Rodičia nesúhlasia so svadbou

monika2345
23. apr 2016

Ahojte. Takze moj problem je taky, ze sa chceme s partnerom vziat. Ja mam 21 partner 27. Mame 16 mesacnu dceru a v auguste bude mat sestricku. Chceli sme sa vziat este predtym ako sa narodi ale proste mojej rodine sa to nepaci. Stale si vymyslaju preco nie preco je este skoro a ze budem tucna v satach. Ze mam schudnut a podobne. Pride ni to ako sikana. Vobec ma neberu vazne. Aj malu mi chcu stale brat k nim lebo si myslia ze jej neni u mne dobre. Pritom jej nic nechyba a stale sa jejj venujeme. Ale oni si stale myslia ze som decko. Pritom ked sa vydavaju ine baby v mojom veku napr.dnes. idu blahozelt do kostola tak hovoria ake je to uzasne. Neviem co uz robit ako to zmenit.

bibika55
24. apr 2016

Je to tvoj život,tvoje rozhodnutie. Keby tam nebolo dieťa,tak dobre. Si matkou,tak si nedaj kafrať do života. Rieš to dvoma svedkami.

majusik236
25. apr 2016

????? Cakate druhe dieta a mas problem s tym, ze rodicia nesuhlasia so svadbou? Vy si rieste seba a svoju rodinu, zodpovednost za svoje deti a neries rodicov

datelinka31
25. apr 2016

Samozrejme je to vas zivot, vase rozhodnutie, ale na druhej strane, mozno sa tak rodicia spravaju, lebo maju k tomu dovod. Mozno si ich este nepresvedcila, ze to naozaj myslite vazne a ze ste naozaj schopni sa postarat o rodinu. Aky je dovod, preco su rodicia proti svadbe? Nechce sa mi verit, ze len kvoli satam..

adelakk
25. apr 2016

@monika2345 cakate druhe dieta, chcete byt spolu tak nechapen co maju do toho rodicia hovorit. Ja som sa vydavala ked som cakala druhe dieta a bola som v osmom mesiaci. Nerobili sme velku svadbu, iba sme mali svedkov....islo nam o to, aby sme sa konecne zobrali. Takze rodicov si v tomto smere nevsimaj. Mimochodom ja som mala oblecene cierne saty a nahodou som vyzerala celjom dobre aj s takym velkym bruchom.