Rozdielny sexuálny apetít

alienka345
20. júl 2014

Ahojte, ja uz fakt neviem co robit, s priatelom sme spolu 7 rokov, z toho rok uz pocitujem ze sa to akosi ruca. Mame okolo 30 obaja, ja kusok pod on kusok nad...vsetko by bolo krasne je to perspektivny mlady muz, teraz by sme mali byt asi stastni ako blchy, tesit sa zo vsetkeho co sa nam podarilo spolocne, no netesime. Nie sme zobrati, nemame deti....no zazemie uz mame, vsetci su zvyknuti ze sme spolu...len akosi nesexujeme :( a mne to strasne chyba. Niekedy mam pocit akoby som sa mu nepacila alebo nebola prenho dost dobra, nerozumiem tomu. Je mily, inteligentny, vtipny starostlivy, niekedy az prilis starostlivy ("nemrac sa, budes mat vrasky") akurat mam dojem akoby absolutne nepotreboval sex :(. Zijeme ako surodenci alebo manzelia po 20 rokoch :( a mna to uz prestava bavit, dochadza mi trpezlivost :(. Rozmyslala som aj nad neverou (ale to by som sa asi zblaznila), fakt uz nevladzem...ked ho obcas aj mame, pride mi to akoby nasilu z jeho strany, dotykmi ma nevie ani rozpalit, alebo som mozno uz tak frustrovana, ze si to uz ani neuzivam.
Je normalne, ked spolu dvaja mladi ludia, ktori maju kde, spavaju tak mozno 3x/mesiac ci menej? Nie som ani abnormalne pribrata ani obludna...muzi o mna maju "zaujem" (netvrdim ze vsetci ale obcas som v soku, ked pocuvam lichotky od cudzich muzov...kedze moj ma chce stale akosi "vylepsovat" (menit ma)).. neviem naco je so mnou tak dlho, ak ho napr. nepritahujem....ved ok, poplakala by som si, bola nestastna v depkach, ale prezila by som...naozaj nerozumiem a fakt si nemyslim ze som posadnuta sexom, len uz zacinam mat stavy, kedze ho nemam a chcem, ze som zuriva a mam pocit ze tusim sexualne vadnem :(. Zazili ste nieco podobne? Ako Vam to dopadlo?

7zahrad
20. júl 2014

@alienka345 Moja znama to zazila. S homosexualom.

mamulienka30
20. júl 2014

@alienka345 - moze mat proste hormonalny problem, nedostatok testosteronu, nech si skoci (ak ho tam dostanes) dat spravit hormonalny profil, tri krat za mesiac je u 30 rocneho chlapa no dost ubohy apetit.... mal vacsi apetit ked ste spolu zacinali chodit? Ci to vzdy bolo tak pomenej?

alienka345
autor
20. júl 2014

Zozaciatku toho bolo viac, samozrejme...len nikdy to akosi nebolo take ze by sa na mna isiel vrhnut (vlastne mozno aj hej, len uz to bolo davno a problem som fakt nevidela), myslala som si, ze ved casom to pride a nacvicime si to...no a dnes netusim ako otehotnieme, ked sa rozhodneme otehotniet, s erekciou problem nema len je to vsetko cele nejake mechanicke, bez vasne a iniciativna byvam zvacsa ja, len mi uz je trapne, nechcem ho nutit...a ano tuto temu sme uz otvorili (s pobavenim mi navrhol ci nechcem viac sportovat a behat).... a dakujem za radu, nieco skusim tymto smerom poriesit ak sa dovtedy nerozpadneme :(

horana
20. júl 2014

@alienka345 zrejme bol rozdiel v apetitoch od pociatku, casom sa to len prehlbilo, nuz to niekedy zial byva, ked je to v nastaveni zakladnom toho ako chce kto sex, neviem neviem ci sa to da napravit...

gabriela255
20. júl 2014

Ojoj, ja by som asi poňúrala históriu v pc 😖

alienka345
autor
20. júl 2014

@gabriela255 mmm, sa hanbím, už som niečo aj hľadala, ale nič moc som neobjavila a moc sa ňúrať nechcem....stále čakám, že to bude lepšie, len to akosi neprichádza, diskusiu s nim už otvorenú mám, vie čo ma trápi...nervy zo železa nemám, neviem či nakoniec neostanem ako hlupaňa, ktorá odíde z "hniezdočka" spoločného ....ale čo mám robiť v hniezdočku bez vtáka? :(

sorciera24
20. júl 2014

@alienka345 tak ono po 7ich rokoch je vela parov na tom podobne (co pocuvam...netvrdim, ze je to ok...podla mna nie!.....frekvencia casom isto nema upadat, len nie je to asi take vasnive a spontanne ako an zaciatku...ale 3krat za mesiac je fakt malo!).....neviem, co vsetko ste spolu prebrali a skusili....ale co tak to trosku ozivit? niecim nevsednym, co to ozivi?....hmm? (nieco, co nebude cakat a bude sa to pacit....)

babatko2010
20. júl 2014

Hmm my sme tiez 7rokov...tiez ma 30r,zo zaciatku to bolo veeelmi intenzivne az prilis by som povedala no teraz?nic!raz za mesiac aj to je asi vela,uz ma to nebavi vtierat sa,doprosovat keby naneho nrtlacim neprosim,nevyhrazam tak by to bolo asi raz za rok...za celeee celucke dni sa ma ani nedotkne,neda pusu,ako keby bol len kamarat a uz z toho nevladzem...

gabriela255
20. júl 2014

@alienka345 keď vie, čo ťa trápi a nemá snahu...čo ti na to povedať 😒

alienka345
autor
20. júl 2014

@babatko2010 mna objime, pobozka (sterilne :( ) ale nic viac, fakt ako kamarati :( uvazujem casto, ci nie je fakt na case ist vlastnou cestou...chcem byt stastna, uz dlhsiu dobu nie som 😢

alienka345
autor
20. júl 2014

@gabriela255 neviem ci sa to da brat ako snaha, dnes mi POVEDAL ze som sexy, ked som vybehla skoro rano v pyzame a tielocku na dvor....a siel behat :O

horana
20. júl 2014

Este ma tak napadlo ako vyzeraju vase dni, ci to nie je rutina? Napriek tomu ze vacsinou ked niektora zalozi temu o malo sexe zo strany muza, kazdy hned vidi neveru s tym ze predsa kazdy zdravy muz si to musi niekde ventilovat. Ako moze byt, ale skor si myslim ze dnes je taka doba ze chlapi su pohodlni a ked nemozu zenu dobijat, necitia to vzrusenie ako na pociatku, mozu prejist k samoobsluhe, nakolko ta istota doma a to ze sa vztah nikam neposuva ich jednoducho nerajcuje, napriek tomu ze partnerku maju radi a nechcu opustit. Skratka ked je doma atmoska ako u manzelov po 20 rokoch, tak sa tak chlap moze zacat chovat.
Ako to ozivit zalezi od vela faktorov, co jedneho obcerstvi, iny bude pokladat za nieco nepraticne. To uz treba poznat na co ten chlap pocuje, alebo to skusat. Pre niekoho je to inovacia sexulanych praktik ci kulis okolo, pre ineho dobrodruzstvo co by mohol so zenou zazivat, najeky novy zaujem oboch (z brucha: ladovcovy kurz niekde v Alpach, alebo len proste stanovanie v hlbokom lese, spolocny kurz sebaobrany s domacim skusanim kto koho prebije atd..)..skratka nejaka vyzva, aby zena prenho bola este taka nevypozerana. Ono aj najkrajsie co sa nevyvija, nemeni, po casu zunuje...

kiki68
20. júl 2014

toto sme jeden cas riesili aj my doma, nakoniec sa vyriesilo zmenou ovzdusia. Potom mi povedal,ze to vraj bolo tym,ze sa citil ako tiger v kleci. Ale normalne povedat,bud alebo.

filipal
20. júl 2014

@alienka345 neviem ci si pocula o tom, ze urcite percento ludi patri do skupiny asexualov. aj medzi nimi su rozne rozdiely. na koniku uz vzniklo viac tem s touto tematikou, dokonca aj sukromne skupiny, takze takychto ludi nie je vôbec malo.
dobre, ze si si tento vas nesulad vsimla tak skoro, mozes sa slobodne rozhodnut, ci si schopna takto vo vasom spoluziti fungovat. hlavne pre mlade zeny, byva takyto partner velmi frustrujuci (pokial same nemaju znizene libido), keby si bola starsia a isla dajme tomu do druheho manzelstva, bola by sanca, ze to ustojite, väcsia.
pripajam len zakladne info, mozes si vygooglit sama viac informacii.

alienka345
autor
20. júl 2014

@horana mmmm, ked sa ho pytam, ci nepojdeme niekam na dovolenku... jeho reakcia je ze on ma dovolenku doma, je super ze je kutil aj ja som taka, ze rada "majstrujem" ... a ano, na tom sa uz pracuje, skusim ho niekam vytiahnut

a nase dni.. on je v praci a ja popri praci dokoncujem skolu, sme uponahlani..obaja....ale ja chut na sex stale mam a k samoobsluhe prechadzam casto aj ja, bohuzial :(

alienka345
autor
20. júl 2014

@filipal dakujem velmi pekne

alienka345
autor
20. júl 2014

@kiki68 ako tiger v kleci? nerozumiem.... akoze lapeny a rad by si este uzil slobodu?

alienka345
autor
20. júl 2014

@kiki68 ja som mu už jasne a na rovinu povedala, ze ja to potrebujem ...a keď sa nerozhýbeme... :( buď skončime alebo mi z toho rupne a podvediem ho :(

nini1010
20. júl 2014

Teraz bez srandy- aj ked verim ze je to pre teba nepredstavitelne neexistuje naozaj sanca ze je homosexual?normalne to naozaj nie je.velmi neverim ze by ta podvadzal,nakolko nie ste zobrati,nemate deti takze keby chcel inu proste by sa s tebou rozisiel.navyse sama hovoris ze z jeho strany nikdy nebola nejaka velka sexualna vasen.ja si myslim ze je skryty homosexual.

mariana2007
20. júl 2014

ja som to zazila bola za tym nevera....

filipal
20. júl 2014

@alienka345 a ten link som nepripojila! 😝
http://sk.wikipedia.org/wiki/Asexualita

cackaa
20. júl 2014

Píšeš, že nie si abnormálne pribratá a ani obludná - to znamená, že si plnšia? Pýtam sa len preto, že priateľ ťa chce stále vylepšovať a posiela ťa behať...tak či náhodou nie je na nejaké štíhle žienky. Ja som tiež teraz trochu pribrala a môj povedal, že už by som mala zo sebou čosi robiť, lebo už sa mu to prestáva páčiť. Tak som sa nad tým zamyslela, objednala som bežecké tenisky a idem na to. A budeme mať aj spoločného koníčka... 😉
Chlapi väčšinou narážajú na vzhľad ženy, keď im niečo nevyhovuje a niekedy to netreba pustiť jedným uchom dnu a druhým von.

alienka345
autor
20. júl 2014

@cackaa nie som plnsia, dokonca som schudla ked som zacala pocitovat uzkost z toho a som stale taka akurat nic vychudnute ale ani tucne... (pri 165cm, som schudla pod 50kg a teraz mam cca 53Kg predtym som mala tiez takto nejak)...a ja obcas zabeham ale nie pravidelne..keby som sa citila tucna, tak s tym nieco urobim urcite...akurat sa moc nemalujem, ale aj tak mi muzi hadzu komplimenty.. tak to moc nechapem :( a ked chce inu tak sa ma preboha ozvat a nie cakat kym to ukoncim ja...nerozumiem naozaj

filipal
20. júl 2014

@cackaa neviem, neviem, plno zien s kilami navyse,, aj roznymi yhbami na krase, povedal aby som, ze niektore fakt pod kritiku a sex v ich rodine funguje. normalny mlady muz nepotrebuje krasavicu. to bude nieco ine....

alienka345
autor
20. júl 2014

dakujem zeny za postrehy,sama som zvedava co bude... kadopadne budem nekompromisna..chcem byt predsa stastna a spokojna a vysmiata...

alienka345
autor
20. júl 2014

@alienka345 teda...nekompromistna k pokracovaniu toho co je...

alienka345
autor
20. júl 2014

@cackaa skor tym ze ma poslal behat narazal nato aby som si tu energiu vybila nejako inak...z coho mi prislo takmer do placu, no...

cackaa
20. júl 2014

@alienka345 Ja som iba nahlas uvažovala, skrátka len taká úvaha, že kde by mohla byť chyba. Tak v tvojej váhe ju určite nevidím. Podľa údajov si štíhla žena.... 🙂
Tak bude pes zakopaný niekde inde. Možno mu treba dať podnet na žiarlivosť? Samozrejme nie hneď nevera.
Alebo by ste možno mali postúpiť do iného levelu a založiť rodinu? Možno sa už chalan nudí vo vzťahu. Ale aj tak neviem či to bude to správne...

alienka345
autor
20. júl 2014

@cackaa postava: vzdy je co vylepsovat urcite...a nie, neurazila som sa ani nic, som rada ze mi na moju temu reagujete. Len som to uviedla na spravnu mieru... povedal to v takom zmysle ze ked mam energiu navyse mam si ju vybijat intenzivnejsim sportom, z coho som ostala dost zaskocena.
Mmm zalozit rodinu? A potom co? rozviezť sa a vymienat si deti? aaa...problem je v tom, ze on je akysi malo aktivny v sexualnej oblasti a ak aj sex je, nadsena z toho nie som, mam pocit ze to nie je take ake by to malo byt, ked dvaja planuju buducnost, rodinu... nudi ma sex s nim...nepovedala som mu to takto natvrdo ale vie, ze nie som spokojna...a nebudem pri zakladani rodiny lezat a vraviet si: "uz aby bolo po tom" ...deti sa maju robit z lasky a vasne a nie z nudy...preto sa zatial v stave aky momentalne mam necitim na zakladanie rodiny

alienka345
autor
20. júl 2014

@cackaa !rozviesť ..pardon :D