Manželka povedala mame o tehotenstve cez telefón

12. okt 2023

Ako by ste reagovali keby manzelka povedala ze cakame druhe dieta svojej mame cez telefon? Rozpravali sme sa uz predtym ze taketo veci povieme osobne pri navsteve. Navstevujeme sa kazdy tyzden. Som sklamany a citim sa oklamany z jej pristupu hlavne z dovodu ze sme sa o tom rozpravali. Ako jej mam potom doverovat v ostatnych veciach? To skutocne zeny nedokazu udrzat (tajomstvo) par dni?

natalia_r
12. okt 2023

Myslim si ze svet sa nezrutil s robis zbytocne halo.

nikaa951
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
12. okt 2023

robíš z komára - somára...
no tak povedala - však len svojej matke - možno majú super vzťah .

maryetta
12. okt 2023

Ze pod volyvom hormonov je zena ale zjavne aj ty…. Ani nevies ako to z nej vyslo. Preco to povedala…. Mozno ta to sklamalo lebo ste sa bavili. Lebo ste boli dohodnuti. Niektore situacie ale sa nedaju naplanovat nejako striktne.

colsami
12. okt 2023

Nevies o com sa rozpravali, mozno sa mama na nejake veci pytala a manzelke bolo hlupe zatajovat alebo klamat, tak jej to rovno povedala skrz inej veci ktora s tym suvisela.

Myslim ze na takychto veciach nestoji a nepada dovera vo vztahu. Mozno prave preto ze si je s mamou blizka a su spolu casto, tak jej to spomenula aj "iba" do telefonu, ved zivot ide dalej.

zltamyska
12. okt 2023

Chápem Tvoje pocity, že si chcel byť pri tom, ako to oznámite. No chápem aj tvoju manželku, že to nevydržala a povedala. Ja som síce vydržala až kým sme to nepovedali spolu ale veru ľahké to nebolo. Určite si ale nemyslím, že toto je dôvod jej nedôverovať v iných veciach, proste bola veľmi šťastná a neudržala to. Nie je to niečo porovnateľné s inými tajomstvami podľa mňa

doriiis
12. okt 2023

No nie nedokážu ( česť výnimkám).Pracujem s ľuďmi a vidím to denne.Zeny majú až chorobnú potrebu vedieť a kecat o všetkom.A čo všetko si dokážu navymyslat🤯

janinah
12. okt 2023

Ha_ha ja som to cez telefón povedala manželovi,nevedela som vydržať. Nerob somara z komára,dôvera je o inom.

mirica
12. okt 2023

Ak má s mamou dobrý vzťah, a počul si ako jej to zatelefonovala ....mal by si byť šťastný, že si bol prvý komu to povedala😁...To ja som pozitívny test oznámila všetkým kolegyniam v kancelárii ešte v ten deň......niekedy sa to od šťastia proste nedá vydržať a musíš sa o radosť podeliť

deti95060810
12. okt 2023

@mirica 🙂

dadka128
12. okt 2023

A co .. chcela sa podeliť, ach toto mužské ego, ktore naruší aj "oklamanie" .. v podstate ta nikto neoklamal.. predsa mama je mama.. chcela sa s tym len s niekym podelit .. nekaz vám štastie a nerob z komara somara

maminkadeticiek
12. okt 2023

Riesis totalne blbosti.

tamta
13. okt 2023

No som vdacna, ze nemam takéhoto hysterickeho muza vedľa seba 🙄 je to hadam jej vec, ako to oznami svojej mame.. Ja som to mojej oznámila tiež telefonatom, lebo som sa s nou o tu radosť chcela podeliť... A rešpektovala som, kedy a ako to chce muž oznámiť tej svojej mame.. Vzchop sa prosím ta trochu, pocas tehotenstva bude potrebovat vedľa seba oporu a nie takúto padavku...

anickaaa6aaa
13. okt 2023

Tento anonym je isto žena... Chlapi takéto somariny neriešia...

samimami777
13. okt 2023

Tiež si myslím že reaguješ zbytočne precitlivelo a musela som 3 krát čítať tvoj príspevok lebo mi nejde do hlavy že by toto normálny muž napísal. Ešte k tomu bedákať aký si touto "zradou" oklamaný a už nevieš či jej môžeš v budúcnosti veriť ? Čo ty si za drama Queen prosím ťa ? 🤦
Ona si to môže oznámiť svojej rodine ako len chce , čo ťa je do toho? Možno hormóny , možno to z nej "vyletelo" lebo mamina na to trošku naviazala nenápadne v konverzácii a ona sa chytila a vyhrkla to a možno si skrátka spravila po svojom lebo v skutočnosti to chcela takto, jednoducho, úprimne a nie z toho robiť haló ako chceš ty. Skľudni hormón , rieš reálne problémy a trochu sa vzmuž preboha , takto sa chlap nespráva.

sheila121
13. okt 2023

Už to vidím keby to bolo opačne že muž nevydržal a povedal to tak by sme tu mali zalmy na toho chudáka ako si to dovolil ale žena môže, tá je svätá

denisah6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0kristina0
13. okt 2023

Ked je pre teba toto tragedia tak sa tes co ta caka v buducnosti, pridu ovela horsie starosti.

saxana000
13. okt 2023

Ako muz nikdy nepochopis.vztah matka-dcera a uz vobec nie v tehotenstve.

kvetinka75
13. okt 2023

panebože ty si dospelý človek?

stanulienkat
13. okt 2023

Toto je fake, lebo neverím, že toto by napísal muž. Toto je čisto ženský výlev.

kvetinka75
13. okt 2023

@stanulienkat ja by som anonymné príspevky zatrhla. Potom sa to tu hemží takýmito kravinami

h2
13. okt 2023

Predpokladám, že autorka je žena a ten "vinník", ktorý to povedal svojej mame (autorkinej svokre!!!) je chlap. Proste neverím, že toto by nejakého chlapa naštvalo a to dokonca tak, aby pre to zakladal diskusiu na modrom koníku.

simca06022011
13. okt 2023

Je to jej vec ako to povie komu ona chce. Jej mama. Prestaň prežívať somariny. Ja by si takto vyťahoval veci o dôvere, lebo nevydržím a poviem mame niečo, tak to beriem ako čistú buzeraciu a snahu o kontrolu. To je pre mňa neprípustné vo vzťahu. Neznášam to.

nafka0483
13. okt 2023

No ja len otvaram oci pri tych reakciach.
Jasne, zena sa len tesila 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Uz tu bola diskusia ze to svokre povedal muz pritom boli dohodnuti ze to oznamia spolu az po prvom trimestri. To boli vtedy reakcie, ze koniec - ako sa opovazil, netrspektuje dohodu...

Ja autora (pripadne autorku) plne chapem. Ak sa raz dohodli ze takuto "vaznu" vec oznamia spolu osobne, tak ocakavam ze sa mozem spolahnut a doverovat ze to tak bude. Bolo by to pre mna narusenie dovery. Ja som manzela tiez poprosila aby sme sa dohodli spolu kedy to oznamime kamaratom, znamym a keby to nedodrzal tiez by to bolo narusenie dovery a bola by som velmi sklamana.

kika147
13. okt 2023

😄😄neverím , že toto rieši chlap🤣

zorkahorka
13. okt 2023

Asi to tak nepreziva ako ty. Nepotrebuje robit okolo toho ziadne divadlo

milanemila
13. okt 2023

No zeny zamyslite sa, ako by ste reagovali, keby to bola opacna situacia, keby muz vykvakal matke, ze cakaju dieta a zenu z toho vynechal aj ked boli dohodnuti inak 🤷🏼‍♀️ ak sa dopredu dohodli, ze to oznamia spolu a osobne, tak to mala dodrzat.

deninka233
13. okt 2023

Ľudia často zabúdajú, že aj keď chcú byť rovnocennými partnermi vo vzťahu, tak nikdy nebudú rovnakí. Muž bude muž a žena bude žena. Toto, čo predviedol autor príspevku, je ženská reakcia. Muža. (ak je teda muž). Ano, ak by tu písala žena, že muž to zatelefonoval mame, tak komentáre budú iné, lebo sa ostatné ženy budú vedieť do nej vcítiť, aj keď by možno reagovali ináč ako dotyčná. Do muža, ktorý hysterčí ako ženská sa bohužiaľ nikto vcítiť nedokáže. Ani komentujúce ženy, ani komentujúci muži.

juliacenc
13. okt 2023

😁