Priateľova kolegyňa

1medvedik1
5. jan 2018

Prosím vás o radu. Možno budete mať iný pohľad na vec.. Som s priateľom 4roky. Všetko je v našom vzťahu v pohode, žiadne vážne hádky či problémy sme doteraz neriešili, veľa sa rozprávame o budúcnosti a plánujeme... Avšak... Pred silvestrom mal priateľ posedenie z roboty na ktorom boli sami muži a tri nové kolegyne. Na tom by nič nebolo.. Potom však išli niektorí na diskotéku medzi nimi aj môj priateľ a dve kolegyne. Tancovali, zabávali sa a keď som mu volala v noci nezodvihol mi a ani nezavolal späť. . Ráno som ale omylom nasla keď som volala jeho mame z priateľov ho mobilu, ako si v noci volal s jednou tou kolegyňou, vvolajme ju Petra. O týždeň na to šli môj priateľ a Petra a ešte jeden muž a žena z roboty na kávu... Na nový rok mu Petra písala, keď som sa ho pýtala ci mu písala povedal ze nie... Aj keď som vedela že áno. A teraz som našla že si tu konverzáciu od nej vymazal. Ja neviem, nebol takýto nikdy, neviem čo si mám o tom myslieť.. Prehanam podľa vás a zbytočne ziarlim? Čo by ste robilivy na mojom mieste?

montemotherone
5. jan 2018

Viem že to v tebe vrie, ale zachovaj pokoj a sleduj situáciu. A samozrejme choď von. Ak máš kolegov, s kolegami. Daj mu príležitosť žiarliť. Ak sa z kávičky vrátiš ráno a on nezareaguje, je čas hľadať niekoho s kým bude mať význam ostať po zvyšok života 😕

bmuller
5. jan 2018

no, zatial by som sceny nerobila, zrejme sa poznaju kratko a velmi pravdepodobne je to len pobluznenie, proste nove vetry na obzore, daky flirtik... sleduj situaciu dalej, aby si mala prehlad - ale kym naozaj nebude chodit prec z domu, netradicne dlho sa zdrziavat v praci a pod... nehysterci, nekonfrontuj ho, nevyzvedaj. rob vsetko preto, aby sa domov vracal rad, snaz sa dobre vyzerat, vypadnite na daky predlzeny vikend, najdi nejaky novy konicek ci sport, co budete robit spolocne, aby nemal dovod na nudu a chut sa bavit s inou. lebo ked zacnes s vycitkami a hadkami, tak to zrejme bude mat opacny efekt 🙄 blbe je to konstatovat, ale je to tak., nikedy sa "v ceste" objavi "zaujimavy material", ale zdaleka nie stretnutie v zivote s hocikym, kto sa nam paci, musi byt nevera, nie? adrenalin vystupi, adrenalin snad opadne. on sam sa musi spamatat, ze pripadne zachadza s kolegynou za hranice kolegiality. a musi sa s tebou citit dobre, nie ako prenasledovany 😉

petulda333
6. jan 2018

Ja si nemyslim,zeby to muselo nieco znamenat. Davno dozadu som robila v reklamke,super som si tam rozumela s kolegynou a kolegom,kt tam nastupil po mne. V tom case som mala priatela. Neskutocny ziarlivec. Ten kolega bol starsi o 11r,zenaty a cakali vytuzene dieta. My sme si dobre rozumeli a aj teraz sa vieme porozpravat. Zazila som kontrolovanie mobilu aj dlhy vysluch. Tiez som vymazala sms od kolegu lebo som vedela,ze co by ma cakalo. A ver,ze som s nim nic nemala ani s nikym inym. Raz sme isli z prace na disko,priatel ma tam odviezol,nestihla som si ani vyzliect bundu a uz som mala sms,ked som hned neodpisala uz prezvanal. Bola som vonku asi 4h a mala som asi 20sms,30prezvanani a 6 dlhych hovorov.. Uz je z neho ex a nelutujem. Aj ten tvoj ak vie,ze kontrolujes mobil a robis sceny moze to mazat pre klud v rodine. Skus sa upokojit a preber to s nim v klude. Drzim palce

jullietlife
6. jan 2018

Mala som dlhoročného kamaráta, ktorý chcel niečo viac po dlhej dobe aj bolo niečo viac. Vedela som, že je suknickar a preto som s ním nič nechcela mať, ale potom sme sa začali zas stretat a mala som pocit, že sa zmenil a vravela som si, že ak mu dám šancu nebude debil a bude si to vážiť a nebude robiť hlúposti. No darmo pracoval v BA a mne sa naskytla možnosť pracovať pri koňoch pri BA cez obchvat na doplutie k nemu. Tak som šla no vyzeralo to asi takto on a jeho kolegyňa najprv vypisovacky aj pri mne hovorím mu, že mi to vadí, ale upokojoval ma, že má frajera a o ňom si píšu atď. Dorazilo ma, keď raz na víkend došol ku mne a z nedele na pondelok kedy sme obajala ráno vstávali aby sme šli do BA do práce a to sa nechal ako k**vicka odviesť do tej svojej odo mňa, tak si s tu babu písal potom si dal so mnou akože 2minutovku a ďalej s ňou písal. Cítila som sa ako najposlednejsia handra!! Potom som si povedala stop a dala som mu na výber buď ona alebo ja, ale to až po prečítaní ich konverzácie, lebo nakoniec vysvitlo, že sa so svojím chlapom rozišla, aby sa dala s tymto blbom dokopy. Šiel potom pracovať semka do TT. Akože ju odmietol, ale aj tak som našla konverzáciu v akože spame kde si stále písali (za opita som sa tam hrabala) no ukončil to resp.sa tak tváril, ale k čomu to bolo dobré!? Našiel si ďalšiu kámošku, ďalším babam vypisoval, volal ich von, nepriznaval sa k tomu, že ja existujem, do toho chlastacky s kamarátmi a toto som ztrpela cca 2 a pol roka ukončila dala blba druhú šancu až kým som nestretla jeho kolegu z práce, lebo som nakoniec začala pracovať v tej istej firme. Ledva pochopil, že je skutočne koniec a stahoval sa odo mna 2 mesiace aj keď tu nebyval! Ale veci stále mal. S jeho kolegom sme sa dali dokopy a sme doteraz spolu a hneď na začiatku mi dal najavo, že je žiarlivy moc moc a to je no to som aj ja, ale skôr to medzi sebou berieme tak, keď sa on kukne na nejaku babu, tak ho zbrdnem aby vedel, že ho evidujem aj keď nemám žiarlivostne scény a on mne tiež toto spraví a ja viem, že som stále jeho 💖
Úprimne skúšala som mu vracať čo on robil, že som šla na disco von s kamarátkami, či na kávy a jemu bolo jedno. On bol rád, že si prakticky zadarmo užíva dom čo si privlastnoval, opotrebovaval moje vtedy čisto nové auto. Ale ja som bola hlúpa, že som si myslela, že to bude iné 😂😂 veľmi ľutujem, že som s ním zabila toľko času pri tej prvej babe z práce som to mala ukončiť. Čo už poučila som sa, ale teraz mám to čo som hľadala chlap je stále doma, prvoradá som ja a naša malá, rodina, naše zvieratá (joj a pri prvom boli problém moje kone, lebo raz za týždeň som bola na koňoch celý deň), naše plány do budúcnosti =) držim ti palce ty si svojho chlapa poznáš najlepšie budeš najlepšie vedieť ako na neho 😉😉

bosoriak
6. jan 2018

Ono je to take relativne, pravda je vzdy niekde uprostred. mozno sa mu len nova kolegyna paci, je to cosi nove, neokukane... Ja mam teda dost benevolentnu hranicu co sa tohto tyka, ALE ja by som zbystrila, preco sa mi neozval naspat. Ze mu pise na vianoce, no nech pise. Mojmu muzovi tiez pisu kolegyne, aj podriadene, aj mladsie aj krajsie ako ja (teda podla mna, podla manzela nie, aspon to tvrdi 😀 ). Ak by si vsak danu konverzaciu zmazal, vtedy by sa mi rozblikalo cervene svetielko. Ale tak zas je pravda, ze ja mu nechodim do mobilu (mam svoj, ze).

Tazka situacia no. Zalezi aj na tom, ci si ty ziarliva, ci mu to vadi, preco ziarlis a podobne. To su vsetko veci, ktore si ale vy dvaja musite vydebatovat, s tym ti bohuzial nikto nepomoze. Kazdy z nas mava take kratkodobe ocarenia, ale kazdy ma iny limit, kedy je to este pobluznenie a kedy uz je to proste prilis vela. No a ten limit mate stanoveny vy dvaja v ramci vasho vztahu.

Chce to proste rozhovor, taky, aby ste obaja pochopili co vlastne chcete.

nikaella
6. jan 2018

Neviem no. U nas doma funguje "nerob mi to co nechces aby som ja robil tebe.' Ked mame znamych opacneho pohlavia su to spolocny znami. A tiez ma zacas iritovala kolegyna. Potom je to o tom ci ho poznas a ci mu veris.

dianaana
6. jan 2018

Podla mna robis z komara somara. Ved tam boli viaceri, aj vonku aj na tej kave. A to ze ti nepovedal ze mu aj ona pisala, ked si sa pytala kto mu pisal - tak nechcel mutit vodu. Mozno vedel ze to vyvola hadku.
A robit druhemu to, co ja nechcem a on robil mne, sa moze vypomstit. Pojdes na disco, ok on pojde tiez, a zas sa budes trapit len ty.
Jednoznacne mu vsetko povedz, povedz mu ako sa citis, ze mas obavy a tak, a jednoducho mu VER. O tom je vztah, o tom je laska. Ak sa ma nieco stat, stane sa aj bez tvojich scen. Vsetko raz vyjde najavo.

miriam11
6. jan 2018

@montemotherone ja reagujem na vyrok slapky, preco rovno take zeny odsudzuje. Kde tam spomínam, ze je ok, ked chlap vychvaluje a ma komenty k inej? Pisem tam, ze v mnohom ma ona pravdu. Citaj detailnejsie..

adka2103
6. jan 2018

Ahoj, moj nazor je, ze by si sa ho mala na rovinu opytat ci sa nieco stalo?takto len vymyslas a trapis sa.

ebi88
6. jan 2018

@montemotherone ale skusit moze ;D

emilia25
6. jan 2018

Inac baby keby bol chlap normalny tak ziadna slapka a pod.by ho nikdy nedostala aj keby sa mu pre nosom hola pretrcala.takze chyba je vzdy aj u chlapa aj u tej zeny.

1medvedik1
autor
6. jan 2018

@bosoriak ved to že od druhej kolegyne si správu nechal a zmazal len od Petry... Neviem co si o tom myslieť. Keď sa ho opýtam robí si buď srandu, alebo nechce odpovedať. O tom že viem ze mu Petra písala a zmazal si to som mu nepovedala ze viem, ani mu to nepoviem lebo by len hovoril že čo som mu pozerala správy a k tomu podstatnému by sme sa nedostali.. Takto sa len trápim a neviem čo ďalej...

deginko
6. jan 2018

@montemotherone taktoto bol koment za 100bodov sa inak smejem,ale je to stopro pravdive

bosoriak
6. jan 2018

@1medvedik1 tak ak nechce odpovedat, tak to by ma teda dostalo. Vo vztahu sa ma komunikovat a veci si vyjasnit. Ja by som sa dozadovala vysvetlenia a jasne by som povedala, ze ma to velmi trapi. Ak si ta vazi, tak ti to vysvetli. Ak nie, tak neviem.. No mna by to riadne ponizovalo takto sa doprosovat. A myslim, ze sama vies, ze sa nieco deje. Akurat nemam radu, co robit.

1medvedik1
autor
6. jan 2018

No už som sa s ním chcela o tom porozprávať, v kľude bez kriku, sadnúť si a len tak sa porozprávať co ma trápi.. A povedal že nebude takéto blbosti riešiť, vraj mi nemá Čo vysvetľovať a boli tam viacerí ktorí doma nemali takéto vysvetľovanie ako on, a som ako mala a keď budem takáto tak môžme vzťah zabaliť...

bluka2
6. jan 2018

@1medvedik1 o nic neprides, ked to s ním zabalis. Očividne má za ušami a ešte sa snaží z teba spraviť toho debila

moonlight1210
6. jan 2018

@1medvedik1 a toto je tu dookola. Zena nieco najde, rozrusi sa nad tym, najprv caka a ked chce riesit, nema co, nema sko, lebo nema dokaz, lebo on vsetko zmaze a zrazu zistuje, ze nema ani paky. Ma len argument: ja som to na vlastne oci v tvojom mobile vtedy videla.

Takze, ak uz ides riesit neveru, tak:
Ad 1. Ked uz sa teda nejak (nahodne, ci vedome) dostanes k nejakej sms, mms, konverzacii v pocitaci, napriek soku ihned chyt do ruky svoj mobil a odfot to. Fot to tak, abybolo jasne, ze to je v jeho telefone, na jeho fb, v jeho pokeci, atd. Dnes ma snad kazdy telefon fotak a rozlisenie dost dobre, aby si mu to potom zvacsila aj na A3 a otapetovala mu tym auto.
Nasledne si fotky stiahni a uloz niekam na usb do bezpecia a u seba ich zmaz. Takto ich mas odlozene, kym pockas, ako sa to vyvinie a porozmyslas, co dalej. Ale hlavne - nie si ako hus, co si vymysla a ziarli bez dokazu. A hlavne, nebez s kazdym zistenym dokazom hned za nim, lebo sa proti tebe poisti, ak podvadzat chce.
Radsej nateraz zaujmi aspon mesiac vyckavaciu taktiku a zbieraj dokazy. Ak podvadza a netusi, ze ty to vies, budes ich mat vela. Lebo vinnik sa spociatku spolieha na zabehane veci u vas (ze ty mu nic nekontrolujes, lebo vsak si zatial nemala preco) a je neopatrny.

Ad 2. Hod za hlavu reci, akoby sa on citil, keby si ty chodila s inymi, bla-bla-bla.
Aj keby povedal, ze jemu by to vadilo, co ziskas? Nic. Max mu povies: tak vidis, a preco to ty robis?!
A on povie, ze teda uz nebude. a iba si da vacsi pozor, aby na tajnasa dalej mohol. A ty to dobre vies.
A ked povie, ze jemu by to nevadilo, kludne si mozes chodit na disco s inym chlapom, iba ti vyrazi argument z ruky.
A kde si v jednom i druhom pripade? V prdeli.

Takze okrem zhromazdovania dokazov ti ako prve radim neurobit sceny len mu dorazne povedat: moj zlaty, ja vidim, ze sa ti z tej petry kruti hlava a stale o nej rozmyslas a si cely hin z toho, ako to medzi vami iskri. Nie som ani vcerajsia, ani naivna a ty si somar sprosty, lebo si tak priehladny, ze si to uz vsetci vsimli ako ta to za nou taha (ponechajme stranou, ci si to iba vymyslis, alebo je to pravda). Strapnujes mna, aj seba. Takze si rozmysli, co chces, lebo ja zo seba blbca robit dlho nenecham. Za prve, ja mam moznosti viac, nie si jediny chlap. A za druhe, moj cas je mi dost vzacny, aby som mladost stracala s chlapom, co sa opaja predstavou inej baby.
(Toto ale funguje iba na zaciatku, ked este novy vztah s inou zacina a chlapovi este zalezi aj na prvej partnerke. Akonahle je novy vztah zabehnuty, chlap uplne strati ohlad voci prvej zene, lebo uz mu na nej nezalezi. Uz ju nelubi. Takze taketo nieco nema vtedy uz zmysel. Vtedy uz musis len konat.)

Ako druhe treba konat.
Osamostatni sa. Ako si fungovala pred vztahom? Sedela doma sama a strikovala?
Zacni zas fungovat s kamoskami. Obzivni. Vyrazte si von, kludne vezmite aj kamosov so sebou, vsak ti to odobril, nie? A nedvihaj mu mobil, az bude volat. Max dvihni raz za styri volania, aj to rozhovor skrat a hned ukonci. (Sorry, nepocula som telefon. Sme na disce, neviem ako sa to tu vola, je tu super, pocujes tu hudbu? Dobra, ze? Hrozne hlucna. Musim koncit, este ti potom zavolam, dobre? Cauko. - a uz nezavolas. Nech sam porozmysla.)
Akonahle nie si stale v pohotovosti a na prijme pre neho, si zas vzacna. A obava, ze by stratil oficialnu priatelku, lebo ked ju zanedbava, ona si najde hned nahradu, prebije aj radost zo steklivej petry.

Alebo si urobte s kamoskami vylet do kina, na nakupy, do wellness, cokolvek. Povedz mu, ze ides a tes sa z toho vyletu (a naozaj by si sa mala). Ak raz bude vidiet, ze ides, ale v duchu sa zozieras strachom, ze kym budes prec, on bude s petrou, nema to ucinok.
Tym hovoris: visim na tebe. Ty si dolezitejsi ako ja. Hoci ma budes podvadzat, nie som schopna od teba odist. Mozes si teda vyberat, ja to budem trpiet. A jed sa rozhodnes, budem za tebou velmi plakat.

jana_eyre
6. jan 2018

@1medvedik1 ako on vie, co kto mal doma? milujem taketo argumenty.. mozno ostatni svojim. polovickam normalne zavolaju a nemaju problem zatlkat blbe smsky.. mna by teda riadne popudilo ak by zahadzoval. vztah preto, ze sa mi nieco nepaci a on nie je ochotny mi to dostatocne vysvetlit.. asi by som mu povedala, ze nech to teda zabalime hned a podla jeho reakcie sa zachovala.. ak by len tak privolil kvoli jednej nezhode, bolo by mi jasne, ze je za tym nieco viac..

kimi203
6. jan 2018

@1medvedik1 najprv som vahala, nezvynem sa velmi zapajat, ale neda mi to, bo vidim velku paralelu s mojim byvalym vztahom, mozno sa najdes a pomoze ti to...
Moj byvaly zacat ucit v jazykovke a nic som si nevsimla, kolegyne nespominal, az raz mu prisla sms z neznameho cisla v zneni ahoj >meno priezvisko<, ako sa mas? Bol u kamarata a zabudol si doma telefon, ktory predomou nikdy neskryval ani nemal problem s tym, mi ho pozicat...sms som si teda precitala ja, ked prisiel, tak som mu o nej povedala...on odpisal / podla toho, kto sa pyta....bola som spokojna, neziarlila som ani nic...na druhy den sa sprchoval a ja som odkladala pradlo a tam schovany jeho telefon....prve co ma napadlo, co skryva...pozrela som sms a tam uz odpoved na jeho sms ,,,tvoja kolegyna xy. sms uz z ulozeneho cisla..bolo mi to velmi divne, tak som telefon nechala tak a po nejakej chvili som len tak nadhodila, ci uz vie, kto mu pisal vcera tu sms,,,,,on mi do oci ze nevie.....ta som mu povedala, ze viem o tom, on sa urazil odisiel a zabuchol dvere...po hodke sa vratil a rozisiel sa so mnou.po 4 rokoch, troch rokoch spolocneho byvania....casom som sa dozvedela, ze kolegyna sa mu pacila, flirtovali, ju to bavilo, kym to bolo v teoretickej rovine....iba si dvihat ego....ked s nou chcel byt, zacala ho odmietat...aj by sa vratil po 3 mesiacoch, no uz som nechcela.....
aspon bol taky uprimny, ze ma nepodviedol a rozisiel sa v pociatkoch.....aj ked keby nenajdem sms, asi to dlhsie taha.....

cecilia68
6. jan 2018

@adka2103 Veď jej zatĺkal aj správy, tak myslíš, že sa prizná, že s ňou chrápal?

1medvedik1
autor
6. jan 2018

@kimi203 to muselo byt hrozne pre teba... Len ja mu nemôžem povedať že som mu videla ze mu písala, lebo mi bude hovoriť ako si zablokuje telefón že sa mu nemám čo hrabať v telefóne... Neviem co urobím, je mi to ľúto veľmi... Keby mi aspoň povie že ma len mňa, že ju nechce, ani s ňou nič nerieši, keby si nevymaže konverzáciu, ved mi len mohol povedať ze mu napísala na novy rok a hotovo, ved na tom nič nieje... Neviem čo ďalej

kimi203
6. jan 2018

@1medvedik1 pozri, keby nema co sryvat, ta mu nevadi, ze mu ho pozries,,,,,ja s mojim mam spolocny ucet na facebooku....hocikedy si zoberie moj tel ked ma svoj vybity a som s tym v pohode....keby tam mam daco na skryvanie tak chytam infarkty...

1medvedik1
autor
6. jan 2018

@kimi203 ja si tiež myslim to co ty. Priateľ si odo mňa pred rokmi na začiatku nášho vzťahu vypýtal ako prvý odo mňa heslo nie ja od neho a teraz toto... Hocikedy som Mohla mať jeho telefón a on môj preto nerozumiem...

bmuller
6. jan 2018

@1medvedik1 len hlavne klud, nevytvaraj karastroficke scenare o zaniku vztahu. odpovedz si na otazku - zmenil sa nejak jeho pristup, vztah k tebe?? boci od teba, odchadza prec na dlhsie, ako mal vo zvyku? nejaka Petra predsa nemoze par smskami podryt vas vztah, ak to sama nenafuknes... ano, mozno sa mu paci a citi sa za to pred tebou vinovaty - a chlapi to neradi priznavaju, tak reaguje ako dikobraz. pozri, vztah pokazit mozes vzdy - ale to by som nechala na cas, ked naozaj budes mat dokazy a budes vidiet, ze to s vami ide od 9 k 5. inak sa zatial skus "hodit do pohody", chodte na vychadzku, korculovat alebo tak... a spravaj sa, akoby nic, bud prijemna a atraktivna. ak ti na vztahu zalezi, skus nejaku Petru zatial prehltnut bez hysterie, a ukaz mu, koho ma za partnerku. jasne, nie je lahke tvarit sa, ze si v pohode, ked tebou lomcuje ziarlivost a mas pocit, ze sa mu ktosi paci, ale skus... musi mat pocit, ze mu vas vztah vyhovuje a si super zena, nie ziarliva stihacka.

stanulienkat
6. jan 2018

@gabrielagaladova prepac,ale vyraz,ze taketo slapky nicia vztahy?? Nie tie slapky,ale chlap,co ma doma zenu a je zadany,tak nema co rozpravat ako by ju pretiahol. Ona za to nemoze,ze mas sprosteho muza. Moj by letel po takejto vete.

kimi203
6. jan 2018

@1medvedik1 ved uvidis, nechaj si to ulezat v hlave a rob podla seba.. Nikto ti "najlepsie" neporadi, nikto sa nevie lepsie vzit do tvojho zivota a vnimat situaciu medzi vami. Dobre sa rozhodni a napis, ako si dopadla. Zaujima m to. Drzim palce, nech je to iba nedorozumenie. Mirka

liv1
6. jan 2018

Mala som pre teba rozpisanu dlhu spravu, ale rozhodla som sa nakoniec ze ju na verejne forum neuverejnim a nedala sa skopirovat aby som ti poslala IP. Je to prvy varovny signal, tie ktore sme si tym presli (ja pred 15 rokmi) vieme ako to zacina. Mas hodne klapky, asi sa bojis, mozno si si nim bola ista. Ale par bodov je jasnych. Zatlkat bude, necakaj od neho hocijake vysvetlenie. Chces pocut ujistenie ze ta miluje ze to nic nebolo? No ale bolo, lebo este len ani manzelia nie ste, deti nemate a uz klame, a namiesto toho aby sa ospravedlnil v noci ti nedviha neodpoveda a vola nejakej kolegyni. Vola? V noci? Naozaj? Kolegyni? Dievca otvor oci. Vyhrazanie ti nepomoze asi by mu naozaj nevadilo ze by si sla na diskoteku. A keby si mu povedala ze si bola v mobile, bola by si ty ta najhorsia. Moj ex zo mna urobil idiota, ale nakoniec vysvitlo ze on bol ten klamar a nevernik. Ale na uvode som bola ja na vine, ze on mi telefon neda, lebo ja mu ho kontrolujem atd. Nechcem ist do podrobnosti. Ak niekto nema co skryvat, nemaze sms, neblokuje si telefon, nevymysla si.
A este hrozi rozchodom? Clovek co miluje hrozi rozchodom a nebude sa bavit na tuto temu. Prosim? By som mu povedala ok, chod...

liv1
6. jan 2018

A teraz pozeram ze mas 21. No to som mala presne aj ja ked sa to vsetko zomlelo. Neskutocny pribeh. Ale to je zivot. Niekedy nastastie, niekedy nanestastie. Drzim ti palce nech to vyriesis vo svoj prospech.

beadgirl
6. jan 2018

@bosoriak som vydatá 100 rokov a bežne sa mi stáva že nedvihnem lebo nepočujem a zistím až ked som doma z akcie 🙂

liv1
6. jan 2018

@beadgirl prepac mne si to nepisala 🙂 ale bezne sa ti stava ze volas v noci kolegovi, pisete si sms a manzelovi komunikaciu zatajis, sms vymazes a na tu temu sa nebudes bavit s vyhrazkou rozchodu? 🙂