie je normalne a ze ty si sa vzdala svojich potrieb, neznamena, ze sa maju vsetky obetovat.

jenkka
11. apr 2019

@lindusss2016 a kde ja som niečo také napísala, že sa majú všetky obetovať???🤔🙄🤣🤣🤣 Ja som napísala,len že som živý príklad,že tak sa žiť dá. Nič viac a nič menej. A ničoho som sa nezdala,svoje potreby viem.uspokojit aj inak 😋😎😁

janickacrazy
11. apr 2019

@jenkka No áno, človek si zvykne aj na šibenicu, ale teda ja by som tak žiť nemohla a súhlasím s lindusss2016, určite to nie je normálne.

jenkka
11. apr 2019

@janickacrazy presne aj ja som si to hovorila,že žiť sa tak nedá. Jemu hovorila,že nieje normálny,potom ho podozrievala že má milenku,že je gay ....a nič z toho,kým viac sa ponizovala ,prosila,tlačila na pílu tým to bolo horšie. Ale nikto to človek nepochopí kým to nezažije na vlastnej koži. 😏 Pre druhých to bude nenormálne, čudne ale určite by som sa kvôli tomu JA nerozvadzala,keďže moje dieťa má s otcom perfektny vzťah.

janickacrazy
12. apr 2019

@jenkka No ved samozrejme, je to veľmi ťažké rozhodovanie, zvlášť ked je inak dobrý otec a partner a pre každého sú doležité iné veci vo vzťahu, ja by som bola už dávno za horami za dolami, ale to som JA. 😇

lindusss2016
12. apr 2019

@jenkka ano, tiez rozumiem, ze nie je lahke inak v pohode chlapa opustit kvoli sexu, ale ja by som sa tiez nezmierila s tym, ze o mna nema zaujem. To by boli vecne hadky...

jenkka
12. apr 2019

@janickacrazy
@lindusss2016 baby popravde,keby že som v takejto situácii pred 10-15 rokmi tak veru, pobalim chlapovi veci a hajde 😁 ale teraz je to už iné,deti,robota domácnosť tak som rada,že aspoň kecat sa dá s ním normálne 🤣 a držím sa motta, že: SEX JE ZABAVKA CHUDOBNÝCH, MY BOHATí PIJEME!!!

lindusss2016
12. apr 2019

@jenkka 😂 no tak chvalabohu, ze mam aspon ten sex, lebo keby som mala byt chudibna bez sexu, to by uz bolo ozaj zle 😂

soleil001
12. apr 2019

@48domka nie si prva ani posledna co to ma takto.
Bud to akceptuj alebo utekaj inak sa budes trapit.
Nie nezlepsi sa to.

48domka
autor
12. apr 2019

@soleil001 no ja verim ze neni som posledna ani prva veru ..... zatial od kedy som dala vsetkemu koniec sa velmi snazi ale dokedy uvidime .... zrazu on uz chce sex kupil pomocky no prekvapena som ... ale dokedy veru pockam uvidi sa

48domka
autor
12. apr 2019

@jenkka ja ho mam cez mesiac viackrat ale niekedy ani raz ... hadam sa to zmeni a ako pises da sa to vyriesit svojim sposobom niekedy ale sex je sex ... nie sa sama robit stale ked mam chut

lindusss2016
12. apr 2019

@48domka no ale jenkka aj pise, ze keby s muzom nemala dei a domacnost, tak sa na to vykasle. ty s nim nemas nic a ste spolu len (nie uz) rok... po roku chodenia s mojim uzom sme mali sex 2x denne

nana174
12. apr 2019

Presne môj prípad....a nedovoľ aby si ako ja stratila 20 rokov života...Deti pochybujem...že budú ja som ich v tom prvom manželstve nemala....Cim ďalej tým to bude horšie a na vine stale budeš ti...posadnutá sexsom ...lebo ho chceš raz alebo za dva mesiace raz...Ja som mala dokonca aj psychické problémy lebo som ...telo pýtalo svoje a nemalo...Konečne som šťastná v druhom manželstve s deťmi a všetkým a aj sexom ...Poznám to viem že ti je ťažko milí je dobrý pozorný ale ver mi bez sexu to nejde...Že už s nim nie som nebanujem ani sekundu ľúto mi je že som to pri prvej hádke nespravila a stratila 20 rokov života ...

monika2012
12. apr 2019

@48domka Utekaaaaaaaj ako rychlo vladzes. Ja som si takeho pred osmymi rokmi vzala. Na jedno dieta sa zmohol, na druhe uz nie. Same vyhovorky... Stale sa neda sexovat, lebo raz toto, raz hento. Sex tak tri krat do roka, cista ubohost. Ma velmi nizky testosteron, odmieta riesit, vraj on nema problem. Zato ten problem mam ja ☹... A ked dostane chut, hodi si rychlovku sam so sebou. Nic nepomaha. Keby nemame spolu dceru, vyhodim ho z bytu aj cez presklene okno. Citim sa ako jeho mama, a ver mi, toto nie je zivot. Najdi si normalneho zdraveho chlapa, prosiiim. S takymto egoistickym vadasom nikdy nemozes byt stastna. Mrzi ma to, ale taka je pravda. Ver mi.