Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Rozchod s manželom

lucindao
24. máj 2014

Pred mesiacom som pisala do snazilkovania a teraz pisem o rozchode.aj to sa stava.s manzelom sa rozchadzame.vcera sme sa pohadali a dohodli sme sa na rozchode.asi najlepsie riesenie.lenze neviem ako to vsetko zvladnem.mam 6 rocneho syna.prenajaty byt a pracu na smeny.takze aj opatrovatelku potrebujem.uz sme boli dva mesiace rozideny a bolo to strasne.nezvladala som robotu a maleho a nemam nikoho kto by mi mohol s nim pomoct.a nemam taky velky prijem aby som mohla platit opatrovatelku.je to tazke neviem ako dalej ☹

elizabettt2210
24. máj 2014

Posielam vela sil,som rozvedena caka vas tazke obdobie ale to prejde a vsetko zle je na nieco dobre...tam,kde sa nieco konci nieco aj zacina...nebojte sa bude dobre... 🙂 🙂

adri266
24. máj 2014

@lucindao skus oslovit ine slobodne mamicky, ci by ste si nemoholi prenajat jeden byt, usetrite tak na nakladoch a mozete sa striedat pri starostlivosti o deti.

A neboj, zo zaciatku to bude zle, ale zvladnes to. Drzim Ti prsty.

mariahpd
24. máj 2014

Je tvoj manzel otcom tvojho syna? Ak ano, tak vas rozchod este neznamena, ze sa ma prestat onho zaujimat a mohol by ti pomoct aj on, ked budes mat poobednu smenu. Ak teda nemas smolu a nenatrafila si na hajzla, coje v dnesnej dobe velka pravdepodobnost. Ak sa nan nemozes spolahnut, tak slobodnym matkam by mal vychadzat v ustrety aj zamestnavatel, chodila by si len na 1 smenu, urcite sa informuj, neviem, kde robis, ak je to velka firma tak take veci byvaju zapisane aj v odborarskej kolektivnej zmluve, firmy maju rozne socialne programy a pod. Drzim palce

lucindao
autor
24. máj 2014

Je to tazke, ked som bola predtym dva mesiace bez manzela bolo to tazke.syna som musela pohadzovat medzi operkou babkou a to u babky aj spaval.to bolo pre mna najhorsie byt sama.potrebujem syna mat pri sebe.dava mi silu zit.a zase nemam vysoky prijem aby kazdy den mohol byt s operkou kedze moja robota to vyzaduje

lucindao
autor
24. máj 2014

@mariahpd neni otcom mojho syna a ak odide tak 200 km od nas kedze tam ma rodinu.v praci sa neda na jednu smenu uz som sa na to pytala ale mam iste miesto.bojim sa hladat inu robotu kedze platim najom

ukulela
24. máj 2014

@lucindao hladat inu robotu sa bat nemusis - skratka jednu mas a po druhej, vyhovujucejsej, sa obzeraj ... ak sa nepopytas, nic sa nedozvies a mozno ti utecie epsia sanca.

lucindao
autor
24. máj 2014

@ukulela ano to mas pravdu.len teraz riskovat je odvaha.

lucindao
autor
24. máj 2014

Neviem co dalej mam robit.sama ostat na vsetko.syn place ze nechce aby ocko isiel prec.je to tazke

adamko1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tintinamartina
24. máj 2014

Uf. Naozaj je to medzi vami na rozchod? Pred mesiacom ste snazilkovali a teraz rozchod?

greeny
24. máj 2014

@lucindao a co dohodnut sa na striedavej starostlivosti?

anatalia77
24. máj 2014

@greeny on nie je otcom maleho..

lucindao
autor
24. máj 2014

Ano pred mesiacom sme sa snazili o babo a teraz rozchod.on si nikdy neuzna chybu a vsetko dava za vinu mne

morning
24. máj 2014

@lucindao Na com mas vinu? Manzelska poradna, skusili ste?

mima4
24. máj 2014

@lucindao

ja si myslim, ze ty, ani tvoj manzel nie ste zrely na manzelstvo a nemali ste don vstupovat. Pred mesiacom snaha o dieta a teraz uvazovanie nad rozchodom, pripadne rozvodom?
Uvedomujes si, ze manzelstvo je zavazok na cely zivot? Uvedomujes si, ze dieta mas s inym muzom, asi to bol tvoj priatel ci druh, ci jak to teraz sa nazyva... a teraz ukoncis druhy vztah a rovno s manzelom?

Rozvod by mal byt to absolutne posledne "riesenie" vztahu, ked uz clovek skusil maximum co sa dalo skusit a druha strana ostava bez zaujmu, odpovede... ale vy ste pred 1 MESIACOM mali vztah, ze snazili ste sa o dieta!!

Mali by ste sa zacat spravat ako dospeli ludia, vyhladat manzelskeho poradcu a prestat byt egoistami. Tvoje dieta si zasluzi plnohodnotnu rodinu, nie vzdy zit pri nejakom "oteckovi"... taketo deti su tym brutal postihnute na cely zivot..obycajne emocne...

lucindao
autor
24. máj 2014

@mima4 toto neni moje rozhodnutie.po vcerajsej hadke manzel povedal ze odchadza.uz mi to raz urobil ze odisiel na 2 mesiace.a nechal nas samich.odisuel zo dna na den bez vysvetlenia.a teraz ma nemrzi ze chce odist.najviac ma trapi moj syn.pretoze ho mal rad a zase si zvykat zit bez ocka

mima4
24. máj 2014

@lucindao vyhladaj manzela, navrhni mu poradnu, urob maximum pre vase manzelstvo...
tvoj manzel je este chlapec, este nevyzrel v muza a zda sa, ze je z obdobnej rodiny, lebo keby mal aj on normalneho otca, tak by jeho otec ho splieskal a doviedol k zene...

Nedavaj vsak "bodku" za vasim manzelstvom...

marionmarion
24. máj 2014

@lucindao pises, ze ste sa pohadali a teraz sa rozchadzate...nie je to unahlene? Naozaj neviete najst uz spolocnu cestu, ist na terapiu napriklad? Ak partner nebude chciet, chod ty sama, mozno ti to doda aspon odvahu, usporiada ti v hlave myslienky a najde sa aj riesenie ci uz s partnerom alebo bez. Urcite by som hladala mensie a lacnejsie byvanie. Pracu si zatial nechaj, ale pooobzeraj sa ci nenajdes nieco lepsie a ak ano, daj vypoved az potom. s tym strazenim, to je problem ak nema kto zadarmo a opatrovatelku si platit nemozes. Povedz o tom kamoskam, znamym, mozno niekto bude vedieto niecom...
Drzim palce!

lucindao
autor
24. máj 2014

@mima4 moj muz ma 40 rokov ako dlho mam cakat kym dospeje? Uz nevladzem riesit nase manzelstvo.teraz musim riesit ako to zo synom zvladnem.aby on nebol nestastny

mima4
24. máj 2014

@lucindao
pred 1 mesiacom vas vztah bol na takej urovni, ze si bola rozhodnut a preto, aby bol otcom tvojho dietata. NIkam sa neunahluj. Chod za muzom a povedz mu, ze chces, aby vas vztah fungoval

lucindao
autor
24. máj 2014

@mima4 nas vztah bol samy problem.potom sa to na rok zlepsilo a tak sme uvazovali nad babom a teraz sa to zase vratilo do toho co bolo.ja som pre nase manzelstvo urobila maximum a urcite by ste mi dali za pravdu len to je na dlho a rozpisovat sa tu to je zbytocne.odpustila som mu strasne vela

mima4
24. máj 2014

@lucindao vas vztah nefungoval od zaciatku?
po akej dlhej dobe chodenia a spoznavania si si ho vzala za muza?

lucindao
autor
24. máj 2014

@mima4 asi po roku sme sa vzali.viem blbost.a potom zacali problemy.ale ja blba zalubena

ushuaia
24. máj 2014

@lucindao v 40 uz by mal chlap vediet co od zivota ocakava... 😖 ,kedze od vas uz raz odisiel, nema v sebe ani stipku zodpovednosti k rodine a najma k malemu (aj ked to nieje jeho bio otec), Chudak chlapec ma poriadny zmatok v zivote...otec kt. zalezi na rodine sa takto nesprava... 😒 Myslim ,ze tento zvazok netreba udriavat dalej, trapit sa a cakat ...cakat na co ? Ako bolo spomenute skusit najst lacnejsie, byvanie...pomoc babky je na nezaplatenie...a potom skusit zmenit zamestnanie...drzim ti palce...

maminuska
24. máj 2014

@lucindao ja by som nechala tomu voľný priebeh.
V niečom súhlasím s
@mima4 a s niečím nie. Napríklad s tým aby si ty išla za mužom . On takto demonštruje svoju silu voči tebe.
Ja osobne by som mu povedala že ta to mrzí že chce odísť ale držať ho nebudeš ak sa tak sám rozhodol. Bude s tebou manipulovať len do tej miery do ktorej mu to dovolíš, a vyhrážky odchodom sú z jeho strany len nástrojom manipulácie do tej doby do akej ti to neprestane byt jedno .

Prednedávnom tu bol jeden muž čo sa neustále vyhrážal priateľke že od nej odíde, balil sa a vybaľoval až ho jeden deň krásne pekne vyhodila. A nestačil sa čudovať.

Na tvojom mieste by som sa predovšetkým sústredila na seba a syna a rozmýšľala ako túto prekérnu situáciu zvládnuť .

lucindao
autor
24. máj 2014

@maminuska ja som dnes prisla za nim a opytala sa ho ci sa nechce porozpravat a on povedal ze nie.a ten odchod nie su vyhrazky.uz to raz urobil.a nemozem nechat volny priebeh pretoze musim riesit situaciu co bude so mnou a zo synom.byvame v prenajme a robim na smeny.s malym nema byt kto a operku si dovolit nemozem

maminuska
24. máj 2014

@lucindao voľný priebeh som myslela že nechať to tak , nehovoriť o tom s ním a robiť si svoje.
Vyhrážky to sú , pretože sa vrátil a vyhrážať sa ti odchodom bude stále takto .a to až dovtedy pokiaľ ti to nebude jedno .Bude odchádzať a prichádzať ty budeš vynervovaná k smrti.
Situáciu so synom rieš už teraz bez ohľadu či odíde alebo nie. Tvoj manžel vie čo robí a robí to dobre, čaká kedy ho prídeš odprosiť a budeš ho prosiť aby zostal len ak to urobíš dostaneš sa do začarovaného kruhu .

havedka
24. máj 2014

@lucindao to sa za mesiac tak zmenilo ze riesite rozvod???ako vazne?To nieje sranda nieje to len chvilkove ?Sama pises ze sa bojis ako budes sama zit ,a ver mi budes to mat dost tazke kedze si na to sama,poznam to,dobre si si to premyslela,to musi byt naozaj vazny dovod

morning
24. máj 2014

@lucindao 6 rocny uz pojde na jesen do skoly, takze bude rezim skola + druzina, poobede su na skole aj kruzky,tak budes mat dieta pod dozorom. Na vyzdvihavanie z druziny a odprevadenie na nejaky sport staci aj studentka alebo susedka, mozno niekoho v okoli poznas alebo sa popytaj. Pozri si ponuky prenajmov a urob si rozpocet, co realne zvladnes sama platit.

celasapremenim
24. máj 2014

a co jeho otec a jeho rodina, ti sa o neho nemozu z casu na cas postarat?
hladaj si urcite inu pracu, nie na smeny, odvahu nepotrebujes, staci sa pytat a ist na konkurzy...nehadz flintu do zita, ak vyriesis pracu, aby si ju nemala na smeny, mas polovicu vyhry

Tu začni písať odpoveď...

Odošli