Priateľov účes

12. dec 2021

Ahojte baby, viem že v tejto dobe majú ľudia väčšie problémy ale budem rada ak mi nejaká z vás poradí. S priateľom sme spolu už dlho a vždy keď niečo chcel spravila som to. Myslím veci ako že som si kvôli nemu vybrala piercing z nosa čo som mala 8 rokov lebo sa mu nepáčil, zafarbila som sa na rysavo a potom aj na blond lebo sa mu to páčilo a proste vždy som sa snažila vyhovieť. Priateľ mal vždy pekne dlhšie blond vlasy. Proste milovala som jeho vlasy a dneska si ich len tak to dňa na deň úplne vyholil. Totálne otras. Keď som to videla myslela som si že sa psychicky zrutim a strašne sme sa pohádali. Prosím vás poraďte mi ako sa s tým mám vyrovnať.

autor
12. dec 2021

Prosím vás poraďte mi vyzerá ako vajce

belllinka
12. dec 2021

A co mas 15 rokov, ze sa ides zrutit z toho, ak si tvoj chlap ostriha vlasy? 😂 Asi sa nudis a mas bezproblemovy zivot lebo toto nemoze riesit dospela zena.. 🙄

taga
12. dec 2021

Moj muz ma holu hlavu a keby mal mat dlhe blond vlasy, asi ho oholim v spanku 🤣 mas 3 moznosti:
1. Zvyknes si
2. Presvedcis ho, aby si z lasky k tebe nechal opat narast dlhe
3. Rozides sa s nim
Tak porozmyslaj 😉

autor
12. dec 2021

@belllinka myslím že som sa jasne vyjadrila že viem že ľudia majú iné problémy ale trápi ma to. Radšej keď neviete rad dobru radu nevyjadrujete sa.

nerko
12. dec 2021

@belllinka Ale moze, mne ked prisiel manzel pred mesiacom s vyholenou hlavou som skoro zinfarktovala 😂🙈. Vyzeral otrasne. Este pochopim v lete, no takto na zimu… on sa ani nechcel ostrihat, len svagor strihal seba, tak pribral aj muza 🤦‍♀️. Vsak co lockdown, kadernictva zatvorene…

rdx3000
12. dec 2021

Zvykneš si, to rýchlo dorastie. Ver mi. Moj starý (dnes už ex) ked išiel na vojnu ho ostrihali a myslel si že sa s nim rozidem... Vyzeral naozaj hrozne ale ja som lubila jeho ako celok nie typ účesu. Proste mesiac som rozdychala že je hrozny a potom som si zvykla a dosrastlo to. Klido pido z toho sa nestriela. Nehadajte sa pre blbosti. Milujte sa a množte sa. Peace.

autor
12. dec 2021

@nerko presne toto. Kaderníctva zatvorené a on s kamarátom experimentovali

soldi
12. dec 2021

vsak to dorastie. alebo mu kup parochnu 😀 a teda ja osobne by som si od partnera nejako vyrazne do vyzoru zasahovat nenechala. ze farbit si vlasy podla jeho vole a pod.

autor
12. dec 2021

@rdx3000 veď áno jasne že ho teraz nepustím k vode kvôli takej hlúposti. Dlho sme spolu aj dieta mame spolu a stále mi aj po rokoch záleží na tom ako vyzerá. Hádam to narastie že si ani nevsimnem

macekovam
12. dec 2021

a kamarat si tiez oholil hlavu? nebola to stavka?

autor
12. dec 2021

@macekovam no vlasne oni sú v práci partia kamaratov a všetci sa strihajú totálne dohola. A dneska dostali nápad že sa idu svojpomocne ostrihať keďže je lockdawn. A ako sa navzájom strihali prehovorili ho nech dá aj on holu hlavu. No skoro ma drblo

autor
12. dec 2021

@soldi nezasahuje len vždy keď povie že toto by sa mu páčilo alebo či toto neskúsim tak vždy sa snažím vyhovieť aby mal radosť. Nemôžem povedať že ma do niečoho nuti

0silvia0
12. dec 2021

tak prestan aj byt vyhoveniachtiva voci jeho tuzbam, vidis, ze on ma na haku tvoj nazor...

autor
12. dec 2021

@0silvia0 to aký mám názor na taký účes zistil až dnes po ostrej výmene názorov.

0silvia0
12. dec 2021

Aha, som myslela ze vedel, ze sa ti pacia jeho vlasy. Tak nic, vlasy naspat nenalepi, tak sa s tym treba nejako zmierit....

macekovam
12. dec 2021

a tak.. to nie je take hrozne.. dorastu.. horsie by bolo keby mu siblo :D.. alebo mal ine problemy..

lalenka33
12. dec 2021

Zvykaj si. Vekom mu vlasy začnú padať a vždy lepšia holá hlava ako vajce, ako plešina. Môj mal pekné husté vlasy, začali mu padať a tak experimentoval. Niekedy bol IN pás vlasov stredom hlavy, potom len na vrchu hlavy. Teraz má hlavu holú, k tomu potetovaný, cvičí no čo ti poviem čistý ,,mafian". Zvykla som si a už si ho s vlasmi neviem predstaviť.

autor
12. dec 2021

@lalenka33 akože typ chlapov holá hlava, svaly, tetovania vyzerá riadne dobree. Ale moj ma dva metre chudý a zrazu vajcova hlava😂 akože hnevala som sa ako čert ale aj vtipne mi prišlo.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
12. dec 2021

@viestta on proste mi vravel ja neviem že sa mu páči rysava či by som neskusala a chcela som aby mal radosť.

lalenka33
12. dec 2021

Tak mu kúp pod stromček permanentku do fitka a máš vybavené 🤣, ale vlasy dorastú. Ja som sa tiež strihala sama a dopadlo to katastrofálne. Z vlasov po plecia mám ledva po bradu. Môj tiež nebol nadšený, ale čo už narobím, kaderníčka zomňa nebude 😂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fleur1111
12. dec 2021

Táto situácia ti aspoň ukázala ako ma na háku tvoj názor. Vlasy dorastu a ty nabudúce neprefarbuj hneď hlavu, keď zaveli.

shinon258
12. dec 2021

Skús si aj ty vyholiť hlavu, že čo na to povie 😆

dkethe
12. dec 2021

Nuz vies. Vztah je o respektovani toho druheho.
Ja neznasam muzove vlasy. Vkuse som ho prosila nech sa ostriha (na vajce) par krat to dokonca urobil. Trvalo mi roky kym mi doslo. Ze manzelstvom sa nestavame otrokom toho druheho. Su to jeho (hnusne) vlasy.

nikiki29
12. dec 2021

A miluješ jeho alebo jeho vlasy?
To isté aj v opačnom garde - miluje teba, či blondínu či ryšavku? Ja by som teda pre chlapa nemenila vlasy ako ponožky 😅
Normálne sa porozprávajte, že takto sa ti nepáči či by si to nabudúce mohol nechať trochu dlhšie, nejaký kompromis alebo čo… ak ti to teda tak strašne prekáža, určite sa dohodnete. A keď náhodou nie. Čo ho budeš menej ľúbiť? Nemyslím…
A zo zaujímavosti, koľko máte obaja rokov? Lebo podľa problémov a reakcií by som tipla max.20 😅

lenka_xy
12. dec 2021

Ono sa to zdá ako hlúposť a banalita, ale tiež ma poriadne sklamalo, keď si môj partner z ničoho nič oholil bradu. Zrazu vyzeral na 15 a mal strašne guľatú hlavu, no hrôza, skoro som ho nespoznala 😂 Ale vedel, že bude zle, ani si nechcel dať dole rúško vtedy 😄 Ale zase to nie je taká tragédia, brada normálne po čase dorástla a všetko je ok, verím, že viackrát to nespraví 😄

autor
12. dec 2021

@lenka_xy som rada že sú tu aj baby čo to chápu a nevysmievaju ma 😆 akože už to aj on oľutoval a rozmýšľa ze ako to teraz schovávať kým to neporastie

autor
12. dec 2021

@shinon258 akože to ešte keď som na strednú chodila, od vtedy by som chcela účes na chalana… akurát mám kučeravé vlasy a to by nevyzeralo dobre a za ďalšie nemám ani odvahu 😂 možno raz !

ivik4
13. dec 2021

Moj muz je blond a keby sa da na koleno tak ma asi realne j*bne, tiez ma na nom vzdy pritahovali blond vlasy.Dobre to vie. Nie kazdemu sa to hodi. Raz bol na ježka a hruza ... takze ja Ta fakt chapem. U nas by boli blaky doma ako na veselici, az k susedom 👀.