Priateľ sa nechce presťahovať bližšie k robote

lenka418
19. jan 2019

Ahojte... Mám 19rokov. Z priateľom chodím 3 roky.
Žijeme spolu 4 mesiace. A ide o to ze priateľ dochádza za robotou 80km. Ja nerobím nikde a dôvod je ten že nemám ako dochádzať bývame v prenájme za mestom a do mesta je to ďaleko. Problém je že on chce ísť na ubytovňu ale ja nechcem aby išiel. Keď mu vysvetľujem že si to dáko rozdelíme a cestou bude aj mňa brat do roboty tak je nahnevaný ale nedá si povedať že ja sa odtiaľto nemám ako dostať. Milujem ho veľmi viem ze aj ona mňa. Chcela som po ňom nech sa aspoň pre sťahujeme niekde kde bude mať blízko do roboty a ja sao môžem tiež niečo nájsť. Som z tohto zúfalá. Keby mi na nom nezáležalo nechám ho nech robí sám a ja by som doma vylihovala. Prosím vás poraďte mi co robiť. A tak kde on robí nieje žiadna robota pre ženy je to elektráreň a robia tam len chlapi takže ja tam nemám kde si zohnať robotu.

lenka418
autor
21. jan 2019

@rohypnol1 viem ako to myslíš. Ale nieje ku mne zlý nikdy ma nepokusal ani len udrieť všetky peniaze čo zarobí mi dá do ruky nech ja rozhodnem čo treba keď chce na kávu na pumpe tak si odomna pýta 50c. Nenechá si ani cent nieje násilný takže není dôvod prečo by som. Ho mala nechať. Viem on ma svoju povahu pretože si zažil veľmi veľa zlého do 17 rokov. Neznáša alkohol cigarety. Len sa bojí že ho nechám lebo ma rád uvidíme čo dá čas ale určite by som ho nenechala. Tak to cítim. Dá sa všetko vyriešiť nie hneď utekať.

lenka418
autor
21. jan 2019

@rybkoava ďakujem vám za odpoveď a tak by to bolo najlepšie. Určite si urobím budem to už dnes riešiť 🙂 mate pravdu.

lucyluv
21. jan 2019

@lenka418 tak ja by som akceptovala asi tu ubytovňu, ale za podmienky, že ty si musíš urobiť vodičák a jazdiť. A kľudne môžeš robiť aj ako živnostníčka a svoj čas si sama organizovať. Určite sa pre muža nevzdávaj svojho života, zatiaľ to vyzerá fajn, ale viem aké veľké problémy z toho v živote žien vznikli, keď zostali mladé doma bez práce odkázané na chlapov. Nechcem maľovať čerta na stenu, ale chápeš, ludia a vzťahy sa menia, hlavne keď prídu deti a iné starosti. Držím palce!

lenka418
autor
21. jan 2019

@lucyluv on mi nebráni urobiť si vodičak sám mi. Povedal že sa mám prihlásiť už dávnejšie. Len ja som sa bála že to neurobím alebo ze mi to nepôjde že budem vystresovana. A viem čo môže z toho vzniknúť ale nieje to také zlé pretože sa nespráva ku mne zle. Ani mi nezakazuje sa stretávať s kamarátkami keď idem do mesta si niekde občas ani nič. Nehadame sa skoro vôbec. Ma len 3 kamarátov zo žiadnymi ženami sa nebaví drží si odstup od každého skoro. Len ja som si zobrala do hlavy že on bude na ubytovni a že to bude nastalo tak ale vysvetlil mi že to bude len dovtedy kým nebude von viac vidno. A ze piatky bude ráno už doma. Ďakujem krásne za normálnu odpoveď.

0silvia0
22. jan 2019

@lenka418 vodičák urobíš, vystresovaná, nevystresovaná, každý je vystresovaný, treba to prekonať a máš po probléme. Auto si máte z čoho kúpiť, keď ty zarobíš 400 týždenne, on tiež zarobí ok. Len neviem, keď robíš vlasy, do toho zapadákova chodia zákazníčky za tebou alebo ty chodíš za nimi? Lebo mi to pripadá také nejaké no... neskutočné...
A tvoj postoj k frajerovi nekomentujem, nebije ma, nenadáva mi, len ma drží doma, aby som si niekoho iného nenašla 😂😂😂 To sa nedá komentovať, keď ty v tom nevidíš začiatok problému, prezradím ti, problém to raz bude, a dosť veľký 😉

lenka418
autor
22. jan 2019

@0silvia0 ja viem ako to znie a sama si to musím uznať 😬😬 ale uvidíme čo bude časom. A áno ja chodím alebo prídu ku mne podľa toho ako sa dohodneme. Je to len 2x do týždňa takže keď idem ja si vezmem taxík lenže platím 8e do mesta a keby chcem dochádzať do roboty normálnej tak je to dosť 16e na cestu denne.

lenka418
autor
22. jan 2019

@0silvia0 a z peniazmi nieje problém. Bola som sa prihlasit tak od 1 začínam.

hildicapupu
30. jan 2019

@0silvia0 problem to bude, to si myslim aj ja, len ona na to musi prist sama, to niektore veci proste nevysvetlis, kym si nimi clovek sam neprejde :/