Problém môjho švagra a jeho frajerky

elenolor
15. okt 2015

Ahoj zienky chcem sa spytat co si o tom to myslite vy .
Dnes som sa dozvedala ze manzelov brat co mal rok frajerku jej nieco nasiel na fb . Konkretne mal nejakeho citaka a pozrel si jej fb a nasiel tam videa ako si p.... Prstuje a posiela to nejakemu chlapovi a pisala mu ze tam chce jeho k.... . No chudam zevraj plakal v robote a volal jej a ona mu klamala a povedala ze ked ju opusti tak sa zabije . No ja som snej nemala vzdy dobry pocit ja som ju volala ze je cupka lebo mi nieco nesedelo na nej od zaciatku . A ked sa strasne hambila mojho muza tak mi to bolo divne . Prisla k nam na navstevu a kukala do zeme . Chapete to lebo ja nie . A este k tomu je skareda tucna a vizera ako chlap . Vas nazor na to

limoncino
15. okt 2015

Že je mi to jedno. Ale bolia ma oči z toho pravopisu

tajka1986
15. okt 2015

Zase nejaka vymyslena blbost 😠

kuka221
15. okt 2015

Bodaj by sa nikdy na tomto svete väčšia tragédia nestala 😨

jonas17
15. okt 2015

Už nič strašnejšie na tomto svete neexistuje..len škaredá, tučná a "vizerajúca" ako chlap frajerka manželovho brata...bože, keby som ja mala také problémy...

prego81
15. okt 2015

ako pilotna cast k novemu serialu z prostredia slovenskej dediny celkom dobre... 😀 😀 😀

moni244
15. okt 2015

@elenolor a ty co to riesis? Radsej si pories pravopis a menej sleduj telenovely a venuj sa rodine, taketo veci riesia akurat tak babky na dedine. A odsudzovat ludi podla vyzoru hovori za vsetko.

elenolor
autor
15. okt 2015

Ha hlupane

elenolor
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moni244
15. okt 2015

@elenolor ha, uz ti zmazali koment 😀

prego81
15. okt 2015

@moni244
myslim ze sa mozes tesit na postu 😀 A aj ja si koledujem 😲

sardinka335
15. okt 2015

@elenolor takže zhrnme si to 🙂 škareda, tučna ,,mužena,, si prstovala ,,chamajdu,, a??? To si musí vyriešiť tvoj švagor s priatelkou.... 😀 Je to medzi nimi, iste nerobí sa to ked mam vzťah....čo už, bohvie čo ju k tomu viedlo.

mawka
15. okt 2015

mozno posielala fotky aj tvojmu muzovi, ked tak klopila zraz pred nim 😕 😅 😀

barbora59
15. okt 2015

@sardinka335 chamajdu si zabila🙂

sardinka335
15. okt 2015

@mawka jeejdanenkypanenky!!!!

cerez
15. okt 2015

Položila si otázku "problém môjho švagra a jeho frajerky". To si musí vyriešiť on sám resp on a jeho frajerka. To ako vyzerá má zdedené od matky a otca a ak je spokojná so svojou váhou a nevadí jej to, tebe to vadiť vôbec nemusí. 😉

limoncino
15. okt 2015

@mawka myslím, že teraz si tomu nasadila korunu teda 😀😀

jana_eyre
15. okt 2015

@cerez ta otazka sa najprv volala "strasna vec", admin to tym premenovanim zhrnul tak dokonale, ze uz ani nepotrebuje odpovede 😀 😀

cerez
15. okt 2015

@jana_eyre To som vôbec nepostrehla. Ale vystihla si to naozaj dobre. 😀

mawka
15. okt 2015

@limoncino zase cista zavist len preto ze nejaka tucna ma viac obdivovatelov nez mozno stihla, ktoru ani vlastny muz nepretiahne. toto neni problem svagra a jeho frajerky, toto je komplex menejcennosti zakladatelky 😉 ta ne?

esterba
15. okt 2015

@mawka 😀 vies ze aj mne to hned napadlo? 😀 no dnes je tu zase sranda.

liebling98
15. okt 2015

@mawka kvôli Tebe mám teraz oprskaný telefón. 😀

seahorse27
15. okt 2015

@mawka Presne toto napadlo aj mne, ked som to docitala. Zapletka odhalena :D

timea7
15. okt 2015

@mawka ta hej a ešte vonku prší, tak nuda jak sviňa, poďho písať capoviny a riešiť všetky problémy sveta na MK od zlomeného nechta až po svetový mier 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

0silvia0
15. okt 2015

@elenolor nemohla by si kontaktovať prvosienkujarnú v jej téme? https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/tazive-rodinne-tajomstvo-2/
aj ona rieši tučnú, ohyzdnú, ešte k tomu aj sprostú hormonálnu ženu ako riešiš aj ty. Určite by ste si spolu dobre podebatovali 😎
Nie ste náhodou sestry? 🙂

limoncino
15. okt 2015

@0silvia0 😀😀😀😀

moni244
15. okt 2015

@prego81 zatial nic 😉 nejako stichla

limoncino
15. okt 2015

@moni244 možno tiež točí nejaké video 😀

sardinka335
15. okt 2015

@limoncino sa rehoceeeem.... 😀 😀 😀 ze točí videjo...

limoncino
15. okt 2015

@sardinka335 tak, čo bude horšia než nejaká tlsta muzatka???? 😀

fidorka7
15. okt 2015

@mawka presne to som chcela napísať, na fb sa nehambila pred cudzím chlapom a pred jej mužom oblečená na návšteve áno? nejaké divné, iba ak ... 😀 😀 😀