Problémy so svokrou

nefertitty
7. jún 2014

Ahojte babule. Mam problem ktory sa tyka svokry.S manzelom a detmi byvame u jeho rodicov svokor je v poho ale obsas si vypije ale svokra to ani nie je clovek ale samotny satan 😠 Ma 70 rokov ale vobec nato nevyzera, nema nijake choroby,nechodi o palicke ,a vyzera tak na 60 jako mladica. So svokrom neziju uz vyse 20 rokov ona ma vlastnu izbu a svokor tiez. Ale to jej chovanie sa neda nicim inym nazvat ako hyenizmus!!! Kazdy den vyvolava so svojimi sestrami a na mna aj muza stale kyda, stale nas ohovara a nadava nam do kadejakych spin. Dokonca aj mojim detom ked chcu ist knej do izby tak im povie citujem,, vypadni z mojej izby lebo ti papulu rozbyjem,,. Najhorsie je to ze robi naschval zle. Ja som momentalne tehotna v 7 mesiaci a mam rizikove tehotenstvo. Mala som uz 3 potraty a obe deticky sa narodili predcasne ,kedze mam slaby krcok a zacinam sa otvarat.mala by som viac lezat a odychovat ale to nepripada do uvahy. Musim varit, upratovat a starat sa o deticky.Samozrejme upratujem len ja, ona nepohne ani len prstom,pritom vie ze mam rizikove.Mame dvojposchodovy dom ale vsetko je to na mojej hlave a ja uz nevladzem.Nikdy sa ani len metly, ci mopu nechytila a v zivote mi s nicim nepomohla.Dokonca aj s prepacenim hajzel do ktoreho sa vyserie neumyje, caka kym to ja nespravim,ani vanu si za sebou neumyje proooste ma na salame. A navyse je pobozna a kazdy den chodi do kostola. Ked ohovara ,ked vola so sestrami tam im kliacha ake sme my spiny a ze ona ma moje deti na krku pricom ja cele dni nic neurobim.Alebo nadava ze malu nechavam v postielke, zatial co upratujem alebo varim tak sa jej nemozem venovat. Proste robi napriek aj 3 den po cisarskom reze ked som dosla domov a manzel so svagrom robili novu podlau ,samozrejme ani prstom nepohla, prve ked som dosla z nemocky bolo ze som chytila mop a umyvala dlazku a to 3 den po sekcii. A najhorsie je to ze ked som prisla o babetko v 5 mesiaci ,predomnou urobila divadielko a hodiny potom zase som ju pocula ako sestre vravela ze chvalabohu ze ten bastard umrel,ajtak by sme sa on nestarali a toto jej v zivote neodpustim 😔 Manzel sa s nou tiez nebavi,dokonca ona ho od malicka tyrala, bila, privezovala mu roky a mlatila ho snurov od kabla pre zle znamky . Hrôza a to si vybijala tak zlost na nom lebo nenavidi ani svokra a ani jej dieta-mojho muza. Ked uz ho nemohly byjavat tak mu zacala vulgarne nadavat aj dodnes aj jemu,aj mne ,aj svokrovi. Teraz ked som tehotna robi este viacej zle aby som sla predcasne rodit, naschval bucha dvermi aby som sa lakla o 5 rano uz zacina buchat dvermi aby som sa zobudila zapina pracku a pod. Manzel jej uz kolko krat povedal ze je sibnuta nech sa da liecit a samozrejme mu zacala nadavat a pod. Manzel mi stale vravi aby som si ju nevsimala a srala na nu ze je to schyzofrenicka a narusena osoba. Ale to sa neda, manzel ked je v praci tak si dovoluje este viac.Dokonca aj ked horko tazko pomyvym dlazku a schody po ktorych aj pani princezna chodi este na nich napluje 😒 Uz som z toho vazne psychicky na dne a ju to samozrejme tesi. Najlepsie je ked na nas robila zbierku v kaplne nemocnicne tam chodila na omse a ked ma kaplan zastavil a opytal sa ma ze ked nam pomaha ci je uz lepsie, ja som povedala ze to tak vobec neni a povedala mu pravdu.On jej potom musel zrejme nieco povedat lebo ked som ju pocula ohovarat povedala ze jej tam uz zakazal chodit a ze je to moja robota a dokonca o mne tvrdila ze mam asi s kaplanom pomer ked mi nadrziava a za kazdym ked zacne na nas nadavat a ohovarat potom ked skonci zapne si radio a s kludom sa pomodli . Ako dalo by sa tu o nej pisat roman co vsetko robi a robila,ale to by to bolo na dlho. A preto som sa vas chcela opytat ci mate nejake skusenosti s tak podlou zenou ako je ta moja svokra,? Alebo co mam robit, normalne niekedy chcem aby uz umrela alebo aspon aby ostala v nemocnici aby uz dalej nemohla ublizovat. Odist nemozme lebo nemame kde a navyse len moj manzel pracuje kedze ja som na materskej a musime este poplatit dlhy. Dakujem za pomoc a podporu 😅

nyusika
9. jún 2014

ja nerozumiem najma tomu, preco ste v tak zlej fin. situacii nepockali s tretim babom do doby, kym sa to zlepsi. nezamestnany manzel, na krku exekúcie,
tak ale, nemusim vsetkemu rozumiet 🙂

22beba
9. jún 2014

ja nemám svokru... ale vlasy mi stoja dupkom koľko zlosti a nenávisti dokáže mať v sebe človek :-O no mne keby rupli nervy tak ju vyobšívam tým káblom po tom hrbe že by sa z toho nepozbierala .... a potom nech sa ide po kolenach modliť aj do baziliky na svetopeterské námesie do ríma ak by jej pomohlo .... ešte by som išla za nou a kopala ju do riti ! .... tvoje detičky si tiež musia vytrpiet kriku ... deti cítia zlo .... ☹ fuj normalne by som všetky vulgarizmy sveta použila .... prajem ti aby sa to čím skor vyriešilo neviem si to ani predstaviť ako sa musíš cítit ☹ ja na tvojom mieste by som dávno odišla ... aj ked viem že niekedy situácia nedovoluje hlavne koli dlhom ... poznam to ja by som od nás tiez odišla najradšej.... ešte raz drž sa a prajem ti nech ti prebehne dobre porod... poplatte si všetko čo bude nutné pošetrite a chodte od tial preč ... drž sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

mamavera
9. jún 2014

@michele11 ešte som nikdy v živote nepocítila takú nenávisť, aby som niekomu želala smrť 😝 😝 😝 😝 to by som už cítila nenávisť sama k sebe.

elise
9. jún 2014

@nefertitty nečitala som všetko ale ja by som volala policiu keby mi ubližovala (moja ubližovala a mám to vyriešené) skus isť k tvojim rodičom popripade.

bibika55
10. jún 2014

@nefertitty treba dať návrh do zariadenia.Sú na to .spôsoby ako ju tam dostať.Na úrade soc.vecí vám musia dať radu ako ďalej.

mala_hobitka
10. jún 2014

treba odtial vypadnut, namiesto vyhovoriek ako sa to neda zacat riesit ako to pojde, skusne obecny byt alebo pod, a ked nic radsej do 1 izboveho bytu a klud, a ked nebudes musiet robit v baraku, tak budes mat viac casu na svoje deti, ktore v hentej vasej domacnosti neskutocne trpia, plus da sa najst aj robota na doma (nie nejake lepenie obalok a podobne, to su hluposti) napr. nejaka praca na kratky uvazok alebo strazenie deti alebo vencenie hafanov - toho by aj deti mali radost, staci to skusit
a mimochodom ja som tvrdohlava, keby na mna svokra hucala ze nic nerobim, ok tak by som nic nerobila, upracem svoje, zamknem, lahnem a nech sa aj po...., nemusis sa s nou hadat, proste ignoruj, rob len za seba

belasy_motylik
11. jún 2014

Uveďte ma niekto do obrazu, lebo som sa stratila 😀 Dom je koho? A exekúcie vznikli z čoho? Chcem sa v tom trochu zorientovať.