Reakcia manžela

8. nov 2022

Ahojte, prosim ako by ste reagovali.,.ak by Vam manzel povedal.,. Bolo nam toto treba? V nasom veku? Ved to len reve a nespi :( Mame obaja 33 co je si myslim krasny vek,. Povedal to na toto: bola som mu spravit veceru,. cca asi 10min,. ked som dosla mladsi syn 1,5mesiaca velmi plakal ma koliku asi tak place a nespi velmi uz par dni,. Starsi syn ma skoro 3roky,.. on takto zareagoval som velmi sklamana z neho.,.doslo mi az zle co to trepol? Ved toje male nevinne dieta ,. Ono nemoze predsa zato?a je nase? Nie cudzie?

fineta
8. nov 2022

😂 😂 😂 To je len hláška unaveného chlapa. Aj u nás to je podobne.. 😁 Keď má malá svoju chvíľku, tak povie mi, že "vidíš, drahá, to preto, ze Ti nebolo rady" (pred tromi rokmi v jeden pekny letný večer) 😅.. Ale inak je zlatý. 🤪 Sme o kúsok starší, ale to nič nemení na veci. 😁 Prosím Ťa, neber si to k srdcu, jedným uchom dnu a druhým von. 🙏😁

nikpa
8. nov 2022

Ja si to poviem aj sama keď našim malým hrabe a vystrájaju. Revu o preteky, do toho jeden bucha s autíčkom o stenu a druhý práve strhava žalúzie z okna 🙈 takéto situácie máme denne a keď sa na nich pozeram už na pokraji kolapsu s myšlienkou, že sa idem zavrieť sama do izby nech nevidím čo robia, tak si toto v duchu poviem. Lebo aj ja som len človek a mám len jedny nervy. Pri tom to vôbec tak nemyslím, v živote som ani na sekundu neobanovala, že ich máme a nedala by som ich ani za cely svet, milujem ich nadovšetko. Nech sú aj zlí, hlavne že sú zdraví. A tvoj muž to tiež určite tak nemyslel.

kaktusik007
8. nov 2022

hlaska mojho brata na moje deti, ked sme u neho asi 30 minut na navsteve, alebo sme sa stretli u rodicov ---- Zlatý Herodes!!!

mam ho vari za to nenavidiet? 🤣🤣🤣🤣

ketrint
8. nov 2022

@kaktusik007 OMG 🙈😂😂😂 toto som ešte nepočula 😂

kleopatra114
8. nov 2022

Ja samu seba považujem za najmilujucejsiu a najobetavejsiu matku vo svojom okoli a tiež si kolko krát vzdychnem , či mi bolo toto treba 🤭 mám 35, 2 náročnejšie deti na starostlivosť 😊

guiseppinka
8. nov 2022

Dnes som sa to pytala asi 4x.. z toho 2x hned do 7.15... prcek vstal, siel jest, vsetko ok... Sli sme sa chystat do skoly, spustil rev a reval 15 min vkuse. Vysli sme poobede z jasli, zastal, zacal revat, sadol si na chodnik, 2x sa hodil na zem a reval 45 vkuse... Medzitym som stihla ist po starsiu do skoly, zohriat jej obed... Vvera reval tiez nieco vyse hodiny vkuse...

tykat
8. nov 2022

My sme si to s muzom hovorili bezne 😁 hlavne pri uvrestanom synovi. Kde sme rozum dali 😂 ... teraz su uz decka takmer dospele a so smiechom spominame na tie casy kedy sme ani na wcko nemohli odbehnut bez decka na rukach alebo zavesenom na nohe.
Velmi to prezivas, bude lepsie.

lulaby1982
9. nov 2022

Zazvonil zvonec a oddychu a vlastným egoistickym potrebam je dlhý čas koniec. Normálna reakcia ,koniec detských liet,koniec slobody,koniec spánku , rola na doživotie, nuž nezávidím Vám ,kto má deti vie o čom hovorí, vitajte vo svete rodičov , už ste kompletná rodina,už sú z vás nevolnici,volky ,nevolky musíte obskakovať dieťa.

Už len si zvyknúť , už ho priniesol bocian, vrana ho nezoberie späť. Spite a oddychujte kde sa dá, v stojí pri linke, na WC, na balkóne, za stolom, komore,za pecou .

Tatkovi povedzte ,to tak majú všetci tatkovia,že má rolu na doživotie , treba sa k tomu postaviť ako chlap,ako alfasamec . Čo si urobil to má,nie je možné reklamovať u Santa Clausa. Za detskými časmi netreba smoklit , treba vnímať budúcnosť bude ešte horšie , to je len začiatok. A hnev vystrieda strach.

radkaradix
9. nov 2022
mrva
9. nov 2022

booozinku, to ja hovorim pravidelne. A este vyrazy: da sa to reklamovat?, myslis, ze sa este zmesti do hniezda zachrany?, jeho len zakon chrani, lebo materinska laska uz neexistuje... uvolni sa trochu. To ze je to vase dieta neznamena, ze si nemozete na. v sukromi ponadavat. Ja si s manzelom x krat rozpravam, ake by to bolo, keby sme zostali pri dvoch detoch (a nemali ich 5, ako teraz mame). A milujeme ich vsetky, nelutujeme, ze ich mame, ale aj tak by som ich niekedy... 😁 Uvolni sa a nechaj muza sa trochu vyventilovat. Nemusi byt vzdy pozitivne naladena motorova myska. Kazdemu obcas decka lezu na nervy a je fajn, ze ti to povie. A ty to tiez povedz jemu a po adavajte si na ne spolu. A za mna: 33 rokov uz je vek hodny na nadavanie. Podla mna by mali mat ludia deti do 30

jaskolka
9. nov 2022

Minule tu ktosi písal hlášku, že "no co, do hniezda záchrany sa už sa nezmesti, tak si ho asi necháme".
Jednoducho rodičia v žarte alebo aj v unave povedia hocičo, ale to ešte neznamená, že dieťa neľúbia