Príbeh mojej sesternice

Mám sesternicu, ktorá momentálne prežíva veľmi ťažké obdobie. Jej situácia je taká zamotaná.
Sesternica nebola štastná v manželstve a chcela sa rozviesť. Než sa stihla , zaľubila sa do kolegu ktorý je o tri roky mladší. Keď to zistil manžel urobil také rodeo, že v záujme zachovania rodiny a vraj kvôli deťom sa s nim rozišla, aj keď to strašne oplakala. Teraz chodí ako telo bez duše, výrazne pochudla. Lenže ....nič nemôže byť len tak, zrazu vyplávalo na povrch že milý manželík už má frajerku a má ju hodne dlho. Paradox, že on môže ale ona nie. A za všetko vraj môže ona, lebo si začala prvá. S rozvodom však manžel nesúhlasí.
Povedala som jej nech sa rozvedie a nech skúsi sa znova kontaktovať s kolegom, ale najprv nech sa rozvedie. Čo vy na to ?
janinah
22. júl 2009
nie sme otroci,ak s niekým nechcem žiť,tak nebudem..a že ona môže za to,že chudáčik muž si musel nájsť frajerku? =-) kvôli deťom sa dá veľa vydržať,ale manžela s frajerkou by som okamžite vykopla zo života,ten kolega je však čierny bod pre nu,najprv sa mala rozviesť a potom zaľubovať 😉
frisbee
22. júl 2009
maminuska...a snažili sa predtým v manželstve problémy nejako riešiť,alebo bola nespokojná,ale s mužom to nepreberali?
simona55
23. júl 2009
ale baby ze kvoli detom sa da vela vydrzat :-p ale deti odidu mi nadalej ostavame pri tyranovy, nieako ani to neni ok.
frisbee
23. júl 2009
máš pravdu,Simonka 😉
libka1
28. júl 2009
dnes som sa naucila v inej teme pekne slovo ze fas, tak to sa nanho hodi, ani som necakala ze ho tak skoro pouzijem 😃 dakujem vanja 😉
vanja
28. júl 2009
libka 😉
maminuskaautor
30. sep 2013
No dnes som natrafila na tuto tému čo som písala ešte v roku 2009. Takže vám môžem pekne porozprávat ako to všetko dopadlo .
Sesternica sa rozviedla s mužom , ktorý sa nechcel vzdať milenky, lebo že on musí , lebo ona ( manželka ) stojí za p.... .
Bordel v rodine okolo toho bol teda riadny :-|, aj policajti zasahovali , lebo ju fackami presviedčal aby to stiahla. Po rozvode sa z domu s deťmi odsťahovala do podnájmu a počkala na vyplatie z domu ( 3 roky ). Dnes býva s dvomi detmi v trojizbovom byte , našla si priateľa - vdovca , ktorému zomrela manželka na rakovinu a pomáha sa mu starať aj o jeho 12 ročnu dcéru , on jej to zas vracia inak . Je to ešte taký krehký vzťah ale ja verím že je to vyjde.
Exmanžel si do domu nasťahoval milenku , zvady a kriky sú tam na dennom poriadku , teda kričí hlavne ona po ňom . Deti , ktoré by aj chcel možno vidiet si domov neodváži doviesť, na dovolenku ich vziat nemôže lebo ona nechce, darčeky nekupuje lebo zrejme nemá za čo ( všetko mu zhrabne ), jeho vlastná sestra a rodina kruti hlavou a spomínaju " zlatá Eva ".
lili_mia
30. sep 2013
@maminuska Ono sa vraví, že človek si nakoniec nájde takého partnera akým je on sám .. a tí zlí dupľom, niektorí majú to šťastie, že sa ich polovička (je jedno, či muž, či žena) bojí rozviesť (ved čo by na to povedali ostatní?), alebo sa bojí celkovo budúcnosti. Vidím to na niektorých ešte len randiacich pároch, nechápem ako dokážu byť s niekým, kto sa k nim správa odporne, pre pocit začlenenia v spoločnosti, že nie sú na ocot.
macamac
30. sep 2013
@maminuska a prečo sa nedala dokopy s tým mladším kolegom?
maminuskaautor
30. sep 2013
@macamac mladší kolega si našiel už niekoho iného.
janickacrazy
30. sep 2013
Tak mu treba, ked mu nebolo rady. Ako sa vraví, na každého raz dojde. 🙂
adrioska
1. okt 2013
@maminuska Super, ze to tak dobre pre nu dopadlo a jej pribeh by mal byt poucenim, nakopnutim aj pre ostatne zeny, ktore sa boja rozist, rozviest a radsej budu trpiet v zlom vztahu. Ked niekto velmi chce, vsetko sa da. Drzim jej velmi silno palce!

Začni písať odpoveď...

Odošli