Priateľov kamarát sa do mňa zaľúbil

20. sep 2021

Ahojte, mám taký problém možno ho nemám ani ako vyriešiť ale aspoň poradiť ako to zvládnuť. S priateľom sme sa pred dvomi rokmi presťahovali z mesta na dedinu. Mame dvoch synčekov. Poznáme tu zopár ľudí kamarátov tu máme aj zo školy atd. Ale priateľ spoznal pred pol rokom ďalšieho kamaráta. Ja som ho dlho nepoznala až o nejaké 3 mesiace neskôr ako priateľ. Začal k nám občas chodiť a uz vtedy sa mi niečo nezdalo. Jeho pohľady, vsade chodil za mnou, keď bol priateľ v inej miestnosti snažil sa co najbližšie dostať ku mne a k malému. Proste samé gestá ktoré mi nehrali. Priateľ si to všimol tiež a zacal žiarliť čo som ja nechápala. No a po čase vysvitlo že chlapec sa do mňa zaľúbil. Je to dobrý chlapec a má rád moje deti aj môjho priateľa aaj priateľ jeho. Kamarát sa priznal iba mne. A nerada by som kazila jeho vzťah s priateľom. Už o dosť kamarátov prišiel. Neviem ako to riešiť keďže stále k nám chodí majú s priateľom spoločne záujmy všetko. Ale on stále za mnou všade chodí furt po mne pokukuje a vypisuje mi. On sám si uvedomuje ze mame rodinu máme deti.ale aj tak ss tak správa.
Neviem ho konfrontovať osobne nedokážem to skúšala som. No v momente ako on niečo povie alebo po mne pokukuje zamrznem neviem nato reagovať. Takže naozaj neviem ako to riešiť zdá sa že čím ďalej je to horšie už len jeho pohľad mi stačí a viem že je šťastný že ma vidí po celom týždni. Prísaham fakt toto má v očiach. Jemu zasvietia. Nechcem mu ublížiť. Ďakujem za rady 🙏

jana005
20. sep 2021

Ja by som to na tvojom mieste priateľovi povedala, lebo aj tak sa to určite dozvie a budeš potom najhoršia. A ktovie čo mu ešte kamarát natára.
A nie je to naozajstný kamarát, keď pokukuje a píše kamarátovej žene.
Čiže určite to povedz hneď zajtra priateľovi

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
20. sep 2021

@jana005 neviem podla mňa sa človek nezalubi naschvál.. A priateľovi to povedať nemôžem lebo to bude riešiť on a to nie je dobrý nápad je strašne prchky a už keď vybuchne tak vybuchne všetko sním.. Nechcem nikomu ublížiť ani pokaziť vzťahy to naozaj nie

jaass
20. sep 2021

Čím skôr to priateľovi povieš tým lepšie pred teba. Na čo čakáš?

jana005
20. sep 2021

Nechápeš, že vzťahy nekazíš ty, ale ten kamarát?
Keby bol naozajstný kamarát a zaľúbil by sa do teba, tak možno by si si to všimla z jeho pohľadov a správania, ale nevypisoval by ti.
Toto sa neskončí dobre ak budeš mlčať, uvidíš

miadi
20. sep 2021

Tebe to asi lichoti ale nemozes toto unho podporovat. Musis mysliet v prvom rade na to co je dobre pre tvoju rodinu nie dake sny kamosa a jeho city. Najlepsie prenho aj pre seba urobis ked ho zranis. Proste mu povedz ze sa ti nepaci ako chlap ze ani Keby si nemala priatela a deti nikdy by si nebola snim. Ze ho vnimas ako brata. A ze tie jeho pohlady zalubeneho stenata su ti proti srsti. On sa urazi odlubi a zamera svoju pozornost inde na ineho kamosa zenu.. neodpisuj mu a Bud odmerana. Ty svojim chovanim podporujes to jeho.on si tvoje kamaratstvo vysvetluje inak -ako zaujem onho., Bud chladna nebav sa snim moc a on bude chvilku smutny no prezije. Potrebujes dramu v zivote? Detom robit stres ze otec bude ziarlit. Nie je on vobec dobry kamarat ked sa ti priznal ze je do teba zalubeny este ho lutuj chudacika. Len si snim komplikujes zivot . Kamosky nemas ?

kaktus87
21. sep 2021

Mala by si brať ohľad nie je neho, ale na svoju rodinu. Už teraz je to manželovi čudné. Keď ti píše, odpisujes mu?

lindusss2016
21. sep 2021

To by aj mna zaujimalo, ci mu odpisujes... aj ked nieco mi hovori, ze ano, ze ti lichoti jeho zaujem. Len pozor, aby sa to lahko nezvrtlo, bud ti na to dojde tvoj frajer, alebo nebodaj podlahnes a problem je na svete. Mala by si ho narovinu upozornit, ze sa ti toto spravanie absolutne nepaci a priatelovi povedz, ze si nezelas, aby k vam vkuse nosil kamaratov, ze potrebujes sukromie a nechces tam mat cudzich chlapov. Ze ked ich tam silou mocou chce, nech ti to oznami dopredu, aby si mohla ist niekam prec na tu chvilu.

martina1201
21. sep 2021

Ahoj, Cim dlhšie ho necháš takto sa tebou "kochať" tým horšie následky to bude mať. Máš pravdu v tom že nik sa schválne nezalubi, ale nemôžeš vedieť či nie je chorý a či náhodou nie si len ďalšia v poradí, do ktorej sa zaľúbil. Viete o jeho ďalších priateľoch? O Tom či náhodou niekomu nezničil vzťah?
Nie raz sa stalo, že vinný nebol ten čo zvádzal, ale ten čo sa zviesť nechal. To by si chcela, prísť o rodinu, lebo si nezakrocila proti jeho pohľadom a nestopla to? A nemyslí si, že to priateľ nevidí. Vidí, len možno čaká ako sa zachovas. Na tvojom mieste by som na správy neodpisovala, ukázala ich priateľovi a hneď ako ten chlap príde k vám tak spakovala deti a išla s nimi tam kde on nie je a ani nebude. Neziv v ňom tu zaľúbenost a ani si nemysli že je to nevinné. Radšej nech priateľ príde o kamoša ako ty o rodinu. Stačí aby ste sa len raz pohádali s priateľom a on ťa chcel utešovať a môže to dopadnúť zle. Ten chlap nie je dobrým priateľom tvojho muža. Ak by ním bol, nepokukoval by po jeho žene a nevypisoval jej. Ktovie či to na tvojho priateľa len nehrá, a či len nečaká na vhodnú príležitosť.....

anjelicek26
21. sep 2021

Normalne povedat muzovi, ze sa sprava divne a je vtieravy, ze nech spolu chodia kludne von, ale domov nech ti ho netaha...

mishka81
21. sep 2021

Cim skor to muzovi povies a ukazes aj tie spravy, tym lepsie pre teba. Toto skutocny kamos kamosovi nerobi a hlavne nikdy nevies ako to on moze potom otocit proti tebe a este tomu tvojmu nakeca ze zviest si ho chcela ty.
Takehoto cloveka treba od seba odstrihnut. Ber ohlad na muza a deti a kasli na "kamarata".

lindusss2016
21. sep 2021

@mishka81 no ak mu odpisovala, tak mu to velmi ukazovat nemoze 🤷‍♀️

arriana29
21. sep 2021

Keby je to taký dobrý chlapec ten jeho kamarát tak toto nerobí.nevude Ti rozbíjať rodinu. Keď už muž niečo tuší, je len otázkou času kedy to na Teba vytiahne a verbze ty budeš tá najhoršia. Keď mu to nevieš povedať tak mu to napíš a zrus akýkoľvek kontakt. Toto tvoje nechcem nikomu ublížiť a zničiť vzťahy skončí nakoniec tak že ublížia všetkým najviac svojej rodine a skončia aj vzťahy.

mishka81
21. sep 2021

@lindusss2016 pokial mu odpísala že je v šťastnom vzťahu a nech jej dá pokoj tak áno… otázne je čo vlastne pisala

1katus1
21. sep 2021

Keď to priateľovi nepovieš ty raz sa to dozvie. Povedz priateľovi veď čo je to za kamaráta ktorý mu behá za priateľkou. Keď sa to dozvie inak budeš ty ťa zla. Ukáž mu správy čo ti píše

autor
21. sep 2021

@jaass ja som mu hovorila že je divný ved on to vie

autor
21. sep 2021

@jana005 ja viem ale keď vidím aký je priateľ smutný že všetci kamaráti na neho seru je to pre mňa o to ťažšie odstrániť z jeho života ďalšieho posledného

autor
21. sep 2021

@miadi no veľmi mi to nelichoti nakoľko sa mi ten kamarát ani len nepáči.. Snažím sa mu u hýbať pohľadom odpisujem odmerane a stručne a nie vždy. Snažím sa nezareagovat zle ale aj veľmi nereagovať

autor
21. sep 2021

@kaktus87 ved beriem práveže ohľad na svoju rodinu ani nemám čas riešiť takéto veci ale už som unavená z toho. Keď napíše odpisujem ale odmerane čisto len ako kamarátka tak aby si za tým nemohol nič domyslieť

autor
21. sep 2021

@martina1201 a co sa mám zabaliť do igelitové ho vreca keď príde aby ma nevidel? Alebo nebodaj utekať v domu pred ním? Ved ja som tu doma nebudem utekať a skrývať sa.. Dokedy? Neviem no ja dúfam že si niekoho nájde a problém sa vyrieši sám ale asi som naivná

autor
21. sep 2021

@mishka81 práveže nie je taký on sám to kaziť nechce hlavne kvôli deťom

autor
21. sep 2021

@lindusss2016 ukázala som mu nie raz že mi vypisuje a priateľ sa doňho hneď pustil.. Ale nepomohlo výkril to argunentami a tam to skončilo

autor
21. sep 2021

@arriana29 my sa s priateľom o tom rozprávame dosť často o tomto jeho správaní a vie že som nič neurobila také aby si kamarát niečo začal alebo niečo domyslal takže nie nevyndem z toho ako najhoršia

marpel
21. sep 2021

Najlepšie bude, ak mu nebudeš odpisovať. Predpokladám, že správy, ktoré ti píše sú nepodstatne, len take dristy z dlhej chvíle. Podstatne veci zrejme rieši s priateľom. Keď príde na návštevu, bav sa s ním normálne, možno mierne odmerane.

autor
21. sep 2021

@1katus1 ukazujem mu správy, hovorím mu nech ku veľmi neverí, hovorím mu že sa mi to nepáči, on sám vidí jeho pohľady ako za mnou všade chodí. Ale stále to bude kamarát proste ho má rád

bluka2
21. sep 2021

Nechapem, na co mu odpisujes (hocijako). Mate 2 deti, ak v pohode vztah, na co takto riskovat. On je debil, ze na teba nieco skusa a ty fakt tymto mrtvym chrobakom riskujes. Kamaratstvo po tomto pokuse uz aj tak neprezije

bluka2
21. sep 2021

A lepsi ziadny kamarat ako takyto 😉

martina1201
21. sep 2021

Autorka nemáš si zbaliť igelitky. Ale odísť trebárs ku kamoška s deťmi sa pohrať. Ono ak by tvoj priateľ bral ohľad na teba tak by si kamoša domov nikdy nevolal. Je to choré. V podstate v ňom toto podporujete vašim správaním. Utat stretávanie u vás doma by bolo najlepšie aj pre teba, aj pre toho zalubeneho.....

momoqui
21. sep 2021

Prepac, ale kolko mas rokov? Pripada mi to ako v skolke, ten je domna aj ten …
Ved si dospela osoba, tak seknem kamosa, bud prestane a zacne sa spravat ako dospely alebk k nam prestane chodit. Tebe to ocividne lichoti ajked tu hras obet.
Pokial mas vo veci jasno tak podla toho aj konaj

somtu2019
21. sep 2021

Prepáč za úprimnosť,tak si potom blbá, keď radšej prídeš o priateľa a otca tvojich detí,preto že ti lichotí, že je fešák do teba a zrejme ho chceš mať na blízku??