Rozchod s manželom

lucindao
24. máj 2014

Pred mesiacom som pisala do snazilkovania a teraz pisem o rozchode.aj to sa stava.s manzelom sa rozchadzame.vcera sme sa pohadali a dohodli sme sa na rozchode.asi najlepsie riesenie.lenze neviem ako to vsetko zvladnem.mam 6 rocneho syna.prenajaty byt a pracu na smeny.takze aj opatrovatelku potrebujem.uz sme boli dva mesiace rozideny a bolo to strasne.nezvladala som robotu a maleho a nemam nikoho kto by mi mohol s nim pomoct.a nemam taky velky prijem aby som mohla platit opatrovatelku.je to tazke neviem ako dalej ☹

lucindao
autor
24. máj 2014

@celasapremenim keby som mala robotu na jednu smenu tak to by bolo uplne super.a jeho vlastny otec je v nemecku takze postarat sa o neho nemoze

maminuska
24. máj 2014

@lucindao prispieva ti na syna ?

lucindao
autor
24. máj 2014

@maminuska no niekedy ako ma mi je dlzni okolo 2000 euro.ale to od neho neuvidim nikdy

anatalia77
24. máj 2014

@lucindao podat na exekuciu,a ked sa podari vymoct peniaze,tak sa tym vyriesi aj nejaky ten problem..

aneri66
24. máj 2014

nejaký rýchly zvrat najprv snažilkovanie a teraz rozchod.... vôbec vieš čo vlastne chceš ???????

lucindao
autor
24. máj 2014

@anatalia77 exekucia je uz 4 roky a aj sud bol dostal aktivacne prace

lucindao
autor
24. máj 2014

@aneri66 ano viem co chcem.chcem aby moj syn netrpel.je pre mna vsetko.muz sa tak rozhodol ja s tym nespravim nic.nebudem ho prosit

anatalia77
24. máj 2014

@lucindao nuz kedze panko nechce platit,tak by som sa asi snazila,aby mi vyzivne platili jeho rodicia. Alebo nech mi pomozu,aby som mohla pracovat.
A nahradne vyzivne asi nemas,lebo si vydata..

lucindao
autor
24. máj 2014

@anatalia77 nahradne vyzivne nemam narok.a jeho rodicia? Jeho mama zije sama a tiez ma problem vyzit ma dve roboty aby vsetko utiahla a syna vyhodila z domu pretoze nechce aj jej platit

anatalia77
24. máj 2014

@lucindao jej platit za co?

babaker
24. máj 2014

@lucindao Nesuhlasim s tym, aby si este nieco pre zachranu vasho vztahu urobila. Ty si urobila maximum. Setri si teraz silu na seba a svojho syna.
Je uplne jedno, ci tvoj partner na vztah nedozrel, co potrebuje.....daj si tam sama pre seba bodku. Ked vas uz raz opustil, teraz znovu..pripada mi, ze vzdy hodi flintu do zita a pred problemom utecie. Si rozumna, zasluzis si rovnocenneho partnera.
Ostatne rozvedene kocky ti neklamu, zrejme to bude tazke zo zaciatku, aj emocionalne aj financne. Ale zvladnete to, neboj 😉
Vies sa s manzelom dohodnut, ze by sa aspon stretaval s malym?

anatalia77
24. máj 2014

@lucindao prosim ta a napises aj vas vek,len tak pre zaujimavost..

lucindao
autor
24. máj 2014

@babaker pekne si to napisala.dakujem.ano urobila som dost pre nas vztah.a ja tiez nemozem stale riesit nas dboch.musim riesit syna on je pre mna na prvom mieste.

lucindao
autor
24. máj 2014

@anatalia77 ja mam 33 a muz 40

lucindao
autor
24. máj 2014

@anatalia77 za to ze u nej byval.prispieval na domacnost a na stravu

babaker
24. máj 2014

@lucindao Tvoj syn ma 6 rokov, chodi uz do skoly?Ci este sa len chysta do prvej triedy?

lucindao
autor
24. máj 2014

@babaker este zatial do skolky.zle mu roky vychadzaju

anatalia77
24. máj 2014

@lucindao a co tvoji rodicia,nepomohli by ti?

ushuaia
24. máj 2014

@babaker @lucinado...presne ako som uz spominala, nema vyznam sa spoliehat na nespolahliveho...a stale zachranovat vztah a zit v nadeji...raz uz sklamal, teraz znovu...a v buducnosti to nebude ine... 😒 ,zasluzite si normalny a najma pokojny zivot, teraz je prvorady maly...a ver tomu stastie nespi aj ked to budes mat zo zaciatku tazke...

babaker
24. máj 2014

@lucindao Takze od septembra pojde do prvej?
Nemas v okoli nejake studentky, co by sa o maleho sem-tam postarali aj za menej penazi?Mate to uz len na par rokov, potom uz vydrzi par hodin aj sam, akurat tie noci pocas tvojich nocnych by mohol spavat u babky.

babaker
24. máj 2014

@ushuaia Ved to, ze taky nespolahlivy chlap je hotova katastrofa.
A tiez si myslim, ze pokial clovek chodi s otvorenymi ocami, riesenia sa potom akoby ponukali same. Ale ved @lucindao je rozumna baba, preskace tie problemy a za par mesiacov si ani nespomenie, co ju na tom chlapovi vlastne pritahovalo. Pride do cesty fesak s dobrymi umyslami a je po burke 🙂

lucindao
autor
24. máj 2014

@anatalia77 tak mamina mi financne pomoze nieco.ale robi na tri smeny takze nemoze mi pomoct s malym.a ja vlaste potrebujem kazdy den niekoho na postrazenie.pretoze jeden tyzden robim rano a to uz o piatej idem s domu a druhy tyzden mam poobednu takze chodim domov o osmej

ushuaia
24. máj 2014

@babaker inak myslim, ze on sam sa na rodinu neciti...,len narobil poriadny zmatok a najma smutok v detskych ockach... ☹ ,vzdy sa da vsetko poriesit...@lucinado v praci by som sa spytala ohladom jednej zmeny, za opytanie nic nedas...a pravda nieje jediny na planete...

lucindao
autor
24. máj 2014

@ushuaia na jednu smenu sa u nas neda uz som sa pytala.ano moj maly je smutny ma ho velmi rad.viem ze nas vztah nema perspektivu.pretoze sa mozem snazit ako chcem ja budem zla.

morning
24. máj 2014

@lucindao mozes si prezistit na personalnom,ci by si mohla v ramci firmy robit aj inu pracu,kde nie je smennost, ci neodchadza niekto na matersku a potrebuju najst zastup na dobu urcitu a ci nie je v kolektivnej zmluve nejaka ochrana pre samozivitelky

anatalia77
24. máj 2014

@lucindao tak zla nebudes,a ak tak len do casu.
Skus sa este porozpravat s muzom,vsak je to velmi cerstve,mozno zajtra bude vsetko inac.

ushuaia
24. máj 2014

@lucindao spominala si babku amaminu...viem aj ked je to tazke byt ,,odlucena ,, od syna asi by som to riesila takto , a zacala si hladat novu pracu...je mi jasne ze v dnesnej dobe je to naskutocne tazke, ale ani nemozne, a nanho by som sa snazila zabudnut...uz vam sposobil dost bolesti 😒

lucindao
autor
24. máj 2014

@morning robim v potravinach takze to sa neda.hladala by som si aj inu pracu.ale tu mam celkom dobry plat.vystaci mi na najom faktury a na stravu.ale operku uz nemam s vojo platit

anatalia77
24. máj 2014

@lucindao ak byvas aspon v 2-izbaku,tak do jednej izby zober studentku,ona by si platila len stravu,byvanie na oplatku za dozeranie na syna. To ma len tak narychlo napadlo.

lucindao
autor
24. máj 2014

@anatalia77 nebude zajtra inac.pretoze pi prvom navrate mi slubil ze uz nikdy neodide a teraz chce zase odist.to sa nerobi a ja uz mu neverim a cakat zase kedy mu presibne a zbali sa a odide.prvy krat mi to urobil tak ze sme sa ani nehadali ani nic prisla som s prace domov a on uz prec.bez vysvetlenia bez upozornenia.vtedy ked sa vratil olutoval a povedal nikdy viac no a teraz po jednej hadke zase chce ist prec.neviem ci to mysli vazne alebo len bu bu ale mam takto zit? A cakat kedy mu presibne a odide