S partnerom spolu nebývame

nezabudkaa8
13. júl 2016

Ahojte,vytvorila som si novy nick,lebo tu mam aj rodinu a nechcem aby boli v rodine reči.Zacnem asi tak,mame spolu dve deti (6 a 3roky).Zo zaciatku sme byvali spolu,no ked mala mladsia dcerka 10mesiacov,kvoli financnym problemom som sa s detmi vratila k nasim a partner k svojim rodicom.Nie,nemohli sme byvat spolu ani u nasich ani u partnerovych rodicov.Nasledujuce 2roky som to ani neriesila lebo partner bol prec(nechcem rozoberat preco) no uz je naspat cca 5mesiacov,pracuje,zaraba v ,,cistom" nejakych 700eur,cize na podnajom by urcite bolo.Som z tejto situacie neskutocne na nervy,nasi tiez lebo uz by chceli mat svoj klud.Byva tu este moj brat ktory nedavno zmaturoval,cize tu chodi aj jeho priatelka(mne to vobec nevadi je to zlate dievca) ale nasi uz urcite maju dost toho ze tu vkuse je niekto ,,cudzi".Partnerovi asi situacia vyhovuje,nezenie sa do spolocneho byvania a nas pobyt u nasich ho vychadza na 40eur(tolko prispievam nasim)+nejake drobne nakupy robi detom(jogurty,nejake nanuky a pod).Ja ani neviem co od tejto diskusie cakam,len som saa potrebovala vyrozpravat a vediet ci este niekto zije tak ako my,lebo mne to nepride normalne.

n0mi
13. júl 2016

@lubkavargova1 vies kazdy je strojcom svojho stastia. Mne sa osobne ked citam tieto pribehy sa az pozastavuje rozum,ako ludia ziju, alebo kde maju sebauctu. Nechcem to tu hned sudit ako tento pripad dopadne, ale chapem zakladatelku, ze chce dobre pre seba a deti,to znamena byt s otcom ako rodina a nebyt na pritaz, len obcas sa treba pozriet na to z druhej strany, ze sa mozes snazit ako chces a aj tak to nevyjde,lebo druha strana nechce. @nezabudkaa8

6mia6
13. júl 2016

@nezabudkaa8 no a kde je teda problém? vie sa postarať o deti, p
upratať, navariť, chodí do práce. čo teda vlastne chceš počuť. Normálne to nie je. Tak buď to vezmeš do vlastných rúk a nájdeš nejaký podnájom a on pricupká alebo na to kašli.

n0mi
13. júl 2016

@nezabudkaa8 tak potom povedz kde je problem. Vysli by ste s najmom .... Problem je on ze to nechce a natahuje ta ze RAZ.

nezabudkaa8
autor
13. júl 2016

@n0mi tak asi to bude tak ze on nechce,neviem..

nezabudkaa8
autor
13. júl 2016

@6mia6 podnajom som nasla,no on stalw tvrdi ze nie su peniazd

natalym
13. júl 2016

@nezabudkaa8 Tak sa ho takto opýtaj.

natalym
13. júl 2016

@nezabudkaa8 Takto mu to lepšie vychádza. To je jasné.

6mia6
13. júl 2016

@nezabudkaa8 tak asi nechce ale tak to už si fakt musíte vyriešiť vy dvaja. Ty si ho poznáš... a prečo nemôžete byť spolu u vašich alebo u jeho rodičov keď cez víkendy u vás spáva?

nezabudkaa8
autor
13. júl 2016

Dalsia vec:ma v cistom cca 700eur,vydavky kt poznam:prispevok nasim 40eur,cigarety cca 120€ mesacne,s tam nejake oblecko to bude 50€mesacne,drogeria 30€mesacne,nejake vylety kofola kava do tych 50€mesacne..no a stale tvrdi ze nemame peniaze

nezabudkaa8
autor
13. júl 2016

@6mia6 jeho rodicia maju malicky 2izbovy byt.My sice mame dom ale nie velky,a su tu nasi,brat a ja s detmi.Bolo by to vela este aj s nim,a navyse nevychadza s nasimi.Teda nasi s nim a ani sa im necudujem

sardinka335
13. júl 2016

@nezabudkaa8 aaaale tak to treba hovorit , ze ,,nie su peniaze,, tak ,,pre istotu,, aby si nepytala viac alebo nemala financne naroky. To je taka bezna fraza, ktoru by som v tomto pripade vydelila 2mi a vynasobila. Peniaze su vzdy na to na čo chceme aby boli....resp. v tomto pripade by sa iste našli. Len ta vodi za nos..

natalym
13. júl 2016

@nezabudkaa8 A čo jedlo? Jeho, Tvoje detí?

majusqa77
13. júl 2016

cigarety 120 eur mesacne, kavicky a kofolky 50 eur mesacne?? a nemate na podnájom??? dievca, preber sa...

sardinka335
13. júl 2016

@majusqa77 sak ked na najom dava 40 eur...aby rodičom zalepili oči a nie 400 ako tu v BA...tak potom sa aj na cigy to kilo najde...ako ved nie v zlom, ale tak nejako to asi bude.

nezabudkaa8
autor
13. júl 2016

@majusqa77 to bol priklad!!nie stale niekam ideme tym sok chcela povedat ze stale mu ostane vyse 300eur kt by mohol dat na najom,a tvrdi ze nema

tomikejt
13. júl 2016

cigarety 120 eur mesacne??? ved to moze byt viac nez polka hypoteky na 3-izbovy byt!!

nezabudkaa8
autor
13. júl 2016

@natalym vari nam moja mama,s tam (2-3x do tyzdna) varim ja

lillien11
13. júl 2016

Nechcem sa nikoho dotknúť,ale toto NIEJE partner ...

natalym
13. júl 2016

@tomikejt Veru máš pravdu, naša celá. My toľko platíme.

nezabudkaa8
autor
13. júl 2016

@tomikejt aj s cigaretami by mu na hypo ostalo..tu sa riesi iny problem

natalym
13. júl 2016

@nezabudkaa8 Za čie prachy varí Tvoja mama?

majusqa77
13. júl 2016

@nezabudkaa8 aspon vidis, ze on NECHCE.. ..tak s tym nieco rob.. ..lebo to, ako fungujete je zaciatok konca

natalym
13. júl 2016

@nezabudkaa8 Keby si pýtala výživné, tak si na to lepšie a máš pokoj. 😉

nezabudkaa8
autor
13. júl 2016

@natalym no za svoje+tych 40eur co jej davam.Mne nasi povedali ze nas hladne nikdy nenechaju,nie su na tom zle

tomikejt
13. júl 2016

@nezabudkaa8 ale my tvoj problem nevyriesime, to musis sama. tak chod byvat sama bez neho, naco ti je chlap ktory nechce byvat s rodinou.

nezabudkaa8
autor
13. júl 2016

@natalym na dohode ma 120€..neuspela by som

natalym
13. júl 2016

@nezabudkaa8 No a keby ste bývali sami, tak si píš, že Vás jedlo výjde viac. + ovocie, mlieko, zelenina, kozmetika, čistiace.
Ten Tvoj nechce. Takto mu to vyhovuje. Ale by som tiež nechcela bývať s niekým iba preto, že sa to patrí a býva s nami nasilu.

tomikejt
13. júl 2016

neviem ci to tu uz bolo spomenute, ale preco nechcete zobrat hypo?

natalym
13. júl 2016

@tomikejt Z ich príjmami im žiadnu nedajú.

nezabudkaa8
autor
13. júl 2016

@tomikejt robi na dohodu nedaju nam hypo