Reakcia manžela

8. nov 2022

Ahojte, prosim ako by ste reagovali.,.ak by Vam manzel povedal.,. Bolo nam toto treba? V nasom veku? Ved to len reve a nespi :( Mame obaja 33 co je si myslim krasny vek,. Povedal to na toto: bola som mu spravit veceru,. cca asi 10min,. ked som dosla mladsi syn 1,5mesiaca velmi plakal ma koliku asi tak place a nespi velmi uz par dni,. Starsi syn ma skoro 3roky,.. on takto zareagoval som velmi sklamana z neho.,.doslo mi az zle co to trepol? Ved toje male nevinne dieta ,. Ono nemoze predsa zato?a je nase? Nie cudzie?

mimi3008
8. nov 2022

V nasom veku🤣🤣🤣ako keby sa vam postastilo a tahali smerom od 45 vyssie😆ale inak, dobry chruno, ten tvoj muz. Tooolko lasky z tej jeho hlasky ide...🤮🤮🤮tiez by ma to velmi sklamalo

nevenka
8. nov 2022

V pohode...Mame 3 deti a cakame stvrte a uz pri tretom som sa pytala, ci nam to bolo treba? A navyse takto na stare kolena? Mala som 37. Teraz cakam stvrte, mam 39 a tiez si to obcas poviem, ked mam narocny den, aj manzelovi. Ale my vieme, ako to myslime. To je taky povzdych, ze je to narocne, som unavena, nedavam to. Uff...Ale lubime ich, starame sa a ideme dalej.
Asi si citlivejsia este v podstate v sestonedeli, urcite to zle nemysli. Len je mozno prekvapeny tou narocnostou a prevalcovany tym, ako take babatka vedia trpiet a vrieskat...

veronikaszabova
8. nov 2022

Jooooj,my cakame tretie a ked sa nas niekto pyta, ci sme planovali,muz vzdy povie "keby sa tak aj tie prve dve dali vratit" 😂😂😂😂

galganka
8. nov 2022

Bežne konštatujeme, či nám "toto bolo treba". Alebo "vrece krumpiel by sa viac hodilo"... a podobne. A necítime sa preto ako naprd rodičia, deti ľúbime jak kone. A ako každý rodič sme občas unavení, občas nasratí, občas si robíme srandu... 🤷‍♀️

hederamonstera
8. nov 2022

Ako pise @nevenka, nemusel to mysliet tak ako to vyznelo.
Ja som to hovorila prve tri mesiace mojho prvorodeneho asi stale dokola😂 a uz cakam druhe😂 a to spal a nereval. Je to zataz na psychiku. Podporte sa navzajom. Ty jeho, ze to zvladnete spolocne. Bude dobre♥️

hipuska
8. nov 2022

Urobiť si srandu z niečoho, čo ťa v tej chvíli hnevá, frustruje, alebo ak nedokážeš problém odstrániť (utíšiť dieťaťa) je najlepší spôsob ako uvoľniť napätie

sella38
8. nov 2022

Nezabudni sa s nim kvoli tomu aspon tyzden nebavit. Prehanas...
Nas mladsi prvy rok!! spaval 4-5 h denne. Dodnes si s muzom hovorime, ze ak by bol prvy, tak surodenca nema, tak narocne to bolo. A kolkokrat sme si povedali, ci nam to bolo treba, najma pri vecnych chorobach, nonstop strach o dieta. Ale to neznamena,ze ich nelubime najviac na svete.

viestta
8. nov 2022

Nie, určite to nemyslel tak ako to ty vnímaš. A teba ovplyvnuje lúnava a hormóny.

nathalis
8. nov 2022

Moc to prežívaš. Asi bol unavený, zlý deň v práci, nemyslel to tak ako si si to vyložila. Keď tu na MK čítam co niektorý muži vypustia z huby na adresu žien a detí tak to je na zaplakanie. Toto? Poznámka tvojho muža nestojí ani za hodenie rukou.
Ja koľko krát poviem ze by som tie svoje natlacila do hniezda zachrany a nemyslím to tak. Takže kľud, pokiaľ sa stará a vidíš ze malého ľúbi tak sa lubte všetci a nestresuj pre kraviny.

marseillefan
8. nov 2022

Keď nám deti skákajú po hlave, revú, kričia na nás, zvyknem žene povedať, že som sa jej mal radšej do zadku vtedy urobiť. Je to len vtip, deti milujeme, aj keď sú to teroristi 🙂

thoughtfulweirdo
8. nov 2022

My sa s mužom pravidelne pýtame jeden druhého, či nám toto bolo treba 🤭 v poslednej dobe každý deň 🤣

veronikaszabova
8. nov 2022

@marseillefan 😂😂😂😂😂

srferreira
8. nov 2022

Toto mi pride bezna hlaska rodicov 😂😂😂😂 a popritom aj zivot by sme dali za tie deti 🥰

petamich
8. nov 2022

jemine netreba to zasa az tak prezivat, od narodenia dietata som uz xkrat povedala, ci sme si nemali radsej kupit psa 🤷‍♀️ a jasne, ze to nemyslim vazne a som neskutocne vdacna, ze maleho mame a manzel sa na mna isto nenahneval

tetapetra
8. nov 2022

Ja sa už 10r pýtam muža, či naozaj v tej pôrodnici musel vybrať práve toto dieťa 🤣. Ja som bola po cisárskom, výber ostal na ňom 😂

hipuska
8. nov 2022

No veď ono ešte veľa záleží akým tónom a postojom tela to povedal...

lienka.7
8. nov 2022

By som mu povedala ze v "našom veku" je to ta najkrajšia vec, co sa nam mohla stať 😉

panelacikova
8. nov 2022

súhlasím s
@viestta je viac než nanajvýš isté, že si to vytrhla z kontextu. možno to myslel s humorom, ale ty to vnímaš citlivo....

anonymous87
8. nov 2022

Juuuj naozaj to vnimas citlivo. Ja o druhom zvyknem hovorit:bolo somarovi dobre, isiel sa na lad smykat 😂 lebo mame rozdiel 7 rokov medzi detmi. Starsi ked bol maly, tak som sa mu vyhrazala, ze ho pojdem vratit do porodnice, ze je este v zaruke, lebo mam vadny kus (nejedol a nespal. Nespaval dobre od narodenia)…. A obom sa vyhrazam, ze ich narvem do hniezda zachrany 😂🙈. Ale teda milujem ich ako kone. Cize nadych vydych. Urcite malinke lubi. To bol len povzdych. Casto je to zo zufalstva, ze by mu chcel pomoct a nevie

amelie2017
8. nov 2022

Jooj, nie je dna, kedy by sme to s muzom nepovedali. A to muz uz ma 43 😀 ja 34. Niekedy to povieme zo srandy, niekedy zo zufalstva a niekedy ozaj vazne..ale deti lubime najviac na svete.

jaskolka
8. nov 2022

My máme bežne hlášky, typu "nedajú sa reklamovať?" alebo trebárs keď ideme na nákup, že "nenecháme ho v košíku?"
Samozrejme je to myslene žartom, nebolo to tak aj u vás? Ze proste muž chcel náročnú situáciu odľahčiť takto?

blontimka
8. nov 2022

Ja to mužovi hovorím bežne 😂 keď tam nie sú deti. Dúfam že to takto citlivo neberie

sense
8. nov 2022

Jooj vieskolkokrat som si ja sama za 10r povedala ci mi to bolo trebs. A pritom svoje dieta milujem najviac na svete. Velakrat je za tym len unava a tazky den

dzina007
8. nov 2022

Mala som megakolikove dieta vrieskajuce kazdy vecer. A neraz som si to aj ja lovedala ze ci mi bolo toto treba mat dve deti po sebe... ale pritom oboch synov som.vzdy milovala aj milujem... ale ked je clovek unaveny proste si povzdychne ale nemysli to tak zeby to chcel vymenit za iny zivot - klidnejsi...

mrkvicka060
8. nov 2022

my si stale robime srandu ci ich nenechame niekde v lese a podobne... samozrejme vtipky, vsak neudusis to... si to vychovas, ked uz to mas 😁 ved lubime ich najviac na svete, ale ked vrestia..... grrrr

timilv
8. nov 2022

Možno to tak nemyslel... Tiež keď sme čakali druhé dieťa a prvorodená dcéra mala výstup, tak som sa tak pozrela na to svoje bruško a povedala mužovi, že čo sme to len spravili 😂 zasmiali sme sa a hotovo. Proste niekedy sa len človek snaží odľahčiť situáciu, ale to hneď neznamená, že svoje deti neľúbi. Ja by som tie naše nedala za nič ani počas najnáročnejších dní

aurorastone2
8. nov 2022

Tiež si myslím ze to tak nemyslel, asi mal už toho ozaj dost, niekedy môže byť uplne na<> den 🤷‍♀️😁 určite vás všetkých ľúbi ako kone neboj

ivangeline
8. nov 2022

Ja pocitam,kolko rokov este budem musiet vychovavat.. :DD PRETOZE mi estelen doslo,ze tie deti maju obdobia a obdia a hotovy clovek z nich bude,ked ja uz budem ozaj stara zena. :D 18?20?25? Neskor? Aaaaa. (Vidim na sebe,ako som sa zmenila a dospela a to som si myslela uz v 15tke,aka som vyspela. :D)

ankare
8. nov 2022

To je somár. Aj mňa by to zamrzelo, keby toto povie manžel na naše dieťa. To maličké neplače len tak z trucu a nerobí to naschvál.
Si úžasná maminka a máš to veľmi ťažké. Mysli na to,že ako budú synovia rásť, bude lepšie. Teraz si prechadzate náročným obdobím,ale aj to je len dočasné. Neboj, do re bude. Držím palce!

jarmilka86
8. nov 2022

Bože koľkokrát som ja povedala, že ich oddnesiem do hniezda záchrany 🤣 určite to nemyslel vážne, len zaspomínal na tichý, bezdetný život