Rozhneval som si priateľku. Ako ju získať späť?

janik22
30. nov 2010

Ahojte všetci.
Potrebujem poradiť ako si získať späť dievča, ktoré milujem. Je to už 7 rokov, čo sa poznáme. Pri prvom stretnutí preskočila obrovská iskra z oboch strán. To dievča chcelo so mnou chodiť. Hovorila mi, že ma miluje. Stretávali sme sa a tie stretnutia boli veľmi pekné. Občas som aj kúpil kvety, ona mne čokoládu pri narodeninách a pod. Ja som si však nebol istý a hlavne nevedel vyjadriť svoje city. Občas sme aj zažartovali na tému manželstva. Často som však chodil z práce nahnevaný a vybíjal si zlosť na nej, hlavne nevhodnými rečami a nadávkami, čo jej samozrejme nepatrilo. Potom som zbadal, že sa niečo deje a pýtal som sa, že čo... Ona mi však neodpovedala a mne to nedošlo... (už som úplný debil). No a potom, aj keď ma milovala, tak som ju zrazu videl s iným... Povedal som jej (konečne), že ju milujem, kúpil som jej kvety, aj navrhol manželstvo. Ona odpovedala, že nie (aj keď v minulosti to pri tých rozhovoroch bolo inak). Potom som sa ešte opýtal, že keby sa mala rozhodnúť sama a podľa srdca, tak čo by povedala. Tak, že áno. Ešte sa mi podarí občas ju stretnúť a veľmi krátko sa porozprávať. Aj keď som jej sľúbil, že sa zmením (a pracujem na tom intenzívne - naozaj), tak sa akosi nechce vrátiť. Trochu sa bojím, že sa zamiluje aj do toho nového a potom už ... Tak mi prosím poraďte, ak viete, ako by som ju mohol získať späť. Je to super dievča, ktoré milujem a stojí za to. Prosím, seriózne. Ďakujem.

stanca22
30. nov 2010

No stále by si si mal jej srdiečko dobíjať, stretávkami, záujmami, darčekmi a na stretnutí ju poprosiť o druhú šancu a vysvetliť jej všetko a ospravedlniť sa jej, viac krát a vypočuť si ju, jej názor, isto sa bojí žes sa nezmenil a bude sa to opakovať, prejavovať o ňu záujem, inak si myslím že sa bojí už do toho istého padnúť a že sa nezmeníš.

grettka
30. nov 2010

napisem to natvrdo... svoju sancu si prepasol... napisala by som to aj skaredsie... zial si to pokaslal.. co je vsak tvoje plus, ze si svoje spravanie uvedomujes a chces na nom pracovat...totiz vybijat si zlost na partnerovi je velmi zla cesta... obavam sa, ze dievca ti uz neveri, co je teda pochopitelne... jedinu moznost vidim v tom, ze ona sama musi vidiet, ze si sa zmenil.. a to len recami nedokazes... to by zmenu museli vidiet aj druhi, a napriklad jej o tom povedat...
Neustale dobijanie a darceky... no neviem, aby zas nemala pocit, ze ju uhanas.. skor si vyziadat stretnutie, netlacit na nu, ale sa o vsetkom dokladne pokojne porozpravat, a hlavne nerozpravat stale o tom, ze ju milujes, na nu to moze posobit prave naopak ako natlak.... Skor sa rozpravat o tom, co bolo pricinou tvojho zleho spravania, o tom, ako sa ona citila... o tom, aky bol vas vzah, co bolo na nom dobre ale aj to, co bolo zle...a realne sa porozpravat o zmenach, ktore robis, a chces robit... tu nejde o to hned sa vrhnut do manzelstva.. pokial doslo k rozchodu, v provom rade treba zistit, ci tu existuje moznost obnovenia vztahu.. ak ano, az potom o manzelstve uvazovat...

marianka79
1. dec 2010

@janik22 tak suhlasím s gretkou ONA dobre urobila že ta nehala a ty už ju nehaj na pokoji najdi si iné dievča a pouč sa z chýb ktore si spravil život ide dalej 😉

bets
2. dec 2010

suhlasim s grettkou.
na mieste tvojej priatelky, ak by som urobila rozhodnutie, uz by som sa nevratila. ja osobne by som mala stale obavu, ze ked uz vo vztahu boli neprijemnosti, a ked este par mal byt cerstvo zalubeny, tak mala by som obavu, ze v manzelstve to nebude o nic lepsie, skor sa to bude zhorsovat. pre mna by taketo spravanie bol zly signal a urcite by som do manzelstva nesla.
ale hodnotim pozitivne, ze si tieto veci uvedomujes a chces to zmenit, len uz to bude mat vplyv na tvoj novy vztah voci novej priatelke.

janik22
autor
8. dec 2010

Ahojte dievčatá,
ďakujem Vám za rady (hlavne stanca22). Viete (grettka a spol.), aj my chalani sa môžeme zaľúbiť a uvedomiť si, že sme urobili chyby. Keď mi niekto povie, že mám na ňu zabudnúť (čo sa ani nedá), tak mi to veľmi nepomáha. Trápi ma to a už som schudol 10 kg.... a ani som sa o to nesnažil...
Preto som chcel radu, ako ju ziskat spät... Priznam sa, že sa mi veľmi nedarí... Ale myslim, že keď sa spolu občas stretneme, tak sa citi dobre... Lenže sú to len také krátke chvíľky...ale veľmi pekné.
Snažím sa zmeniť, inak sa správať a dúfať, že zostala aspoň štipka nádeje... Ale, keď ju vidím s iným, tak mi ide srdce roztrhnúť...

grettka
9. dec 2010

janik22, zjavne citas len to, co chces citat....toto je typicke chlapske kratkozrake pocinanie... precitaju prvu polovicu vety a koniec nevidia.... 😎
nikde som ti nenapisala, ze mas na nu zabudnut.... precitaj si posledny odstavec mojho prispevku... 😉

v zivote nic nie je len cierne alebo len biele... upozornila som ta aj na negativnu alternativu....s tym treba skratka ratat, nebudem ti tu malovat nieco v ruzovej farbe...

jednoznacna a hlavne zarucena rada, ako druheho cloveka ziskat naspat neexistuje... su veci, ktorym treba nechat volny priebeh a pripadne im trosku pomoct... jej srdce nedobijes darcekmi a recami o tom, ze ju milujes, pretoze to bude posobit ako citove vydieranie.. mozes jej ale ukazat zmenu svojho spravania...

je dobre to, ako pises, ze ked sa stretnete, tak sa citi dobre... skus niekedy zaviest rozhovor na negativa vasho vztahu... ak ti o nich povie, je to dobre... a hlavne, to, ze ked ju vidis s inym ta boli alebo len prisene ziarlis?.. to skratka akceptuj.. bud jej hlavne dobrym kamaratom... bez citoveho vydierania... a ostatnemu nechaj volny priebeh 😉 .. to ci sa zamiluje do ineho, to neovplyvnis, ludske city su nevyspytatelne.... pokial sa ale presvedci, ze sa moze na teba spolahnut ako na kamarata, moze to byt jedna z ciest k sebe navzajom...

janik22
autor
24. feb 2011

Ahojte,
ďakujem za rady... No zatiaľ to je stále rovnako. Pracujem na sebe, snazim sa byť pozitívne naladený, ale už sa stále menej a menej vidíme (asi len raz za mesiac, väčšinou náhodne). Na druhej strane ale chcem vás poprosiť, poraďte mi, čo znamená, keď mi občas (asi tak raz za 2 - 3 týždne) zavolá a pokecáme... a povie mi, že jej chýbam a že jej na mne záleží... Ja neviem, ako si to mám vysvetliť? Čo to vlastne znamená? Ja som taký zmätený z toho, že už fakt neviem, či mám teda ešte čakať alebo už ani nedúfať alebo čo vlastne? A čo teda znamná ten telefonát?
Tak mi prosím napíšte, ak ste niečo podoné zažili, čo vlastne to znamená, čo mám očakávať, príp. či už radšej nič neočakávať a ani nečakať? A ako sa mám k tomu postaviť, čo robiť?

wewerka000
24. feb 2011

si robis srandu?vsak chod za nou a narovinu sa porozpravajte 😉 prepac ale....je take jednoduche polozit jej jednu otazku a vies na com si 😅

marianka79
24. feb 2011

@janik22 tak sa jej na to spýtaj 😉 možno ta má za dobrého kamaráta alebo...možno viac??? každopádne to rieš s nou 🙂 a ešte ma napadlo nechce ona od teba aby si začal o nu bojovat? To my ženy máme rady 😉

marianka79
24. feb 2011

@wewerka000 tak tak 😉

janik22
autor
24. feb 2011

Diky baby,
no to s tym bojom, možno aj hej... Len keď ja už sa bojím čokoľvek povedať a čokoľvek urobiť, aby som to nepokazil, alebo neprehnal (napr. telefonáty a tak..). Lebo keď je s ním, tak mi to nezdvihne. Potom keď spolu voláme tak v telefóne akože zo začiatku pohoda, že všetko ok, smejeme sa a potom ako keby si spomenula na nového a hneď je iná... ako keby sa zľakala, že také veci mi nemôže rozprávať, robiť so mnou (napr. objať) a tak. A keď sme sa naposledy rozprávali, tak som si všimol, že tá komunikácia bola taká otvorená, až som sa miestami zľakol... akože v dobrom, lebo predtým (keď sme boli spolu) nebola taká. Normálne to je také všetko divné... Inak som sa ešte kedysi pýtal, že prečo vlastne (keď ma miluje) to takto robí. Odpoveďou bolo, že mu chcela dať šancu - tomu novému.
Inak to s tym bojom... čo by ste mi navrhovali, ako postupovať, čo spraviť. Zase na druhej strane, aby som to neprehnal (asi jej nemôžem vyvolávať každý deň, to by som si len pokazil. Prosím, poraďte mi, možno aj za seba, čo by ste očakávali... v akom poradí, ako často a tak... Ďakujem..

vilki
25. feb 2011

Ahoj, no ja som sa tiež raz rozisla s chalanom, a na mna zabralo prave to neustale dobijanie, no nie uplne kazdy den, ale asi kazdy druhy den nejaka pekna sms, (aj ked som mu na ne neodpovedala) stale pisal, kvety - nie velke kytice, ale 1 ruza, srdiečkova cokoladka a tak to bolo asi 2 tyzdne a potom ma pozval cez sms na zmrzku - neodpisala som ale isla som tam no a dali sme sa zas dokopy a teraz sme uz 5 rokov manzelia 😉 prajem ti vela stastia - neviem ci toto zaberie aj na nu, len som ti napisala ako to bolo u nas . 😅

martin1983
11. apr 2011

Ahojte 🙂 sice som sa na Vas vsetkych usmial ale moje srdce je uplne znicene :( Priatelka sa so mnou chce rozist po 4 rokoch vyrocie by sme mali 29. Aprila :( Choval som sa k nej velmi zle co mi je velmi luto a hanbim sa zato. Najvacsi problem je ze som jej zakazoval vela veci napriklad aj take pre zenu samozrejme veci ako panska jazda s kamaratkami. Velmi ma to mrzi najma preto lebo uz sme mali spolocne plany, kupeny byt, vie ze som uz planoval poziadat ju o ruku atd.... Neviem co mam robit. Jedine co mi povedala je ze uz ma nelubi a ze potrebuje a chce byt sama :((( Je to podla Vas uplny koniec ? Rozpraval som sa s nou o tom ze sa chcem zmenit kvoli nej ale aj kvoli sebe. Mam pocit ako keby mi neverila ze sa dokazem zmenit :( Vsetko co sa udialo mi je velmi luto :(

petaboo
12. apr 2011

@janik22 pripájam sa k ostatným názorom pokazil si to, prepásol šancu bo žena si veľmi dobre rozmyslí koho si vyberie, genetika.

petaboo
12. apr 2011

@janik22 zameraj sa už "iným smerom", si mladý a žien je na svete veľa a možno , nie možno ale na 100pro stretneš oveľa lepšie a zaujímavejšiu ženu, myslím, že umelo žiješ v predstave že práve ona je tá pravá práve pre Teba, život je práve v tom zaujímavý že stretneš inú novú ženu len tentoraz to nesmieš pokašlat a poučit sa zo svojix xýb z predxádzajúceho vztahu. GOOD LUCK

janik22
autor
21. apr 2011

Ahojte, díky za názor. Len som chce poopraviť, že v tom nicku je síce 22 ale ja už mám okolo 30 (ten nick je proste iba tak, lebo som asi pol hodiny sa snazil nieco vybrat, tak som tam potom dal prve, co ma napadlo). Ešte som tak nad tým rozmýšľal (vlastne dosť) a prišiel som na to, že to síce bola moja vina, to uznávam, ale stále mi vŕtalo hlavou, že prečo koniec, keď ma ľúbila a za posledné obdobie sa to výrazne lepšilo? A viete, čo to bolo? No predsa zamiešanie sa rôznych ľudí, ako napr. kamarátiek (dokonca aj jej najlepšia kamarátka, ktorú som považoval za moju dobrú - cez ňu, tak jej povedala, aby ma zrušila), trochu aj jej rodičov, dokonca rodičov jej kamarátky a vlastne, keď sa tak nad tým zamyslím, furt sa do toho niekto staral a hovorili jej čo mám, čo nemám, čo by som mal, čo by som nemal, ako mám, ako nemám a furt a furt a furt... A preto aj keď ma milovala, tak odišla (a toto viem na 100%, že ma milovala, vážne, neklamem).

zerominersk
10. apr 2012

Uplne ta chapem kedze sa to stalo aj mne nevedel som vyjadrit svoje city a tak som ju stratil
PS prave kvoli tomuto som tu

patrik22
3. júl 2012

zdravim ludia, mam jeden problem, mal som dievca, boli sme spoli od 15. januara 2012 do 24. juna 2012.
Moj problem spocival v tom ze mam strasne zleho brata, ktory na moje dievca nadaval, nahucal mame somariny a ona mu zacala verit a tym padom sa v ociach mojej rodiny stala tym najhorsim clovekom aky iba mohla byt. Ja som sa to samozrejme snazil maskovat najviac ako sa len dalo ale niekedy s ked sme boli spolu vonku, ma to tak bolelo ze som zo seba nevladal vydat ani slovicko, plakal som preto ako dazd, vsetko som jej povedal co som mal na srdci, lebo sa ma stale pytala ze co mi je, preco som nervozny a preco mi tecu slzy. Tak to islo posledny mesiac. Prestavala mat chut somnou chodit. Potom som spravil este jednu somarinu, som sa zacal bat ze sa somnou rozijde, ale ona ma stale viac a viac ubezpecovala ze sa nemam bat. Tak som sa bat prestal, potom chcela aby som si doma yriesil problemy, ale tak aby som nikomu neublizil.
Raz bola sobota 21.juna, ked som cely den makal, vecer som bol uz vycerpany, ona chcela ist niekam vonku niekam na romanticke miesto, ja som nemal naladu, nic sa mi nechcelo, dokonca som nemal chut ani na bozkavanie ani na sex. Potom zacala rozmyslat, neviem nad cim a zacala sa ma pytat ze co by som spravil keby mi dala koniec, tak ja uz tak sebaisto ze mi ho neda, som povedal ze by som odcestoval niekam do francuzska, skusil stastie u svojej byvalej, a keby to vyslo tak by som zil s nou. A ona sa potom rozplakala a povedala ze nelubim ju ale tu byvalu a ze by mi za toto mala dat koniec. Hned vybehli slzy aj mne, povedal som jej ze lubim iba ju a nikoho ineho, ale uz bolo neskoro. na druhy den sme sa dali naspet dokopi, lenze uz to nebolo ono, uz sme zacali mat nervy jeden na druheho tak sme si od stredy dali pauzu a potom to zhaslo celkom. ale ostal som s nou v kontakte, sme kamarati, ale ja ju napriek tomu strasne lubim, ona si nasla ineho, ja som ju poprosil o odpustenie, odpustila mi na 60%, este trochu chyba..doma som si spravil poriadok a teraz chcem ju proste spet. pomozte mi prosim. ked nieco neviete blizsie, vysvetlim okolnosti.

drogba
8. júl 2012

Ahojte Všetci stratil som dievča ktore som miloval zo začiatku ma aj ona milovala zmenil som sa koli nej bol to pekny vztah.Išla na dovolenku pisal som si s nou každy druhy deň a ked prišla volal som ju von a vždy my povedala že niečo roby a za tyždeň my povedala nech to ukončime bude to pre obidvoch najlepsie a to len koli tomu že somnou 6 dni nebola neporadili by ste my niako chcel by som ju znova späť lebo ju milujem neporadili by ste mi niako

deb501
10. dec 2012

eno je pani Deborah Clifford, z USA, New York City. Nikdy som neveril v lásku kúziel a mágie, kým som stretol tento kúzlo koliesko raz. To bolo tento rok v máji na podnikateľského summitu. Som stretla muža s názvom Dr Joseph On je silný a on
by vám pomôcť zoslať kúzla priviesť späť ste stratili lásku, že je preč, že spája ma s mojím milencom Stunt Harlem,

E-mailová adresa tohto veľkého muža je okugbepermanentspelltemple@gmail.com On vám môže

ceco4
28. jan 2013

ahojte ... tak aj ja mam asi taky isty problem ako všetci koli tomu som tu ... tieš som mal vstah skoro tri a pol roka ... bol to vstah do ktoreho som siel s opatrnostov nič som nesilil na nič som netlačil ..moje dievča malo 15 rokov ja 17 ...za tu dobu sme si prešli sa da povedať všetkym od toho najkrajšieho po najhoršie boli hadky proste časom prišli problemi ako si myslim všade ja som skončil školu a začal som robiť pribudlo mi viacej problemov starosti už som jej nedokazoval lasku už vstah upadal ..ked som si to uvedomil že je tam problem začal som konať: moje dievča malo od malička rada koniky a jazdila často chodila cez leto jazdiť tak ja som jej kupil jazdecku kobylku bola stoho hotova potešil som ju všetko sa davalo do spravnych kolaji ked prisiel jeden večer ked sme sa trošku pohadali za uplnu decku hluposť cez telefon mi dala kopačky do tyždna mala druheho frajera dievča na ktore by som vživote nepovedal a ja som ju stratil....stratil som ju uplne marne som bojoval kvety sms telefonaty všetko nič ani stretnuť zahodila uplne všetko mavnutim ruky neviem ako to dokazala ja sa každy den trapim myslim nanu a ona ked snov volam vzdy mi povie ako je jej dobre skvele a tak ,,,,vždy ma to zaboli že nieje somnou ...rozmyslam ci existuje daka rada ziskať ju naspeť...povedal som jej že konik bol pre lasku darovany že ked mi nechce davať lasku si ho beriem co je spravne chcem pocut aj nazory druhych dakujem ak mi možete niekto niečo napisať vaše nazory budem rad 🙂 Dakujem

cawes
28. jan 2013

@ceco4 ak si jej splnil jej najväcsi sen a kupil si jej kona a ona sa potom kvoli blbosti rozisla tak potom neviem preco chces take dievca vobec naspät. Ste mladi ale myslim ze zo vztahu sa neuteka pri prvej hadke.

adiena
28. jan 2013

@ceco4 asi si chcel pocut rady, ako ju ziskat spat. Ale ja ti tiez poradim, ze bud rad, ze ste sa rozisli. Zjavne ta nelubila tak ako ty ju. Neviem preco ste sa poskriepili, ale aj keby to bolo nieco velke, tak to, ze hned utekala do narucia druheho svedci len o tom, ze k tebe necitila to co ty ku nej. Treba sa z takeho vztahu poucit, zacat sa otriasiat a uvedomit si, ze je koniec. Co by si mal z toho, kebyze ju ziskas spat? Pride dalsia hadka pre prkotiny a opat skonci v naruci ineho... Drz sa!

ceco4
28. jan 2013

tak teras musim povedať obrovske Dakujem !!! presne vobec neviem prečo by som ju mal chcieť naspet ked dokazala toto urobiť...musi to byť pravda že nemohla citiť to čo som ja kunej ...musim sa presne uvedomiť a pochopiť že je koniec....je to ťaške sa jej vzdať ale bojovať dalej by asi nemalo vyznam DAKUJEM🙂 a ešte sa chcem opytať toho konika by som jej mal vziať?? lebo to nieje vec za 50 euro ... ešte stohoto som zmeteny ... naham jej konika bude mať vlastne všetko počom tužila bol to jej sen .. viem že ak by som ho zobral ubližim jej ale ona ubližila tak isto mne a stohoto som zblbnuty ak vas možem poprosiť o nejaky nazor

gibson
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
spell
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
spell
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
spell
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
spell
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
spell
Odpoveď bola odstránená
Zobraz