Priateľovi rodičia

11. sep 2021

Priateľ ma neustále núti stretávat sa a jeho rodicmi najmä mamou. 3x do týždňa ma k sebe volaju najesť sa. Pritom mám doma navarene mám vlastne jedlo . Akoby som bola chudera ktorá nemá ani na jedlo. Som introvert ako vyšitý nemám rada spoločnosť iných ľudí najlepšie mi je doma s knihou v ruke mňa nebavia rodinné grilovcky oslavy a pod a ešte keď je to priateľova rodiná. Prečo to vlastne jeho mama robi? Prečo má stále volá k nim? Veď ani s vlastnými rodičmi niesom toľko v kontakte. Priatel si myslí že jeho rodičov nenávidím. Jeho rodičia sa pýtajú že čo ich toľko odmietam. Tak jasné že sa im to zdá veľa keď ma toľko x stále volajú. Cítim sa pri nich jak 5 rocnw decko

siska53
11. sep 2021

Mozno ta chcu spoznat. Ved sa s nimi poropzpravaj, vysvetli, ako tu nam, ze si introvert atd.. a ze nejde o nich, ale celkovo nemas rada taketo aktivity.
S priatelom byvas alebo sa len stretavate?

autor
11. sep 2021

@siska53 stretávame sa a to mi príde divne že nie sme ani zobraty nemáme deti a jeho rodičia ma chcú silou mocou u seba doma......

autor
11. sep 2021

@siska53 jasné že keby som bola jeho manželka by som zátka zuby a snažila by som sa ale ja sa nechcem o nich snažiť keď ešte neviem či nám to a priatelom vydrzi...keby bola už aspoň svadba alebo dieťa tak okay snažím sa. Ale ja som snim ešte len necelý rok a už robia kolo toho také ceremonie?

autor
11. sep 2021

@siska53 už som bola a jeho rodičmi minimálne 10 x a to ma ešte nespoznali? A prečo by ma chceli spoznať keď nemajú vo mne istotu že ostanem s ich synom ? Však sme len frajeri.

autor
11. sep 2021

@siska53 a plus jeho mamka je prehnané milá proste je to až neprieodzene niečo mi tam nesedi je az príliš preslávená ku mne ako med stále mi hovorí že jej záleží na mojom šťastí pritom má ledva pozná, že je šťastná zato že si jej syn našiel takú priateľku a také sladké slová veď viete a hovorí mi to často cítim sa trápne. A stále má obima pusinkujw už sa cítim dakedy jakeby sme boli lezby. Ona chce mať somnou príliš vrúcny vzťah ale proste je mi divné sa obimat a pusinkovat so svokrou 3 x do týždňa a stále sa na mňa usmieva až mi je z toho divne...

bagre
11. sep 2021

čo tak skúsiť pohľad z ich strany? Ty si introvert, oni možno naopak... nemusia mať ani žiadne postranné úmysly, proste ťa berú ako člena. Ak ti to vadí, tak im to povedz, aspoň budete mať jasno. A nie, ty sa nemáš snažiť až potom, keď bude dieťa na ceste, ty máš byť príjemná už teraz. Skoro rok je málo? Majú čakať kedy ty prejavíš záujem?
Neviem koľko máš rokov, ale teda celé to na mňa pôsobí straaašne nevyzrete. Možno keby si zažila opak, by si vedela oceniť nejaké veci.

autor
11. sep 2021

@bagre mám 22 rokov a priateľ tiež.

autor
11. sep 2021

@bagre jeho mamka povedala že ma berie už ako jej dcéru a to ma videla 10 x.. cítim sa divne. A priatelom som 8 mesiacov. On je študent

bagre
11. sep 2021

Ak ti nie sú nejaké veci príjemné, máš snáď ústa a vieš sa vyjadriť, že ti už niektoré veci nie sú po chuti. No a potom ma ešte napadá taká vec, že ak je to naozaj moc sladké, tak si daj pozor, ale hlavne na priateľa. Teda lepšie sa pozri na ich rodinné fungovanie - lebo keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú...
22 je väčšinou ešte málo /nič v zlom, ale človek ešte inak pozerá na veci, a tie čo by mal sledovať, zase žiaľ nevidí/ 😉

taskataska
11. sep 2021

nevesta na pohladanie, fakt veru
aj ked len potencialna...

autor
11. sep 2021

@bagre veď toto že máme málo rokov ja som jeho prvá a on je ešte len študent a už ma tak vážne berú tak somnou počítajú a vlastne prečo tak chcú aby sa ich synovy udržal vzťah keď ma ešte len 22 rokov a ešte 3 roky bude študovať. Prečo berú jeho vzťah až tak vážne keď vedia že najbližšie roky sa nebude zenit ani mať deti ani bývať sám ???

autor
11. sep 2021

A jeho mamka sa neskutočne teší z toho že ma vzťah.. pritom vie že ešte 3 roky bude syn pri nich doma.

katulastraka
11. sep 2021

Mozno mal doteraz same truby a rodicia su stastni, ze si nasiel nejaku normalnu :D alebo naopak nemal nikoho a rodicia su stastni, ze nie je syn na chlapcov a budu vnucata :D ja mam tiez falosnu svokru a tiez pocuvam od muza ze nemam rada jeho rodicov. Pravda je taka ze k nim necitim nic, len ich akceptujem

cacianka
11. sep 2021

Nedaj sa nútiť. Je pekné keď sa chcete spoznať navzájom, ale to by ste sa mali by 2 najprv, a keď ste frajeri netreba to nútiť. Aj mne to pripadá príliš, také manipulatívne. V tejto fáze stačí 1x Max 2x za mesiac na chvíľu, obed alebo večera,grilovačka, guláš , neformálne chvíle.
Tu mi bliká kontrolka akoby ťa s ním manipulovali byť. Akoby ťa lovili....

dilino
11. sep 2021

Pišeš že ťa beru ťa jeho rodičia ako dcéru tak preto sa aj teši.Tvoj priateľ má nejakých súrodencov.Ak nie alebo má brata a sestru nie tak sa jednoducho s teba tešia.Nie každý je introvert sú aj extroverti ktorý sa z iných ľudi tešia.

siska53
11. sep 2021

No .to by sa ani mne nepacilo.a to ja som skor asi extrovert.. . to je este fakt skoro, necudujem sa ti, ale urcite im treba vysvetlit, ze co a ako..

autor
11. sep 2021

@cacianka no a ona sa pýta na všetko akoby bola moja kamoska dokonca na nás sexuálny vzťah že či všetko klape lebo že jej záleží na Tom aby všetko klapalo z každej strany. A plus stále má volá k nim spať Toro nechápem už vobwc

autor
11. sep 2021

@cacianka rodičia kúpili priateľovi manzelsku veľkú posteľ do jeho izby aby som tam mohla snin spať. Mne je ale trápne unho prespávať snin na posteli keď su jeho rodičia doma... A nechápem prečo tak chce aby som snim spala ?

lubina
11. sep 2021

nie je to nejaky mamickin maznacik, ten priatel?? Ked ta stale tak vola k nim domov...ak tolko nechodis ani k svojim rodicom,, tak k jeho by som urcite tiez nesla a uz vobec, aby mi oni kupovali postel a som tam prespavala....to je ako v tej pesnicke "ked vtacka lapaju pekne mu spievaju".....alebo sa boja ze ich synacik od nich odide...

autor
11. sep 2021

@cacianka a nie len to, on ma núti byť ešte aj a jeho babkou a dedkom lebo jeho starý rodičia chodia vkuse ku nim domov a vkuse chcú aby som bola snimi jeho rodičia a starí rodičia.. a jeho babka mi raz povedala tak zvlatne že prečo odmietam také super akcie snimi...

kitycat
11. sep 2021

Rozid sa s nim a do konva zivota si citaj knihy doma... Ako co ti je? Tak snad priatel a rodicia su taki aki su a bud to ako tak stolerujes alebo si chodte kazdy po svojom... On to nevidi? Ze ty radaej knihu ako rodinu? A ked busete zobrati tak by si sla iba preto, ze musis lebo ste manzelia a mate deri. Prehodnot svoj postoj k zivoru alebo hladaj podobne zmslajuceho introverta..

bagre
11. sep 2021

no tak z toho, čo píšeš tak teraz to začína znieť divne... prílišná naviazanosť minimálne... a ty a priateľ ste ako na tom medzi vami?

autor
11. sep 2021

@lubina je a jeho mamka ho volá v zdrobneninach volá ho aj zlatusik a mňa zlatuska

lubina
11. sep 2021

tak to by uz u mna svietilo svetielko, ze to nie je nieco v poriadku. Mat pekny vztah s rodicmi partnera je fajn, ale ked ste taki mladi, tak to este nie je potrebne, ved sa nejdete zajtra brat a mat rodinu....tu by som si urcite davala pozor, lebo ak sa raz rozidete, tak ta budu ohovarat kade tade...

autor
11. sep 2021

@lubina proste jeho mamka sa k nemu správa jak k 5 ročnému a ku mne to isté. Tiež sa ku mne správa jakeby som bola v plienkach. Priateľ je chvalabohu normalny a tiez sa hanbí zato že napr mamka na verejnosti po ňom kričí chrobáčik zlatusik

autor
11. sep 2021

A ešte stále hovorí synovi že ma ísť na kozne lebo ma akné a že zato aby sa mi páčil. A že si ma kúpiť pekne veci aby sa mi páčil a také.

lubina
11. sep 2021

lenze to by on sa mal pomaly odstrihnut od rodicov. Ved je pekne k nim ist, ale nie tri krat do tyzdna, alebo aj viac....mozno si cely vztah treba premyslit, ak sa ti uz teraz nepaci, ako sa vam vnucuju do vztahu...

modramacicka
11. sep 2021

Ste spolu 8 mesiacov, rodičov vidíš 3x do týždňa ale videli ste sa spolu 10x 🤔 veľmi mi to nevychádza

autor
11. sep 2021

@lubina a on nielenže s rodicmi chce tráviť veľa času ale ešte aj s babkou. U babky je tiež 2x do týždňa lebo sa tam chodí najesť. Jeho babka vari dokonca pre všetkých pre priateľa aj pre jeho rodičov sama od seba ešte im aj chodí domov oprať kým sú v praci žehli celej rodine oblečenie. A sama od seba sama to chce..

cacianka
11. sep 2021

Tak toto je už príliš. Sex, babkovci akcie. Niečo medzi stačí
Veď ste skoro pubertiaci, sladkých 22 a kým vstúpite do manželstva ( nielen práve vy 2 )tak obaja ešte môžete mať aj 2-3 frajerov partnerov.
Iný je život študentov, škola prax šport kultúra kamoši partie, cestovanie, spoznávanie iných ľudí, obaja sa ešte profilujete, brzdí a nedaj sa nútiť. Máš aj svoju rodinu, priateľov spolužiakov a iné predstavy ako tráviť voľný čas, nielen 3x týždenne či 12x za mesiac tráviť u cudzích. Ja som intro aj extro ale toto je už fakt mimo môj pochop. Aj toleranciu