Rozchod - pauza

valeria1985
14. feb 2013

Priatel mi po mensich nezhodach povedal ze potrebuje chvilocku pre seba? Mam to brat ako rozchod? Resp. Aku dobu cakat?

lady511
10. feb 2016

@zuzandela my to občas máme rovnaké ale.ja si.preto hlavu nerobím, ,takisto sa čerti že.ho.nechvalim že on pracuje že on živý rodinu,,pritom ju živým úplne rovnakým dielom aj.ja.ba.niekedy viac a.nikto ma.nechvali, ,,ale pchat do zadku sa.nebudem ,,,aký pozicaj taký vrat!

zabkazelena007
10. feb 2016
Používateľ zabkazelena007 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabkazelena007.

Je to tazke niekedy veru

heylloo
10. feb 2016

A stalo sa to prvykrat? ja by som mu ten cas pre seba nedala, resp. nech ide maximalne niekam na vikend bezo mna a to by mu malo stacit - na "oddych". Bud bude so mnou stale alebo bezo mna. Pre mna je toto zaciatok konca...prepac

zuzandela
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mandala77
10. feb 2016

@zuzandela mám skúsenosť, že sú chlapi, čo všetko otočia proti ženám a sú aj chlapi, čo také niečo nerobia. Rovnako ako sú ženy, ktoré keď chlap situáciu otáča proti nim vedia sa postaviť k tomu a náležite zareagovať a sú ženy, čo nevedia a začnú sa ešte obviňovať. Mala som "šťastie" na tých čo žiadnu chybu nemali a otáčali to proti mne, lebo ja som im to samozrejme verila, pochybovala o sebe a vinila sa. Našťastie je to minulosť. Nepočúvala som nikdy blikajúce kontrolky už od začiatku pri tých mužoch. Teraz viem, že keby dáky do života prišiel, tak si všímam hneď od začiatku ak mi niečo bliká a všímam si ako sa správa k ľuďom, ktorých nepotrebuje lebo raz sa tak bude správať ku mne. Ten scenár, že muži sa vidia ako bezchybní a otáčajú situácie vo svoj prospech, to som si myslela, že je ojedinelé ale je to veľmi bežná situácia vo vzťahoch. Aj keď to nechcem samozrejme zovšeobecňovať.

samka78
10. feb 2016

@heylloo áno prvýkrát.. ale nevravím, že neodišiel aj v minulosti.. a čas pre seba? tak chodí na týždňovky, a domov chodieval len na víkendy.. ako vtedy sa nedalo rozmýšlať? my sme viac spolu neboli ako boli, kedže išlo o vzťah na dialku..a dokonca mi vytýkal ešte aj to keď som mu písala na fb, alebo volala.. že jemu to lezie na nervy, že ho stále otravujem.. a ja som si stále myslela, že keď mu cez den zavolám a čosi popíšem, tak mu dám pocit istoty, že mi chýba.. on to bral ako otravovanie a že je v práci a na ubytovni každému na smiech, lebo ja volám.. 😒

martina27777
10. feb 2016
Používateľ martina27777 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od martina27777.

@mandala77 clovek musi na iste veci prist sam a casom 🙂 ja tiez som sa vzdy vinila, vzdy otacali chlapi vsetko proti mne vzdy ja som za vsetko mohla a dnes uz so sebou nenecham mavat. Viem kde je pravda a ze vina je vzdy na oboch stranach

timea7
10. feb 2016

@samka78 kúp si šampanské a daj ho chladiť, večer si ho buchni od radosti, že si sa takého somára zbavila.

samka78
10. feb 2016

na to bude času ešte 🙂 zatial vyjedám chladničku 😀

emilia25
10. feb 2016

Baby co to máte za chlapov ja fskt nechspem.u nss moj muz vzdy povie ja si najlepšie oddýchnem doma s rodinou aj kolega ked mali 3 tyzdne dovolenky vianočnej tak sme sa od sebs ani na minútu nepohli a kolegovi povedal ze sa netesi do prace je mu s nami dobre a to máme 3 chalanov.ked chodil po stavbách tak sme si desať krát denne volali aj ked sme mali 200eur paušál ale prosté ked nám bolo smutno sme si zavolali koncili telefon pspspsps aj niekoľko minut vzdy tymto nakazil celu stavbu.proste moj muz má miluje a je jedno kde je vzdy aj do telefinu alebo ked sme na ulici mi povie ze má miluje.tak nechápem ako si muz moze oddychnut od zeny alebo rodiny.

samka78
10. feb 2016

no lebo to u nás s jeho láskou nie je také jednoznačné ako u teba.. moje manželstvo bolo tiež zo začiatku pekné, ale časom po pár rokoch exovi začal tlačiť kaleráby do hlavy jeho otec.. a on nestál pri mne, začal chorobne žiarliť, špehovať ma, robiť cirkus .. a bolo po láske 😒 skúšala som všetko možné.. cez poradňu - čo on nesúhlasil.. schudla som od stresov takmer 7 kg, nevládala som žiť.. klepala som sa každé ráno.. a keď po čase som si myslela, že som našla novú lásku, novú oporu, tak tu sa to zrútilo už po ani nie 3 rokoch.. manželstvo mi skrachovalo po 8 rokoch.. celkovo sme boli spolu 14 rokov.. 😒
každej prajem, keď nájde toho pravého a je šťastná.. len nie každá má to šťastie..

zuzandela
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
agiagi
10. feb 2016
Používateľ agiagi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agiagi.

@timea7 kiezby to bolo take lahke;)

timea7
10. feb 2016

@samka78 nehnevaj sa, ale to nie je len o tom, že nie každá má to šťastie alebo nemá. Ty si si v prvom rade nevážila sama seba a nevážiš si sama seba ani teraz. Inak by si sa mužom, ako bol tvoj manžel a akým je tvoj bývalý priateľ oblúkom vyhla. Písala si v inej téme, ako sa nepostavil na tvoju stranu, ale vždy na stranu svojej mamy, ešte pred svadbou. Žena, ktorá si váži sama seba, by do manželstva s človekom, ktorý je spojený pupočnou šnúrou s matkou nešla. Ani za cenu odvolania svadby, ani keby bola tehotná, takýto človek sa nezmení, problémy sa len vystupňujú, čo si nakoniec sama zažila. Chápem ťa, že si po čase myslela, že si stretla novú lásku, že si po nej túžila, len nechápem, na základe čoho si to usúdila. Lebo to, čo si prežívala, vlastne ani vzťah nebol... Nezahadzuj sa s hocijakým bulom len preto, aby si mala priateľa, nedovoľ už nikdy žiadnemu mužovi, aby sa tak správal k tvojmu dieťaťu, ako tvoj expriateľ. Daj si na nejaký čas pauzu od mužov a pokús sa nájsť sama seba, kľudne aj s pomocou odborníka, aby si našla znovu stratené sebavedomie. Želám ti, aby si raz skutočnú lásku našla, človeka, ktorý vás bude ľúbiť oboch. Skús ju hľadať medzi ľuďmi, ktorí sa venujú športu, turistike, umeniu, charite, verím, že ju raz nájdeš.

timea7
10. feb 2016

@agiagi čo kiež by bolo také ľahké? Ak by sa na mňa vykašlal taký primitív, akého tu @samka78 opisuje, tak kúpim toho šampanského kartón a ešte si budem trieskať hlavu o stenu, že aká som bola trúba, že som nevidela, alebo nechcela vidieť, čo za debila mám pri sebe. 😝 😝 😝 😝 Máš pocit, že je za čím smútiť? Že to bol milujúci partner?

agiagi
10. feb 2016
Používateľ agiagi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agiagi.

@timea7 ja osobne neviem len tak za niecim spravit hrubu ciaru a buchat sampanskym 🙂 ja by som este velmi dlho polemizovala, premyslala, ze preco, kto je vinny a podobne a az za pol roka by mi asi doslo ake stastie to bolo. Ale tak kazda sme ina

timea7
10. feb 2016

@zuzandela nie je to tak, že by si to všetci muži mysleli, ani náhodou, len si si jednoducho zle vybrala 😒 alebo si ženou, ktorá na takúto jeho hru pristúpi. Ak by si mu dala od začiatku jasne najavo, že nebude obviňovať zo všetkého teba, dokonca aj zo svojich zlyhaní, bolo by mu jasné, že ty nebudeš ustupovať a šúchať nohami a on sa nebude po tebe voziť. Väčšinou je to bohužiaľ tak, že ženy doliezajú, donekonečna sa ospravedlňujú aj za to, že vonku prší a samé v mužovi vypestujú pocit, že je pánom.

timea7
10. feb 2016

@agiagi ak by som mala do činenia so štyridsiatnikom, ktorý si vytvára imaginárne profily na pokecy, bez príčiny hučí po mojom dieťati, tak by som ho už dávno vyrazila a nie aby som sa zamýšľala nad tým, kde som urobila chybu. Urobila, že som si ho nasáčkovala k sebe a snažila sa svoju predstavu o ideálnom partnerovi zhmotniť v jeho osobe a klamala sama seba.
A ešte nedokážem pochopiť jedno, to zúfalstvo žien zo života bez partnera. Radšej budú s kadejakým bulom, len aby preboha neboli bez muža. Možno si práve svojím rozhodnutím, tým, že žijú s takýmto človekom zahatajú cestu k skutočnej láske a roky im utekajú pomedzi prsty. Žila som pár rokov bez partnera, normálne sa to dá prežiť bez ujmy na zdraví. Človek v sebe nájde netušené možnosti (lebo musí 😎 ) a ujasní si, s kým áno a s kým určite nie. Za mužom takýchto kvalít, ktorý nejaví o mňa záujem, robí rozdiely medzi mojím a jeho dieťaťom, obviňuje ma zo všetkého, čo sa medzi nami stane a vypisuje si s inými na zoznamkách, by som hrubú čiaru urobila bez mihnutia oka a oveľa oveľa skôr.

eleonorcha
10. feb 2016
Používateľ eleonorcha je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eleonorcha.

velke stastie si mala ze si sa ho zbavila!! 🙂

lubkavargova1
10. feb 2016

no z vlastnej skusenosti viem a tiez od nasho cvokara: pauza vo vztahu ma trvat najdhlsie 4 mesiace. pauza ma aj svoje pravidla. jedno z toho je, ze ked si par da pauzu: tak ZIADNY kontakt. Pocas toho sa vlastne dozvie par ci dokazu bez seba zit alebo nie...ale na tvojom mieste, sa pomalicky zmierim s realitou a uzavriem to cele. Je to uz proste koniec 😖

zuzandela
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
samka78
11. feb 2016

@zuzandela máč pravdu.. on bol na začiatku fakt veľmi milý.. aj k svojmu dieťaťu.. myslela som si že ked má taký krásny vzťah so svojou malou že bude taký aj k môjmu dieťaťu.. aj zo začiatku bol.. malý ho zbožnoval.. ale potom časom sa to začalo všetko rúcať.. keď prešla fáza zamilovanosti, zrazu sa postupne ukazoval aký v skutočnosti je.. možno som bola hlúpa, ale fakt som hľadala v ňom len to dobré.. a viem fungovať aj sama, viem sa uživiť.. pravdupovediac nechcela som vzťah tak skoro po rozvode.. ale stalo sa.. a žiaľ vybrala som zle.. a ako chytajú ma občasné krízy, že čo keby, aj sa obviňujem.. ale potom to prejde a zisťujem že mi je teraz tak dobre.. že mám konečne pokoj, ktorý som tak veľmi chcela a potrebovala.. 😒

samka78
11. feb 2016

a každý sa učí na svojich chybách.. nik nie je neomylný.. spravila som chybu jednu, dve.. možno treba aj viac.. ale učím sa a posúvam sa ďalej.. po rozvode som túžila po láske, chcela som niekoho kto ma bude milovať a pomôže mojej ubolenej duši.. teraz už nechcem nikoho.. mám malého a to mi stačí.. 😉 a verte mi, ale nikoho nehľadám.. čakám kedy skončí zima, mám chatu a tú prerábam a strašne sa teším už teraz na ďalšiu murárčinu.. baví ma to.. 🙂

nicollettka
11. feb 2016

@samka78 tak hlavna vec ze si ty spokojna 🙂

zuzandela
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
samka78
11. feb 2016

veď práve.. všetko to robím pre neho.. a aj on sám chce pomôcť.. je malý a už mi povedal, že maminka ja keď dostanem korunky tak kúpim na chatu - nevedel to pomenovať, ale je to elektrická zabíjačka na muchy a komáre, lebo on ich v chatke nechce 😀 a že aj peniažky dá, aby sme už na chate mohli tráviť spolu leto.. no zlatučký je.. neviem či tohto roku dorobím, asi to bude chcieť další úver.. ale budem sa snažiť..

zuzandela
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
drotenka
11. feb 2016
Používateľ drotenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drotenka.

vela, vela stastia 🙂

samka78
11. feb 2016

ďakujem 🙂

vlastulina1
11. feb 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

@samka78 len aby to dobre dopadlo 🙂