Priateľov kamarát sa do mňa zaľúbil

20. sep 2021

Ahojte, mám taký problém možno ho nemám ani ako vyriešiť ale aspoň poradiť ako to zvládnuť. S priateľom sme sa pred dvomi rokmi presťahovali z mesta na dedinu. Mame dvoch synčekov. Poznáme tu zopár ľudí kamarátov tu máme aj zo školy atd. Ale priateľ spoznal pred pol rokom ďalšieho kamaráta. Ja som ho dlho nepoznala až o nejaké 3 mesiace neskôr ako priateľ. Začal k nám občas chodiť a uz vtedy sa mi niečo nezdalo. Jeho pohľady, vsade chodil za mnou, keď bol priateľ v inej miestnosti snažil sa co najbližšie dostať ku mne a k malému. Proste samé gestá ktoré mi nehrali. Priateľ si to všimol tiež a zacal žiarliť čo som ja nechápala. No a po čase vysvitlo že chlapec sa do mňa zaľúbil. Je to dobrý chlapec a má rád moje deti aj môjho priateľa aaj priateľ jeho. Kamarát sa priznal iba mne. A nerada by som kazila jeho vzťah s priateľom. Už o dosť kamarátov prišiel. Neviem ako to riešiť keďže stále k nám chodí majú s priateľom spoločne záujmy všetko. Ale on stále za mnou všade chodí furt po mne pokukuje a vypisuje mi. On sám si uvedomuje ze mame rodinu máme deti.ale aj tak ss tak správa.
Neviem ho konfrontovať osobne nedokážem to skúšala som. No v momente ako on niečo povie alebo po mne pokukuje zamrznem neviem nato reagovať. Takže naozaj neviem ako to riešiť zdá sa že čím ďalej je to horšie už len jeho pohľad mi stačí a viem že je šťastný že ma vidí po celom týždni. Prísaham fakt toto má v očiach. Jemu zasvietia. Nechcem mu ublížiť. Ďakujem za rady 🙏

janetinka27
21. sep 2021

no treba prerusit kontakt. nestretavaj sa s nim. ak ti vypisuje, ukonci to. zalubenost ho casom prejde. takto sa to len prehlbuje a moze to viest k velkemu konfliktu, ktory uz to ich priatelstvo absolutne znici a zanecha skarede rany.
mozno su to tvrde slova, ale aj tvoj priatel by mohol dat jasne najavo, ze si jeho a to tak, ze z teba urobi nielen matku vasich deti, konkubinu, ale svoju manzelku a tym to bude kazdemu zrejme. lebo takto si taka napoly volna, slobodna, dosupna

tinka323
21. sep 2021

Ja nerozumiem,preco mu odpisujes.
Poziadaj priatela ked pride dotycny na navstevu, ze si nezela,aby si vypisoval s Tebou.
To je tak tazke? Aj keby ti pisal denne,ked zastavis komunikaciu, co sa stane?
Takto mu podla mna sama davas nejaku nadej, aj ked mu odpisujes stroho, ale predsa tam zaujem z Tcojej strany vidi.
Venuj sa detom, toto nech ide uplne mimo Teba.
Nemozes si ho zablokovat? Je to predovsetkym kamarat Tvojho priatela.
A poziadala by som priatela,ci sa nemozu oni dvaja stretavat mimo Vasho domova.
Nech su kamarationi dvaja, ale nech sa strernu mimo.
Ty mu prestanes odpisovat, on prestane chodit ku Vam , kazdy bude spokojny.

simoncik
21. sep 2021

Chapem, ze ti to moze lichotit. Pises ze sa ti to nepaci. Ak to je naozaj tak, potom by som mu poslala spravu ak mu to nevies povedat rovno, ze milujes svojho priatela a nema u teba sancu. Mozte byt len priatelia. Ja by som to tsk nenechala. Nje je to fer voci nikomu a mozu byt z toho este nepekne nasledky.ked sa neda povedat, tak mu to napis. A nech to akceptuje

autor
21. sep 2021

@bluka2 nechápem prečo by som mala byt protivna tiež to že mu neodpíšem atď môže vyzerať kadejako ďalšia vec chodí k nám stále ajtak čo by sa zmenilo na tom keby mu neodpíšem

autor
21. sep 2021

@martina1201 keď príde v piatok /sobotu večer ťažko pôjdem niekam sama nie to s deťmi

autor
21. sep 2021

@momoqui ved práve že ho chcem seknut to sa tu práve pýtam ako to urobiť tak aby sa nikto neurazil aby neurobil zo mňa s prepáčením p*cu po dedine

autor
21. sep 2021

@somtu2019 hm.. Neviem čo ti mam na toto povedať milujem keď sa ženy prídu vyburit na fóra a rýpať. Poviem ti len jedno že ak si nevieš situáciu predstaviť a vzit sa do nej tak si to aspoň precitaj s porozumením. Táto tvoja reakcia by bola na mieste pokiaľ by som kamaráta balila ja pretrcala sa tu pred ním a vypisovala mu. Ja sa snažím len správať slušne nikdy nevieš ako sa kamarát zachová keď ho obijem budem nepríjemná atd. Reči po dedine nepotrebujem

beatta7
21. sep 2021

chapem, ze ti je to neprijemne, no najlepsie, co mozes spravit je to svojmu priatelovi co najskor povedat. aj ked je ako pises prchky, no natahujes cas podla mna zbytocne a bude to viezt len k horsej reakcii

nikyball
21. sep 2021

Milujem, keď takéto ženy robia ešte zo seba chudinky. Úplne je vidieť , že ti to lichotí. Myslím si, že s týmto by si si vedela poradiť aj bez MK

momoqui
21. sep 2021

Neviem co riesis aby sa “nikto” neurazil. Napisem my, ahoj, obtazuje ma tvoje spravanie. Bude dobre ak s tyn prestanes. A frajerovi na rovinu poviem ze ten clovek k bam domov chodit nebude, nech sa stretavaju vonku. Dovi dopo

jaskolka
21. sep 2021

Veď normálne to povedz priateľovi, kamarátovi vôbec neodpisuj, zablokuj, ignoruj ho.
Nech priateľ, ak sa nutne musí s nim stretávať, ide s nim trebárs na pivo do krčmy.
Jasne povedz, že si neprajes, aby k vám chodil. Nechápem načo ho tam vôbec voláte, alebo súhlasíte, aby prišiel.
Alebo keď už teda "nasilu" príde k vám, tak azda mate garzonku, že keď príde, tak tam musíš sedieť s nimi? Nechaj ich,ty chod trebárs do detskej, alebo spálne, tam kde sú deti. Alebo tie sedia pri vás, keď je návšteva? Proste úplne ignoruj, dokonca ja by som dokonca presne keď on vojde do miestnosti, sa okazalo zdvihla a odišla, aby pochopil, že ti je neprijemna jeho prítomnosť.Hadam nebude tam sedieť do polnoci.
Ak je aspoň trochu inteligentny, pochopí a prestane chodit k vám.

momoqui
21. sep 2021

Nerozumiem kolko mas rokov (prepac) ked riesis “reci po dedine”
Bohaca po mne isiel kamoskin muz a povedala som mu ze je to nevhodne z takych a takych dovodov a ostal so mnou nadalej kamarat a jej sa viem pozriet do oci tiez … ak sa kamos urazi tak nech sa urazi, jeho problem

autor
21. sep 2021

@momoqui mam 24 už keď ta to tak zaujíma.. Neviem niesom asi až taká rázna nemrzi ma nič len priateľ ale asi bude rozumnejšie to všetko stopnúť takýmto spôsobom ako mi tu ženy radia..

lindusss2016
21. sep 2021

Akymi argumentami? Tak co je tvoj priatel za cudaka, ked vie, ze jeho kamarat ti vypisuje a este ho k vam nosi domov?

lindusss2016
21. sep 2021

Akoze co mu mas povedat? Ved normalne pravdu a narovinu. Nie do spravy, ale zoci voci. Prosim ta, prestan mi vypisovst, za prve nemam zaujem, za druhe si kamarat mojho muza, pis jemu, za tretie ide mi to na nervy.

zuzi_ja
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanickalc
21. sep 2021

Chlapi berú veci ináč ako ženy, oni si povedia, odpustia a idú ďalej. Ale odpovedz si sama ktorý vzťah je dôležitejší: tvoj + ty alebo tvoj priateľ + jeho kamarát

coochy
21. sep 2021

pol rocny kamarat neni neviem aky kamarat na zivot a na smrt.. odstrihnut ho od vas..

autor
21. sep 2021

@lindusss2016 neviem aj ja nad tým občas premýšľam že keď mu ti vadí prečo ho aj tak nosí piatky k nám na pohárik asi to nikdy nepochopím

autor
21. sep 2021

@zuzi_ja no asi s priateľom to už nebudem riešiť riešime to stále.. Skúsim sa porozprávať s kamarátom

andy_sixx24
21. sep 2021

Toto dôverne poznám, ale nemám odvahu tu písať viac. Ak máš chuť o tom viac popísať kľudne mi napíš správu

linkapaulinka
21. sep 2021

Mam podobnú skúsenosť, u nás to bohužiaľ došlo za moju dobrotu do štádia, že som bola ja tá vinná, tiež som to chcela vyriešiť sama. Obrátilo sa to. Chlap sa mi ani nepáči a vonkoncom ma nepriťahuje. I keď sme sa zasmiali na kadečom a zdielľali mnohé názory. Tým to u mňa končilo , tiež mi časom začal písať, dokonca mu môj muž dal číslo, lebo somnou chcel prekomunikovať niečo.... môj muž je veľmi prchký , po alkohole zlý a vtedy keď je opitý mu to inak myslí a v hlave mu vznikla myšlienka že s ním niečo mám. Bolo to ťažké obdobie za ktoré som nemohla, s nikým som neflirtovala, doslova odmietala a vždy sa snažila s ním nebyť sama. I tak sa to otočilo proti mne. Za dobrotu katastrofa. Upovedom polovičku nech to zle nedopadne ..a potom muž neh sa zariadi s kamošom ako chce

feb13
21. sep 2021

Navrhnite mu, ze odteraz bude chodit priatel k nemu na poharik... a uvidite, ci bude mat zaujem skutocne o priatela, alebo ho len zneuziva aby ta mohol stretavat.

marika39
21. sep 2021

môj názor, normálna žena ktorej naozaj záleží na svojom mužovi , rodine, nebude inému ani odpisovať. Neprišla si si po názor, ale pochváliť sa🙈

ukulela
21. sep 2021

jazisu kriste, panenko maria podsrpenskaaaa ... ty sa pocuvas?
-odpisujes mu - je jedno co a ako a ze odmerane, ALE ODPISUJES!!!! a to je CHYBA! Napis Jarkovi/Jankovi/Manzelovi, odpise ti, ja nemam cas,venujem sa detom ..... sorry, ozaj nemam cas ....
-das mu prilezitost byt s tebou osamote - ty a aj tvoj chlap (????? toto nechapem - sam chlap vidi, ze mlady po tebe ide, ziarli a NECHA HO V TVOJEJ BLIZKOSTI?????)
Tak pridu ku vam v piatok - povedz muzovi, ze teda chodte radsej ku ferovi, lebo deti potrebuju spat/som chora/boli ma hlava atd.
Hlava mi neberie - nema kamosov, tak si bude drzat jedneho, co mu zenu chce prefiknut?
A naozaj nerozumiem tomu, ze tvoj chlap si to vsimol, ziarli, aj si mu to naznacila, ze ti to nie je prijemne a AJ TAK ho ku vam taha????? Vyloz im stol na podstienku/terasu a hlivte aj s flaskou tam, nie mne tu v kuchyni, mam robotu!
Ja by som muzovi este raz dorazne povedala, ze sa necitis v jeho pritomnosti dobre. ak to muz vidi, musi to chapat. Ze ho prosis, aby si nasli ine miesto na stretavanie.

loliku
21. sep 2021

Mne zas príde divné že tvoj chlap s tým nič nerobí...veď keď vie že ti vypisuje a tebe to je nepríjemné, že za ranou dolieza tak by ho domov ani brat nemal. Si predstav že mám kamarátku, kt. vypisuje môjmu mužovi on mi to povie a ja ju ešte ku nám vodím 😁 no už by som ju ku nám nedoviedla 🙂

zu12
21. sep 2021

Kráčaš po veľmi tenkom ľade. Nechceš kaziť vzťahy, ale ten najdôležitejší vzťah ohrozuješ (aj keď asi nie vedome).

slovakboy
21. sep 2021

Ten zaľúbený by si mal dať pohov. Svoju zaľúbenosť môže pretaviť do pekného priateľstva s vami keď ho to prejde. Možno trpí a je s vami rad. Ale rázne odmietni jeho správy a všetky intímne narážky. Proste ak chce byt v tvojej prítomnosti tak len za podmienky že bude rešpektovať svoje postavenie medzi vami. Je iba kamarát a môže byt dobrý priateľ. Takého človeka je dobre mat ma svojej strane. Ale musíš smelo a rázne odmietnuť jeho nenáležiace narážky.

euie
21. sep 2021

No ja neviem, kolko mas ozaj rokov, lebo znies akoby si mala 15 a nevedela odkial vietor fuka...
Pisete si ako pubertiaci a co cakas? Ak by ma niekto naozaj nezaujimal, neodpisala by som a mala by som nahaku... a najma, keby k tomu dosla niekedy rec, tak sa vyhovorim napr na deti a pod... ak chces byt ale akoze decentna, odpisala by som nech sa s s xyz otazkou obrati na manzela, a rovno by som manzelovi povedala, ze Jano/fero sa pytal ako sa mame a ze ti pise nejak casto a nech mu manzel rovno povie nech nabuduce pise len jemu, ze je to odveci pisat takto cez druhu osobu... a tam by som to skoncila..
Ak ho chces ale z nudy ponatahovat, tak si piste dalej, potom sa tvar prekvapene 🤷🏻‍♀️ ze chalana to drzi...

0kristina0
21. sep 2021

Co ti brani v tom narovinu mu povedat aby si dal pohov a ked si neda povies svojmu priatelovi ze po tebe ide? Jeden jediny dovod mi napis