Priateľ sa necíti na spoločné bývanie

veron8883
27. aug 2020

Ahojte 🙂 idem sa asi trochu opýtať na názory ..mám vzťah s priateľom asi rok sme spolu ..a mňa napadla téma spoločne bývanie a narovinu som sa opýtala že či nejdeme spolu skúsiť ist bývať do podnájmu ja mám 24 on 29 máme každý normálne prácu ....a on mi povedal že on sa na to necíti .že jeho kamaráti tiez išli byvat spolu až po 3 4 rokoch že tlačím na pílu len ..potom zrazu povedal že on na 30 narodeniny chce stavať dom ...neviem ja som to chcela napr skúsiť ako nám to pôjde . Prišlo mi divné keďže zachvilku tých 30 má a to by sa už akoze cítil ? A hned spoločné bývanie a ísť spolu do domu ? 😳 Ostala som taká zarazená. Aký je váš názor ? Ďakujem 😊

zuzkapap
31. aug 2020

@veron8883 není nič divne na som bývať spolu na skúšku, my sme sa s priatelom nastahovali do podnájmu po 7 mesiacoch však co budeme čakať donekonečna ze ci spolu vôbec dokážeme zit :D podľa mňa to isto treba skúsiť, ale keď chlapcovi to pride skoro tak to ťažko, asi mu vyhovuje mama hotel... Hlavne do toho jeho domu nedaj ty žiadne peniaze pokiaľ to nebudeš mať na papieri, lebo už veľa ľudí sa tak popalilo...

veron8883
autor
11. sep 2020

@ajka0207 tak riešili sme znovu tému bývanie a na rovinu mi povedal že on sa necíti na bývanie lebo je spokojný mama hotel že jemu to tak vyhovuje a že bojí sa ísť bývať sám od rodičov... chalan bude mať 30 🙂

jaskolka
11. sep 2020

@veron8883 takže už vieš, na čom si, chodíš s mamickinym cecikom, nikdy nebude "zrelý a pripravený" odísť, lebo veď s mamičkou je najlepšie. Zbal si veci a zakyvaj mu na rozlúčku. Toto nebude partner do života...bud rada, že ti to aspoň úprimne povedal.

veron8883
autor
11. sep 2020

@jaskolka povedal že to vídi za 3-4 roky ..že on sa ani ženiť necíti pritom svadbu som ani nenaznačila 🙂

stanulienkat
11. sep 2020

Bože, to čo tu všetky už riešite majetky? Sú spolu IBA rok, to je extrémne málo na to, aby som si s niekým už plánovala budúcnosť. Veď nech si postavi dom, bude jeho. Preco by si ho memohol postavit? Prečo si mal on s niekým cudzím hneď po ročnej známosti stavať dom? To si ma pytat povolenie na MK?😂

katkasav
11. sep 2020

Keď sa chlap v 30-tke necíti na samostatný život, lepšie to nebude ani o 5 rokov. Alebo mu za to ty skutočne nestojíš, aby to aspoň skúsil. Aby si o chvíľu neriešila témy svokra a pod., lebo je naviazaný na mamku. Šetri svojim časom, energiou a choď z kratšej cesty 🙂

jaskolka
11. sep 2020

Och, to sú také taraniny, že o 3-4 roky. Co sa stane zázrak? Chlap buď je zrelý,alebo nie. Nehovorim, keby mal 19,tak skutočne je možné, že o tých pár rokov ešte vyspeje. Ale 30rocny a necíti sa byvat bez mamičky? Normálne fuj 🤢Ja vravím, chlapi úplne spohodlneli, rozmaznani miláčikovia mamiek.Mama mu vari, perie spodky, upratuje izbu, ofukuje bolacky. Pozor, autorka, tu bude vždy mamička na prvom mieste, aj keby trebárs ste mali vlastný byt a rodinu. Nebudeš prvá, proste nie. A potom ženy pisu, muž je nalepený na matku, robí, čo mu povie, na nás s deťmi kašle... A vlastne tak to je od začiatku, len žena zatvára oči, má ružové okuliare a nevidí, že od úplného začiatku je ten chlap taky.

vilma7
11. sep 2020

@veron8883 tak môj býval s rodičmi do 39, až kým sa neoženil, ale nemal vážny vzťah a ísť bývať sám tiež nemalo význam a zmysel. A teraz funguje chudák už 4 roky v cudzom svete, ale najradšej by sa vrátil domov, do dediny kde predtým žil. Ale to je osada, kam to mňa zas veľmi neláka.

janetinka27
11. sep 2020

tak rocny vztah vo veku cca 30 rokov uz nie je detska laska.ak sa neciti ist dalej,je to divne. v takom veku uz ludia nemaju cas na rozvlacny neisty vztah. kolkomaju este spolu stracat cas aby zistili ci chcu to iste?

mandarinka555
8. nov 2020

@vilma7 Pane bože...to si neviem ani predstaviť, žeby môj syn býval tak dlho doma,,,asi by ma porazilo...Mal 24 a bral hypotéku. Teraz má 33 , ženu a 4.r dcérku.

evaachesa
8. nov 2020

@hettinka známa chodila s frajerom 7 rokov... idylický vzťah, až kým spolu nezačali bývať. Po pol roku sa rozišli a to mali pritom už svadbu naplánovanú. Baba bola úplne zhrozená z toho aký nemožný bol ten jej frajer v spoločnej domácnosti. To že Vám to klaplo bez skúšky spoločného bývania je síce super, ale určite je to veľký risk ...asi ako keď niekto čaká so sexom až do svadby 🙄🤦

vilma7
9. nov 2020

@mandarinka555 vieš čo, bývali v rodinnom dome, veľa im prerobil, okolo statku pomohol, takže boli ozaj radi. Môj manžel tiež dúfa že náš synček bude tak dlho u nás bývať 🤣🤣🤣

mandarinka555
10. nov 2020

@vilma7 Akurát ženy potom nadávajú na takých chlapov, že "mamin cecok"

vilma7
11. nov 2020

@mandarinka555 môj manžel bol a je tatkov cecek 🤣

marca12
11. nov 2020

30 rocny uz po roku vztahu musi vediet,ci s tebou chce rozvijat vztah dalej. Ja by som s takym nemohla byt. U mna musi ist vztah prirodzene a vzdy to tak bolo,ze sa prirodzene vyvijal,obaja sme rovnako zmyslali v tychto veciach. Po roku sme spolu uz byvali,ale nie na skusku. Vedeli sme,ze chceme ist zivotom spolu. Tvoj chlap je nevyzrety mamickar. Mrdlo by ma byvat s rodicmi v byte. Kazdy normalny clovek sa planuje osamostatnit. A na tie skusky sa vykasli. Hladaj chlapa,s ktorym nebudes chciet skusat,ale budes s nim chciet zdielat buducnost. Som mlada,ale tymto modernym vystrelkom o skusani byvania naozaj nerozumiem. Vztah si budujes a budujes si aj domacnost.

veron8883
autor
19. nov 2020

@marca12 dievčatá už niesme spolu 🙂

shilou
4. jan 2021

@veron8883 ahoj...co sa zmenilo? Uribila si dobre, ked som si vsetky prispevky precitala.

mirkaaa30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dollyzv
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dollyzv
12. apr 2021

@shilou asi si vybral radšej mamku ako ju 😁😁

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz